Franciszek Kucharski
Numer zawodnika: 277
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2009
Przynależność klubowa: LKS Odra Głoska
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 54456
Numer licencji okres.: 6455
Data wydania: 04.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 14:00 ⇨ 2023-10-04 19:00
3. LKS Odra Entire M Głoska 2 - LZS Orion Branda Szewce 3 9:9
5   A GROCHOLSKI Miłosz
KUCHARSKI Franciszek
W STEPUCH Dominik
ZARAZA Krzysztof
3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 12:10) ⇑
13   B KUCHARSKI Franciszek Z ZARAZA Krzysztof 3:0 (11:8, 11:3, 11:9) ⇑
17   B KUCHARSKI Franciszek Y ŚLIWIŃSKI Maciej 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-16 18:00 ⇨ 2023-10-23 18:00
13. LKS Odra Entire M Głoska 2 - LZS Trzebnica 8:10
3   C KUCHARSKI Franciszek Y CHABIŃSKI Andrzej 2:3 (10:12, 11:7, 5:11, 11:6, 7:11) ⇓
6   B GROCHOLSKI Miłosz
KUCHARSKI Franciszek
X CHABIŃSKI Andrzej
KACA Andrzej
1:3 (11:7, 7:11, 10:12, 7:11) ⇓
10   C KUCHARSKI Franciszek Z CHMIELEWSKI Piotr 2:3 (11:7, 16:14, 7:11, 10:12, 11:13) ⇓
12   C KUCHARSKI Franciszek W BIAŁEK Marek 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) ⇑
18   C KUCHARSKI Franciszek X KACA Andrzej 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 6:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-12 17:00 ⇨ 2023-10-26 17:00
8. KU AZS UE Wrocław 3 - LKS Odra Entire M Głoska 2 10:4
2   B WŁODARCZYK Magdalena X KUCHARSKI Franciszek 3:0 (16:14, 11:5, 11:9) ⇓
5   A STACH Wojciech
MURAWSKA Sandra
W KUCHARSKI Franciszek
KOTYL Wojciech
0:3 (10:12, 11:13, 9:11) ⇑
7   A STACH Wojciech X KUCHARSKI Franciszek 3:1 (12:10, 11:13, 14:12, 11:6) ⇓
14   D ULATOWSKA Anna X KUCHARSKI Franciszek 3:0 (11:5, 12:10, 11:5) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
24. KS Ajde Oleśnica - LKS Odra Entire M Głoska 2 7:10
3   C URBANOWICZ Paweł Y KUCHARSKI Franciszek 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:7) ⇓
5   A SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
W KUCHARSKI Franciszek
STASZCZYK Jakub
3:0 (11:6, 11:2, 11:8) ⇓
9   D LASKOWSKI Piotr Y KUCHARSKI Franciszek 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) ⇓
11   A SZCZEPANIAK Adrian Y KUCHARSKI Franciszek 1:3 (9:11, 7:11, 11:5, 7:11) ⇑
17   B PYTKO Bartosz Y KUCHARSKI Franciszek 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
30. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 - LKS Odra Entire M Głoska 2 7:10
3   C BUCHTA Daniel Y KUCHARSKI Franciszek 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:6) ⇓
5   A BUCHTA Daniel
KOWNACKI Rafał
W KUCHARSKI Franciszek
KOTYL Wojciech
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇑
9   D KOWNACKI Rafał Y KUCHARSKI Franciszek 3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 11:7) ⇓
11   A PRZYBOROWSKI Piotr Y KUCHARSKI Franciszek 3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 9:11, 16:14) ⇓
17   B JARECKA Marcelina Y KUCHARSKI Franciszek 1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 8:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00
36. LKS Odra Entire M Głoska 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 9:9
3   C KUCHARSKI Franciszek Y KOWALSKI Rafał 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) ⇓
6   B KUCHARSKI Franciszek
STASZCZYK Jakub
X MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
3:2 (7:11, 14:12, 11:8, 11:13, 11:4) ⇑
10   C KUCHARSKI Franciszek Z MUŁA Mateusz 1:3 (11:8, 5:11, 8:11, 11:13) ⇓
12   C KUCHARSKI Franciszek W DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) ⇓
18   C KUCHARSKI Franciszek X ŻMUD Tobiasz 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 9:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 14:00 ⇨ 2023-12-02 14:00
41. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - LKS Odra Entire M Głoska 2 8:10
2   B MIŚ Robert X KUCHARSKI Franciszek 2:3 (7:11, 2:11, 11:9, 11:8, 16:18) ⇑
5   A CENTNER Mariusz
CUBER Mariusz
W KUCHARSKI Franciszek
STASZCZYK Jakub
2:3 (9:11, 9:11, 11:8, 11:5, 4:11) ⇑
7   A CENTNER Mariusz X KUCHARSKI Franciszek 3:0 (11:3, 11:6, 13:11) ⇓
14   D SZPITALNY Tomasz X KUCHARSKI Franciszek 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇓
18   C CUBER Mariusz X KUCHARSKI Franciszek 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00 ⇨ 2023-12-13 18:15
52. MKS Wolavia Wołów 2 - LKS Odra Entire M Głoska 2 10:8
2   B BAZYLEWSKA Zuzanna X KUCHARSKI Franciszek 3:2 (11:6, 3:11, 11:4, 8:11, 15:13) ⇓
5   A WŁODARCZYK Kacper
WOJTYŁA Damian
W KUCHARSKI Franciszek
STASZCZYK Jakub
0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇑
7   A WOJTYŁA Damian X KUCHARSKI Franciszek 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) ⇓
14   D WALENCKA Anita X KUCHARSKI Franciszek 3:2 (11:8, 9:11, 10:12, 12:10, 11:8) ⇓
18   C HOŁODNIUK Paulina X KUCHARSKI Franciszek 3:1 (12:14, 11:6, 11:5, 11:6) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 14:00 ⇨ 2024-01-06 10:00
47. LKS Odra Entire M Głoska 2 - TKS Granit Strzelin 2 10:4
3   C KUCHARSKI Franciszek Y BALD Andrzej 0:3 (7:11, 3:11, 3:11) ⇓
6   B KUCHARSKI Franciszek
STASZCZYK Jakub
X BALD Andrzej
MUSZYŃSKI Filip
3:1 (4:11, 11:8, 11:9, 11:9) ⇑
10   C KUCHARSKI Franciszek Z MUSZYŃSKI Filip 2:3 (5:11, 12:10, 6:11, 11:6, 4:11) ⇓
12   C KUCHARSKI Franciszek W WNĘK Sławomir 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 14:00
58. LKS Odra Entire M Głoska 2 - ULKS ŻOK Żmigród 10:5
3   C KUCHARSKI Franciszek Y CHORZĘPA Paweł 1:3 (11:5, 10:12, 8:11, 9:11) ⇓
6   B KUCHARSKI Franciszek
STASZCZYK Jakub
X CHORZĘPA Paweł
GAJKOWSKI Mateusz
3:0 (11:9, 11:9, 11:6) ⇑
10   C KUCHARSKI Franciszek Z KUPCZYK Michał 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) ⇑
12   C KUCHARSKI Franciszek W GAJKOWSKI Mateusz 2:3 (6:11, 7:11, 11:7, 13:11, 4:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00
63. UKS Orzeł Prusice - LKS Odra Entire M Głoska 2 1:10
2   B HRYCAK Zbigniew X KUCHARSKI Franciszek 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) ⇑
6   B PAŁASZEWSKI Marek
OGUNSOLA Oluwatobi
X KUCHARSKI Franciszek
STASZCZYK Jakub
1:3 (11:5, 8:11, 7:11, 8:11) ⇑
7   A PAŁASZEWSKI Marek X KUCHARSKI Franciszek 2:3 (7:11, 14:12, 9:11, 11:9, 8:11) ⇑
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-28 18:00
68. LKS Odra Entire M Głoska 2 - KU AZS UE Wrocław 3 4:10
3   C KUCHARSKI Franciszek Y ULATOWSKA Anna 1:3 (5:11, 11:3, 7:11, 8:11) ⇓
6   B KUCHARSKI Franciszek
STASZCZYK Jakub
X STACH Wojciech
ZYNA Julia
2:3 (11:5, 11:6, 6:11, 7:11, 9:11) ⇓
10   C KUCHARSKI Franciszek Z STACH Wojciech 0:3 (4:11, 3:11, 4:11) ⇓
12   C KUCHARSKI Franciszek W ZYNA Julia 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
598 ANIOŁEK Mirosław 1962
110 BALD Andrzej 1960
335 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010
599 BIAŁEK Marek 1970
461 BŁASZKIEWICZ Jacek 1968
1043 BUCHTA Daniel 1980
813 CENTNER Mariusz 2001
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
601 CHMIELEWSKI Piotr 1975
960 CHORZĘPA Jan 1955
961 CHORZĘPA Paweł 1990
814 CUBER Mariusz 1975
962 DERLATKO Bartłomiej 1992
534 DOMAGAŁA Tomasz 1973
1696 DUDZIC Dariusz 1964
1483 DZIAMIDCHYK Valiantsin 1990
1015 FLIS Jarosław 1975
1013 FLORCZAK Jerzy 1954
1698 GAJKOWSKI Mateusz 1998
139 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006
1433 GORDZICZ Damian 1992
367 HOŁODNIUK Paulina 2006
498 HRYCAK Zbigniew 1970
877 JANKOWIAK Piotr 1974
1049 JARECKA Marcelina 2002
1267 JASIĘGA Zdzisław 1959
1200 JEŻ Władysław 1966
602 KACA Andrzej 1970
1521 KASENBERG Magdalena 1997
514 KIRYCZYŃSKI Piotr 1971
993 KŁUSEK Jacek 1965
1265 KOŁODZIEJ Józef 1951
879 KONOPNICKI Robert 1974
516 KORBA Paweł 1956
1388 KOWALSKI Rafał 1981
1052 KOWNACKI Rafał 1988
996 KOZERSKI Mariusz 1976
479 KOZERSKI Michał 2007
604 KUCHARSKI Marcin 1976
963 KUPCZYK Michał 1989
584 LASKOWSKI Piotr 1983
1567 LUBIANIEC Artur 1976
1167 ŁOPATECKI Damian 1989
637 MAMROŁ Paweł 1977
471 MĘKARSKI Bartosz 2001
817 MIŚ Robert 1968
880 MROCZKO Paweł 1968
1389 MUŁA Mateusz 1993
118 MUSZYŃSKI Filip 1984
881 ODRZYWOLSKI Przemysław 1995
504 PAŁASZEWSKI Marek 1978
1400 PĘKALA Krzysztof 1993
607 PILIP Maciej 2005
998 PIRÓG Grzegorz 1967
527 PRAŻMO Bartosz 1979
1059 PRZYBOROWSKI Piotr 1988
965 PRZYBYLSKI Krzysztof 1975
882 PYTA Leszek 1975
586 PYTKO Bartosz 1986
1000 RAKOCZY Jacek 1968
541 RYCZAN Tadeusz 1956
542 SKRZESZEWSKI Adrian 1977
129 STACH Wojciech 1986
642 STĘŻAŁA Robert 1970
1086 STRZESAK Mateusz 1989
1166 SZARZYŃSKI Eugeniusz 1958
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
591 SZCZEPANIAK Adrian 1983
821 SZPITALNY Tomasz 1986
884 SZUMERA Ryszard 1966
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1374 ŚLIWA Mateusz 1998
753 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989
1882 ŚLIWIŃSKI Przemysław 1991
529 TARNOWSKA Paulina 1995
375 ULATOWSKA Anna 2009
532 URBANIAK Andrzej 1972
594 URBANOWICZ Paweł 1982
387 WALENCKA Anita 1990
1264 WARZYŃSKI Roman 1965
133 WŁODARCZYK Magdalena 2001
122 WNĘK Sławomir 1969
393 WOJTYŁA Damian 1997
1002 WÓJCIK Tomasz 1982
885 ZADKA Krzysztof 1974
758 ZARAZA Krzysztof 1997
1824 ZYNA Julia 2008
1018 ŻMUD Tobiasz 1995
508 ŻYŁA Tomasz 2003