Tadeusz Ryczan
Numer zawodnika: 541
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1956
Przynależność klubowa: LKS Odra Głoska
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 40965
Numer licencji okres.: 5722
Data wydania: 01.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
2. LKS Odra Głoska 3 - LKS Orzeł Lizawice 3 10:5
3   C RYCZAN Tadeusz Y KRZEMIŃSKI Janusz 3:2 (11:6, 11:6, 9:11, 7:11, 11:9) ⇑
6   B RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
X KOBEL Szczepan
KRZEMIŃSKI Janusz
3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇑
10   C RYCZAN Tadeusz Z LISTWAN Mirosław 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 8:11) ⇓
12   C RYCZAN Tadeusz W ŚLEMP Jerzy 2:3 (12:10, 8:11, 5:11, 12:10, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
598 ANIOŁEK Mirosław 1962
461 BŁASZKIEWICZ Jacek 1968
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
961 CHORZĘPA Paweł 1990
1696 DUDZIC Dariusz 1964
1483 DZIAMIDCHYK Valiantsin 1990
1013 FLORCZAK Jerzy 1954
139 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006
190 GENDERA Rafał 1974
1433 GORDZICZ Damian 1992
512 GOŹDZIASZEK Andrzej 1955
513 GROBELAK Mariusz 1961
155 GROCHOLSKI Miłosz 2013
1150 HACZKIEWICZ Łukasz 1988
143 HEINKE Tymoteusz 2008
1267 JASIĘGA Zdzisław 1959
1266 JAWORSKI Arkadiusz 1967
1200 JEŻ Władysław 1966
1529 KACZMAREK Krzysztof 1971
1521 KASENBERG Magdalena 1997
514 KIRYCZYŃSKI Piotr 1971
515 KOMOROWSKI Paweł 1981
879 KONOPNICKI Robert 1974
1467 KOT Dominik 2002
1491 KOT Zbigniew 1971
1388 KOWALSKI Rafał 1981
996 KOZERSKI Mariusz 1976
479 KOZERSKI Michał 2007
1345 KRZEMIŃSKI Janusz 1962
277 KUCHARSKI Franciszek 2009
604 KUCHARSKI Marcin 1976
963 KUPCZYK Michał 1989
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
1347 LISTWAN Mirosław 1962
1167 ŁOPATECKI Damian 1989
471 MĘKARSKI Bartosz 2001
880 MROCZKO Paweł 1968
192 NAWROT Mikołaj 2005
881 ODRZYWOLSKI Przemysław 1995
1513 OGRODOWCZYK Paweł 1990
569 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005
607 PILIP Maciej 2005
998 PIRÓG Grzegorz 1967
1549 PROTSENKO Tymofii 2005
965 PRZYBYLSKI Krzysztof 1975
1000 RAKOCZY Jacek 1968
1001 SIELSKI Paweł 2002
606 SOBKOWIAK Tomasz 1974
572 STANIOWSKI Dawid 2010
573 STANIOWSKI Stanisław 2008
1478 STAWISKI Wojciech 1978
642 STĘŻAŁA Robert 1970
1086 STRZESAK Mateusz 1989
1166 SZARZYŃSKI Eugeniusz 1958
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
194 SZYMKOWIAK Brajan 2006
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1338 ŚLEMP Jerzy 1961
1374 ŚLIWA Mateusz 1998
529 TARNOWSKA Paulina 1995
575 TRYBAŁA Szymon 2008
532 URBANIAK Andrzej 1972
1169 WITIAK Bogdan 1955
1474 WOŹNIAK Sławomir 1974
1002 WÓJCIK Tomasz 1982
885 ZADKA Krzysztof 1974
709 ZALEWSKI Andrzej 1975
1018 ŻMUD Tobiasz 1995
508 ŻYŁA Tomasz 2003