Tadeusz Ryczan
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1956
Przynależność klubowa: LKS Odra Głoska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 16:00
4. LZS Tęcza Pisarzowice - LKS Odra Głoska II 10:6
2   B ODRZYWOLSKI Przemysław X RYCZAN Tadeusz 3:2 (11:4, 11:4, 11:13, 12:14, 11:7) ⇓
6   B PYTA Leszek
ZADKA Krzysztof
X JARZĄBEK Michał
RYCZAN Tadeusz
3:1 (14:12, 11:9, 9:11, 11:9) ⇓
7   A MROCZKO Paweł X RYCZAN Tadeusz 3:2 (11:9, 9:11, 11:5, 9:11, 11:6) ⇓
14   D KONOPNICKI Robert X RYCZAN Tadeusz 1:3 (9:11, 11:7, 9:11, 7:11) ⇑
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 12:00
9. LKS Odra Głoska II - LZS Sady Wierzchowice 5:10
6   B DOMAGAŁA Tomasz
RYCZAN Tadeusz
X WARZYŃSKI Roman
JAWORSKI Arkadiusz
0:3 (5:11, 6:11, 10:12) ⇓
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:30
15. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - LKS Odra Głoska II 9:9
3   C KOZERSKI Michał Y RYCZAN Tadeusz 2:3 (11:5, 6:11, 8:11, 11:5, 8:11) ⇑
6   B KOZERSKI Michał
KOZERSKI Mariusz
X DOMAGAŁA Tomasz
RYCZAN Tadeusz
3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:5) ⇓
9   D SIELSKI Paweł Y RYCZAN Tadeusz 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:6) ⇓
11   A WÓJCIK Tomasz Y RYCZAN Tadeusz 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 8:11) ⇑
17   B KOZERSKI Mariusz Y RYCZAN Tadeusz 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) ⇑
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 12:00
20. LKS Odra Głoska II - LZS Trzebnica II 9:9
3   C RYCZAN Tadeusz Y PILIP Maciej 3:0 (11:7, 11:9, 11:4) ⇑
6   B RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
X KUCHARSKI Marcin
PILIP Maciej
3:0 (11:7, 11:7, 11:7) ⇑
10   C RYCZAN Tadeusz Z CHABIŃSKI Andrzej 1:3 (11:5, 5:11, 9:11, 7:11) ⇓
12   C RYCZAN Tadeusz W SOBKOWIAK Tomasz 0:3 (11:13, 12:14, 12:14) ⇓
18   C RYCZAN Tadeusz X KUCHARSKI Marcin 3:1 (11:9, 11:4, 4:11, 11:9) ⇑
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 12:00
25. LKS Odra Głoska II - UKSTS Kiełczów III 1:10
4   D RYCZAN Tadeusz Z RYDZ Paulina 1:3 (3:11, 8:11, 11:5, 8:11) ⇓
5   A RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
W MRÓZ Tomasz
ŚLIWA Mateusz
2:3 (11:13, 11:4, 11:6, 8:11, 8:11) ⇓
9   D RYCZAN Tadeusz Y URBANIAK Andrzej 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) ⇓
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 12:00 ⇨ 2021-12-01 18:00
29. UKS Lider Milicz - LKS Odra Głoska II 10:4
2   B SZYMKOWIAK Brajan X RYCZAN Tadeusz 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:4) ⇓
6   B SZYMKOWIAK Brajan
KUCHARSKI Franciszek
X RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
0:3 (4:11, 6:11, 5:11) ⇑
7   A NAWROT Mikołaj X RYCZAN Tadeusz 3:0 (16:14, 11:4, 11:5) ⇓
14   D GENDERA Rafał X RYCZAN Tadeusz 3:0 (11:9, 11:3, 11:9) ⇓
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 12:00 ⇨ 2021-12-09 19:00
31. LKS Odra Głoska II - ULKS ŻOK Żmigród 3:10
2   B RYCZAN Tadeusz X GORDZICZ Damian 3:1 (11:5, 11:5, 6:11, 11:7) ⇑
5   A RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
W CHORZĘPA Paweł
GORDZICZ Damian
1:3 (10:12, 7:11, 11:8, 8:11) ⇓
8   B RYCZAN Tadeusz W KUPCZYK Michał 1:3 (3:11, 6:11, 11:7, 10:12) ⇓
13   B RYCZAN Tadeusz Z PRZYBYLSKI Krzysztof 0:3 (3:11, 7:11, 4:11) ⇓
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 12:00 ⇨ 2021-12-14 19:00
37. MKS Rokita Brzeg Dolny - LKS Odra Głoska II 10:3
4   D KOT Dominik Z RYCZAN Tadeusz 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) ⇓
6   B SZARZYŃSKI Tomasz
KOT Dominik
X RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇓
10   C SZARZYŃSKI Tomasz Z RYCZAN Tadeusz 2:3 (5:11, 8:11, 11:5, 11:7, 9:11) ⇑
13   B ŁOPATECKI Damian Z RYCZAN Tadeusz 3:0 (11:4, 12:10, 12:10) ⇓
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 12:00
43. LKS Odra Głoska II - UKSTS Kiełczów II 10:4
4   D RYCZAN Tadeusz Z ŻYŁA Tomasz 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 7:11) ⇓
6   B DOMAGAŁA Tomasz
RYCZAN Tadeusz
X ŻYŁA Tomasz
KIRYCZYŃSKI Marcin
3:1 (11:5, 11:6, 8:11, 11:7) ⇑
9   D RYCZAN Tadeusz Y KIRYCZYŃSKI Piotr 3:1 (11:4, 8:11, 11:9, 11:9) ⇑
14   D RYCZAN Tadeusz X GOŹDZIASZEK Andrzej 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) ⇑
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 12:00
49. LKS Odra Głoska II - LZS Tęcza Pisarzowice 4:10
4   D RYCZAN Tadeusz Z ODRZYWOLSKI Przemysław 1:3 (6:11, 15:13, 6:11, 9:11) ⇓
5   A DOMAGAŁA Tomasz
RYCZAN Tadeusz
W KONOPNICKI Robert
ZADKA Krzysztof
1:3 (11:6, 4:11, 8:11, 8:11) ⇓
9   D RYCZAN Tadeusz Y ZADKA Krzysztof 3:2 (11:6, 9:11, 11:6, 4:11, 11:4) ⇑
14   D RYCZAN Tadeusz X KONOPNICKI Robert 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇓
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 16:00 ⇨ 2022-01-25 18:00
54. LZS Sady Wierzchowice - LKS Odra Głoska II 10:1
1   A JASIĘGA Zdzisław W RYCZAN Tadeusz 3:2 (7:11, 11:7, 5:11, 11:6, 11:8) ⇓
6   B KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
X RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:7) ⇓
8   B JAWORSKI Arkadiusz W RYCZAN Tadeusz 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) ⇓
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 10:00 ⇨ 2022-02-03 19:00
76. ULKS ŻOK Żmigród - LKS Odra Głoska II 10:3
2   B CHORZĘPA Paweł X RYCZAN Tadeusz 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) ⇓
6   B CHORZĘPA Paweł
GORDZICZ Damian
X RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
3:1 (11:4, 9:11, 11:6, 13:11) ⇓
7   A PRZYBYLSKI Krzysztof X RYCZAN Tadeusz 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) ⇓
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 12:00
60. LKS Odra Głoska II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 7:10
4   D RYCZAN Tadeusz Z WÓJCIK Tomasz 3:2 (13:11, 11:4, 11:13, 6:11, 11:5) ⇑
5   A RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
W KOZERSKI Michał
KOZERSKI Mariusz
1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 8:11) ⇓
9   D RYCZAN Tadeusz Y PIRÓG Grzegorz 2:3 (13:11, 8:11, 19:17, 9:11, 8:11) ⇓
14   D RYCZAN Tadeusz X KOZERSKI Mariusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇑
16   D RYCZAN Tadeusz W KOZERSKI Michał 2:3 (11:6, 11:4, 8:11, 8:11, 4:11) ⇓
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 12:00
65. LZS Trzebnica II - LKS Odra Głoska II 9:9
4   D STAWISKI Wojciech Z RYCZAN Tadeusz 3:1 (12:10, 9:11, 11:3, 11:8) ⇓
5   A ANIOŁEK Mirosław
WOŹNIAK Sławomir
W RYCZAN Tadeusz
TOMCZAK Jacek
3:2 (11:5, 11:7, 9:11, 12:14, 11:9) ⇓
10   C KUCHARSKI Marcin Z RYCZAN Tadeusz 1:3 (4:11, 10:12, 11:9, 7:11) ⇑
13   B ANIOŁEK Mirosław Z RYCZAN Tadeusz 0:3 (2:11, 5:11, 6:11) ⇑
15   A WOŹNIAK Sławomir Z RYCZAN Tadeusz 3:0 (11:7, 11:3, 11:6) ⇓
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 12:00
70. UKSTS Kiełczów III - LKS Odra Głoska II 10:1
4   D ŚLIWA Mateusz Z RYCZAN Tadeusz 3:0 (14:12, 11:6, 11:7) ⇓
6   B PRAŻMO Bartosz
RYDZ Paulina
X RYCZAN Tadeusz
TOMCZAK Jacek
3:0 (11:8, 11:9, 12:10) ⇓
10   C RYDZ Paulina Z RYCZAN Tadeusz 3:1 (11:9, 8:11, 12:10, 11:7) ⇓
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 16:00
74. LKS Odra Głoska II - UKS Lider Milicz 5:10
2   B RYCZAN Tadeusz X KUCHARSKI Franciszek 1:3 (10:12, 11:5, 9:11, 9:11) ⇓
6   B RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
X KOWALSKA Lena
KUCHARSKI Franciszek
3:1 (6:11, 11:8, 11:7, 11:9) ⇑
8   B RYCZAN Tadeusz W GENDERA Rafał 1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 11:13) ⇓
13   B RYCZAN Tadeusz Z NAWROT Mikołaj 1:3 (8:11, 11:9, 10:12, 11:13) ⇓
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 12:00
82. LKS Odra Głoska II - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:8
1   A RYCZAN Tadeusz W WITIAK Bogdan 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 11:7) ⇑
5   A RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
W SZARZYŃSKI Eugeniusz
WITIAK Bogdan
3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:7) ⇑
7   A RYCZAN Tadeusz X JEŻ Władysław 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) ⇑
11   A RYCZAN Tadeusz Y SZARZYŃSKI Eugeniusz 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 10:12) ⇓
15   A RYCZAN Tadeusz Z SZARZYŃSKI Tomasz 1:3 (5:11, 11:6, 6:11, 9:11) ⇓
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
88. UKSTS Kiełczów II - LKS Odra Głoska II 10:5
3   C GROBELAK Mariusz Y RYCZAN Tadeusz 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 14:12) ⇓
5   A ŻYŁA Tomasz
KOMOROWSKI Paweł
W RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
3:0 (11:3, 11:8, 11:9) ⇓
9   D GOŹDZIASZEK Andrzej Y RYCZAN Tadeusz 0:3 (10:12, 5:11, 11:13) ⇑
11   A KOMOROWSKI Paweł Y RYCZAN Tadeusz 3:0 (11:8, 11:5, 11:3) ⇓