Stanisław Staniowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: LKS Odra Głoska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 12:00
6. LKS Odra Głoska III - WKN Świt Wrocław II 7:10
1   A STANIOWSKI Stanisław W CIEŚLAK Andrzej 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) ⇑
5   A JARZĄBEK Mikołaj
STANIOWSKI Stanisław
W CIEŚLAK Andrzej
OSMAN Janusz
3:2 (11:9, 11:8, 10:12, 9:11, 11:5) ⇑
7   A STANIOWSKI Stanisław X TWOREK Mirosław 3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 11:6) ⇑
11   A STANIOWSKI Stanisław Y OSMAN Janusz 3:2 (11:9, 10:12, 11:8, 9:11, 13:11) ⇑
15   A STANIOWSKI Stanisław Z ZIĘBA Michał 3:2 (11:8, 9:11, 12:10, 9:11, 12:10) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:30
12. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - LKS Odra Głoska III 1:10
4   D KŁUSEK Jacek Z STANIOWSKI Stanisław 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) ⇑
6   B MRUK Jan
KŁUSEK Jacek
X STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
0:3 (8:11, 8:11, 5:11) ⇑
10   C BOGUSZ Krzysztof Z STANIOWSKI Stanisław 1:3 (9:11, 11:7, 9:11, 14:16) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00
18. KU AZS UE Wrocław IV - LKS Odra Głoska III 2:10
3   C GĄDEK Szymon Y STANIOWSKI Stanisław 0:3 (0:11, 5:11, 6:11) ⇑
5   A BARTOSZKO Natalia
GROCHOLSKI Miłosz
W STANIOWSKI Dawid
STANIOWSKI Stanisław
2:3 (11:7, 8:11, 11:7, 11:13, 4:11) ⇑
9   D GROCHOLSKI Miłosz Y STANIOWSKI Stanisław 0:3 (10:12, 10:12, 10:12) ⇑
11   A BARTOSZKO Natalia Y STANIOWSKI Stanisław 3:0 (11:5, 12:10, 11:5) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
23. LKS Odra Głoska III - UKS Orzeł Prusice II 10:3
4   D STANIOWSKI Stanisław Z BRONOWICKI Krzysztof 3:2 (11:9, 12:14, 8:11, 11:6, 11:9) ⇑
5   A STANIOWSKI Dawid
STANIOWSKI Stanisław
W BRONOWICKI Krzysztof
ŻYŁA Kazimierz
3:1 (10:12, 11:6, 11:8, 11:5) ⇑
9   D STANIOWSKI Stanisław Y HRYCAK Zbigniew 2:3 (6:11, 12:10, 6:11, 12:10, 6:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00
29. MKS Wolavia Wołów III - LKS Odra Głoska III 4:10
4   D WOJTYŁA Maja Z STANIOWSKI Stanisław 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 6:11) ⇑
6   B WOJTYŁA Maja
SKAWIŃSKA Liwia
X OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Stanisław
0:3 (9:11, 8:11, 11:13) ⇑
10   C WILK Anatol Z STANIOWSKI Stanisław 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇑
13   B STASZCZYK Jakub Z STANIOWSKI Stanisław 3:2 (11:8, 11:7, 8:11, 8:11, 11:9) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-26 19:00
34. LKS Odra Głoska III - KS AZS AWF Wrocław 10:7
2   B STANIOWSKI Stanisław X LENCKI Bogdan 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇑
6   B STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
X BAJOR Patryk
LENCKI Bogdan
3:1 (8:11, 11:9, 11:5, 11:8) ⇑
8   B STANIOWSKI Stanisław W ANTMAN Grzegorz 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:9, 11:7) ⇑
13   B STANIOWSKI Stanisław Z BAJOR Patryk 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) ⇓
17   B STANIOWSKI Stanisław Y DOLATA Paweł 3:2 (11:4, 11:7, 7:11, 8:11, 11:7) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00 ⇨ 2021-12-02 18:00
37. MKS Rokita Brzeg Dolny II - LKS Odra Głoska III 0:10
3   C SOWA Sebastian Y STANIOWSKI Stanisław 1:3 (8:11, 9:11, 12:10, 8:11) ⇑
5   A PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
W STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
0:3 (7:11, 5:11, 9:11) ⇑
9   D PUŁECKA Gabriela Y STANIOWSKI Stanisław 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 14:00
44. LKS Odra Głoska III - MGLKS Odra Oława 10:6
2   B STANIOWSKI Stanisław X PRZYGODA Michał 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:9) ⇑
5   A STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
W PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
3:0 (11:3, 11:9, 11:6) ⇑
8   B STANIOWSKI Stanisław W SOLSKI Tomasz 0:3 (4:11, 1:11, 9:11) ⇓
13   B STANIOWSKI Stanisław Z MUSZKIETA Tomasz 1:3 (11:5, 16:18, 7:11, 7:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
51. WZSN Start Wrocław - LKS Odra Głoska III 4:10
3   C KOPACZYŃSKA Jolanta Y STANIOWSKI Stanisław 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) ⇑
5   A KAMIŃSKI Andrzej
LEMAŃSKI Bogdan
W STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
2:3 (9:11, 11:8, 10:12, 13:11, 6:11) ⇑
9   D LEMAŃSKI Bogdan Y STANIOWSKI Stanisław 2:3 (9:11, 13:11, 10:12, 13:11, 6:11) ⇑
11   A KAMIŃSKI Andrzej Y STANIOWSKI Stanisław 3:0 (11:5, 11:8, 11:2) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
58. LKS Odra Głoska III - UKS Lider Milicz II 0:10 walkower
2   B STANIOWSKI Stanisław X DZIUBA Kamil 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) -
6   B STANIOWSKI Dawid
STANIOWSKI Stanisław
X DZIUBA Kamil
ŻMIJEWSKI Cezary
3:0 (11:7, 11:8, 12:10) -
8   B STANIOWSKI Stanisław W IWANICKI Milan 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) -
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
65. ULKS Ciechów III - LKS Odra Głoska III 6:10
3   C MĘKARSKI Bartosz Y STANIOWSKI Stanisław 2:3 (11:7, 10:12, 11:8, 7:11, 8:11) ⇑
6   B ANTOSIK Ireneusz
HACZKIEWICZ Łukasz
X STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
3:1 (8:11, 13:11, 11:6, 11:6) ⇓
9   D PYTKOWSKI Paweł Y STANIOWSKI Stanisław 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇓
11   A HACZKIEWICZ Łukasz Y STANIOWSKI Stanisław 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00
67. WKN Świt Wrocław II - LKS Odra Głoska III 0:10
3   C WIERZBICKI Michał Y STANIOWSKI Stanisław 2:3 (11:8, 3:11, 11:9, 5:11, 7:11) ⇑
5   A TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
W STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
0:3 (7:11, 8:11, 12:14) ⇑
9   D TWOREK Mirosław Y STANIOWSKI Stanisław 0:3 (7:11, 10:12, 10:12) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
72. LKS Odra Głoska III - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:1
2   B STANIOWSKI Stanisław X CHRĄCHOL Marika 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇑
6   B STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
X PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇑
8   B STANIOWSKI Stanisław W SMOLAREK Lena 3:1 (11:6, 11:5, 10:12, 11:7) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-25 17:30
74. LKS Odra Głoska III - KU AZS UE Wrocław IV 10:2
1   A STANIOWSKI Stanisław W BARTOSZKO Nicol 3:1 (11:5, 9:11, 11:5, 11:8) ⇑
6   B STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
X BARTOSZKO Nicol
GĄDEK Szymon
3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇑
7   A STANIOWSKI Stanisław X BARTOSZKO Natalia 2:3 (10:12, 11:7, 11:2, 9:11, 5:11) ⇓
11   A STANIOWSKI Stanisław Y FLIS Antoni 3:0 (11:4, 13:11, 11:9) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-23 10:00 ⇨ 2022-05-11 18:00
77. LKS Odra Głoska III - ULKS Ciechów III 10:4
5   A STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
W HACZKIEWICZ Łukasz
KACZMAREK Kamil
3:1 (11:9, 11:8, 8:11, 11:9) ⇑
12   C STANIOWSKI Stanisław W HACZKIEWICZ Łukasz 0:3 (9:11, 8:11, 4:11) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-14 09:00
81. MGLKS Odra Oława - LKS Odra Głoska III 2:10
3   C PRZYGODA Michał Y STANIOWSKI Stanisław 0:3 (8:11, 7:11, 11:13) ⇑
5   A MUSZKIETA Tomasz
WATEHA Robert
W STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 5:11) ⇑
9   D MICHALAK Mirosław Y STANIOWSKI Stanisław 2:3 (11:9, 8:11, 9:11, 16:14, 5:11) ⇑
11   A MUSZKIETA Tomasz Y STANIOWSKI Stanisław 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 7:11) ⇑