VI liga Wrocław => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2021-11-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-03 17:00 19 UKS Lider Milicz II - MKS Rokita Brzeg Dolny II 3:10
1   A DZIUBA Kamil W CHRĄCHOL Marika 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B ŻMIJEWSKI Cezary X SMOLAREK Lena 3:0 (12:10, 11:8, 12:10) 1:1
3   C SKIBA Marcel Y PUŁECKA Gabriela 0:3 (2:11, 7:11, 2:11) 1:2
4   D RZĄSA Oliwia Z BAZYLEWSKA Zuzanna 0:3 (10:12, 10:12, 7:11) 1:3
5   A ŻMIJEWSKI Cezary
RZĄSA Oliwia
W PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:4) 2:3
6   B DZIUBA Kamil
SKIBA Marcel
X BAZYLEWSKA Zuzanna
CHRĄCHOL Marika
2:3 (8:11, 7:11, 11:6, 11:9, 8:11) 2:4
7   A DZIUBA Kamil X SMOLAREK Lena 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 3:4
8   B ŻMIJEWSKI Cezary W CHRĄCHOL Marika 1:3 (11:13, 11:9, 7:11, 9:11) 3:5
9   D RZĄSA Oliwia Y PUŁECKA Gabriela 1:3 (11:9, 11:13, 6:11, 7:11) 3:6
10   C SKIBA Marcel Z BAZYLEWSKA Zuzanna 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) 3:7
11   A DZIUBA Kamil Y PUŁECKA Gabriela 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 3:8
12   C SKIBA Marcel W CHRĄCHOL Marika 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) 3:9
13   B ŻMIJEWSKI Cezary Z BAZYLEWSKA Zuzanna 0:3 (14:16, 8:11, 6:11) 3:10
2021-11-15 18:00 20 WZSN Start Wrocław - MGLKS Odra Oława 4:10
1   A KAMIŃSKI Andrzej W SOLSKI Tomasz 3:2 (7:11, 11:8, 11:9, 7:11, 11:4) 1:0
2   B LEMAŃSKI Bogdan X PRZYGODA Michał 1:3 (12:10, 9:11, 14:16, 12:14) 1:1
3   C STASZAK Daniel Y WATEHA Robert 1:3 (9:11, 5:11, 11:8, 7:11) 1:2
4   D WRZASK Zbigniew Z MUSZKIETA Tomasz 0:3 (6:11, 4:11, 10:12) 1:3
5   A STASZAK Daniel
WRZASK Zbigniew
W ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
0:3 (6:11, 4:11, 6:11) 1:4
6   B KAMIŃSKI Andrzej
LEMAŃSKI Bogdan
X PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
0:3 (7:11, 9:11, 10:12) 1:5
7   A KAMIŃSKI Andrzej X PRZYGODA Michał 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) 2:5
8   B LEMAŃSKI Bogdan W SOLSKI Tomasz 1:3 (10:12, 12:10, 4:11, 3:11) 2:6
9   D WRZASK Zbigniew Y WATEHA Robert 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 9:11) 2:7
10   C STASZAK Daniel Z MUSZKIETA Tomasz 1:3 (11:9, 4:11, 7:11, 8:11) 2:8
11   A KAMIŃSKI Andrzej Y ŁASTOWSKI Grzegorz 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) 3:8
12   C STASZAK Daniel W SOLSKI Tomasz 3:0 (14:12, 11:4, 11:7) 4:8
13   B LEMAŃSKI Bogdan Z MUSZKIETA Tomasz 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 4:9
14   D WRZASK Zbigniew X PRZYGODA Michał 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 8:11) 4:10
2021-11-04 19:00 21 ULKS Ciechów III - KS AZS AWF Wrocław 10:7
1   A PYTKOWSKI Paweł W DOLATA Paweł 3:0 (11:6, 11:4, 11:4) 1:0
2   B ŁACH Artur X ANTMAN Grzegorz 1:3 (4:11, 13:11, 4:11, 5:11) 1:1
3   C KRZYMIŃSKI Wiesław Y LENCKI Bogdan 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 1:2
4   D MĘKARSKI Bartosz Z OPERACZ Kuba 3:2 (9:11, 14:16, 11:5, 11:9, 11:9) 2:2
5   A MĘKARSKI Bartosz
PYTKOWSKI Paweł
W LENCKI Bogdan
ANTMAN Grzegorz
3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 3:2
6   B KRZYMIŃSKI Wiesław
ŁACH Artur
X OPERACZ Kuba
DOLATA Paweł
3:2 (11:2, 8:11, 7:11, 13:11, 11:8) 4:2
7   A PYTKOWSKI Paweł X ANTMAN Grzegorz 3:0 (11:9, 11:5, 13:11) 5:2
8   B ŁACH Artur W DOLATA Paweł 3:1 (12:14, 11:4, 11:6, 11:5) 6:2
9   D MĘKARSKI Bartosz Y LENCKI Bogdan 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 10:12, 9:11) 6:3
10   C TOMKOWICZ Igor Z OPERACZ Kuba 0:3 (3:11, 0:11, 3:11) 6:4
11   A PYTKOWSKI Paweł Y LENCKI Bogdan 3:0 (11:7, 11:5, 11:2) 7:4
12   C TOMKOWICZ Igor W DOLATA Paweł 0:3 (3:11, 1:11, 2:11) 7:5
13   B ŁACH Artur Z OPERACZ Kuba 1:3 (7:11, 11:6, 10:12, 8:11) 7:6
14   D MĘKARSKI Bartosz X ANTMAN Grzegorz 2:3 (8:11, 11:9, 9:11, 11:5, 9:11) 7:7
15   A PYTKOWSKI Paweł Z OPERACZ Kuba 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 8:7
16   D MĘKARSKI Bartosz W DOLATA Paweł 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 9:7
17   B ŁACH Artur Y LENCKI Bogdan 3:0 (11:9, 11:8, 13:11) 10:7
2021-11-06 10:00 22 WKN Świt Wrocław II - MKS Wolavia Wołów III 10:0
1   A CIEŚLAK Andrzej W WOJTYŁA Maja 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 1:0
2   B WIERZBICKI Michał X SKAWIŃSKA Liwia 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) 2:0
3   C TWOREK Mirosław Y WILK Anatol 3:0 (11:4, 11:6, 11:1) 3:0
4   D ZIĘBA Michał Z PIOTROWSKI Lucjan 3:0 (11:5, 12:10, 12:10) 4:0
5   A TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
W WOJTYŁA Maja
SKAWIŃSKA Liwia
3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 11:3) 5:0
6   B CIEŚLAK Andrzej
WIERZBICKI Michał
X WILK Mateusz
WOJTYŁA Joanna
3:1 (11:6, 13:11, 9:11, 11:8) 6:0
7   A CIEŚLAK Andrzej X SKAWIŃSKA Liwia 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 7:0
8   B WIERZBICKI Michał W WOJTYŁA Maja 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 8:0
9   D ZIĘBA Michał Y WILK Mateusz 3:0 (11:7, 11:3, 12:10) 9:0
10   C TWOREK Mirosław Z PIOTROWSKI Lucjan 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 10:0
2021-11-06 10:00 23 LKS Odra Głoska III - UKS Orzeł Prusice II 10:3
1   A STANIOWSKI Dawid W KITA Tomasz 2:3 (11:9, 8:11, 11:5, 10:12, 7:11) 0:1
2   B TRYBAŁA Szymon X ŻYŁA Kazimierz 3:2 (11:5, 11:8, 9:11, 7:11, 11:5) 1:1
3   C OSTOJA-SOLECKI Jakub Y HRYCAK Zbigniew 3:1 (11:9, 11:5, 5:11, 11:6) 2:1
4   D STANIOWSKI Stanisław Z BRONOWICKI Krzysztof 3:2 (11:9, 12:14, 8:11, 11:6, 11:9) 3:1
5   A STANIOWSKI Dawid
STANIOWSKI Stanisław
W BRONOWICKI Krzysztof
ŻYŁA Kazimierz
3:1 (10:12, 11:6, 11:8, 11:5) 4:1
6   B OSTOJA-SOLECKI Jakub
TRYBAŁA Szymon
X HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:7) 5:1
7   A STANIOWSKI Dawid X ŻYŁA Kazimierz 3:0 (11:1, 11:6, 11:8) 6:1
8   B TRYBAŁA Szymon W KITA Tomasz 3:1 (11:9, 13:11, 8:11, 11:9) 7:1
9   D STANIOWSKI Stanisław Y HRYCAK Zbigniew 2:3 (6:11, 12:10, 6:11, 12:10, 6:11) 7:2
10   C OSTOJA-SOLECKI Jakub Z BRONOWICKI Krzysztof 2:3 (11:7, 11:3, 4:11, 8:11, 10:12) 7:3
11   A STANIOWSKI Dawid Y HRYCAK Zbigniew 3:2 (8:11, 11:9, 7:11, 12:10, 11:6) 8:3
12   C OSTOJA-SOLECKI Jakub W KITA Tomasz 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:8) 9:3
13   B TRYBAŁA Szymon Z BRONOWICKI Krzysztof 3:2 (11:7, 9:11, 11:8, 10:12, 11:6) 10:3
2021-11-06 10:30 24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - KU AZS UE Wrocław IV 1:10
1   A RAKOCZY Jacek W BARTOSZKO Natalia 1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 8:11) 0:1
2   B ZAWADA Wojciech X HEINKE Tymoteusz 2:3 (11:6, 7:11, 11:8, 8:11, 7:11) 0:2
3   C ZACHARA Antoni Y GROCHOLSKI Miłosz 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 0:3
4   D KŁUSEK Jacek Z BARTOSZKO Nicol 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 12:10) 1:3
5   A BOROWSKA Zuzanna
ZACHARA Antoni
W BARTOSZKO Natalia
HEINKE Tymoteusz
0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 1:4
6   B KŁUSEK Jacek
ZAWADA Wojciech
X BARTOSZKO Nicol
GROCHOLSKI Miłosz
0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 1:5
7   A RAKOCZY Jacek X HEINKE Tymoteusz 2:3 (6:11, 11:7, 8:11, 11:8, 8:11) 1:6
8   B ZAWADA Wojciech W BARTOSZKO Natalia 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 1:7
9   D KŁUSEK Jacek Y GROCHOLSKI Miłosz 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) 1:8
10   C ZACHARA Antoni Z BARTOSZKO Nicol 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 1:9
11   A BOROWSKA Zuzanna Y GROCHOLSKI Miłosz 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 1:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16