LKS Odra Głoska III (M)
Klub: LKS Odra Głoska
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Główna 20
55-330 Głoska
Sprzęt: ANDRO 3S ***, DONIC 8 stołów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Piekarek (tel. 721 380 008)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 GOLEŃSKI Adam 2002 M 6902 08.09.2021 536 10.10.2021
2 JARZĄBEK Mikołaj 2006 M 6924 08.09.2021 558 09.10.2021
3 JEZIERSKA Ananda 2003 K 6926 08.09.2021 560 19.12.2021
4 KAPITAN Fabian 2009 M 6929 08.09.2021 563 09.10.2021
5 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005 M 6935 08.09.2021 569 10.10.2021
6 PRZELICKI Wiktor 2007 M 6936 08.09.2021 570 09.10.2021
7 STANIOWSKI Dawid 2010 M 6938 08.09.2021 572 10.10.2021
8 STANIOWSKI Stanisław 2008 M 6939 08.09.2021 573 09.10.2021
9 TRYBAŁA Szymon 2008 M 6941 08.09.2021 575 10.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6WR 1/1 2021-10-09 12:00 LKS Odra Głoska III - WKN Świt Wrocław II 7:10🏓 ⇓
2 6WR 1/2 2021-10-23 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - LKS Odra Głoska III 1:10🏓 ⇑
3 6WR 1/3 2021-10-30 10:00 KU AZS UE Wrocław IV - LKS Odra Głoska III 2:10🏓 ⇑
4 6WR 1/4 2021-11-06 10:00 LKS Odra Głoska III - UKS Orzeł Prusice II 10:3🏓 ⇑
5 6WR 1/5 2021-11-20 10:00 MKS Wolavia Wołów III - LKS Odra Głoska III 4:10🏓 ⇑
6 6WR 1/6 2021-11-26 19:00 LKS Odra Głoska III - KS AZS AWF Wrocław 10:7🏓 ⇑
7 6WR 1/7 2021-12-02 18:00 MKS Rokita Brzeg Dolny II - LKS Odra Głoska III 0:10🏓 ⇑
8 6WR 1/8 2021-12-12 14:00 LKS Odra Głoska III - MGLKS Odra Oława 10:6🏓 ⇑
9 6WR 1/9 2021-12-18 10:00 WZSN Start Wrocław - LKS Odra Głoska III 4:10🏓 ⇑
10 6WR 1/10 2022-01-15 10:00 LKS Odra Głoska III - UKS Lider Milicz II 0:10 WO ⇓
11 6WR 1/11 2022-01-22 10:00 ULKS Ciechów III - LKS Odra Głoska III 6:10🏓 ⇑
12 6WR 2/12 2022-02-19 10:00 WKN Świt Wrocław II - LKS Odra Głoska III 0:10🏓 ⇑
13 6WR 2/13 2022-02-26 10:00 LKS Odra Głoska III - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:1🏓 ⇑
14 6WR 2/14 2022-03-25 17:30 LKS Odra Głoska III - KU AZS UE Wrocław IV 10:2🏓 ⇑
15 6WR 2/15 2022-05-11 18:00 LKS Odra Głoska III - ULKS Ciechów III 10:4🏓 ⇑
16 6WR 2/16 2022-05-14 09:00 MGLKS Odra Oława - LKS Odra Głoska III 2:10🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) WKN Świt Wrocław II   2,5   0,0   0,0   4,5   7
2 (W) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III   1,5         2,5 2,5 3,5 10
3 (W) KU AZS UE Wrocław IV 2,5 1,5         3,5 2,5   10
4 (D) UKS Orzeł Prusice II         2,5   2,5 1,5 3,5 10
5 (W) MKS Wolavia Wołów III   2,0     1,5   2,0 2,5 2,0 10
6 (D) KS AZS AWF Wrocław   1,0     0,5   3,5 3,5 1,5 10
7 (W) MKS Rokita Brzeg Dolny II         2,5   2,5 2,5 2,5 10
8 (D) MGLKS Odra Oława   0,0     4,5   3,5 1,5 0,5 10
9 (W) WZSN Start Wrocław     0,0   2,5   2,5 2,5 2,5 10
10 (D) UKS Lider Milicz II                   0
11 (W) ULKS Ciechów III         3,5   3,5 1,0 2,0 10
12 (W) WKN Świt Wrocław II         2,5   2,5 2,5 2,5 10
13 (D) MKS Rokita Brzeg Dolny II         3,5   1,5 2,5 2,5 10
14 (D) KU AZS UE Wrocław IV         3,5   2,5 2,5 1,5 10
15 (D) ULKS Ciechów III 2,0       2,5   3,5 0,5 1,5 10
16 (W) MGLKS Odra Oława         1,5   3,5 3,5 1,5 10
Razem 4,5 8,5 0,0 0,0 31,0 0,0 39,5 36,0 27,5 147
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 GOLEŃSKI Adam 2002 M 6902 08.09.2021 536
2 JARZĄBEK Mikołaj 2006 M 6924 08.09.2021 558
3 JEZIERSKA Ananda 2003 K 6926 08.09.2021 560
4 KAPITAN Fabian 2009 M 6929 08.09.2021 563
5 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005 M 6935 08.09.2021 569
6 PRZELICKI Wiktor 2007 M 6936 08.09.2021 570
7 STANIOWSKI Dawid 2010 M 6938 08.09.2021 572
8 STANIOWSKI Stanisław 2008 M 6939 08.09.2021 573
9 TRYBAŁA Szymon 2008 M 6941 08.09.2021 575