VI liga Wrocław => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2021-11-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-20 10:00 25 MKS Rokita Brzeg Dolny II - ULKS Ciechów III 3:10
1   A BAZYLEWSKA Zuzanna W HACZKIEWICZ Łukasz 0:3 (2:11, 11:13, 6:11) 0:1
2   B CHRĄCHOL Marika X MĘKARSKI Bartosz 0:3 (9:11, 10:12, 9:11) 0:2
3   C SMOLAREK Lena Y GĄSIOROWSKI Wiktor 3:1 (7:11, 11:2, 11:6, 11:4) 1:2
4   D PUŁECKA Gabriela Z ANTOSIK Ireneusz 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 1:3
5   A BAZYLEWSKA Zuzanna
CHRĄCHOL Marika
W ANTOSIK Ireneusz
HACZKIEWICZ Łukasz
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 1:4
6   B PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
X GĄSIOROWSKI Wiktor
MĘKARSKI Bartosz
0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 1:5
7   A BAZYLEWSKA Zuzanna X MĘKARSKI Bartosz 1:3 (12:10, 9:11, 9:11, 11:13) 1:6
8   B CHRĄCHOL Marika W HACZKIEWICZ Łukasz 0:3 (3:11, 8:11, 2:11) 1:7
9   D PUŁECKA Gabriela Y HAŁAJ Oliwia 3:0 (11:4, 11:0, 11:1) 2:7
10   C SMOLAREK Lena Z ANTOSIK Ireneusz 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) 2:8
11   A BAZYLEWSKA Zuzanna Y HAŁAJ Oliwia 3:0 (11:6, 11:2, 11:7) 3:8
12   C SMOLAREK Lena W HACZKIEWICZ Łukasz 1:3 (11:7, 4:11, 6:11, 4:11) 3:9
13   B CHRĄCHOL Marika Z ANTOSIK Ireneusz 2:3 (11:8, 6:11, 11:9, 12:14, 7:11) 3:10
2021-11-20 10:00 26 MGLKS Odra Oława - UKS Lider Milicz II 10:1
1   A MUSZKIETA Tomasz W ŻMIJEWSKI Cezary 3:0 (11:9, 11:3, 13:11) 1:0
2   B PRZYGODA Michał X ŁOCHOWSKA Otylia 3:0 (11:3, 12:10, 11:5) 2:0
3   C SOLSKI Tomasz Y TWARDA Ola 3:0 (11:3, 11:3, 11:2) 3:0
4   D WATEHA Robert Z KAJDA Klaudia 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) 4:0
5   A ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
W ŁOCHOWSKA Otylia
ŻMIJEWSKI Cezary
3:0 (11:7, 11:4, 11:3) 5:0
6   B PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
X KAJDA Klaudia
TWARDA Ola
3:0 (11:2, 11:3, 11:6) 6:0
7   A MUSZKIETA Tomasz X ŁOCHOWSKA Otylia 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) 7:0
8   B PRZYGODA Michał W ŻMIJEWSKI Cezary 0:3 (8:11, 10:12, 9:11) 7:1
9   D WATEHA Robert Y TWARDA Ola 3:0 (11:2, 11:3, 11:1) 8:1
10   C ŁASTOWSKI Grzegorz Z KAJDA Klaudia 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 9:1
11   A MUSZKIETA Tomasz Y TWARDA Ola 3:0 (11:8, 11:4, 11:1) 10:1
2021-11-22 18:00 27 WZSN Start Wrocław - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 10:1
1   A KAMIŃSKI Andrzej W MRUK Jan 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 1:0
2   B STASZAK Daniel X KŁUSEK Jacek 3:2 (5:11, 11:9, 12:10, 7:11, 11:6) 2:0
3   C WRZASK Zbigniew Y BOGUSZ Michał 3:2 (11:5, 6:11, 11:7, 3:11, 11:8) 3:0
4   D LEMAŃSKI Bogdan Z BOGUSZ Krzysztof 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 4:0
5   A KAMIŃSKI Andrzej
LEMAŃSKI Bogdan
W KŁUSEK Jacek
ZAWADA Wojciech
3:0 (11:7, 11:9, 12:10) 5:0
6   B STASZAK Daniel
WRZASK Zbigniew
X BOGUSZ Krzysztof
BOGUSZ Michał
3:0 (11:6, 11:9, 12:10) 6:0
7   A KAMIŃSKI Andrzej X KŁUSEK Jacek 3:0 (11:9, 11:2, 11:7) 7:0
8   B STASZAK Daniel W MRUK Jan 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 9:11) 7:1
9   D LEMAŃSKI Bogdan Y BOGUSZ Michał 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) 8:1
10   C WRZASK Zbigniew Z ZAWADA Wojciech 3:2 (11:5, 9:11, 11:9, 9:11, 11:9) 9:1
11   A KAMIŃSKI Andrzej Y BOGUSZ Michał 3:0 (11:2, 11:2, 11:5) 10:1
2021-11-19 18:00 28 KS AZS AWF Wrocław - WKN Świt Wrocław II 8:10
1   A ANTMAN Grzegorz W CIEŚLAK Andrzej 3:0 (11:8, 11:2, 11:8) 1:0
2   B DOLATA Paweł X WIERZBICKI Michał 2:3 (9:11, 11:8, 9:11, 12:10, 4:11) 1:1
3   C OPERACZ Kuba Y TWOREK Mirosław 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 6:11) 1:2
4   D LENCKI Bogdan Z ZIĘBA Michał 1:3 (7:11, 9:11, 11:6, 11:13) 1:3
5   A DOLATA Paweł
ANTMAN Grzegorz
W TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
3:1 (11:7, 11:5, 10:12, 11:6) 2:3
6   B OPERACZ Kuba
LENCKI Bogdan
X CIEŚLAK Andrzej
WIERZBICKI Michał
0:3 (5:11, 11:13, 11:13) 2:4
7   A ANTMAN Grzegorz X WIERZBICKI Michał 3:0 (11:8, 11:2, 11:6) 3:4
8   B DOLATA Paweł W CIEŚLAK Andrzej 3:1 (11:6, 11:4, 5:11, 11:9) 4:4
9   D LENCKI Bogdan Y TWOREK Mirosław 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 4:5
10   C OPERACZ Kuba Z ZIĘBA Michał 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) 4:6
11   A ANTMAN Grzegorz Y TWOREK Mirosław 3:0 (12:10, 11:7, 11:8) 5:6
12   C WESOŁOWSKI Łukasz W CIEŚLAK Andrzej 0:3 (2:11, 4:11, 11:13) 5:7
13   B DOLATA Paweł Z ZIĘBA Michał 1:3 (11:6, 8:11, 7:11, 9:11) 5:8
14   D LENCKI Bogdan X WIERZBICKI Michał 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) 5:9
15   A ANTMAN Grzegorz Z ZIĘBA Michał 3:2 (11:8, 11:8, 7:11, 10:12, 11:7) 6:9
16   D LENCKI Bogdan W CIEŚLAK Andrzej 3:1 (6:11, 11:8, 11:1, 11:1) 7:9
17   B DOLATA Paweł Y TWOREK Mirosław 3:2 (11:9, 1:11, 10:12, 11:5, 12:10) 8:9
18   C WESOŁOWSKI Łukasz X WIERZBICKI Michał 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 8:10
2021-11-20 10:00 29 MKS Wolavia Wołów III - LKS Odra Głoska III 4:10
1   A SKAWIŃSKA Liwia W JARZĄBEK Mikołaj 0:3 (6:11, 3:11, 4:11) 0:1
2   B STASZCZYK Jakub X TRYBAŁA Szymon 3:2 (6:11, 6:11, 13:11, 12:10, 12:10) 1:1
3   C KALISZ Karol Y OSTOJA-SOLECKI Jakub 0:3 (3:11, 10:12, 6:11) 1:2
4   D WOJTYŁA Maja Z STANIOWSKI Stanisław 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 6:11) 1:3
5   A KALISZ Karol
STASZCZYK Jakub
W JARZĄBEK Mikołaj
STANIOWSKI Dawid
3:2 (11:6, 11:13, 11:9, 10:12, 14:12) 2:3
6   B WOJTYŁA Maja
SKAWIŃSKA Liwia
X OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Stanisław
0:3 (9:11, 8:11, 11:13) 2:4
7   A PROŚNIEWSKI Adam X TRYBAŁA Szymon 0:3 (7:11, 3:11, 9:11) 2:5
8   B STASZCZYK Jakub W JARZĄBEK Mikołaj 3:2 (13:11, 7:11, 4:11, 11:7, 12:10) 3:5
9   D PIOTROWSKI Lucjan Y STANIOWSKI Dawid 0:3 (6:11, 5:11, 1:11) 3:6
10   C WILK Anatol Z STANIOWSKI Stanisław 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 3:7
11   A PROŚNIEWSKI Adam Y STANIOWSKI Dawid 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 3:8
12   C WILK Anatol W JARZĄBEK Mikołaj 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 3:9
13   B STASZCZYK Jakub Z STANIOWSKI Stanisław 3:2 (11:8, 11:7, 8:11, 8:11, 11:9) 4:9
14   D PIOTROWSKI Lucjan X TRYBAŁA Szymon 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 4:10
2021-11-17 18:00 30 UKS Orzeł Prusice II - KU AZS UE Wrocław IV 7:10
1   A HRYCAK Zbigniew W BARTOSZKO Natalia 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 1:0
2   B ŚLUSARCZYŃSKI Maciej X ZAJĄC Hanna 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 1:1
3   C MAKAREWICZ Damian Y GROCHOLSKI Miłosz 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) 1:2
4   D KITA Tomasz Z BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 2:2
5   A HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
W BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
3:1 (11:9, 11:9, 10:12, 11:7) 3:2
6   B ŚLUSARCZYŃSKI Maciej
MAKAREWICZ Damian
X BARTOSZKO Natalia
GROCHOLSKI Miłosz
0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 3:3
7   A HRYCAK Zbigniew X ZAJĄC Hanna 2:3 (11:9, 2:11, 11:7, 6:11, 8:11) 3:4
8   B ŚLUSARCZYŃSKI Maciej W BARTOSZKO Natalia 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 3:5
9   D KITA Tomasz Y GROCHOLSKI Miłosz 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 3:6
10   C MAKAREWICZ Damian Z BARTOSZKO Nicol 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 3:7
11   A HRYCAK Zbigniew Y GROCHOLSKI Miłosz 3:2 (11:9, 7:11, 5:11, 12:10, 11:8) 4:7
12   C MAKAREWICZ Damian W BARTOSZKO Natalia 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 4:8
13   B ŚLUSARCZYŃSKI Maciej Z BARTOSZKO Nicol 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:7) 5:8
14   D KITA Tomasz X ZAJĄC Hanna 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 6:8
15   A HRYCAK Zbigniew Z BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:4, 12:10, 11:6) 7:8
16   D KITA Tomasz W BARTOSZKO Natalia 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 7:9
17   B ŚLUSARCZYŃSKI Maciej Y GROCHOLSKI Miłosz 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) 7:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16