VI liga Wrocław => I runda
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 KAMIŃSKI Andrzej (WZSN Start Wrocław) 37 37 0 111:14 100,00
2 PYTKOWSKI Paweł (ULKS Ciechów III) 34 28 6 89:31 82,35
3 MUSZKIETA Tomasz (MGLKS Odra Oława) 33 26 7 86:29 78,79
4 BAJOR Patryk (KS AZS AWF Wrocław) 26 25 1 76:11 96,15
5 STANIOWSKI Dawid (LKS Odra Głoska III) 28 24 4 77:28 85,71
6 BARTOSZKO Natalia (KU AZS UE Wrocław IV) 29 24 5 74:28 82,76
7 MĘKARSKI Bartosz (ULKS Ciechów III) 36 24 12 88:53 66,67
8 ANTMAN Grzegorz (KS AZS AWF Wrocław) 30 22 8 71:32 73,33
9 STANIOWSKI Stanisław (LKS Odra Głoska III) 31 22 9 71:46 70,97
10 BAZYLEWSKA Zuzanna (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 32 21 11 77:46 65,63
11 GROCHOLSKI Miłosz (KU AZS UE Wrocław IV) 33 21 12 70:45 63,64
12 SOLSKI Tomasz (MGLKS Odra Oława) 25 20 5 68:22 80,00
13 STASZCZYK Jakub (MKS Wolavia Wołów III) 25 20 5 66:38 80,00
14 HRYCAK Zbigniew (UKS Orzeł Prusice II) 31 20 11 72:45 64,52
15 TWOREK Mirosław (WKN Świt Wrocław II) 32 19 13 71:50 59,38
16 WATEHA Robert (MGLKS Odra Oława) 21 17 4 54:20 80,95
17 TRYBAŁA Szymon (LKS Odra Głoska III) 24 17 7 55:32 70,83
18 OSTOJA-SOLECKI Jakub (LKS Odra Głoska III) 20 16 4 55:22 80,00
19 ZIĘBA Michał (WKN Świt Wrocław II) 25 16 9 58:36 64,00
20 LENCKI Bogdan (KS AZS AWF Wrocław) 33 16 17 63:62 48,48
21 LEMAŃSKI Bogdan (WZSN Start Wrocław) 34 16 18 62:64 47,06
22 ANTOSIK Ireneusz (ULKS Ciechów III) 19 14 5 47:23 73,68
23 CHRĄCHOL Marika (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 26 14 12 53:47 53,85
24 PUŁECKA Gabriela (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 27 14 13 51:49 51,85
25 HACZKIEWICZ Łukasz (ULKS Ciechów III) 14 13 1 40:7 92,86
26 DZIUBA Kamil (UKS Lider Milicz II) 22 13 9 44:36 59,09
27 STASZAK Daniel (WZSN Start Wrocław) 25 13 12 50:44 52,00
28 DOLATA Paweł (KS AZS AWF Wrocław) 28 13 15 52:55 46,43
29 KITA Tomasz (UKS Orzeł Prusice II) 34 13 21 55:72 38,24
30 ŁASTOWSKI Grzegorz (MGLKS Odra Oława) 18 11 7 36:26 61,11
31 WIERZBICKI Michał (WKN Świt Wrocław II) 22 11 11 36:41 50,00
32 PRZYGODA Michał (MGLKS Odra Oława) 27 11 16 46:57 40,74
33 MRUK Jan (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 28 11 17 44:59 39,29
34 CIEŚLAK Andrzej (WKN Świt Wrocław II) 26 10 16 35:52 38,46
35 KŁUSEK Jacek (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 27 10 17 38:62 37,04
36 ZAJĄC Hanna (KU AZS UE Wrocław IV) 18 9 9 33:32 50,00
37 HEINKE Tymoteusz (KU AZS UE Wrocław IV) 10 8 2 28:14 80,00
38 KALISZ Karol (MKS Wolavia Wołów III) 16 8 8 26:29 50,00
39 ŻMIJEWSKI Cezary (UKS Lider Milicz II) 27 8 19 34:60 29,63
40 JARZĄBEK Mikołaj (LKS Odra Głoska III) 15 7 8 29:27 46,67
41 WRZASK Zbigniew (WZSN Start Wrocław) 24 6 18 31:60 25,00
42 SMOLAREK Lena (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 24 6 18 27:57 25,00
43 WALEŃSKI Michał (UKS Lider Milicz II) 6 5 1 15:5 83,33
44 DOBRZAŃSKI Jakub (WKN Świt Wrocław II) 7 5 2 19:9 71,43
45 OSMAN Janusz (WKN Świt Wrocław II) 10 5 5 20:18 50,00
46 BARTOSZKO Nicol (KU AZS UE Wrocław IV) 23 5 18 26:55 21,74
47 KWIATKOWSKA Elżbieta (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 4 4 0 12:3 100,00
48 MICHNIACKI Franciszek (MGLKS Odra Oława) 7 4 3 16:11 57,14
49 BIELECKI Damian (UKS Orzeł Prusice II) 7 4 3 15:11 57,14
50 SOWA Sebastian (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 11 4 7 14:23 36,36
51 ZAWADA Wojciech (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 14 4 10 17:32 28,57
52 OPERACZ Kuba (KS AZS AWF Wrocław) 16 4 12 22:39 25,00
53 BOGUSZ Michał (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 22 4 18 20:57 18,18
54 WOJTYŁA Maja (MKS Wolavia Wołów III) 22 4 18 17:57 18,18
55 ŚLUSARCZYŃSKI Maciej (UKS Orzeł Prusice II) 26 4 22 21:71 15,38
56 GAWEŁ-KARWATKA Kuba (KU AZS UE Wrocław IV) 3 3 0 9:2 100,00
57 SKAWIŃSKA Nikola (MKS Wolavia Wołów III) 4 3 1 10:7 75,00
58 POLAK Tomasz (KU AZS UE Wrocław IV) 5 3 2 9:10 60,00
59 RAKOCZY Jacek (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 6 3 3 14:13 50,00
60 ŁACH Artur (ULKS Ciechów III) 8 3 5 14:17 37,50
61 GĄSIOROWSKI Wiktor (ULKS Ciechów III) 8 3 5 12:15 37,50
62 KOPACZYŃSKA Jolanta (WZSN Start Wrocław) 9 3 6 15:18 33,33
63 PROŚNIEWSKI Adam (MKS Wolavia Wołów III) 13 3 10 10:32 23,08
64 GOLEŃSKI Adam (LKS Odra Głoska III) 2 2 0 6:1 100,00
65 KAZIENKO Janina (WZSN Start Wrocław) 2 2 0 6:1 100,00
66 BŁASZKIEWICZ Jacek (ULKS Ciechów III) 3 2 1 6:3 66,67
67 KIEJDA Patryk (UKS Orzeł Prusice II) 3 2 1 8:4 66,67
68 HOŁODNIUK Paulina (MKS Wolavia Wołów III) 4 2 2 8:8 50,00
69 FLIS Antoni (KU AZS UE Wrocław IV) 8 2 6 10:22 25,00
70 SKIBA Marcel (UKS Lider Milicz II) 13 2 11 8:34 15,38
71 ZAJĄC Zofia (KU AZS UE Wrocław IV) 2 1 1 3:3 50,00
72 WALEŃSKI Tomasz (UKS Lider Milicz II) 3 1 2 4:7 33,33
73 BRONOWICKI Krzysztof (UKS Orzeł Prusice II) 6 1 5 10:17 16,67
74 MISIAK Krystian (UKS Lider Milicz II) 6 1 5 5:17 16,67
75 REDER Maksym (UKS Orzeł Prusice II) 6 1 5 4:15 16,67
76 WILK Anatol (MKS Wolavia Wołów III) 14 1 13 4:39 7,14
77 SKAWIŃSKA Liwia (MKS Wolavia Wołów III) 14 1 13 4:39 7,14
78 BOGUSZ Krzysztof (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 15 1 14 10:42 6,67
79 MAKAREWICZ Damian (UKS Orzeł Prusice II) 16 1 15 6:47 6,25
80 MOLIŃSKI Jakub (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 3 0 3 4:9 0,00
81 ŻYŁA Kazimierz (UKS Orzeł Prusice II) 2 0 2 2:6 0,00
82 WESOŁOWSKI Łukasz (KS AZS AWF Wrocław) 5 0 5 2:15 0,00
83 RZĄSA Oliwia (UKS Lider Milicz II) 3 0 3 1:9 0,00
84 KACZAN Alicja (MKS Wolavia Wołów III) 3 0 3 1:9 0,00
85 GĄDEK Szymon (KU AZS UE Wrocław IV) 10 0 10 2:30 0,00
86 HAŁAJ Oliwia (ULKS Ciechów III) 10 0 10 2:30 0,00
87 IWANICKI Milan (UKS Lider Milicz II) 6 0 6 1:18 0,00
88 ŁOCHOWSKA Otylia (UKS Lider Milicz II) 13 0 13 2:39 0,00
89 TWARDA Ola (UKS Lider Milicz II) 8 0 8 1:24 0,00
90 PIOTROWSKI Lucjan (MKS Wolavia Wołów III) 9 0 9 1:27 0,00
91 KOWALSKA Lena (UKS Lider Milicz II) 1 0 1 0:3 0,00
92 BOROWSKA Zuzanna (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 1 0 1 0:3 0,00
93 KRZYMIŃSKI Wiesław (ULKS Ciechów III) 3 0 3 0:9 0,00
94 NOWOSADA Dariusz (WZSN Start Wrocław) 8 0 8 0:24 0,00
95 PRZELICKI Wiktor (LKS Odra Głoska III) 4 0 4 0:12 0,00
96 WILK Mateusz (MKS Wolavia Wołów III) 1 0 1 0:3 0,00
97 JEZIERSKA Ananda (LKS Odra Głoska III) 1 0 1 0:3 0,00
98 STOLARZ Hanna (MKS Wolavia Wołów III) 2 0 2 0:6 0,00
99 ZACHARA Antoni (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 2 0 2 0:6 0,00
100 KAPITAN Fabian (LKS Odra Głoska III) 3 0 3 0:9 0,00
101 KAJDA Klaudia (UKS Lider Milicz II) 2 0 2 0:6 0,00
102 KAJDA Patryk (UKS Lider Milicz II) 2 0 2 0:6 0,00
103 TOMKOWICZ Igor (ULKS Ciechów III) 4 0 4 0:12 0,00
104 HANIECKI Krystian (ULKS Ciechów III) 1 0 1 0:3 0,00
105 GRODZISKI Jakub (WKN Świt Wrocław II) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KAMIŃSKI Andrzej (WZSN Start Wrocław) 37 37 0 111:14 100,00
2 BAJOR Patryk (KS AZS AWF Wrocław) 26 25 1 76:11 96,15
3 HACZKIEWICZ Łukasz (ULKS Ciechów III) 14 13 1 40:7 92,86
4 STANIOWSKI Dawid (LKS Odra Głoska III) 28 24 4 77:28 85,71
5 BARTOSZKO Natalia (KU AZS UE Wrocław IV) 29 24 5 74:28 82,76
6 PYTKOWSKI Paweł (ULKS Ciechów III) 34 28 6 89:31 82,35
7 WATEHA Robert (MGLKS Odra Oława) 21 17 4 54:20 80,95
8 SOLSKI Tomasz (MGLKS Odra Oława) 25 20 5 68:22 80,00
9 OSTOJA-SOLECKI Jakub (LKS Odra Głoska III) 20 16 4 55:22 80,00
10 STASZCZYK Jakub (MKS Wolavia Wołów III) 25 20 5 66:38 80,00
11 MUSZKIETA Tomasz (MGLKS Odra Oława) 33 26 7 86:29 78,79
12 ANTOSIK Ireneusz (ULKS Ciechów III) 19 14 5 47:23 73,68
13 ANTMAN Grzegorz (KS AZS AWF Wrocław) 30 22 8 71:32 73,33
14 STANIOWSKI Stanisław (LKS Odra Głoska III) 31 22 9 71:46 70,97
15 TRYBAŁA Szymon (LKS Odra Głoska III) 24 17 7 55:32 70,83
16 MĘKARSKI Bartosz (ULKS Ciechów III) 36 24 12 88:53 66,67
17 BAZYLEWSKA Zuzanna (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 32 21 11 77:46 65,63
18 HRYCAK Zbigniew (UKS Orzeł Prusice II) 31 20 11 72:45 64,52
19 ZIĘBA Michał (WKN Świt Wrocław II) 25 16 9 58:36 64,00
20 GROCHOLSKI Miłosz (KU AZS UE Wrocław IV) 33 21 12 70:45 63,64
21 ŁASTOWSKI Grzegorz (MGLKS Odra Oława) 18 11 7 36:26 61,11
22 TWOREK Mirosław (WKN Świt Wrocław II) 32 19 13 71:50 59,38
23 DZIUBA Kamil (UKS Lider Milicz II) 22 13 9 44:36 59,09
24 CHRĄCHOL Marika (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 26 14 12 53:47 53,85
25 STASZAK Daniel (WZSN Start Wrocław) 25 13 12 50:44 52,00
26 PUŁECKA Gabriela (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 27 14 13 51:49 51,85
27 ZAJĄC Hanna (KU AZS UE Wrocław IV) 18 9 9 33:32 50,00
28 KALISZ Karol (MKS Wolavia Wołów III) 16 8 8 26:29 50,00
29 WIERZBICKI Michał (WKN Świt Wrocław II) 22 11 11 36:41 50,00
30 LENCKI Bogdan (KS AZS AWF Wrocław) 33 16 17 63:62 48,48
31 LEMAŃSKI Bogdan (WZSN Start Wrocław) 34 16 18 62:64 47,06
32 JARZĄBEK Mikołaj (LKS Odra Głoska III) 15 7 8 29:27 46,67
33 DOLATA Paweł (KS AZS AWF Wrocław) 28 13 15 52:55 46,43
34 PRZYGODA Michał (MGLKS Odra Oława) 27 11 16 46:57 40,74
35 MRUK Jan (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 28 11 17 44:59 39,29
36 CIEŚLAK Andrzej (WKN Świt Wrocław II) 26 10 16 35:52 38,46
37 KITA Tomasz (UKS Orzeł Prusice II) 34 13 21 55:72 38,24
38 KŁUSEK Jacek (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 27 10 17 38:62 37,04
39 ŻMIJEWSKI Cezary (UKS Lider Milicz II) 27 8 19 34:60 29,63
40 ZAWADA Wojciech (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 14 4 10 17:32 28,57
41 OPERACZ Kuba (KS AZS AWF Wrocław) 16 4 12 22:39 25,00
42 WRZASK Zbigniew (WZSN Start Wrocław) 24 6 18 31:60 25,00
43 SMOLAREK Lena (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 24 6 18 27:57 25,00
44 BARTOSZKO Nicol (KU AZS UE Wrocław IV) 23 5 18 26:55 21,74
45 BOGUSZ Michał (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 22 4 18 20:57 18,18
46 WOJTYŁA Maja (MKS Wolavia Wołów III) 22 4 18 17:57 18,18
47 ŚLUSARCZYŃSKI Maciej (UKS Orzeł Prusice II) 26 4 22 21:71 15,38
48 WILK Anatol (MKS Wolavia Wołów III) 14 1 13 4:39 7,14
49 SKAWIŃSKA Liwia (MKS Wolavia Wołów III) 14 1 13 4:39 7,14
50 BOGUSZ Krzysztof (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 15 1 14 10:42 6,67
51 MAKAREWICZ Damian (UKS Orzeł Prusice II) 16 1 15 6:47 6,25
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 OSTOJA-SOLECKI Jakub / STANIOWSKI Dawid
(LKS Odra Głoska III)
5 5 0 15:4 100,00
2 PRZYGODA Michał / SOLSKI Tomasz
(MGLKS Odra Oława)
8 7 1 21:5 87,50
3 STANIOWSKI Stanisław / TRYBAŁA Szymon
(LKS Odra Głoska III)
6 5 1 16:6 83,33
4 KALISZ Karol / STASZCZYK Jakub
(MKS Wolavia Wołów III)
6 5 1 15:9 83,33
5 KAMIŃSKI Andrzej / LEMAŃSKI Bogdan
(WZSN Start Wrocław)
11 9 2 29:11 81,82
6 BAZYLEWSKA Zuzanna / CHRĄCHOL Marika
(MKS Rokita Brzeg Dolny II)
8 6 2 18:9 75,00
7 MĘKARSKI Bartosz / PYTKOWSKI Paweł
(ULKS Ciechów III)
10 7 3 23:11 70,00
8 ŁASTOWSKI Grzegorz / MUSZKIETA Tomasz
(MGLKS Odra Oława)
11 7 4 27:13 63,64
9 BARTOSZKO Natalia / GROCHOLSKI Miłosz
(KU AZS UE Wrocław IV)
8 5 3 19:11 62,50
10 STASZAK Daniel / WRZASK Zbigniew
(WZSN Start Wrocław)
5 3 2 9:6 60,00
11 TWOREK Mirosław / ZIĘBA Michał
(WKN Świt Wrocław II)
7 4 3 15:12 57,14
12 HRYCAK Zbigniew / KITA Tomasz
(UKS Orzeł Prusice II)
8 4 4 18:13 50,00
13 CIEŚLAK Andrzej / WIERZBICKI Michał
(WKN Świt Wrocław II)
4 2 2 7:7 50,00
14 BOGUSZ Krzysztof / MRUK Jan
(UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III)
4 1 3 4:10 25,00
15 LENCKI Bogdan / ANTMAN Grzegorz
(KS AZS AWF Wrocław)
4 1 3 3:10 25,00
16 PUŁECKA Gabriela / SMOLAREK Lena
(MKS Rokita Brzeg Dolny II)
9 2 7 9:21 22,22
17 WOJTYŁA Maja / SKAWIŃSKA Liwia
(MKS Wolavia Wołów III)
6 1 5 4:17 16,67
18 KŁUSEK Jacek / ZAWADA Wojciech
(UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III)
10 1 9 5:27 10,00
19 DZIUBA Kamil / ŻMIJEWSKI Cezary
(UKS Lider Milicz II)
4 0 4 3:12 0,00
20 BOGUSZ Krzysztof / BOGUSZ Michał
(UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III)
4 0 4 1:12 0,00
21 ŚLUSARCZYŃSKI Maciej / MAKAREWICZ Damian
(UKS Orzeł Prusice II)
5 0 5 0:15 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 KAMIŃSKI Andrzej (WZSN Start Wrocław) 37 37 0 11 9 2 41,5
2 PYTKOWSKI Paweł (ULKS Ciechów III) 34 28 6 10 7 3 31,5
3 MUSZKIETA Tomasz (MGLKS Odra Oława) 33 26 7 11 7 4 29,5
4 STANIOWSKI Dawid (LKS Odra Głoska III) 28 24 4 10 9 1 28,5
5 MĘKARSKI Bartosz (ULKS Ciechów III) 36 24 12 11 8 3 28,0
6 BARTOSZKO Natalia (KU AZS UE Wrocław IV) 29 24 5 10 7 3 27,5
7 BAJOR Patryk (KS AZS AWF Wrocław) 26 25 1 7 4 3 27,0
8 STANIOWSKI Stanisław (LKS Odra Głoska III) 31 22 9 11 10 1 27,0
9 ANTMAN Grzegorz (KS AZS AWF Wrocław) 30 22 8 9 5 4 24,5
10 BAZYLEWSKA Zuzanna (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 32 21 11 9 7 2 24,5
11 SOLSKI Tomasz (MGLKS Odra Oława) 25 20 5 9 8 1 24,0
12 GROCHOLSKI Miłosz (KU AZS UE Wrocław IV) 33 21 12 10 6 4 24,0
13 STASZCZYK Jakub (MKS Wolavia Wołów III) 25 20 5 7 5 2 22,5
14 TWOREK Mirosław (WKN Świt Wrocław II) 32 19 13 10 7 3 22,5
15 HRYCAK Zbigniew (UKS Orzeł Prusice II) 31 20 11 9 4 5 22,0
16 TRYBAŁA Szymon (LKS Odra Głoska III) 24 17 7 8 7 1 20,5
17 LEMAŃSKI Bogdan (WZSN Start Wrocław) 34 16 18 11 9 2 20,5
18 OSTOJA-SOLECKI Jakub (LKS Odra Głoska III) 20 16 4 8 8 0 20,0
19 ZIĘBA Michał (WKN Świt Wrocław II) 25 16 9 8 5 3 18,5
20 WATEHA Robert (MGLKS Odra Oława) 21 17 4 0 0 0 17,0
21 CHRĄCHOL Marika (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 26 14 12 8 6 2 17,0
22 LENCKI Bogdan (KS AZS AWF Wrocław) 33 16 17 10 2 8 17,0
23 ANTOSIK Ireneusz (ULKS Ciechów III) 19 14 5 6 5 1 16,5
24 PRZYGODA Michał (MGLKS Odra Oława) 27 11 16 10 9 1 15,5
25 KITA Tomasz (UKS Orzeł Prusice II) 34 13 21 10 5 5 15,5
26 HACZKIEWICZ Łukasz (ULKS Ciechów III) 14 13 1 5 4 1 15,0
27 PUŁECKA Gabriela (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 27 14 13 10 2 8 15,0
28 ŁASTOWSKI Grzegorz (MGLKS Odra Oława) 18 11 7 11 7 4 14,5
29 STASZAK Daniel (WZSN Start Wrocław) 25 13 12 8 3 5 14,5
30 DOLATA Paweł (KS AZS AWF Wrocław) 28 13 15 7 3 4 14,5
31 DZIUBA Kamil (UKS Lider Milicz II) 22 13 9 8 1 7 13,5
32 WIERZBICKI Michał (WKN Świt Wrocław II) 22 11 11 8 5 3 13,5
33 MRUK Jan (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 28 11 17 6 1 5 11,5
34 CIEŚLAK Andrzej (WKN Świt Wrocław II) 26 10 16 8 3 5 11,5
35 ZAJĄC Hanna (KU AZS UE Wrocław IV) 18 9 9 5 3 2 10,5
36 KALISZ Karol (MKS Wolavia Wołów III) 16 8 8 6 5 1 10,5
37 KŁUSEK Jacek (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 27 10 17 11 1 10 10,5
38 ŻMIJEWSKI Cezary (UKS Lider Milicz II) 27 8 19 11 3 8 9,5
39 HEINKE Tymoteusz (KU AZS UE Wrocław IV) 10 8 2 3 2 1 9,0
40 JARZĄBEK Mikołaj (LKS Odra Głoska III) 15 7 8 4 3 1 8,5
41 WRZASK Zbigniew (WZSN Start Wrocław) 24 6 18 8 4 4 8,0
42 SMOLAREK Lena (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 24 6 18 9 2 7 7,0
43 BARTOSZKO Nicol (KU AZS UE Wrocław IV) 23 5 18 7 4 3 7,0
44 WALEŃSKI Michał (UKS Lider Milicz II) 6 5 1 2 2 0 6,0
45 DOBRZAŃSKI Jakub (WKN Świt Wrocław II) 7 5 2 2 2 0 6,0
46 MICHNIACKI Franciszek (MGLKS Odra Oława) 7 4 3 3 3 0 5,5
47 BIELECKI Damian (UKS Orzeł Prusice II) 7 4 3 2 2 0 5,0
48 OSMAN Janusz (WKN Świt Wrocław II) 10 5 5 3 0 3 5,0
49 GĄSIOROWSKI Wiktor (ULKS Ciechów III) 8 3 5 6 4 2 5,0
50 OPERACZ Kuba (KS AZS AWF Wrocław) 16 4 12 6 2 4 5,0
51 WOJTYŁA Maja (MKS Wolavia Wołów III) 22 4 18 8 2 6 5,0
52 KWIATKOWSKA Elżbieta (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 4 4 0 1 1 0 4,5
53 ZAWADA Wojciech (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 14 4 10 10 1 9 4,5
54 BOGUSZ Michał (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 22 4 18 6 1 5 4,5
55 ŚLUSARCZYŃSKI Maciej (UKS Orzeł Prusice II) 26 4 22 8 1 7 4,5
56 SOWA Sebastian (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 11 4 7 2 0 2 4,0
57 GAWEŁ-KARWATKA Kuba (KU AZS UE Wrocław IV) 3 3 0 1 1 0 3,5
58 POLAK Tomasz (KU AZS UE Wrocław IV) 5 3 2 2 1 1 3,5
59 RAKOCZY Jacek (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 6 3 3 1 1 0 3,5
60 ŁACH Artur (ULKS Ciechów III) 8 3 5 2 1 1 3,5
61 SKAWIŃSKA Nikola (MKS Wolavia Wołów III) 4 3 1 0 0 0 3,0
62 KOPACZYŃSKA Jolanta (WZSN Start Wrocław) 9 3 6 3 0 3 3,0
63 PROŚNIEWSKI Adam (MKS Wolavia Wołów III) 13 3 10 4 0 4 3,0
64 GOLEŃSKI Adam (LKS Odra Głoska III) 2 2 0 1 1 0 2,5
65 KAZIENKO Janina (WZSN Start Wrocław) 2 2 0 1 1 0 2,5
66 BŁASZKIEWICZ Jacek (ULKS Ciechów III) 3 2 1 1 1 0 2,5
67 KIEJDA Patryk (UKS Orzeł Prusice II) 3 2 1 1 1 0 2,5
68 HOŁODNIUK Paulina (MKS Wolavia Wołów III) 4 2 2 1 1 0 2,5
69 FLIS Antoni (KU AZS UE Wrocław IV) 8 2 6 3 1 2 2,5
70 SKIBA Marcel (UKS Lider Milicz II) 13 2 11 4 0 4 2,0
71 WALEŃSKI Tomasz (UKS Lider Milicz II) 3 1 2 2 1 1 1,5
72 REDER Maksym (UKS Orzeł Prusice II) 6 1 5 2 1 1 1,5
73 SKAWIŃSKA Liwia (MKS Wolavia Wołów III) 14 1 13 7 1 6 1,5
74 BOGUSZ Krzysztof (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 15 1 14 8 1 7 1,5
75 ZAJĄC Zofia (KU AZS UE Wrocław IV) 2 1 1 0 0 0 1,0
76 MISIAK Krystian (UKS Lider Milicz II) 6 1 5 2 0 2 1,0
77 BRONOWICKI Krzysztof (UKS Orzeł Prusice II) 6 1 5 2 0 2 1,0
78 WILK Anatol (MKS Wolavia Wołów III) 14 1 13 4 0 4 1,0
79 MAKAREWICZ Damian (UKS Orzeł Prusice II) 16 1 15 5 0 5 1,0
80 KACZAN Alicja (MKS Wolavia Wołów III) 3 0 3 2 2 0 1,0
81 GĄDEK Szymon (KU AZS UE Wrocław IV) 10 0 10 3 1 2 0,5
82 KRZYMIŃSKI Wiesław (ULKS Ciechów III) 3 0 3 2 1 1 0,5
83 HAŁAJ Oliwia (ULKS Ciechów III) 10 0 10 1 1 0 0,5
84 RZĄSA Oliwia (UKS Lider Milicz II) 3 0 3 2 1 1 0,5
85 ŁOCHOWSKA Otylia (UKS Lider Milicz II) 13 0 13 6 0 6 0,0
86 KOWALSKA Lena (UKS Lider Milicz II) 1 0 1 0 0 0 0,0
87 KAJDA Klaudia (UKS Lider Milicz II) 2 0 2 1 0 1 0,0
88 KAJDA Patryk (UKS Lider Milicz II) 2 0 2 1 0 1 0,0
89 IWANICKI Milan (UKS Lider Milicz II) 6 0 6 2 0 2 0,0
90 TWARDA Ola (UKS Lider Milicz II) 8 0 8 3 0 3 0,0
91 MOLIŃSKI Jakub (MKS Rokita Brzeg Dolny II) 3 0 3 1 0 1 0,0
92 PIOTROWSKI Lucjan (MKS Wolavia Wołów III) 9 0 9 3 0 3 0,0
93 STOLARZ Hanna (MKS Wolavia Wołów III) 2 0 2 0 0 0 0,0
94 WILK Mateusz (MKS Wolavia Wołów III) 1 0 1 1 0 1 0,0
95 GRODZISKI Jakub (WKN Świt Wrocław II) 3 0 3 1 0 1 0,0
96 HANIECKI Krystian (ULKS Ciechów III) 1 0 1 0 0 0 0,0
97 TOMKOWICZ Igor (ULKS Ciechów III) 4 0 4 0 0 0 0,0
98 BOROWSKA Zuzanna (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 1 0 1 1 0 1 0,0
99 ZACHARA Antoni (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III) 2 0 2 1 0 1 0,0
100 ŻYŁA Kazimierz (UKS Orzeł Prusice II) 2 0 2 1 0 1 0,0
101 JEZIERSKA Ananda (LKS Odra Głoska III) 1 0 1 0 0 0 0,0
102 KAPITAN Fabian (LKS Odra Głoska III) 3 0 3 1 0 1 0,0
103 PRZELICKI Wiktor (LKS Odra Głoska III) 4 0 4 1 0 1 0,0
104 WESOŁOWSKI Łukasz (KS AZS AWF Wrocław) 5 0 5 1 0 1 0,0
105 NOWOSADA Dariusz (WZSN Start Wrocław) 8 0 8 2 0 2 0,0
106 WOJTYŁA Joanna (MKS Wolavia Wołów III) 0 0 0 1 0 1 0,0