Maksym Reder
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1999
Przynależność klubowa: UKS Orzeł Prusice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00
42. MKS Wolavia Wołów III - UKS Orzeł Prusice II 10:7
2   B WOJTYŁA Maja X REDER Maksym 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) ⇓
6   B PROŚNIEWSKI Adam
WILK Anatol
X ŚLUSARCZYŃSKI Maciej
REDER Maksym
2:3 (8:11, 11:8, 11:9, 10:12, 11:13) ⇑
7   A STASZCZYK Jakub X REDER Maksym 3:1 (11:2, 11:7, 4:11, 11:6) ⇓
14   D WILK Anatol X REDER Maksym 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
56. UKS Orzeł Prusice II - MGLKS Odra Oława 2:10
3   C REDER Maksym Y MICHNIACKI Franciszek 0:3 (2:11, 3:11, 6:11) ⇓
5   A ŚLUSARCZYŃSKI Maciej
REDER Maksym
W ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇓
10   C REDER Maksym Z MUSZKIETA Tomasz 0:3 (1:11, 5:11, 7:11) ⇓
12   C REDER Maksym W ŁASTOWSKI Grzegorz 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇓
6WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00
83. KS AZS AWF Wrocław - UKS Orzeł Prusice II 10:8
2   B DOLATA Paweł X REDER Maksym 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇓
6   B DOLATA Paweł
ŻYŻA Natalia
X KITA Tomasz
REDER Maksym
3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇓
7   A ANTMAN Grzegorz X REDER Maksym 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇓
14   D LENCKI Bogdan X REDER Maksym 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇓
18   C ŻYŻA Natalia X REDER Maksym 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇓
6WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-26 10:00
88. UKS Lider Milicz II - UKS Orzeł Prusice II 7:10
3   C ŻMIJEWSKI Cezary Y REDER Maksym 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) ⇓
6   B DZIUBA Kamil
ŻMIJEWSKI Cezary
X ŚLUSARCZYŃSKI Maciej
REDER Maksym
3:0 (11:2, 11:3, 11:3) ⇓
9   D DZIUBA Kamil Y REDER Maksym 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇓
11   A MISIAK Krystian Y REDER Maksym 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) ⇑
17   B ŁOCHOWSKA Otylia Y REDER Maksym 1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 9:11) ⇑
6WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-23 10:00
93. UKS Orzeł Prusice II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 10:5
2   B REDER Maksym X ZAWADA Wojciech 1:3 (11:5, 6:11, 6:11, 8:11) ⇓
6   B ŚLUSARCZYŃSKI Maciej
REDER Maksym
X BOGUSZ Krzysztof
BOGUSZ Michał
3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:7) ⇑
8   B REDER Maksym W MRUK Jan 1:3 (11:7, 6:11, 8:11, 6:11) ⇓
13   B REDER Maksym Z BOGUSZ Krzysztof 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:6) ⇑
6WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-14 10:00
95. UKS Orzeł Prusice II - MKS Wolavia Wołów III 5:10
3   C REDER Maksym Y KACZAN Alicja 3:1 (7:11, 12:10, 12:10, 11:6) ⇑
5   A ŚLUSARCZYŃSKI Maciej
REDER Maksym
W KALISZ Karol
STASZCZYK Jakub
0:3 (5:11, 8:11, 9:11) ⇓
10   C REDER Maksym Z WOJTYŁA Maja 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) ⇓
12   C REDER Maksym W STASZCZYK Jakub 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) ⇓