Numer zawodnika: | 1878 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2014 |
Przynależność klubowa: | TKS Granit Strzelin |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 61543 |
Numer licencji okres.: | 3254 |
Data wydania: | 28.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 4. TKS Granit Strzelin 3 - KS AZS AWF Wrocław 2 2:10 |
|||||||
4 | D | DĘBOWICZ Hubert | Z | PANCZEWSKI Szymon | 0:3 (8:11, 3:11, 3:11) | ||
6 | B |
NOWAKOWSKI Michał DĘBOWICZ Hubert |
X |
PALUCH Dominik LENCKI Bogdan |
2:3 (11:5, 5:11, 11:8, 11:13, 10:12) | ||
9 | D | DĘBOWICZ Hubert | Y | PRUSZYŃSKI Marcin | 0:3 (3:11, 0:11, 3:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 13. TKS Granit Strzelin 3 - WKSN Świt Wrocław 3 3:10 |
|||||||
5 | A |
NOWAKOWSKI Michał DĘBOWICZ Hubert |
W |
SOŁTYS Artur KARASIUK Mirosław |
1:3 (7:11, 11:7, 4:11, 5:11) | ||
9 | D | DĘBOWICZ Hubert | Y | SOŁTYS Artur | 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 22. TKS Granit Strzelin 3 - WKS MOSiR Syców 2 10:8 |
|||||||
2 | B | DĘBOWICZ Hubert | X | PIETRZYKOWSKI Michael | 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) | ||
5 | A |
NOWAKOWSKI Michał DĘBOWICZ Hubert |
W |
GNITECKI Szymon PIETRZYKOWSKI Michael |
3:0 (11:2, 11:3, 11:5) | ||
8 | B | DĘBOWICZ Hubert | W | GNITECKI Szymon | 0:3 (6:11, 9:11, 3:11) | ||
13 | B | DĘBOWICZ Hubert | Z | KONICKI Kacper | 3:2 (11:6, 3:11, 9:11, 11:7, 11:5) | ||
17 | B | DĘBOWICZ Hubert | Y | ROGACKA Wiktoria | 0:3 (5:11, 10:12, 8:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00 28. TKS Granit Strzelin 3 - UKS Orzeł Prusice 2 9:9 |
|||||||
3 | C | DĘBOWICZ Hubert | Y | REDER Maksym | 0:3 (1:11, 12:14, 5:11) | ||
6 | B |
NOWAKOWSKI Michał DĘBOWICZ Hubert |
X |
REDER Maksym MAKAREWICZ Damian |
3:0 (11:8, 14:12, 11:7) | ||
10 | C | DĘBOWICZ Hubert | Z | KARYŚ Krzysztof | 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) | ||
12 | C | DĘBOWICZ Hubert | W | KUCHARSKI Marcin | 0:3 (9:11, 7:11, 4:11) | ||
18 | C | DĘBOWICZ Hubert | X | MAKAREWICZ Damian | 3:1 (11:8, 10:12, 11:8, 11:9) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 14:00 34. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 3 - TKS Granit Strzelin 3 10:5 |
|||||||
4 | D | KŁUSEK Jacek | Z | DĘBOWICZ Hubert | 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) | ||
6 | B |
MRUK Jan BOGUSZ Michał |
X |
DĘBOWICZ Hubert OSTROWSKI Wojciech |
3:0 (11:8, 11:9, 11:3) | ||
10 | C | BOGUSZ Michał | Z | DĘBOWICZ Hubert | 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) | ||
13 | B | ZYGMAŃSKI Hubert | Z | DĘBOWICZ Hubert | 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) | ||
15 | A | MRUK Jan | Z | DĘBOWICZ Hubert | 3:0 (11:3, 11:4, 11:2) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 18:00 39. TKS Granit Strzelin 3 - UKS Lider Milicz 8:10 |
|||||||
2 | B | DĘBOWICZ Hubert | X | BIELERZEWSKI Wojciech | 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) | ||
6 | B |
DĘBOWICZ Hubert OSTROWSKI Wojciech |
X |
KALAT Anastazja PAWŁOWSKA Zofia |
0:3 (6:11, 8:11, 3:11) | ||
8 | B | DĘBOWICZ Hubert | W | PAWŁOWSKA Zofia | 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) | ||
13 | B | DĘBOWICZ Hubert | Z | KALAT Anastazja | 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 4:11) | ||
17 | B | DĘBOWICZ Hubert | Y | SZYMCZAK Filip | 0:3 (1:11, 8:11, 8:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-18 18:00 44. MGLKS Odra Oława 2 - TKS Granit Strzelin 3 10:1 |
|||||||
2 | B | DZIUMAKOWSKI Andrzej | X | DĘBOWICZ Hubert | 3:0 (11:3, 11:5, 11:2) | ||
5 | A |
MAŁEK Adrianna LYTOVCHENKO Anastasiia |
W |
DĘBOWICZ Hubert ROZWADOWSKI Tobiasz |
3:0 (11:6, 11:3, 11:3) | ||
7 | A | PRZYGODA Michał | X | DĘBOWICZ Hubert | 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 49. KS AZS AWF Wrocław 2 - TKS Granit Strzelin 3 10:1 |
|||||||
2 | B | WESOŁOWSKI Łukasz | X | DĘBOWICZ Hubert | 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) | ||
5 | A |
PALUCH Dominik PRUSZYŃSKI Marcin |
W |
DĘBOWICZ Hubert ROZWADOWSKI Tobiasz |
3:0 (11:2, 11:2, 11:7) | ||
7 | A | LENCKI Bogdan | X | DĘBOWICZ Hubert | 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 ⇨ 2024-02-17 10:00 53. TKS Granit Strzelin 3 - ULKS ŻOK Żmigród 2 1:10 |
|||||||
3 | C | DĘBOWICZ Hubert | Y | GŁOWACZ Łukasz | 1:3 (9:11, 13:11, 5:11, 6:11) | ||
5 | A |
NOWAKOWSKI Michał DĘBOWICZ Hubert |
W |
PERNAK Marcin GŁOWACZ Łukasz |
0:3 (7:11, 6:11, 11:13) | ||
10 | C | DĘBOWICZ Hubert | Z | CHORZĘPA Jan | 1:3 (2:11, 5:11, 11:7, 7:11) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00 58. WKSN Świt Wrocław 3 - TKS Granit Strzelin 3 10:0 |
|||||||
4 | D | GRODZISKI Jakub | Z | DĘBOWICZ Hubert | 3:0 (11:4, 11:9, 12:10) | ||
5 | A |
GRODZISKI Jakub KARASIUK Mirosław |
W |
DĘBOWICZ Hubert ROZWADOWSKI Tobiasz |
3:0 (11:4, 11:9, 11:8) | ||
10 | C | SOŁTYS Artur | Z | DĘBOWICZ Hubert | 3:0 (11:6, 11:1, 11:3) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00 67. WKS MOSiR Syców 2 - TKS Granit Strzelin 3 9:9 |
|||||||
1 | A | GNITECKI Szymon | W | DĘBOWICZ Hubert | 2:3 (9:11, 11:6, 11:8, 8:11, 6:11) | ||
5 | A |
KONICKI Kacper ROGACKA Wiktoria |
W |
DĘBOWICZ Hubert WAGNER Dariusz |
2:3 (11:13, 11:8, 11:7, 7:11, 9:11) | ||
8 | B | KONICKI Kacper | W | DĘBOWICZ Hubert | 2:3 (5:11, 8:11, 11:4, 11:8, 7:11) | ||
12 | C | ROGACKA Wiktoria | W | DĘBOWICZ Hubert | 0:3 (6:11, 4:11, 10:12) | ||
16 | D | BARCZYK Jędrzej | W | DĘBOWICZ Hubert | 2:3 (7:11, 11:5, 8:11, 12:10, 10:12) |
Nr DOZTS | Zawodnik | Rok ur. |
---|---|---|
2110 | BARCZYK Jędrzej | 2011 |
1972 | BIELERZEWSKI Wojciech | 2011 |
991 | BOGUSZ Michał | 1987 |
960 | CHORZĘPA Jan | 1955 |
1504 | DROZD Wojciech | 2009 |
935 | DZIUMAKOWSKI Andrzej | 1964 |
1949 | GŁOWACZ Łukasz | 1990 |
1924 | GNITECKI Szymon | 2012 |
434 | GRODZISKI Jakub | 1980 |
1725 | KALAT Anastazja | 2013 |
603 | KARYŚ Krzysztof | 1975 |
993 | KŁUSEK Jacek | 1965 |
1609 | KONICKI Kacper | 2008 |
1192 | KRAJEWSKI Krzysztof | 2008 |
604 | KUCHARSKI Marcin | 1976 |
897 | LENCKI Bogdan | 1982 |
1454 | MAKAREWICZ Damian | 1993 |
480 | MRUK Jan | 2007 |
1854 | PANCZEWSKI Szymon | 1999 |
1780 | PAWŁOWSKA Zofia | 2012 |
1929 | PIETRZYKOWSKI Michael | 2009 |
1745 | PRUSZYŃSKI Marcin | 1977 |
934 | PRZYGODA Michał | 2006 |
1453 | REDER Maksym | 1999 |
1926 | ROGACKA Wiktoria | 2014 |
1899 | SOŁTYS Artur | 1999 |
1197 | SZUSTKA Wojciech | 2010 |
281 | SZYMCZAK Filip | 2012 |
1135 | WESOŁOWSKI Łukasz | 1976 |
1877 | ZYGMAŃSKI Hubert | 2006 |