Numer zawodnika: | 1725 |
Płeć: | kobieta |
Rok urodzenia: | 2013 |
Przynależność klubowa: | UKS Lider Milicz |
Kraj: | Ukraina |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 61563 |
Numer licencji okres.: | 230 |
Data wydania: | 07.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 5. UKS Lider Milicz - MGLKS Odra Oława 2 10:8 |
|||||||
2 | B | KALAT Anastazja | X | MAŁEK Adrianna | 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) | ||
6 | B |
KALAT Anastazja KIEROŃSKA Ewa |
X |
DZIUMAKOWSKI Andrzej WARTALSKI Dawid |
3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 11:5) | ||
8 | B | KALAT Anastazja | W | LYTOVCHENKO Anastasiia | 1:3 (12:14, 15:13, 9:11, 5:11) | ||
13 | B | KALAT Anastazja | Z | DZIUMAKOWSKI Andrzej | 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) | ||
17 | B | KALAT Anastazja | Y | WARTALSKI Dawid | 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:8) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 18:00 9. KS AZS AWF Wrocław 2 - UKS Lider Milicz 10:1 |
|||||||
4 | D | PRUSZYŃSKI Marcin | Z | KALAT Anastazja | 3:1 (11:6, 11:5, 7:11, 11:3) | ||
6 | B |
PALUCH Dominik LENCKI Bogdan |
X |
SZYMCZAK Filip KALAT Anastazja |
3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 11:7) | ||
10 | C | PALUCH Dominik | Z | KALAT Anastazja | 2:3 (12:10, 11:8, 8:11, 7:11, 6:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 ⇨ 2023-10-12 17:00 14. UKS Lider Milicz - ULKS ŻOK Żmigród 2 0:10 |
|||||||
4 | D | KALAT Anastazja | Z | CHORZĘPA Paweł | 0:3 (5:11, 7:11, 3:11) | ||
6 | B |
SZYMCZAK Filip KALAT Anastazja |
X |
PERNAK Marcin GŁOWACZ Łukasz |
1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 6:11) | ||
9 | D | KALAT Anastazja | Y | PERNAK Marcin | 2:3 (11:7, 4:11, 4:11, 13:11, 8:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00 18. WKSN Świt Wrocław 3 - UKS Lider Milicz 10:0 |
|||||||
4 | D | ŚWIĄTKOWSKI Krzysztof | Z | KALAT Anastazja | 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 12:10) | ||
6 | B |
ŚWIĄTKOWSKI Krzysztof BRYNDZIA Tomasz |
X |
KALAT Anastazja PAWŁOWSKA Zofia |
3:0 (11:6, 11:8, 12:10) | ||
10 | C | MAZUR Tomasz | Z | KALAT Anastazja | 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-17 18:00 27. WKS MOSiR Syców 2 - UKS Lider Milicz 3:10 |
|||||||
4 | D | GNITECKI Szymon | Z | KALAT Anastazja | 0:3 (3:11, 5:11, 1:11) | ||
5 | A |
WASZKOWIAK Alan KONICKI Kacper |
W |
KALAT Anastazja KIEROŃSKA Ewa |
3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:4) | ||
10 | C | KONICKI Kacper | Z | KALAT Anastazja | 0:3 (6:11, 7:11, 1:11) | ||
13 | B | PIETRZYKOWSKI Michael | Z | KALAT Anastazja | 0:3 (3:11, 0:11, 5:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-29 18:00 33. UKS Lider Milicz - UKS Orzeł Prusice 2 0:10 |
|||||||
1 | A | KALAT Anastazja | W | KARYŚ Krzysztof | 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) | ||
6 | B |
KALAT Anastazja PAWŁOWSKA Zofia |
X |
HRYCAK Zbigniew KITA Tomasz |
1:3 (11:5, 7:11, 11:13, 5:11) | ||
7 | A | KALAT Anastazja | X | HRYCAK Zbigniew | 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 18:00 39. TKS Granit Strzelin 3 - UKS Lider Milicz 8:10 |
|||||||
4 | D | OSTROWSKI Andrzej | Z | KALAT Anastazja | 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) | ||
6 | B |
DĘBOWICZ Hubert OSTROWSKI Wojciech |
X |
KALAT Anastazja PAWŁOWSKA Zofia |
0:3 (6:11, 8:11, 3:11) | ||
10 | C | ROZWADOWSKI Tobiasz | Z | KALAT Anastazja | 0:3 (1:11, 3:11, 4:11) | ||
13 | B | DĘBOWICZ Hubert | Z | KALAT Anastazja | 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 4:11) | ||
15 | A | NOWAKOWSKI Michał | Z | KALAT Anastazja | 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 ⇨ 2023-12-14 18:00 45. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 3 - UKS Lider Milicz 10:0 |
|||||||
4 | D | ZAWADA Wojciech | Z | KALAT Anastazja | 3:2 (11:8, 9:11, 11:9, 8:11, 12:10) | ||
6 | B |
KŁUSEK Jacek ZAWADA Wojciech |
X |
KALAT Anastazja PAWŁOWSKA Zofia |
3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:5) | ||
10 | C | KŁUSEK Jacek | Z | KALAT Anastazja | 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 50. MGLKS Odra Oława 2 - UKS Lider Milicz 10:4 |
|||||||
4 | D | PIDLUBNYI Oleh | Z | KALAT Anastazja | 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) | ||
6 | B |
POPÓW Aurelia PIDLUBNYI Oleh |
X |
KALAT Anastazja KIEROŃSKA Ewa |
1:3 (11:8, 6:11, 5:11, 4:11) | ||
10 | C | DZIUMAKOWSKI Andrzej | Z | KALAT Anastazja | 3:1 (11:6, 11:13, 11:9, 11:4) | ||
13 | B | MAŁEK Adrianna | Z | KALAT Anastazja | 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 54. UKS Lider Milicz - KS AZS AWF Wrocław 2 0:10 |
|||||||
1 | A | KALAT Anastazja | W | PRUSZYŃSKI Marcin | 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 4:11, 9:11) | ||
6 | B |
KALAT Anastazja PAWŁOWSKA Zofia |
X |
PALUCH Dominik DOLATA Paweł |
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) | ||
7 | A | KALAT Anastazja | X | DOLATA Paweł | 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00 59. ULKS ŻOK Żmigród 2 - UKS Lider Milicz 10:3 |
|||||||
4 | D | GŁOWACZ Łukasz | Z | KALAT Anastazja | 3:1 (11:4, 11:6, 9:11, 11:6) | ||
6 | B |
CHORZĘPA Jan BERUS Bartosz |
X |
KALAT Anastazja KIEROŃSKA Ewa |
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) | ||
10 | C | BERUS Bartosz | Z | KALAT Anastazja | 1:3 (16:14, 5:11, 5:11, 5:11) | ||
13 | B | CHORZĘPA Jan | Z | KALAT Anastazja | 3:0 (11:9, 11:6, 11:2) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-03-15 18:00 63. UKS Lider Milicz - WKSN Świt Wrocław 3 3:10 |
|||||||
1 | A | KALAT Anastazja | W | ŚWIĄTKOWSKI Krzysztof | 3:0 (14:12, 11:7, 11:8) | ||
6 | B |
KALAT Anastazja PAWŁOWSKA Zofia |
X |
GRODZISKI Jakub KARASIUK Mirosław |
3:0 (11:8, 11:7, 11:6) | ||
7 | A | KALAT Anastazja | X | KARASIUK Mirosław | 2:3 (11:6, 11:9, 6:11, 9:11, 4:11) | ||
11 | A | KALAT Anastazja | Y | GRODZISKI Jakub | 3:0 (11:7, 11:1, 11:4) |