Elżbieta Kazberuk
Numer zawodnika: 1341
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: LKS Orzeł Lizawice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 1889
Numer licencji okres.: 8692
Data wydania: 08.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00
4. LKS Orzeł Lizawice 2 - KS Ajde Oleśnica 2 10:3
1   A KAZBERUK Elżbieta W PUSTÓŁ Piotr 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) ⇑
5   A KAZBERUK Elżbieta
KOBEL Marcin
W WIERZBICKI Michał
PUSTÓŁ Piotr
3:0 (11:4, 11:7, 11:5) ⇑
7   A KAZBERUK Elżbieta X SIERADZKI Sebastian 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) ⇑
11   A KAZBERUK Elżbieta Y MROCZKOWSKI Michał 3:0 (11:8, 11:1, 11:4) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 13:00
8. LZS Tęcza Pisarzowice - LKS Orzeł Lizawice 2 4:10
2   B PYTA Leszek X KAZBERUK Elżbieta 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) ⇑
5   A KONOPNICKI Robert
SZUMERA Bartłomiej
W KAZBERUK Elżbieta
KASENBERG Magdalena
1:3 (9:11, 8:11, 11:4, 9:11) ⇑
7   A STĘŻAŁA Robert X KAZBERUK Elżbieta 2:3 (6:11, 11:7, 4:11, 14:12, 8:11) ⇑
14   D KONOPNICKI Robert X KAZBERUK Elżbieta 1:3 (5:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00
13. LKS Orzeł Lizawice 2 - MGLKS Odra Oława 10:3
1   A KAZBERUK Elżbieta W WATEHA Robert 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) ⇑
5   A KAZBERUK Elżbieta
KASENBERG Magdalena
W WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
3:0 (11:3, 11:5, 11:8) ⇑
7   A KAZBERUK Elżbieta X BOLECHOWSKI Tomasz 3:0 (11:1, 11:3, 11:3) ⇑
11   A KAZBERUK Elżbieta Y DZIWURA Marcin 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
16. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - LKS Orzeł Lizawice 2 8:10
2   B STRZESAK Mateusz X KAZBERUK Elżbieta 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) ⇑
6   B TOMASZEWSKI Tomasz
STRZESAK Mateusz
X KAZBERUK Elżbieta
KASENBERG Magdalena
2:3 (14:12, 11:4, 7:11, 10:12, 4:11) ⇑
7   A ŚLIWIŃSKI Przemysław X KAZBERUK Elżbieta 3:2 (6:11, 9:11, 11:9, 11:8, 12:10) ⇓
14   D SZYNKLER Łukasz X KAZBERUK Elżbieta 0:3 (7:11, 11:13, 3:11) ⇑
18   C TOMASZEWSKI Tomasz X KAZBERUK Elżbieta 1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 8:11) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00
22. LKS Orzeł Lizawice 2 - WKS MOSiR Syców 10:2
3   C KAZBERUK Elżbieta Y WASZKOWIAK Alan 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) ⇑
6   B KAZBERUK Elżbieta
KOBEL Marcin
X WASZKOWIAK Alan
KULOK Piotr
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇑
10   C KAZBERUK Elżbieta Z KULOK Piotr 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) ⇑
12   C KAZBERUK Elżbieta W NOWICKI Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00
44. MKS Rokita Brzeg Dolny - LKS Orzeł Lizawice 2 4:10
1   A KWIATKOWSKA Elżbieta W KAZBERUK Elżbieta 3:0 (11:3, 11:7, 11:9) ⇓
5   A SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
W KAZBERUK Elżbieta
KASENBERG Magdalena
2:3 (5:11, 12:10, 7:11, 11:8, 9:11) ⇑
8   B PUŁECKA Gabriela W KAZBERUK Elżbieta 1:3 (6:11, 5:11, 11:6, 6:11) ⇑
12   C SMOLAREK Lena W KAZBERUK Elżbieta 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00
49. KS Ajde Oleśnica 2 - LKS Orzeł Lizawice 2 3:10
1   A ZIENIEWICZ Andrzej W KAZBERUK Elżbieta 2:3 (4:11, 11:7, 7:11, 11:8, 9:11) ⇑
5   A WIERZBICKI Michał
TOMASZEWSKI Adam
W KAZBERUK Elżbieta
KASENBERG Magdalena
0:3 (9:11, 5:11, 8:11) ⇑
8   B SIERADZKI Sebastian W KAZBERUK Elżbieta 0:3 (12:14, 4:11, 7:11) ⇑
12   C WIERZBICKI Michał W KAZBERUK Elżbieta 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00
53. LKS Orzeł Lizawice 2 - LZS Tęcza Pisarzowice 10:5
4   D KAZBERUK Elżbieta Z PYTA Leszek 3:0 (11:8, 11:3, 11:4) ⇑
5   A KAZBERUK Elżbieta
KASENBERG Magdalena
W STĘŻAŁA Robert
PYTA Leszek
3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 11:6) ⇑
9   D KAZBERUK Elżbieta Y KAMIŃSKI Andrzej 3:0 (11:6, 12:10, 11:6) ⇑
14   D KAZBERUK Elżbieta X STĘŻAŁA Robert 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00
58. MGLKS Odra Oława - LKS Orzeł Lizawice 2 2:10
1   A BOR Krzysztof W KAZBERUK Elżbieta 0:3 (4:11, 3:11, 9:11) ⇑
6   B BOR Krzysztof
DZIWURA Marcin
X KAZBERUK Elżbieta
KASENBERG Magdalena
0:3 (6:11, 3:11, 6:11) ⇑
8   B BOLECHOWSKI Tomasz W KAZBERUK Elżbieta 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) ⇑
12   C WATEHA Robert W KAZBERUK Elżbieta 1:3 (2:11, 11:6, 8:11, 2:11) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00
61. LKS Orzeł Lizawice 2 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 10:5
4   D KAZBERUK Elżbieta Z ŚLIWIŃSKI Przemysław 0:3 (6:11, 10:12, 7:11) ⇓
6   B KAZBERUK Elżbieta
KASENBERG Magdalena
X BIELECKI Damian
RAKOCZY Daniel
3:1 (11:6, 11:4, 8:11, 11:8) ⇑
9   D KAZBERUK Elżbieta Y BIELECKI Damian 3:1 (12:10, 11:8, 9:11, 11:9) ⇑
14   D KAZBERUK Elżbieta X SZYNKLER Łukasz 3:0 (12:10, 11:5, 11:7) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 12:00 ⇨ 2024-04-20 12:00
79. LKS Orzeł Lizawice 2 - KU AZS UE Wrocław 4 10:0
1   A KAZBERUK Elżbieta W KĘDZIERSKI Adam 3:0 (11:4, 11:2, 11:6) ⇑
5   A KAZBERUK Elżbieta
KASENBERG Magdalena
W ZAJĄC Zofia
KĘDZIERSKI Adam
3:0 (11:5, 11:4, 11:3) ⇑
7   A KAZBERUK Elżbieta X ZAJĄC Zofia 3:0 (11:5, 11:1, 11:7) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 12:00
84. LZS Sady Wierzchowice - LKS Orzeł Lizawice 2 6:10
1   A JAWORSKI Arkadiusz W KAZBERUK Elżbieta 0:3 (3:11, 0:11, 4:11) ⇑
5   A KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
W KAZBERUK Elżbieta
KASENBERG Magdalena
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇑
8   B WARZYŃSKI Roman W KAZBERUK Elżbieta 1:3 (1:11, 5:11, 11:9, 4:11) ⇑
12   C JASIĘGA Zdzisław W KAZBERUK Elżbieta 0:3 (5:11, 3:11, 1:11) ⇑
16   D KOŁODZIEJ Józef W KAZBERUK Elżbieta 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
496 BIELECKI Damian 1984
1826 BOLECHOWSKI Tomasz 1995
1942 BOR Krzysztof 1989
463 BOROWIAK Daniel 1971
812 BORYCKA Dawid 1984
1043 BUCHTA Daniel 1980
813 CENTNER Mariusz 2001
511 CYBULKA Marzena 1983
1477 DOBRZAŃSKI Jakub 2001
1005 DROZD Michał 1990
1943 DZIWURA Marcin 2004
512 GOŹDZIASZEK Andrzej 1955
126 GRUBIAK Tymoteusz 1992
259 GUT Marek 1963
1267 JASIĘGA Zdzisław 1959
1266 JAWORSKI Arkadiusz 1967
747 KACZMAREK Mariusz 1973
1725 KALAT Anastazja 2013
499 KAŁWAK Mateusz 1983
1159 KAMIŃSKI Andrzej 1955
260 KAWECKI Przemysław 1992
2113 KĘDZIERSKI Adam 2014
500 KICIŃSKI Maciej 2000
514 KIRYCZYŃSKI Piotr 1971
1302 KOKOTT Józef 1970
1265 KOŁODZIEJ Józef 1951
879 KONOPNICKI Robert 1974
516 KORBA Paweł 1956
1388 KOWALSKI Rafał 1981
479 KOZERSKI Michał 2007
1122 KULOK Piotr 1967
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
261 LIPIEC Grzegorz 1975
1552 LYTOVCHENKO Anastasiia 2008
936 ŁASTOWSKI Grzegorz 1968
127 MALARZ Michał 1978
1279 MALISZ Rafał 1990
748 MATUSIEWICZ Kamil 1996
519 MAZUR Paweł 1977
385 MIELKO Piotr 1979
585 MROCZKOWSKI Michał 1986
493 MUCHA Łukasz 1981
1389 MUŁA Mateusz 1993
494 MURAWSKA Sandra 2007
1126 NOWICKI Piotr 1970
1276 OKRZESIK Krzysztof 1984
504 PAŁASZEWSKI Marek 1978
1780 PAWŁOWSKA Zofia 2012
1010 PEŁKA Krzysztof 1974
1482 PIECHOCIŃSKI Robert 1974
505 PIÓRKOWSKI Marcin 1985
1059 PRZYBOROWSKI Piotr 1988
495 PRZYBYŁ Liliana 2006
338 PUŁECKA Gabriela 2010
1158 PUSTÓŁ Piotr 1972
882 PYTA Leszek 1975
586 PYTKO Bartosz 1986
819 RZEPECKI Mateusz 1999
588 SIERADZKI Sebastian 1976
339 SMOLAREK Lena 2010
262 SMOLAREK Tomasz 1991
149 SOBIESZEK Bogumił 2005
939 SOLSKI Tomasz 1975
642 STĘŻAŁA Robert 1970
1086 STRZESAK Mateusz 1989
281 SZYMCZAK Filip 2012
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
753 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989
1882 ŚLIWIŃSKI Przemysław 1991
754 ŚWIDER Paweł 1994
1551 TARKA Paweł 1992
1062 TOMASZEWSKI Tomasz 1992
472 TRAWICKI Daniel 1998
205 TWOREK Mirosław 1986
388 WALENCKI Michał 1991
1264 WARZYŃSKI Roman 1965
801 WASZKOWIAK Alan 2006
940 WATEHA Robert 1967
437 WIERZBICKI Michał 1986
133 WŁODARCZYK Magdalena 2001
1063 YAREMENKO Stanislaw 1995
151 ZAJĄC Hanna 2006
1479 ZAJĄC Kacper 2000
152 ZAJĄC Zofia 2011
823 ZASADZIŃSKI Ewaryst 1975
597 ZIENIEWICZ Andrzej 1964
1149 ZIĘBA Michał 1998
394 ŹRÓDŁO Damian 2000
1018 ŻMUD Tobiasz 1995