Numer zawodnika: | 1149 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1998 |
Przynależność klubowa: | WKN Świt Wrocław |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 51472 |
Numer licencji okres.: | 7234 |
Data wydania: | 05.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00 10. UKS 5 Brzeg Dolny - WKSN Świt Wrocław 2 10:1 |
|||||||
3 | C | STRZAŁKOWSKI Mariusz | Y | ZIĘBA Michał | 3:0 (11:2, 11:9, 11:7) | ||
6 | B |
STRZAŁKOWSKI Mariusz BANASZKIEWICZ Ryszard |
X |
TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
3:2 (11:13, 7:11, 13:11, 11:8, 11:7) | ||
9 | D | ŁOPATECKI Damian | Y | ZIĘBA Michał | 3:0 (11:2, 11:8, 11:6) | ||
11 | A | NOWAK Andrzej | Y | ZIĘBA Michał | 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 12. WKSN Świt Wrocław 2 - LKS Orzeł Lizawice 3 0:10 |
|||||||
3 | C | ZIĘBA Michał | Y | LISTWAN Mirosław | 1:3 (11:5, 9:11, 9:11, 7:11) | ||
6 | B |
ZIĘBA Michał MAŁYSKA Bartosz |
X |
ŚLEMP Jerzy LISTWAN Mirosław |
1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 9:11) | ||
10 | C | ZIĘBA Michał | Z | ŚLEMP Jerzy | 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00 20. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 - WKSN Świt Wrocław 2 10:3 |
|||||||
2 | B | DUDZIC Dariusz | X | ZIĘBA Michał | 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) | ||
5 | A |
MRUK Jan RAKOCZY Daniel |
W |
CIEŚLAK Andrzej ZIĘBA Michał |
3:1 (3:11, 11:7, 11:4, 11:4) | ||
7 | A | VOITSENKO Stanisław | X | ZIĘBA Michał | 3:0 (11:9, 11:2, 11:3) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 23. WKSN Świt Wrocław 2 - LZS Orion Branda Szewce 4 6:10 |
|||||||
4 | D | ZIĘBA Michał | Z | DOBRZYŃSKI Wojciech | 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:9) | ||
5 | A |
TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
W |
FURMAN Radosław GEISHEIMER Arkadiusz |
2:3 (11:6, 12:10, 8:11, 7:11, 7:11) | ||
9 | D | ZIĘBA Michał | Y | GEISHEIMER Arkadiusz | 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) | ||
14 | D | ZIĘBA Michał | X | BIERNACKI Piotr | 0:3 (4:11, 10:12, 5:11) | ||
16 | D | ZIĘBA Michał | W | FURMAN Radosław | 1:3 (9:11, 11:4, 8:11, 6:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00 30. MKS Wolavia Wołów 3 - WKSN Świt Wrocław 2 10:5 |
|||||||
3 | C | SKAWIŃSKA Liwia | Y | ZIĘBA Michał | 0:3 (10:12, 7:11, 5:11) | ||
5 | A |
KALISZ Karol ŻUBER Konrad |
W |
TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
2:3 (6:11, 13:11, 4:11, 11:5, 1:11) | ||
9 | D | KALISZ Karol | Y | ZIĘBA Michał | 1:3 (6:11, 11:4, 3:11, 6:11) | ||
11 | A | ŻUBER Konrad | Y | ZIĘBA Michał | 3:2 (11:6, 7:11, 3:11, 11:9, 11:5) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00 34. WKSN Świt Wrocław 2 - ULKS Ciechów 3 5:10 |
|||||||
3 | C | ZIĘBA Michał | Y | KRZYMIŃSKI Wiesław | 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) | ||
6 | B |
TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
X |
HACZKIEWICZ Łukasz WALCZAK Roman |
2:3 (11:5, 3:11, 8:11, 11:9, 6:11) | ||
10 | C | ZIĘBA Michał | Z | HACZKIEWICZ Łukasz | 1:3 (5:11, 11:5, 2:11, 6:11) | ||
12 | C | ZIĘBA Michał | W | WALCZAK Roman | 0:3 (3:11, 9:11, 7:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 45. WKSN Świt Wrocław 2 - PKS Tęcza Wrocław 6:10 |
|||||||
2 | B | ZIĘBA Michał | X | KAWECKI Przemysław | 3:2 (10:12, 11:6, 3:11, 11:5, 11:9) | ||
6 | B |
TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
X |
KAWECKI Przemysław SMOLAREK Tomasz |
3:2 (9:11, 11:3, 7:11, 11:4, 11:5) | ||
8 | B | ZIĘBA Michał | W | SMOLAREK Tomasz | 2:3 (5:11, 11:9, 11:9, 10:12, 7:11) | ||
13 | B | ZIĘBA Michał | Z | LIPIEC Grzegorz | 1:3 (8:11, 4:11, 12:10, 5:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 46. WKSN Świt Wrocław - WKSN Świt Wrocław 2 10:0 |
|||||||
4 | D | PIETRASZKO Jakub | Z | ZIĘBA Michał | 3:0 (11:7, 16:14, 11:5) | ||
5 | A |
PĘKALA Krzysztof JURKIEWICZ Rafał |
W |
TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:9, 11:6) | ||
10 | C | PĘKALA Krzysztof | Z | ZIĘBA Michał | 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 55. WKSN Świt Wrocław 2 - UKS 5 Brzeg Dolny 6:10 |
|||||||
4 | D | ZIĘBA Michał | Z | STRZAŁKOWSKI Mariusz | 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) | ||
5 | A |
TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
W |
STRZAŁKOWSKI Mariusz MIKRUT Wiesław |
1:3 (9:11, 9:11, 11:4, 6:11) | ||
9 | D | ZIĘBA Michał | Y | MIKRUT Wiesław | 3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:8) | ||
14 | D | ZIĘBA Michał | X | BANASZKIEWICZ Ryszard | 3:2 (10:12, 7:11, 11:9, 11:7, 11:9) | ||
16 | D | ZIĘBA Michał | W | NOWAK Andrzej | 2:3 (11:9, 12:10, 7:11, 6:11, 7:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00 57. LKS Orzeł Lizawice 3 - WKSN Świt Wrocław 2 10:5 |
|||||||
4 | D | NABIAŁCZYK Paweł | Z | ZIĘBA Michał | 2:3 (12:14, 11:13, 11:8, 11:8, 8:11) | ||
5 | A |
KOBEL Szczepan NABIAŁCZYK Paweł |
W |
TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
2:3 (11:6, 11:13, 8:11, 11:5, 2:11) | ||
10 | C | REKIEĆ Łukasz | Z | ZIĘBA Michał | 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:6) | ||
13 | B | LISTWAN Mirosław | Z | ZIĘBA Michał | 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) | ||
15 | A | LEHR Mateusz | Z | ZIĘBA Michał | 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00 65. WKSN Świt Wrocław 2 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 7:10 |
|||||||
4 | D | ZIĘBA Michał | Z | KOMARNICKI Edward | 3:2 (11:9, 6:11, 11:5, 8:11, 11:8) | ||
5 | A |
TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
W |
MRUK Jan VOITSENKO Stanisław |
3:0 (11:7, 11:6, 11:5) | ||
9 | D | ZIĘBA Michał | Y | DUDZIC Dariusz | 3:1 (11:8, 10:12, 11:6, 11:7) | ||
14 | D | ZIĘBA Michał | X | MRUK Jan | 2:3 (11:6, 10:12, 8:11, 11:3, 8:11) | ||
16 | D | ZIĘBA Michał | W | VOITSENKO Stanisław | 0:3 (4:11, 4:11, 9:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-20 18:15 ⇨ 2024-03-13 18:15 68. LZS Orion Branda Szewce 4 - WKSN Świt Wrocław 2 10:1 |
|||||||
4 | D | GEISHEIMER Arkadiusz | Z | ZIĘBA Michał | 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) | ||
5 | A |
GEISHEIMER Arkadiusz ŻAK Przemysław |
W |
TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
3:2 (10:12, 9:11, 11:6, 11:9, 11:4) | ||
10 | C | ŻAK Przemysław | Z | ZIĘBA Michał | 3:2 (7:11, 11:8, 10:12, 11:5, 11:6) |