Józef Kołodziej
Numer zawodnika: 1265
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1951
Przynależność klubowa: LZS Sady Wierzchowice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 7373
Numer licencji okres.: 3239
Data wydania: 28.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00
5. LZS Sady Wierzchowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 9:9
1   A KOŁODZIEJ Józef W PUŁECKA Gabriela 3:0 (11:6, 11:8, 14:12) ⇑
6   B TREMBECKI Jan
KOŁODZIEJ Józef
X PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇓
7   A KOŁODZIEJ Józef X SMOLAREK Lena 2:3 (11:8, 8:11, 11:7, 6:11, 8:11) ⇓
11   A KOŁODZIEJ Józef Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇑
15   A KOŁODZIEJ Józef Z KWIATKOWSKA Elżbieta 3:2 (12:10, 9:11, 11:9, 10:12, 11:9) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00
9. KS Ajde Oleśnica 2 - LZS Sady Wierzchowice 10:5
4   D SIERADZKI Sebastian Z KOŁODZIEJ Józef 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) ⇑
5   A ZIENIEWICZ Andrzej
PUSTÓŁ Piotr
W KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
3:0 (11:9, 11:5, 11:7) ⇓
10   C MROCZKOWSKI Michał Z KOŁODZIEJ Józef 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) ⇑
13   B PUSTÓŁ Piotr Z KOŁODZIEJ Józef 3:0 (16:14, 11:6, 11:8) ⇓
15   A ZIENIEWICZ Andrzej Z KOŁODZIEJ Józef 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00
14. LZS Sady Wierzchowice - LZS Tęcza Pisarzowice 4:10
1   A KOŁODZIEJ Józef W STĘŻAŁA Robert 3:0 (11:8, 11:6, 11:2) ⇑
7   A KOŁODZIEJ Józef X PYTA Leszek 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 11:4) ⇑
11   A KOŁODZIEJ Józef Y KAMIŃSKI Andrzej 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 8:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00 ⇨ 2023-10-25 18:00
18. MGLKS Odra Oława - LZS Sady Wierzchowice 2:10
3   C BOR Krzysztof Y KOŁODZIEJ Józef 2:3 (14:12, 12:14, 12:14, 12:10, 12:14) ⇑
6   B BOR Krzysztof
DZIWURA Marcin
X KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
1:3 (11:8, 9:11, 10:12, 9:11) ⇑
9   D WATEHA Robert Y KOŁODZIEJ Józef 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 4:11) ⇑
11   A DZIWURA Marcin Y KOŁODZIEJ Józef 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00
21. LZS Sady Wierzchowice - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 6:10
1   A KOŁODZIEJ Józef W SZYNKLER Łukasz 3:1 (11:6, 10:12, 11:9, 11:6) ⇑
5   A KOŁODZIEJ Józef
JAWORSKI Arkadiusz
W SZYNKLER Łukasz
ŚLIWIŃSKI Przemysław
1:3 (11:7, 6:11, 9:11, 12:14) ⇓
7   A KOŁODZIEJ Józef X BIELECKI Damian 3:2 (11:6, 11:7, 10:12, 10:12, 11:6) ⇑
11   A KOŁODZIEJ Józef Y ŚLIWIŃSKI Przemysław 1:3 (6:11, 8:11, 11:4, 2:11) ⇓
15   A KOŁODZIEJ Józef Z KOMARNICKI Edward 1:3 (11:5, 6:11, 6:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
598 ANIOŁEK Mirosław 1962
1123 BIAŁEK Ernest 1994
496 BIELECKI Damian 1984
1826 BOLECHOWSKI Tomasz 1995
1942 BOR Krzysztof 1989
961 CHORZĘPA Paweł 1990
1477 DOBRZAŃSKI Jakub 2001
1520 DOBRZAŃSKI Tomasz 1968
534 DOMAGAŁA Tomasz 1973
1943 DZIWURA Marcin 2004
190 GENDERA Rafał 1974
1433 GORDZICZ Damian 1992
512 GOŹDZIASZEK Andrzej 1955
513 GROBELAK Mariusz 1961
434 GRODZISKI Jakub 1980
259 GUT Marek 1963
276 IWANICKI Milan 2009
877 JANKOWIAK Piotr 1974
539 JARZĄBEK Michał 1985
1200 JEŻ Władysław 1966
204 KAJDA Patryk 2008
1159 KAMIŃSKI Andrzej 1955
603 KARYŚ Krzysztof 1975
260 KAWECKI Przemysław 1992
1341 KAZBERUK Elżbieta 1968
1373 KIRYCZYŃSKI Marcin 1998
514 KIRYCZYŃSKI Piotr 1971
1342 KŁAK Łukasz 1989
1343 KOBEL Marcin 1980
994 KOMARNICKI Edward 1966
515 KOMOROWSKI Paweł 1981
516 KORBA Paweł 1956
195 KOWALSKA Lena 2009
996 KOZERSKI Mariusz 1976
479 KOZERSKI Michał 2007
277 KUCHARSKI Franciszek 2009
1122 KULOK Piotr 1967
963 KUPCZYK Michał 1989
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
261 LIPIEC Grzegorz 1975
1552 LYTOVCHENKO Anastasiia 2008
1167 ŁOPATECKI Damian 1989
127 MALARZ Michał 1978
937 MICHALAK Mirosław 1979
128 MICHALAK Rafał 1970
585 MROCZKOWSKI Michał 1986
494 MURAWSKA Sandra 2007
192 NAWROT Mikołaj 2005
1126 NOWICKI Piotr 1970
638 OBOZ Ignacy 1989
1351 OZGA Ilona 1985
1780 PAWŁOWSKA Zofia 2012
526 PETRYKOWSKI Piotr 1954
607 PILIP Maciej 2005
998 PIRÓG Grzegorz 1967
527 PRAŻMO Bartosz 1979
965 PRZYBYLSKI Krzysztof 1975
338 PUŁECKA Gabriela 2010
1158 PUSTÓŁ Piotr 1972
882 PYTA Leszek 1975
586 PYTKO Bartosz 1986
1000 RAKOCZY Jacek 1968
588 SIERADZKI Sebastian 1976
542 SKRZESZEWSKI Adrian 1977
339 SMOLAREK Lena 2010
262 SMOLAREK Tomasz 1991
642 STĘŻAŁA Robert 1970
1166 SZARZYŃSKI Eugeniusz 1958
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
883 SZUMERA Bartłomiej 2000
281 SZYMCZAK Filip 2012
194 SZYMKOWIAK Brajan 2006
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1374 ŚLIWA Mateusz 1998
1882 ŚLIWIŃSKI Przemysław 1991
529 TARNOWSKA Paulina 1995
205 TWOREK Mirosław 1986
940 WATEHA Robert 1967
1169 WITIAK Bogdan 1955
133 WŁODARCZYK Magdalena 2001
1002 WÓJCIK Tomasz 1982
1125 WRÓBEL Karol 1968
597 ZIENIEWICZ Andrzej 1964
1149 ZIĘBA Michał 1998
508 ŻYŁA Tomasz 2003