Rafał Michalak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1970
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-16 17:00
2. ULKS Ciechów - KU AZS UE Wrocław 4:6
2 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz W MICHALAK Rafał 0:3 (4:11, 9:11, 7:11) ⇑
6 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
W MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
0:3 (8:11, 1:11, 9:11) ⇑
10 2 D KOTYL Krzysztof W MICHALAK Rafał 1:3 (7:11, 11:8, 3:11, 4:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 12:30
25. KU AZS UE Wrocław - TKS Granit Strzelin 9:1
1 1 A MICHALAK Rafał X JASKULSKI Grzegorz 3:2 (8:11, 11:5, 11:4, 11:13, 11:5) ⇑
5 1 A MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
X PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
3:0 (11:8, 11:7, 12:10) ⇑
7 1 A MICHALAK Rafał Y SOBKÓW Zbigniew 3:1 (7:11, 11:9, 11:6, 13:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 17:00
32. LZS SKS Raszówka - KU AZS UE Wrocław 6:4
2 2 C NOWACKA Dorota W MICHALAK Rafał 1:3 (7:11, 11:9, 10:12, 8:11) ⇑
6 2 C CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
W MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
0:3 (3:11, 1:11, 5:11) ⇑
10 2 D GOLIŃSKI Leszek W MICHALAK Rafał 3:2 (9:11, 3:11, 14:12, 11:6, 11:6) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 12:30 ⇨ 2021-11-28 13:00
55. KU AZS UE Wrocław - KU AZS UZ Zielona Góra 0:10
2 2 C MICHALAK Rafał W ŻELENGOWSKI Radosław 1:3 (11:2, 8:11, 9:11, 7:11) ⇓
5 1 A MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
X JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
1:3 (11:7, 11:13, 7:11, 6:11) ⇓
8 2 C MICHALAK Rafał Z LEŚNIEWSKI Jakub 0:3 (1:11, 8:11, 5:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 17:00
47. STS Słubice - KU AZS UE Wrocław 1:9
1 1 A BARTOSZEWSKI Michał X MICHALAK Rafał 1:3 (8:11, 10:12, 11:9, 9:11) ⇑
5 1 A ZAWADZKI Konrad
ROGOWSKI Mirosław
X MICHALAK Rafał
CIESIELSKI Roch
2:3 (13:11, 2:11, 6:11, 12:10, 5:11) ⇑
9 1 B SZUPLAK Marek X MICHALAK Rafał 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 15:00 ⇨ 2021-12-23 18:30
62. UKSTS Makima Kiełczów - KU AZS UE Wrocław 6:4
4 2 D DWORAKOWSKI Rafał Z MICHALAK Rafał 1:3 (2:11, 11:8, 6:11, 4:11) ⇑
5 1 A MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
X MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
1:3 (10:12, 11:9, 7:11, 9:11) ⇑
8 2 C ROGÓŻ Grzegorz Z MICHALAK Rafał 3:0 (14:12, 11:7, 13:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 12:00 ⇨ 2022-01-17 17:00
70. KU AZS UE Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 8:2
2 2 C MICHALAK Rafał W JAROSIK Michał 3:0 (11:7, 11:2, 11:3) ⇑
5 1 A MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
X JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
3:1 (12:10, 11:4, 8:11, 11:8) ⇑
8 2 C MICHALAK Rafał Z JEDYNAK Tomasz 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-19 14:00
78. KU AZS UE Wrocław - LZS TS Zaręba 10:0
2 2 C MICHALAK Rafał W JAŹWIEC Łukasz 3:0 (11:5, 11:2, 11:5) ⇑
5 1 A MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
X CZARNIECKI Piotr
TRAWICKI Damian
3:0 (11:3, 11:6, 11:5) ⇑
8 2 C MICHALAK Rafał Z ADAMCZUK Łukasz 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 17:00 ⇨ 2022-02-21 18:00
77. KTS Wolbromek II - KU AZS UE Wrocław 3:7
4 2 D DRZYZGA Paweł Z MICHALAK Rafał 0:3 (8:11, 13:15, 3:11) ⇑
5 1 A HRYNACZ Tomasz
PORĘBA Sylwester
X MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
0:3 (3:11, 7:11, 10:12) ⇑
8 2 C PORĘBA Sylwester Z MICHALAK Rafał 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 12:30 ⇨ 2022-02-23 17:00
86. KU AZS UE Wrocław - ZKS Zielona Góra III 3:7
2 2 C MICHALAK Rafał W NADOLNY Jakub 3:0 (11:4, 12:10, 11:6) ⇑
5 1 A MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
X MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
2:3 (10:12, 10:12, 11:8, 12:10, 6:11) ⇓
8 2 C MICHALAK Rafał Z MICHNO Krzysztof 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 11:7) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-05 17:00 ⇨ 2022-03-17 18:30
107. LZS TS Zaręba - KU AZS UE Wrocław 3:7
4 2 D JAŹWIEC Łukasz Z MICHALAK Rafał 3:2 (11:9, 8:11, 3:11, 11:7, 11:7) ⇓
5 1 A CZARNIECKI Piotr
TRAWICKI Damian
X MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
0:3 (6:11, 5:11, 9:11) ⇑
8 2 C CZARNIECKI Piotr Z MICHALAK Rafał 0:3 (7:11, 8:11, 3:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-26 17:00 ⇨ 2022-03-19 12:00
115. KU AZS UE Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 4:6
1 1 A MICHALAK Rafał X KLIMEK Piotr 3:2 (11:4, 10:12, 11:9, 7:11, 11:1) ⇑
5 1 A MICHALAK Rafał
SOBIESZEK Bogumił
X JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
0:3 (6:11, 8:11, 2:11) ⇓
7 1 A MICHALAK Rafał Y ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-12 17:00 ⇨ 2022-03-29 17:00
111. KU AZS UE Wrocław - STS Słubice 5:5
2 2 C MICHALAK Rafał W SZUPLAK Marek 3:1 (8:11, 11:8, 13:11, 11:7) ⇑
5 1 A MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
X LUBIN Krzysztof
ZAWADZKI Konrad
0:3 (6:11, 9:11, 10:12) ⇓
8 2 C MICHALAK Rafał Z ZAWADZKI Marcin 3:2 (11:9, 9:11, 11:5, 10:12, 11:8) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-01 18:00
119. TKS Granit Strzelin - KU AZS UE Wrocław 4:6
3 1 B RAHALEVICH Andrei Y MICHALAK Rafał 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) ⇑
5 1 A WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
X MICHALAK Rafał
ŻYGADŁO Franciszek
0:3 (3:11, 10:12, 5:11) ⇑
7 1 A SOBKÓW Zbigniew Y MICHALAK Rafał 1:3 (4:11, 11:8, 5:11, 5:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-09 11:00
123. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - KU AZS UE Wrocław 4:6
3 1 B ŻYGADŁO Marcin Y MICHALAK Rafał 1:3 (5:11, 11:7, 8:11, 5:11) ⇑
6 2 C ŻYGADŁO Marcin
ZAJĄC Kacper
W MICHALAK Rafał
SOBIESZEK Bogumił
0:3 (8:11, 3:11, 7:11) ⇑
7 1 A KOWNACKI Rafał Y MICHALAK Rafał 1:3 (5:11, 11:6, 9:11, 5:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-23 17:00 ⇨ 2022-04-30 17:00
127. KU AZS UE Wrocław - ULKS Ciechów 5:5
1 1 A MICHALAK Rafał X BOROWIAK Daniel 3:1 (11:4, 12:10, 9:11, 11:9) ⇑
5 1 A MICHALAK Rafał
SOBIESZEK Bogumił
X BOCHOWICZ Arkadiusz
FURMAN Paweł
0:3 (6:11, 8:11, 5:11) ⇓
7 1 A MICHALAK Rafał Y BOCHOWICZ Arkadiusz 3:1 (11:7, 6:11, 11:3, 11:5) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 17:00
131. KU AZS UE Wrocław - KTS Wolbromek II 6:4
2 2 C MICHALAK Rafał W KORUS Marcin 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:9) ⇑
5 1 A MICHALAK Rafał
SOBIESZEK Bogumił
X PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
1:3 (11:9, 9:11, 10:12, 6:11) ⇓
8 2 C MICHALAK Rafał Z DRZYZGA Paweł 3:0 (12:10, 11:7, 11:2) ⇑