Mateusz Hanyż
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1980
Przynależność klubowa: WKS MOSiR Syców
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 12:00
24. WKS MOSiR Syców - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 6:10
1   A HANYŻ Mateusz W KUCHARZYSZYN Mariusz 3:2 (8:11, 11:7, 11:6, 6:11, 12:10) ⇑
5   A HANYŻ Mateusz
KOKOTT Józef
W KUCHARZYSZYN Mariusz
MARCHEWSKI Wincenty
0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇓
7   A HANYŻ Mateusz X SZOTT Ryszard 3:1 (11:4, 11:7, 10:12, 12:10) ⇑
11   A HANYŻ Mateusz Y BIHUN Mykyta 2:3 (11:9, 11:6, 9:11, 10:12, 11:13) ⇓
15   A HANYŻ Mateusz Z MARCHEWSKI Wincenty 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 8:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 12:00
50. WKS MOSiR Syców - KS AZS Wratislavia Wrocław 3:10
4   D HANYŻ Mateusz Z MUŁA Mateusz 2:3 (11:8, 7:11, 11:6, 6:11, 9:11) ⇓
6   B HANYŻ Mateusz
NOWICKI Piotr
X AKSAK Krzysztof
DZIAMIDCHYK Valiantsin
3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:6) ⇑
9   D HANYŻ Mateusz Y DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 12:00
64. WKS MOSiR Syców - UKSTS Kiełczów IV 10:5
4   D HANYŻ Mateusz Z CECOT Adam 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇑
6   B HANYŻ Mateusz
NOWICKI Piotr
X CECOT Adam
CYBULKA Marzena
0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇓
9   D HANYŻ Mateusz Y KUSEK Lucjan 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 10:12) ⇓
14   D HANYŻ Mateusz X MAZUR Paweł 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:8) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 12:00
71. WKS MOSiR Syców - LZS Orion Branda Psary III 5:10
2   B HANYŻ Mateusz X WOŁK Sławomir 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) ⇓
6   B HANYŻ Mateusz
NOWICKI Piotr
X GLINIAK Jan
WOŁK Sławomir
3:2 (11:8, 11:7, 9:11, 8:11, 11:9) ⇑
8   B HANYŻ Mateusz W GLINIAK Jan 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) ⇑
13   B HANYŻ Mateusz Z SAIDKARIMOV Shokhrukh 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1144 BIHUN Mykyta 1995
510 CECOT Adam 1959
1483 DZIAMIDCHYK Valiantsin 1990
746 GLINIAK Jan 1960
1053 KUCHARZYSZYN Mariusz 1979
517 KUSEK Lucjan 1948
1055 MARCHEWSKI Wincenty 1956
519 MAZUR Paweł 1977
1389 MUŁA Mateusz 1993
750 SAIDKARIMOV Shokhrukh 1994
1060 SZOTT Ryszard 1977
757 WOŁK Sławomir 1962