Numer zawodnika: | 1389 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1993 |
Przynależność klubowa: | KS AZS Wratislavia Wrocław |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 32702 |
Numer licencji okres.: | 6068 |
Data wydania: | 01.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 13:00 4. UKS Orzeł Prusice - KS AZS Wratislavia Wrocław 7:10 |
|||||||
3 | C | OGUNSOLA Oluwatobi | Y | MUŁA Mateusz | 3:1 (11:5, 11:8, 11:13, 11:4) | ||
6 | B |
KAŁWAK Mateusz PAŁASZEWSKI Marek |
X |
KOWALSKI Rafał MUŁA Mateusz |
2:3 (6:11, 9:11, 11:5, 13:11, 6:11) | ||
9 | D | PAŁASZEWSKI Marek | Y | MUŁA Mateusz | 1:3 (4:11, 12:10, 9:11, 9:11) | ||
11 | A | KAŁWAK Mateusz | Y | MUŁA Mateusz | 3:2 (11:9, 10:12, 11:8, 10:12, 11:7) | ||
17 | B | CZUB Zdzisław | Y | MUŁA Mateusz | 0:3 (10:12, 8:11, 14:16) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 18:15 ⇨ 2023-10-03 18:15 9. LZS Orion Branda Szewce 3 - KS AZS Wratislavia Wrocław 6:10 |
|||||||
4 | D | MATUSIEWICZ Kamil | Z | MUŁA Mateusz | 3:0 (11:8, 11:5, 14:12) | ||
6 | B |
GAWŁOWSKI Krzysztof ZARAZA Krzysztof |
X |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
2:3 (11:7, 11:7, 10:12, 8:11, 7:11) | ||
10 | C | GAWŁOWSKI Krzysztof | Z | MUŁA Mateusz | 2:3 (9:11, 11:7, 8:11, 11:9, 5:11) | ||
13 | B | KACZMAREK Mariusz | Z | MUŁA Mateusz | 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 14:00 14. KU AZS UE Wrocław 3 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:1 |
|||||||
4 | D | MICHALAK Rafał | Z | MUŁA Mateusz | 3:2 (7:11, 7:11, 11:6, 11:2, 11:7) | ||
5 | A |
MICHALAK Rafał ŻYGADŁO Franciszek |
W |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
3:0 (11:6, 11:2, 11:4) | ||
10 | C | MURAWSKA Sandra | Z | MUŁA Mateusz | 3:2 (12:14, 9:11, 11:3, 11:8, 12:10) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 14:00 ⇨ 2023-10-21 11:00 19. LZS Trzebnica - KS AZS Wratislavia Wrocław 6:10 |
|||||||
2 | B | WOŹNIAK Sławomir | X | MUŁA Mateusz | 0:3 (9:11, 5:11, 15:17) | ||
6 | B |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
X |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
2:3 (6:11, 11:9, 4:11, 12:10, 9:11) | ||
7 | A | CHABIŃSKI Andrzej | X | MUŁA Mateusz | 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 29. KS Ajde Oleśnica - KS AZS Wratislavia Wrocław 3:10 |
|||||||
3 | C | PYTKO Bartosz | Y | MUŁA Mateusz | 0:3 (12:14, 9:11, 5:11) | ||
6 | B |
LASKOWSKI Piotr PYTKO Bartosz |
X |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
0:3 (7:11, 4:11, 1:11) | ||
9 | D | SZCZEPANIAK Adrian | Y | MUŁA Mateusz | 2:3 (18:20, 9:11, 11:5, 12:10, 9:11) | ||
11 | A | LASKOWSKI Piotr | Y | MUŁA Mateusz | 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00 36. LKS Odra Entire M Głoska 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 9:9 |
|||||||
4 | D | STASZCZYK Jakub | Z | MUŁA Mateusz | 3:2 (9:11, 11:8, 11:6, 8:11, 12:10) | ||
6 | B |
KUCHARSKI Franciszek STASZCZYK Jakub |
X |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
3:2 (7:11, 14:12, 11:8, 11:13, 11:4) | ||
10 | C | KUCHARSKI Franciszek | Z | MUŁA Mateusz | 1:3 (11:8, 5:11, 8:11, 11:13) | ||
13 | B | GROCHOLSKI Miłosz | Z | MUŁA Mateusz | 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) | ||
15 | A | KOTYL Wojciech | Z | MUŁA Mateusz | 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 17:15) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00 42. KS AZS Wratislavia Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 10:7 |
|||||||
3 | C | MUŁA Mateusz | Y | KŁUDKOWSKI Bartosz | 3:2 (11:8, 7:11, 7:11, 11:6, 11:8) | ||
6 | B |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
X |
DĘBSKI Jerzy KŁUDKOWSKI Bartosz |
3:1 (16:14, 11:9, 7:11, 11:9) | ||
10 | C | MUŁA Mateusz | Z | KOWNACKI Rafał | 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:6) | ||
12 | C | MUŁA Mateusz | W | BUCHTA Daniel | 3:2 (8:11, 12:10, 7:11, 11:8, 11:7) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 48. KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:7 |
|||||||
3 | C | MUŁA Mateusz | Y | CUBER Mariusz | 3:2 (11:7, 11:8, 12:14, 9:11, 12:10) | ||
6 | B |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
X |
SMOLIŃSKI Mateusz MIŚ Robert |
3:2 (8:11, 12:10, 8:11, 13:11, 11:6) | ||
10 | C | MUŁA Mateusz | Z | SMOLIŃSKI Mateusz | 0:3 (4:11, 11:13, 3:11) | ||
12 | C | MUŁA Mateusz | W | MIŚ Robert | 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 6:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00 ⇨ 2023-12-14 18:30 53. TKS Granit Strzelin 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 2:10 |
|||||||
3 | C | JUREK Szymon | Y | MUŁA Mateusz | 0:3 (3:11, 11:13, 4:11) | ||
6 | B |
BALD Andrzej MUSZYŃSKI Filip |
X |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
0:3 (7:11, 9:11, 6:11) | ||
9 | D | DOBROWOLSKI Mirosław | Y | MUŁA Mateusz | 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 9:11) | ||
11 | A | MUSZYŃSKI Filip | Y | MUŁA Mateusz | 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 ⇨ 2024-01-23 18:00 64. ULKS ŻOK Żmigród - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:7 |
|||||||
3 | C | SOBKOWIAK Tomasz | Y | MUŁA Mateusz | 2:3 (13:11, 11:6, 9:11, 4:11, 10:12) | ||
5 | A |
KUPCZYK Michał PRZYBYLSKI Krzysztof |
W |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
2:3 (11:6, 10:12, 11:9, 8:11, 7:11) | ||
9 | D | KUPCZYK Michał | Y | MUŁA Mateusz | 3:2 (3:11, 13:11, 7:11, 14:12, 11:8) | ||
11 | A | PRZYBYLSKI Krzysztof | Y | MUŁA Mateusz | 2:3 (12:10, 8:11, 7:11, 11:7, 6:11) | ||
17 | B | GAJKOWSKI Mateusz | Y | MUŁA Mateusz | 3:1 (12:10, 2:11, 11:9, 11:6) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 14:00 ⇨ 2024-01-24 18:30 59. MKS Wolavia Wołów 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:8 |
|||||||
3 | C | HOŁODNIUK Paulina | Y | MUŁA Mateusz | 3:2 (11:8, 4:11, 8:11, 12:10, 11:9) | ||
5 | A |
BAZYLEWSKA Zuzanna WOJTYŁA Damian |
W |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
2:3 (9:11, 12:10, 11:9, 7:11, 10:12) | ||
9 | D | WALENCKA Anita | Y | MUŁA Mateusz | 3:1 (12:10, 11:13, 11:5, 11:8) | ||
11 | A | WOJTYŁA Damian | Y | MUŁA Mateusz | 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) | ||
17 | B | BAZYLEWSKA Zuzanna | Y | MUŁA Mateusz | 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) | ||
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-28 18:30 67. KS AZS Wratislavia Wrocław - MKS Wolavia Wołów 2 4:10 |
|||||||
3 | C | MUŁA Mateusz | Y | HOŁODNIUK Paulina | 3:1 (10:12, 11:7, 11:4, 11:6) | ||
5 | A |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
W |
HOŁODNIUK Paulina WŁODARCZYK Kacper |
1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 11:13) | ||
10 | C | MUŁA Mateusz | Z | WALENCKA Anita | 2:3 (11:9, 4:11, 13:11, 3:11, 7:11) | ||
12 | C | MUŁA Mateusz | W | WOJTYŁA Damian | 0:3 (17:19, 5:11, 0:11) | ||
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-05 18:30 ⇨ 2024-03-12 18:30 70. LKS Odra Entire M Głoska 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:6 |
|||||||
2 | B | GROCHOLSKI Miłosz | X | MUŁA Mateusz | 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) | ||
5 | A |
GROCHOLSKI Miłosz KOTYL Wojciech |
W |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
3:0 (11:5, 15:13, 14:12) | ||
7 | A | KOTYL Wojciech | X | MUŁA Mateusz | 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 11:7) | ||
14 | D | STASZCZYK Jakub | X | MUŁA Mateusz | 3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 11:8) | ||
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-19 17:15 72. KS AZS Wratislavia Wrocław - KU AZS UE Wrocław 3 3:10 |
|||||||
3 | C | MUŁA Mateusz | Y | SOBIESZEK Bogumił | 0:3 (6:11, 9:11, 13:15) | ||
5 | A |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
W |
SOBIESZEK Bogumił GIRULSKI Robert |
0:3 (5:11, 8:11, 8:11) | ||
10 | C | MUŁA Mateusz | Z | STACH Wojciech | 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) | ||
12 | C | MUŁA Mateusz | W | GIRULSKI Robert | 0:3 (4:11, 3:11, 7:11) | ||
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 14:00 73. MKS Wolavia Wołów 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:7 |
|||||||
2 | B | BAZYLEWSKA Zuzanna | X | MUŁA Mateusz | 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) | ||
5 | A |
KURZAC Paweł WŁODARCZYK Kacper |
W |
KOWALSKI Rafał MUŁA Mateusz |
3:1 (8:11, 11:4, 11:5, 11:5) | ||
7 | A | KURZAC Paweł | X | MUŁA Mateusz | 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) | ||
14 | D | WALENCKA Anita | X | MUŁA Mateusz | 3:0 (11:6, 11:5, 14:12) | ||
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 14:00 76. KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Odra Entire M Głoska 2 5:10 |
|||||||
2 | B | MUŁA Mateusz | X | GROCHOLSKI Miłosz | 0:3 (9:11, 8:11, 11:13) | ||
6 | B |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
X |
KUCHARSKI Franciszek STASZCZYK Jakub |
2:3 (4:11, 10:12, 11:8, 11:7, 5:11) | ||
8 | B | MUŁA Mateusz | W | KOTYL Wojciech | 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 9:11) | ||
13 | B | MUŁA Mateusz | Z | STASZCZYK Jakub | 3:2 (7:11, 11:9, 11:8, 8:11, 13:11) | ||
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 10:00 ⇨ 2024-04-23 17:15 78. KU AZS UE Wrocław 3 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:0 |
|||||||
3 | C | ULATOWSKA Anna | Y | MUŁA Mateusz | 3:1 (12:10, 2:11, 11:5, 11:9) | ||
5 | A |
MICHALAK Rafał SOBIESZEK Bogumił |
W |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
3:1 (11:9, 8:11, 11:5, 11:8) | ||
9 | D | ZYNA Julia | Y | MUŁA Mateusz | 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:3, 11:7) |