Mateusz Muła
Numer zawodnika: 1389
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1993
Przynależność klubowa: KS AZS Wratislavia Wrocław
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 32702
Numer licencji okres.: 6068
Data wydania: 01.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 13:00
4. UKS Orzeł Prusice - KS AZS Wratislavia Wrocław 7:10
3   C OGUNSOLA Oluwatobi Y MUŁA Mateusz 3:1 (11:5, 11:8, 11:13, 11:4) ⇓
6   B KAŁWAK Mateusz
PAŁASZEWSKI Marek
X KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
2:3 (6:11, 9:11, 11:5, 13:11, 6:11) ⇑
9   D PAŁASZEWSKI Marek Y MUŁA Mateusz 1:3 (4:11, 12:10, 9:11, 9:11) ⇑
11   A KAŁWAK Mateusz Y MUŁA Mateusz 3:2 (11:9, 10:12, 11:8, 10:12, 11:7) ⇓
17   B CZUB Zdzisław Y MUŁA Mateusz 0:3 (10:12, 8:11, 14:16) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 18:15 ⇨ 2023-10-03 18:15
9. LZS Orion Branda Szewce 3 - KS AZS Wratislavia Wrocław 6:10
4   D MATUSIEWICZ Kamil Z MUŁA Mateusz 3:0 (11:8, 11:5, 14:12) ⇓
6   B GAWŁOWSKI Krzysztof
ZARAZA Krzysztof
X MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
2:3 (11:7, 11:7, 10:12, 8:11, 7:11) ⇑
10   C GAWŁOWSKI Krzysztof Z MUŁA Mateusz 2:3 (9:11, 11:7, 8:11, 11:9, 5:11) ⇑
13   B KACZMAREK Mariusz Z MUŁA Mateusz 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 14:00
14. KU AZS UE Wrocław 3 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:1
4   D MICHALAK Rafał Z MUŁA Mateusz 3:2 (7:11, 7:11, 11:6, 11:2, 11:7) ⇓
5   A MICHALAK Rafał
ŻYGADŁO Franciszek
W MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
3:0 (11:6, 11:2, 11:4) ⇓
10   C MURAWSKA Sandra Z MUŁA Mateusz 3:2 (12:14, 9:11, 11:3, 11:8, 12:10) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 14:00 ⇨ 2023-10-21 11:00
19. LZS Trzebnica - KS AZS Wratislavia Wrocław 6:10
2   B WOŹNIAK Sławomir X MUŁA Mateusz 0:3 (9:11, 5:11, 15:17) ⇑
6   B BIAŁEK Marek
CHMIELEWSKI Piotr
X MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
2:3 (6:11, 11:9, 4:11, 12:10, 9:11) ⇑
7   A CHABIŃSKI Andrzej X MUŁA Mateusz 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
29. KS Ajde Oleśnica - KS AZS Wratislavia Wrocław 3:10
3   C PYTKO Bartosz Y MUŁA Mateusz 0:3 (12:14, 9:11, 5:11) ⇑
6   B LASKOWSKI Piotr
PYTKO Bartosz
X MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
0:3 (7:11, 4:11, 1:11) ⇑
9   D SZCZEPANIAK Adrian Y MUŁA Mateusz 2:3 (18:20, 9:11, 11:5, 12:10, 9:11) ⇑
11   A LASKOWSKI Piotr Y MUŁA Mateusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00
36. LKS Odra Entire M Głoska 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 9:9
4   D STASZCZYK Jakub Z MUŁA Mateusz 3:2 (9:11, 11:8, 11:6, 8:11, 12:10) ⇓
6   B KUCHARSKI Franciszek
STASZCZYK Jakub
X MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
3:2 (7:11, 14:12, 11:8, 11:13, 11:4) ⇓
10   C KUCHARSKI Franciszek Z MUŁA Mateusz 1:3 (11:8, 5:11, 8:11, 11:13) ⇑
13   B GROCHOLSKI Miłosz Z MUŁA Mateusz 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
15   A KOTYL Wojciech Z MUŁA Mateusz 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 17:15) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00
42. KS AZS Wratislavia Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 10:7
3   C MUŁA Mateusz Y KŁUDKOWSKI Bartosz 3:2 (11:8, 7:11, 7:11, 11:6, 11:8) ⇑
6   B MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
X DĘBSKI Jerzy
KŁUDKOWSKI Bartosz
3:1 (16:14, 11:9, 7:11, 11:9) ⇑
10   C MUŁA Mateusz Z KOWNACKI Rafał 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:6) ⇑
12   C MUŁA Mateusz W BUCHTA Daniel 3:2 (8:11, 12:10, 7:11, 11:8, 11:7) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00
48. KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:7
3   C MUŁA Mateusz Y CUBER Mariusz 3:2 (11:7, 11:8, 12:14, 9:11, 12:10) ⇑
6   B MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
X SMOLIŃSKI Mateusz
MIŚ Robert
3:2 (8:11, 12:10, 8:11, 13:11, 11:6) ⇑
10   C MUŁA Mateusz Z SMOLIŃSKI Mateusz 0:3 (4:11, 11:13, 3:11) ⇓
12   C MUŁA Mateusz W MIŚ Robert 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 6:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00 ⇨ 2023-12-14 18:30
53. TKS Granit Strzelin 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 2:10
3   C JUREK Szymon Y MUŁA Mateusz 0:3 (3:11, 11:13, 4:11) ⇑
6   B BALD Andrzej
MUSZYŃSKI Filip
X MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
0:3 (7:11, 9:11, 6:11) ⇑
9   D DOBROWOLSKI Mirosław Y MUŁA Mateusz 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 9:11) ⇑
11   A MUSZYŃSKI Filip Y MUŁA Mateusz 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 ⇨ 2024-01-23 18:00
64. ULKS ŻOK Żmigród - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:7
3   C SOBKOWIAK Tomasz Y MUŁA Mateusz 2:3 (13:11, 11:6, 9:11, 4:11, 10:12) ⇑
5   A KUPCZYK Michał
PRZYBYLSKI Krzysztof
W MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
2:3 (11:6, 10:12, 11:9, 8:11, 7:11) ⇑
9   D KUPCZYK Michał Y MUŁA Mateusz 3:2 (3:11, 13:11, 7:11, 14:12, 11:8) ⇓
11   A PRZYBYLSKI Krzysztof Y MUŁA Mateusz 2:3 (12:10, 8:11, 7:11, 11:7, 6:11) ⇑
17   B GAJKOWSKI Mateusz Y MUŁA Mateusz 3:1 (12:10, 2:11, 11:9, 11:6) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 14:00 ⇨ 2024-01-24 18:30
59. MKS Wolavia Wołów 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:8
3   C HOŁODNIUK Paulina Y MUŁA Mateusz 3:2 (11:8, 4:11, 8:11, 12:10, 11:9) ⇓
5   A BAZYLEWSKA Zuzanna
WOJTYŁA Damian
W MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
2:3 (9:11, 12:10, 11:9, 7:11, 10:12) ⇑
9   D WALENCKA Anita Y MUŁA Mateusz 3:1 (12:10, 11:13, 11:5, 11:8) ⇓
11   A WOJTYŁA Damian Y MUŁA Mateusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) ⇓
17   B BAZYLEWSKA Zuzanna Y MUŁA Mateusz 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) ⇑
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-28 18:30
67. KS AZS Wratislavia Wrocław - MKS Wolavia Wołów 2 4:10
3   C MUŁA Mateusz Y HOŁODNIUK Paulina 3:1 (10:12, 11:7, 11:4, 11:6) ⇑
5   A MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
W HOŁODNIUK Paulina
WŁODARCZYK Kacper
1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 11:13) ⇓
10   C MUŁA Mateusz Z WALENCKA Anita 2:3 (11:9, 4:11, 13:11, 3:11, 7:11) ⇓
12   C MUŁA Mateusz W WOJTYŁA Damian 0:3 (17:19, 5:11, 0:11) ⇓
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-05 18:30 ⇨ 2024-03-12 18:30
70. LKS Odra Entire M Głoska 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:6
2   B GROCHOLSKI Miłosz X MUŁA Mateusz 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) ⇓
5   A GROCHOLSKI Miłosz
KOTYL Wojciech
W MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
3:0 (11:5, 15:13, 14:12) ⇓
7   A KOTYL Wojciech X MUŁA Mateusz 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 11:7) ⇓
14   D STASZCZYK Jakub X MUŁA Mateusz 3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 11:8) ⇓
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-19 17:15
72. KS AZS Wratislavia Wrocław - KU AZS UE Wrocław 3 3:10
3   C MUŁA Mateusz Y SOBIESZEK Bogumił 0:3 (6:11, 9:11, 13:15) ⇓
5   A MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
W SOBIESZEK Bogumił
GIRULSKI Robert
0:3 (5:11, 8:11, 8:11) ⇓
10   C MUŁA Mateusz Z STACH Wojciech 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇓
12   C MUŁA Mateusz W GIRULSKI Robert 0:3 (4:11, 3:11, 7:11) ⇓
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 14:00
73. MKS Wolavia Wołów 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:7
2   B BAZYLEWSKA Zuzanna X MUŁA Mateusz 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) ⇑
5   A KURZAC Paweł
WŁODARCZYK Kacper
W KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
3:1 (8:11, 11:4, 11:5, 11:5) ⇓
7   A KURZAC Paweł X MUŁA Mateusz 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) ⇓
14   D WALENCKA Anita X MUŁA Mateusz 3:0 (11:6, 11:5, 14:12) ⇓
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 14:00
76. KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Odra Entire M Głoska 2 5:10
2   B MUŁA Mateusz X GROCHOLSKI Miłosz 0:3 (9:11, 8:11, 11:13) ⇓
6   B MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
X KUCHARSKI Franciszek
STASZCZYK Jakub
2:3 (4:11, 10:12, 11:8, 11:7, 5:11) ⇓
8   B MUŁA Mateusz W KOTYL Wojciech 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 9:11) ⇓
13   B MUŁA Mateusz Z STASZCZYK Jakub 3:2 (7:11, 11:9, 11:8, 8:11, 13:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
335 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010
1123 BIAŁEK Ernest 1994
509 BIAŁY Aleksander 1958
1144 BIHUN Mykyta 1995
1043 BUCHTA Daniel 1980
1301 BUREK Jerzy 1961
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
1323 CIESLA Grażyna 1997
258 CIEŚLIK Tobiasz 1994
814 CUBER Mariusz 1975
511 CYBULKA Marzena 1983
634 CZUB Zdzisław 1968
2071 DOBROWOLSKI Mirosław 1969
534 DOMAGAŁA Tomasz 1973
1014 DROBIAZGIEWICZ Adam 1984
1046 DUZIAK Arkadiusz 1985
1849 DZIMIRA Maciej 1998
1015 FLIS Jarosław 1975
1013 FLORCZAK Jerzy 1954
743 FURMAN Radosław 1988
1047 GADZIŃSKI Robert 1989
1698 GAJKOWSKI Mateusz 1998
139 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006
744 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990
492 GIRULSKI Robert 1974
746 GLINIAK Jan 1960
1581 GLIŃSKI Zbigniew 1955
803 GÓRECKI Leszek 1973
155 GROCHOLSKI Miłosz 2013
259 GUT Marek 1963
1124 HANYŻ Mateusz 1980
143 HEINKE Tymoteusz 2008
367 HOŁODNIUK Paulina 2006
877 JANKOWIAK Piotr 1974
1050 JARECKI Gerard 1971
97 JUREK Szymon 2006
1529 KACZMAREK Krzysztof 1971
747 KACZMAREK Mariusz 1973
499 KAŁWAK Mateusz 1983
1521 KASENBERG Magdalena 1997
1341 KAZBERUK Elżbieta 1968
1342 KŁAK Łukasz 1989
2016 KŁUDKOWSKI Bartosz 2003
1343 KOBEL Marcin 1980
879 KONOPNICKI Robert 1974
1491 KOT Zbigniew 1971
540 KOTYL Wojciech 1996
1052 KOWNACKI Rafał 1988
1345 KRZEMIŃSKI Janusz 1962
277 KUCHARSKI Franciszek 2009
1122 KULOK Piotr 1967
963 KUPCZYK Michał 1989
384 KURZAC Paweł 1983
517 KUSEK Lucjan 1948
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
584 LASKOWSKI Piotr 1983
261 LIPIEC Grzegorz 1975
1167 ŁOPATECKI Damian 1989
146 MALARZ Dawid 2008
127 MALARZ Michał 1978
637 MAMROŁ Paweł 1977
748 MATUSIEWICZ Kamil 1996
519 MAZUR Paweł 1977
128 MICHALAK Rafał 1970
817 MIŚ Robert 1968
480 MRUK Jan 2007
494 MURAWSKA Sandra 2007
118 MUSZYŃSKI Filip 1984
1559 NOWAK Andrzej 1953
1126 NOWICKI Piotr 1970
1513 OGRODOWCZYK Paweł 1990
1704 OGUNSOLA Oluwatobi 1984
189 OPERACZ Kuba 2010
1351 OZGA Ilona 1985
504 PAŁASZEWSKI Marek 1978
1058 PAWLAK Zbigniew 1963
1400 PĘKALA Krzysztof 1993
1549 PROTSENKO Tymofii 2005
965 PRZYBYLSKI Krzysztof 1975
586 PYTKO Bartosz 1986
750 SAIDKARIMOV Shokhrukh 1994
810 SKONIECZNY Łukasz 1996
542 SKRZESZEWSKI Adrian 1977
262 SMOLAREK Tomasz 1991
641 SMOLIŃSKI Mateusz 1996
149 SOBIESZEK Bogumił 2005
606 SOBKOWIAK Tomasz 1974
129 STACH Wojciech 1986
531 STACHURSKI Andrzej 1957
572 STANIOWSKI Dawid 2010
573 STANIOWSKI Stanisław 2008
373 STASZCZYK Jakub 2008
1557 STRZAŁKOWSKI Mariusz 1975
1086 STRZESAK Mateusz 1989
1166 SZARZYŃSKI Eugeniusz 1958
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
591 SZCZEPANIAK Adrian 1983
883 SZUMERA Bartłomiej 2000
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1882 ŚLIWIŃSKI Przemysław 1991
575 TRYBAŁA Szymon 2008
387 WALENCKA Anita 1990
393 WOJTYŁA Damian 1997
1474 WOŹNIAK Sławomir 1974
1125 WRÓBEL Karol 1968
1824 ZYNA Julia 2008
1018 ŻMUD Tobiasz 1995