Marek Pałaszewski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1978
Przynależność klubowa: UKS Orzeł Prusice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 12:30
5. UKS Orzeł Prusice - LZS Płomień Makowice 10:8
3   C PAŁASZEWSKI Marek Y MALISZ Rafał 2:3 (11:9, 4:11, 11:6, 7:11, 10:12) ⇓
6   B MATEJUNAS Krzysztof
PAŁASZEWSKI Marek
X KUC Roman
STODOLICA Mirosław
2:3 (11:6, 7:11, 11:8, 8:11, 8:11) ⇓
10   C PAŁASZEWSKI Marek Z KUC Roman 1:3 (12:10, 9:11, 8:11, 9:11) ⇓
12   C PAŁASZEWSKI Marek W STODOLICA Mirosław 1:3 (10:12, 11:7, 6:11, 8:11) ⇓
18   C PAŁASZEWSKI Marek X OKRZESIK Krzysztof 3:2 (11:8, 9:11, 11:9, 7:11, 11:5) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00
9. ULKS Ciechów II - UKS Orzeł Prusice 10:6
2   B ANTOSIK Ireneusz X PAŁASZEWSKI Marek 0:3 (3:11, 8:11, 12:14) ⇑
5   A ANTOSIK Ireneusz
KUROWSKI Mariusz
W MATEJUNAS Krzysztof
PAŁASZEWSKI Marek
3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 11:9, 12:10) ⇓
7   A BOROWIAK Daniel X PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) ⇓
14   D GRZEŚKOWIAK Marek X PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 16:00
18. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - UKS Orzeł Prusice 10:8
2   B SZPITALNY Tomasz X PAŁASZEWSKI Marek 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
6   B BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
X MATEJUNAS Krzysztof
PAŁASZEWSKI Marek
3:2 (11:8, 5:11, 8:11, 11:5, 11:5) ⇓
7   A BORYCKA Dawid X PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇓
14   D ZASADZIŃSKI Ewaryst X PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (11:8, 10:12, 11:4, 11:3) ⇓
18   C CENTNER Mariusz X PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (8:11, 11:3, 11:6, 11:7) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 12:30 ⇨ 2021-11-13 10:00
14. UKS Orzeł Prusice - UKS Radunia Tąpadła 10:2
3   C PAŁASZEWSKI Marek Y DROZD Michał 2:3 (9:11, 11:8, 4:11, 12:10, 9:11) ⇓
6   B MATEJUNAS Krzysztof
PAŁASZEWSKI Marek
X BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
3:0 (11:6, 11:4, 11:8) ⇑
10   C PAŁASZEWSKI Marek Z PĘCZAR Rafał 3:1 (11:7, 12:10, 6:11, 11:6) ⇑
12   C PAŁASZEWSKI Marek W BARTCZYSZYN Paweł 3:1 (11:9, 11:7, 6:11, 11:4) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 12:30 ⇨ 2021-11-17 18:30
21. UKS Orzeł Prusice - LKS Orzeł Lizawice 9:9
3   C PAŁASZEWSKI Marek Y KAZBERUK Elżbieta 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇓
5   A KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
W LEHR Mateusz
REKIEĆ Łukasz
3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 15:13) ⇑
10   C PAŁASZEWSKI Marek Z LEHR Mateusz 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇓
12   C PAŁASZEWSKI Marek W BORKOWSKA Dorota 1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 7:11) ⇓
18   C PAŁASZEWSKI Marek X REKIEĆ Łukasz 3:1 (6:11, 11:7, 11:7, 11:8) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 16:00 ⇨ 2021-11-23 17:00
27. MKS Wolavia Wołów - UKS Orzeł Prusice 10:1
2   B ŹRÓDŁO Damian X PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:4, 11:9, 11:3) ⇓
6   B MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
X MATEJUNAS Krzysztof
PAŁASZEWSKI Marek
3:1 (5:11, 11:8, 14:12, 11:7) ⇓
7   A MIELKO Piotr X PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:7) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 12:30
33. UKS Orzeł Prusice - LZS Orion Branda Psary 9:9
3   C PAŁASZEWSKI Marek Y MATUSIEWICZ Kamil 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) ⇓
6   B KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
X KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
1:3 (8:11, 11:5, 8:11, 9:11) ⇓
10   C PAŁASZEWSKI Marek Z ŚLIWIŃSKI Maciej 2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 11:9, 9:11) ⇓
12   C PAŁASZEWSKI Marek W KACZMAREK Mariusz 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:8) ⇑
18   C PAŁASZEWSKI Marek X ŚWIDER Paweł 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 11:7) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 10:00
39. KU AZS UE Wrocław II - UKS Orzeł Prusice 6:10
2   B WŁODARCZYK Magdalena X PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:5) ⇓
6   B GRUBIAK Tymoteusz
GAWEŁ-KARWATKA Kuba
X KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
7   A JARECKA Malwina X PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (15:13, 11:6, 8:11, 11:5) ⇓
14   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba X PAŁASZEWSKI Marek 0:3 (5:11, 15:17, 6:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 12:30
45. UKS Orzeł Prusice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 3:10
3   C PAŁASZEWSKI Marek Y YAREMENKO Stanislaw 0:3 (12:14, 5:11, 11:13) ⇓
6   B KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
X BUCHTA Daniel
DĘBSKI Jerzy
0:3 (8:11, 6:11, 9:11) ⇓
10   C PAŁASZEWSKI Marek Z BUCHTA Daniel 2:3 (11:8, 9:11, 6:11, 11:7, 7:11) ⇓
12   C PAŁASZEWSKI Marek W TOBOREK Wiesław 3:2 (11:6, 8:11, 11:7, 8:11, 11:8) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 16:00
50. LZS Płomień Makowice - UKS Orzeł Prusice 10:6
3   C OKRZESIK Krzysztof Y PAŁASZEWSKI Marek 1:3 (15:13, 8:11, 10:12, 4:11) ⇑
6   B KUC Roman
MALISZ Robert
X KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
3:1 (11:5, 11:5, 10:12, 12:10) ⇓
9   D KUC Roman Y PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (11:9, 11:5, 10:12, 11:7) ⇓
11   A STODOLICA Mirosław Y PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 16:00 ⇨ 2022-02-12 12:00
54. UKS Orzeł Prusice - ULKS Ciechów II 4:10
3   C PAŁASZEWSKI Marek Y TRAWICKI Daniel 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) ⇓
6   B KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
X BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 6:11, 11:7) ⇑
10   C PAŁASZEWSKI Marek Z GRZEŚKOWIAK Marek 1:3 (12:10, 6:11, 8:11, 6:11) ⇓
12   C PAŁASZEWSKI Marek W BOROWIAK Daniel 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 9:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 16:00
63. UKS Orzeł Prusice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 8:10
6   B KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
X BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 8:11) ⇓
17   B PAŁASZEWSKI Marek Y CENTNER Mariusz 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 16:00
66. LKS Orzeł Lizawice - UKS Orzeł Prusice 10:8
2   B BORKOWSKA Dorota X PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:6, 13:11, 11:8) ⇓
6   B BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
X KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
3:1 (11:7, 11:4, 9:11, 11:7) ⇓
7   A GADZIŃSKI Jacek X PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (6:11, 11:8, 11:6, 11:7) ⇓
14   D LEHR Mateusz X PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:2, 11:3, 11:3) ⇓
18   C KAZBERUK Elżbieta X PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:5) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-31 18:30
72. UKS Orzeł Prusice - MKS Wolavia Wołów 4:10
3   C PAŁASZEWSKI Marek Y WALENCKI Michał 1:3 (11:7, 7:11, 5:11, 6:11) ⇓
6   B KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
X WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 7:11) ⇓
10   C PAŁASZEWSKI Marek Z WŁODARCZYK Kacper 3:2 (11:6, 7:11, 8:11, 11:8, 11:8) ⇑
12   C PAŁASZEWSKI Marek W MIELKO Piotr 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 10:00 ⇨ 2022-04-19 19:30
78. LZS Orion Branda Psary - UKS Orzeł Prusice 10:7
2   B ŚLIWIŃSKI Maciej X PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇓
5   A ŚLIWIŃSKI Maciej
WOŁK Jędrzej
W KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
3:0 (12:10, 11:8, 11:2) ⇓
7   A MATUSIEWICZ Kamil X PAŁASZEWSKI Marek 3:2 (6:11, 11:8, 11:9, 6:11, 11:5) ⇓
14   D KACZMAREK Mariusz X PAŁASZEWSKI Marek 1:3 (6:11, 10:12, 11:8, 7:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 13:00
84. UKS Orzeł Prusice - KU AZS UE Wrocław II 7:10
3   C PAŁASZEWSKI Marek Y MALARZ Dawid 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) ⇓
6   B KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
X CIESIELSKI Roch
MALARZ Dawid
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇓
10   C PAŁASZEWSKI Marek Z CIESIELSKI Roch 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 14:16) ⇓
12   C PAŁASZEWSKI Marek W MUCHA Łukasz 3:1 (7:11, 11:9, 11:8, 11:9) ⇑