Kuba Gaweł-Karwatka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 12:00
3. KU AZS UE Wrocław III - UKSTS Kiełczów IV 10:7
4   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba Z MAZUR Paweł 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇑
6   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
X CECOT Adam
PETRYKOWSKI Piotr
1:3 (9:11, 11:2, 14:16, 10:12) ⇓
9   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba Y KUSEK Lucjan 3:0 (11:5, 15:13, 12:10) ⇑
14   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba X CYBULKA Marzena 1:3 (9:11, 11:4, 9:11, 9:11) ⇓
16   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba W CECOT Adam 3:1 (9:11, 11:3, 11:5, 11:9) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00
7. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - KU AZS UE Wrocław III 7:10
1   A KUCHARZYSZYN Mariusz W GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) ⇓
6   B MARCHEWSKI Wincenty
BIHUN Mykyta
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
POLAK Tomasz
3:2 (8:11, 9:11, 11:9, 11:4, 12:10) ⇓
8   B MARCHEWSKI Wincenty W GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2:3 (11:6, 11:7, 8:11, 8:11, 10:12) ⇑
12   C DĘBSKI Jerzy W GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2:3 (9:11, 11:5, 11:9, 9:11, 7:11) ⇑
16   D BIHUN Mykyta W GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 10:00 ⇨ 2021-12-01 17:30
35. KU AZS UE Wrocław IV - MKS Wolavia Wołów III 10:3
2   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba X WOJTYŁA Maja 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) ⇑
6   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba
GĄDEK Szymon
X STASZCZYK Jakub
WOJTYŁA Maja
3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:9) ⇑
8   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba W STASZCZYK Jakub 3:2 (7:11, 9:11, 11:6, 11:9, 11:9) ⇑
13   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba Z WILK Anatol 3:0 (13:11, 11:8, 11:4) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 12:00
33. KS AZS Wratislavia Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 4:10
3   C MUŁA Mateusz Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:0 (11:5, 11:5, 12:10) ⇓
6   B TOKAREK Marcin
AKSAK Krzysztof
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
9   D KORONCZEWSKI Dariusz Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) ⇑
11   A KOWALSKI Rafał Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:1 (11:7, 12:14, 11:5, 11:5) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 10:00
39. KU AZS UE Wrocław II - UKS Orzeł Prusice 6:10
4   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba Z KAŁWAK Mateusz 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) ⇓
6   B GRUBIAK Tymoteusz
GAWEŁ-KARWATKA Kuba
X KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇓
9   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba Y KICIŃSKI Maciej 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) ⇓
14   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba X PAŁASZEWSKI Marek 0:3 (5:11, 15:17, 6:11) ⇓
16   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba W PIÓRKOWSKI Marcin 1:3 (11:9, 5:11, 10:12, 4:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
43. WKN Świt Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 5:10
3   C ŻMUD Tobiasz Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2:3 (6:11, 11:13, 11:4, 11:5, 7:11) ⇑
5   A ŻMUD Tobiasz
STRZESAK Mateusz
W GAWEŁ-KARWATKA Kuba
HEINKE Tymoteusz
3:1 (14:16, 11:6, 11:7, 11:7) ⇓
9   D SZYNKLER Łukasz Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:2 (11:9, 5:11, 12:10, 9:11, 11:8) ⇓
11   A STRZESAK Mateusz Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
48. UKSTS Kiełczów IV - KU AZS UE Wrocław III 6:10
3   C STACHURSKI Andrzej Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:2 (7:11, 11:4, 11:6, 6:11, 11:7) ⇓
6   B CECOT Adam
CYBULKA Marzena
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
POLAK Tomasz
1:3 (11:5, 6:11, 8:11, 7:11) ⇑
9   D CYBULKA Marzena Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:2 (11:9, 8:11, 11:6, 6:11, 11:7) ⇓
11   A CECOT Adam Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
52. KU AZS UE Wrocław III - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 7:10
2   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba X GADZIŃSKI Robert 2:3 (8:11, 7:11, 11:5, 11:7, 1:11) ⇓
6   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba
HEINKE Tymoteusz
X GADZIŃSKI Robert
KUCHARZYSZYN Mariusz
3:2 (6:11, 9:11, 11:7, 11:3, 11:6) ⇑
8   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba W BIHUN Mykyta 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇓
13   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba Z KUCHARZYSZYN Mariusz 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 9:11) ⇓
17   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba Y DUZIAK Arkadiusz 0:3 (8:11, 8:11, 12:14) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00 ⇨ 2022-02-15 19:30
56. LZS Orion Branda Psary III - KU AZS UE Wrocław III 10:7
3   C GLINIAK Jan Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:1 (11:6, 9:11, 12:10, 13:11) ⇓
6   B GLINIAK Jan
NIEMIEC Rafał
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
HEINKE Tymoteusz
3:2 (9:11, 11:2, 11:6, 8:11, 11:8) ⇓
9   D CICHOCKI Michał Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:1 (7:11, 11:4, 11:9, 11:5) ⇓
11   A WOŁK Sławomir Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2:3 (11:6, 11:8, 9:11, 8:11, 6:11) ⇑
17   B NIEMIEC Rafał Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
62. KU AZS UE Wrocław III - LKTS Zenit Międzybórz II 10:7
2   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba X GREGORCZYK Marcin 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) ⇑
6   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba
HEINKE Tymoteusz
X SKONIECZNY Łukasz
KOWALSKI Dominik
1:3 (5:11, 7:11, 11:7, 3:11) ⇓
8   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba W SKONIECZNY Łukasz 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:9) ⇑
13   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba Z KOWALSKI Dominik 3:2 (5:11, 11:6, 6:11, 12:10, 11:5) ⇑
17   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba Y KLIMEK Damian 3:2 (8:11, 11:6, 7:11, 11:6, 11:9) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 10:00
68. KU AZS UE Wrocław III - LKS Orzeł Lizawice II 4:10
1   A GAWEŁ-KARWATKA Kuba W OZGA Ilona 1:3 (8:11, 11:6, 1:11, 7:11) ⇓
5   A MALARZ Michał
GAWEŁ-KARWATKA Kuba
W KŁAK ŁUKASZ
OZGA Ilona
2:3 (11:8, 4:11, 7:11, 12:10, 12:14) ⇓
7   A GAWEŁ-KARWATKA Kuba X ŚLEMP Jerzy 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) ⇓
11   A GAWEŁ-KARWATKA Kuba Y KOBEL Marcin 3:0 (11:4, 12:10, 11:8) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 12:00
73. PKS Tęcza Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 3:10
3   C GUT Marek Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 1:3 (11:13, 11:9, 7:11, 7:11) ⇑
6   B GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
- -
2:3 (11:8, 11:7, 8:11, 9:11, 9:11) ⇑
9   D LIPIEC Grzegorz Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2:3 (9:11, 11:6, 11:9, 9:11, 9:11) ⇑
11   A CIEŚLIK Tobiasz Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:1 (11:3, 11:2, 9:11, 11:4) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
88. KU AZS UE Wrocław III - WKN Świt Wrocław 9:9
4   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba Z ŻMUD Tobiasz 0:3 (4:11, 9:11, 6:11) ⇓
5   A MALARZ Michał
GAWEŁ-KARWATKA Kuba
W ŻMUD Tobiasz
STRZESAK Mateusz
1:3 (14:16, 14:12, 9:11, 10:12) ⇓
9   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba Y FLIS Jarosław 3:1 (11:6, 0:11, 11:8, 11:9) ⇑
14   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba X WINAREK Arkadiusz 3:2 (11:8, 6:11, 11:6, 6:11, 11:9) ⇑
16   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba W STRZESAK Mateusz 1:3 (11:6, 11:13, 4:11, 6:11) ⇓