Kuba Gaweł-Karwatka
Numer zawodnika: 139
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 51169
Numer licencji okres.: 3037
Data wydania: 28.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 09:30
1. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - KU AZS UE Wrocław 4 10:3
1   A ŚLIWIŃSKI Przemysław W GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) ⇓
5   A SZYNKLER Łukasz
ŚLIWIŃSKI Przemysław
W GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
3:1 (11:6, 11:8, 6:11, 11:8) ⇓
8   B BIELECKI Damian W GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2:3 (11:9, 11:9, 10:12, 8:11, 9:11) ⇑
12   C SZYNKLER Łukasz W GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00 ⇨ 2023-10-05 18:00
10. MKS Rokita Brzeg Dolny - KU AZS UE Wrocław 4 10:2
2   B SMOLAREK Lena X GAWEŁ-KARWATKA Kuba 0:3 (9:11, 10:12, 3:11) ⇑
5   A SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
W GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
3:1 (11:6, 11:8, 12:14, 11:6) ⇓
7   A KWIATKOWSKA Elżbieta X GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
12. KU AZS UE Wrocław 4 - WKS MOSiR Syców 10:5
2   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba X KOKOTT Józef 3:2 (3:11, 11:7, 9:11, 11:6, 11:8) ⇑
5   A GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
W BUREK Jerzy
KOKOTT Józef
3:0 (11:6, 11:6, 11:4) ⇑
8   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba W BUREK Jerzy 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:8) ⇑
13   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba Z KULOK Piotr 3:0 (13:11, 11:6, 11:8) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
30. LZS Tęcza Pisarzowice - KU AZS UE Wrocław 4 10:5
1   A SZUMERA Bartłomiej W GAWEŁ-KARWATKA Kuba 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) ⇑
6   B STĘŻAŁA Robert
KAMIŃSKI Andrzej
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
KOZERSKI Michał
2:3 (11:6, 8:11, 11:7, 6:11, 8:11) ⇑
8   B KONOPNICKI Robert W GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2:3 (7:11, 7:11, 13:11, 11:8, 7:11) ⇑
12   C KAMIŃSKI Andrzej W GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:5) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00
34. KU AZS UE Wrocław 4 - LKS Orzeł Lizawice 2 4:10
2   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba X KŁAK Łukasz 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 14:12) ⇑
5   A GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
W KŁAK Łukasz
OZGA Ilona
0:3 (9:11, 3:11, 8:11) ⇓
8   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba W KOBEL Marcin 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) ⇓
13   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba Z KASENBERG Magdalena 1:3 (11:8, 4:11, 12:14, 8:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-19 17:00
45. KU AZS UE Wrocław 4 - LZS Sady Wierzchowice 10:2
3   C GAWEŁ-KARWATKA Kuba Y TREMBECKI Jan 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) ⇑
5   A GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
W JAWORSKI Arkadiusz
JASIĘGA Zdzisław
3:2 (0:11, 5:11, 11:5, 11:5, 11:6) ⇑
10   C GAWEŁ-KARWATKA Kuba Z JAWORSKI Arkadiusz 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 8:11) ⇓
12   C GAWEŁ-KARWATKA Kuba W KOŁODZIEJ Adam 3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:8) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00
55. KU AZS UE Wrocław 4 - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:5
4   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba Z SMOLAREK Lena 3:1 (12:14, 11:7, 11:7, 11:9) ⇑
5   A MICHALAK Rafał
GAWEŁ-KARWATKA Kuba
W SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
3:2 (8:11, 7:11, 11:6, 11:5, 11:6) ⇑
9   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:1 (8:11, 11:7, 13:11, 11:8) ⇑
14   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba X PUŁECKA Gabriela 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 7:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-29 18:00
57. WKS MOSiR Syców - KU AZS UE Wrocław 4 1:10
1   A HANYŻ Mateusz W GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2:3 (12:10, 8:11, 8:11, 11:7, 10:12) ⇑
6   B KULOK Piotr
NOWICKI Piotr
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
2:3 (11:5, 1:11, 11:7, 7:11, 9:11) ⇑
8   B BIAŁEK Ernest W GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2:3 (11:9, 11:5, 9:11, 6:11, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1123 BIAŁEK Ernest 1994
496 BIELECKI Damian 1984
1144 BIHUN Mykyta 1995
1301 BUREK Jerzy 1961
510 CECOT Adam 1959
742 CICHOCKI Michał 1994
258 CIEŚLIK Tobiasz 1994
511 CYBULKA Marzena 1983
1045 DĘBSKI Jerzy 1956
534 DOMAGAŁA Tomasz 1973
1014 DROBIAZGIEWICZ Adam 1984
1696 DUDZIC Dariusz 1964
1046 DUZIAK Arkadiusz 1985
1849 DZIMIRA Maciej 1998
1015 FLIS Jarosław 1975
1013 FLORCZAK Jerzy 1954
1047 GADZIŃSKI Robert 1989
746 GLINIAK Jan 1960
804 GREGORCZYK Marcin 1997
538 GRZĘBKA Mikołaj 1999
259 GUT Marek 1963
1124 HANYŻ Mateusz 1980
877 JANKOWIAK Piotr 1974
1266 JAWORSKI Arkadiusz 1967
1529 KACZMAREK Krzysztof 1971
499 KAŁWAK Mateusz 1983
1159 KAMIŃSKI Andrzej 1955
1521 KASENBERG Magdalena 1997
500 KICIŃSKI Maciej 2000
807 KLIMEK Damian 1997
1342 KŁAK Łukasz 1989
993 KŁUSEK Jacek 1965
1343 KOBEL Marcin 1980
1302 KOKOTT Józef 1970
1910 KOŁODZIEJ Adam 1991
879 KONOPNICKI Robert 1974
1387 KORONCZEWSKI Dariusz 1983
1491 KOT Zbigniew 1971
540 KOTYL Wojciech 1996
1493 KOWALSKI Dominik 1980
1388 KOWALSKI Rafał 1981
277 KUCHARSKI Franciszek 2009
1053 KUCHARZYSZYN Mariusz 1979
1122 KULOK Piotr 1967
517 KUSEK Lucjan 1948
1584 KUŹMA Damian 1979
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
261 LIPIEC Grzegorz 1975
637 MAMROŁ Paweł 1977
1055 MARCHEWSKI Wincenty 1956
519 MAZUR Paweł 1977
1389 MUŁA Mateusz 1993
749 NIEMIEC Rafał 1995
1559 NOWAK Andrzej 1953
1351 OZGA Ilona 1985
504 PAŁASZEWSKI Marek 1978
505 PIÓRKOWSKI Marcin 1985
338 PUŁECKA Gabriela 2010
882 PYTA Leszek 1975
1000 RAKOCZY Jacek 1968
541 RYCZAN Tadeusz 1956
810 SKONIECZNY Łukasz 1996
542 SKRZESZEWSKI Adrian 1977
339 SMOLAREK Lena 2010
531 STACHURSKI Andrzej 1957
573 STANIOWSKI Stanisław 2008
373 STASZCZYK Jakub 2008
642 STĘŻAŁA Robert 1970
1557 STRZAŁKOWSKI Mariusz 1975
1086 STRZESAK Mateusz 1989
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
883 SZUMERA Bartłomiej 2000
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1338 ŚLEMP Jerzy 1961
1882 ŚLIWIŃSKI Przemysław 1991
1258 TREMBECKI Jan 1959
377 WILK Anatol 2011
1017 WINIAREK Arkadiusz 1975
378 WOJTYŁA Maja 2010
757 WOŁK Sławomir 1962
1018 ŻMUD Tobiasz 1995