Numer zawodnika: | 538 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1999 |
Przynależność klubowa: | LKS Odra Głoska |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 34105 |
Numer licencji okres.: | 5716 |
Data wydania: | 01.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 14:00 ⇨ 2023-10-04 19:00 3. LKS Odra Entire M Głoska 2 - LZS Orion Branda Szewce 3 9:9 |
|||||||
4 | D | GRZĘBKA Mikołaj | Z | ZARAZA Krzysztof | 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) | ||
6 | B |
GRZĘBKA Mikołaj KOTYL Wojciech |
X |
ŚLIWIŃSKI Maciej SARNIK Grzegorz |
3:0 (11:4, 11:7, 11:4) | ||
9 | D | GRZĘBKA Mikołaj | Y | ŚLIWIŃSKI Maciej | 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) | ||
14 | D | GRZĘBKA Mikołaj | X | STEPUCH Dominik | 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) | ||
16 | D | GRZĘBKA Mikołaj | W | SARNIK Grzegorz | 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 8:11) | ||
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 17:00 ⇨ 2023-10-20 18:00 9. LKS Odra Głoska - KU AZS UE Wrocław 6:4 |
|||||||
4 | 2 | D | GRZĘBKA Mikołaj | Z | WNĘK Stanisław | 3:2 (14:12, 11:8, 6:11, 7:11, 11:3) | |
5 | 1 | A |
GRZĘBKA Mikołaj GRYK Konrad |
X |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
0:3 (9:11, 7:11, 7:11) | |
10 | 2 | D | GRZĘBKA Mikołaj | W | WNĘK Krzysztof | 2:3 (5:11, 11:8, 12:10, 6:11, 5:11) | |
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-16 18:00 ⇨ 2023-10-23 18:00 13. LKS Odra Entire M Głoska 2 - LZS Trzebnica 8:10 |
|||||||
1 | A | GRZĘBKA Mikołaj | W | BIAŁEK Marek | 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) | ||
5 | A |
STASZCZYK Jakub GRZĘBKA Mikołaj |
W |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
3:2 (11:9, 8:11, 11:2, 8:11, 11:5) | ||
7 | A | GRZĘBKA Mikołaj | X | KACA Andrzej | 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) | ||
11 | A | GRZĘBKA Mikołaj | Y | CHABIŃSKI Andrzej | 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) | ||
15 | A | GRZĘBKA Mikołaj | Z | CHMIELEWSKI Piotr | 3:0 (12:10, 11:7, 11:6) | ||
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 17:00 23. LKS Odra Głoska - STS Wulmar Słubice 5:5 |
|||||||
4 | 2 | D | GRZĘBKA Mikołaj | Z | LUBIN Krzysztof | 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) | |
5 | 1 | A |
GRZĘBKA Mikołaj GRYK Konrad |
X |
SZUPLAK Marek SOLIŁO Dominik |
3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:6) | |
10 | 2 | D | GRZĘBKA Mikołaj | W | SZUPLAK Marek | 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00 30. ZKS Zielona Góra 3 - LKS Odra Głoska 6:4 |
|||||||
3 | 1 | B | NADOLNY Jakub | Y | GRZĘBKA Mikołaj | 3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 6:11, 11:8) | |
6 | 2 | C |
GRUDZIEŃ Piotr SAIDOV Hasan |
W |
GRZĘBKA Mikołaj DZIADOSZ Patryk |
3:0 (11:4, 11:3, 11:7) | |
7 | 1 | A | STAMIROWSKI Krzysztof | Y | GRZĘBKA Mikołaj | 3:0 (11:7, 14:12, 11:9) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-17 18:00 37. LKS Odra Głoska - LKS Orzeł Lizawice 7:3 |
|||||||
4 | 2 | D | GRZĘBKA Mikołaj | Z | GADZIŃSKI Jacek | 3:2 (3:11, 11:6, 9:11, 11:2, 11:2) | |
5 | 1 | A |
GRZĘBKA Mikołaj PRASONGPOL Nawachet |
X |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
3:0 (13:11, 11:9, 11:8) | |
10 | 2 | D | GRZĘBKA Mikołaj | W | KRZYWNIAK Jakub | 2:3 (8:11, 11:6, 11:9, 6:11, 5:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 ⇨ 2023-11-23 17:00 44. ŻSTS Żagań - LKS Odra Głoska 1:9 |
|||||||
4 | 2 | D | LORENC Jacek | Z | GRZĘBKA Mikołaj | 0:3 (6:11, 10:12, 3:11) | |
5 | 1 | A |
MICHALAK Andrzej LORENC Jacek |
X |
GRZĘBKA Mikołaj PRASONGPOL Nawachet |
0:3 (7:11, 9:11, 3:11) | |
8 | 2 | C | MICHALAK Andrzej | Z | GRZĘBKA Mikołaj | 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 15:00 ⇨ 2023-12-02 12:00 58. KU AZS UZ Zielona Góra - LKS Odra Głoska 2:8 |
|||||||
2 | 2 | C | BOBEK Daniel | W | GRZĘBKA Mikołaj | 2:3 (11:7, 5:11, 11:6, 10:12, 8:11) | |
5 | 1 | A |
KOWALCZYK Jakub ŻELENGOWSKI Radosław |
X |
GRZĘBKA Mikołaj PRASONGPOL Nawachet |
1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 2:11) | |
10 | 2 | D | BABIAK Oliwier | W | GRZĘBKA Mikołaj | 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 17:00 51. LKS Odra Głoska - MKS Wolavia Wołów 8:2 |
|||||||
4 | 2 | D | GRZĘBKA Mikołaj | Z | JÓŹWIAK Dawid | 3:2 (11:4, 11:8, 9:11, 5:11, 11:9) | |
6 | 2 | C |
GRZĘBKA Mikołaj PRASONGPOL Nawachet |
W |
ULATOWSKI Wiktor JÓŹWIAK Dawid |
3:0 (11:7, 11:4, 11:7) | |
10 | 2 | D | GRZĘBKA Mikołaj | W | ULATOWSKI Wiktor | 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-09 19:00 72. LKS Odra Głoska - UKSTS Kiełczów 7:3 |
|||||||
2 | 2 | C | GRZĘBKA Mikołaj | W | MRÓZ Tomasz | 3:0 (11:4, 12:10, 11:5) | |
5 | 1 | A |
PROŚNIEWSKI Adam GRZĘBKA Mikołaj |
X |
PRAŻMO Bartosz ŚLIWA Mateusz |
0:3 (4:11, 2:11, 6:11) | |
8 | 2 | C | GRZĘBKA Mikołaj | Z | URBANIAK Andrzej | 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:6) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-02-29 17:30 79. LKS Odra Głoska - LZS SKS Raszówka 9:1 |
|||||||
4 | 2 | D | GRZĘBKA Mikołaj | Z | NOWACKA Dorota | 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) | |
6 | 2 | C |
GRZĘBKA Mikołaj PRASONGPOL Nawachet |
W |
GOLIŃSKI Leszek NOWACKA Dorota |
3:2 (6:11, 10:12, 11:7, 11:5, 11:8) | |
10 | 2 | D | GRZĘBKA Mikołaj | W | GOLIŃSKI Leszek | 3:0 (12:10, 11:7, 11:7) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00 86. KU AZS UE Wrocław 2 - LKS Odra Głoska 1:9 |
|||||||
4 | 2 | D | GRUBIAK Tymoteusz | Z | GRZĘBKA Mikołaj | 0:3 (8:11, 6:11, 14:16) | |
5 | 1 | A |
MUCHA Łukasz CIESIELSKI Arkadiusz |
X |
GRZĘBKA Mikołaj PRASONGPOL Nawachet |
0:3 (10:12, 7:11, 10:12) | |
8 | 2 | C | MALARZ Dawid | Z | GRZĘBKA Mikołaj | 2:3 (10:12, 12:10, 10:12, 11:9, 2:11) | |
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 12:00 96. KTS Wolbromek - LKS Odra Głoska 4:6 |
|||||||
4 | 2 | D | WERNER Jakub | Z | GRZĘBKA Mikołaj | 3:1 (11:8, 12:10, 8:11, 11:8) | |
6 | 2 | C |
DURAJCZYK Tomasz WERNER Jakub |
W |
GRZĘBKA Mikołaj PRASONGPOL Nawachet |
1:3 (9:11, 10:12, 12:10, 5:11) | |
8 | 2 | C | STODOLICA Mikołaj | Z | GRZĘBKA Mikołaj | 3:1 (11:4, 9:11, 12:10, 11:6) | |
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 17:00 ⇨ 2024-04-11 17:00 103. KU AZS UE Wrocław - LKS Odra Głoska 7:3 |
|||||||
4 | 2 | D | KLIMEK Piotr | Z | GRZĘBKA Mikołaj | 3:2 (11:7, 11:7, 7:11, 9:11, 11:7) | |
5 | 1 | A |
WNĘK Stanisław KLIMEK Piotr |
X |
GRZĘBKA Mikołaj PRASONGPOL Nawachet |
3:2 (11:9, 7:11, 9:11, 14:12, 11:9) | |
8 | 2 | C | ŻYGADŁO Franciszek | Z | GRZĘBKA Mikołaj | 1:3 (10:12, 11:5, 8:11, 2:11) | |
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-12 17:00 98. LKS Odra Głoska - ZKS Zielona Góra 3 3:7 |
|||||||
3 | 1 | B | GRZĘBKA Mikołaj | Y | SAIDOV Hasan | 1:3 (9:11, 11:8, 0:11, 3:11) | |
5 | 1 | A |
GRZĘBKA Mikołaj PRASONGPOL Nawachet |
X |
MICHNO Krzysztof NADOLNY Jakub |
3:2 (6:11, 11:7, 11:5, 7:11, 11:6) | |
9 | 1 | B | GRZĘBKA Mikołaj | X | MICHNO Krzysztof | 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) |