Jakub Nadolny
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: ZKS Zielona Góra
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-13 17:00
1. LZS TS Zaręba - ZKS Zielona Góra III 1:9
9 1 B CZARNIECKI Piotr X NADOLNY Jakub 0:3 (8:11, 3:11, 7:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 15:00
16. KTS Wolbromek I - ZKS Zielona Góra III 6:4
1 1 A ŁUCZYK Maciej X NADOLNY Jakub 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) ⇓
5 1 A KRZYWNIAK Jakub
ŁUCZYK Maciej
X NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
3:2 (11:7, 12:10, 9:11, 9:11, 11:3) ⇓
9 1 B KRZYWNIAK Jakub X NADOLNY Jakub 3:0 (15:13, 11:8, 11:8) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-19 18:30
30. TKS Granit Strzelin - ZKS Zielona Góra III 1:9
4 2 D WNĘK Krzysztof Z NADOLNY Jakub 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 4:11) ⇑
6 2 C PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
W NADOLNY Jakub
KOPER Łukasz
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇑
8 2 C PUDLIS Cezary Z NADOLNY Jakub 2:3 (6:11, 11:7, 5:11, 13:11, 4:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 16:00
51. ZKS Zielona Góra III - STS Słubice 9:1
3 1 B NADOLNY Jakub Y KOZŁOWSKI Dawid 3:1 (11:8, 13:11, 9:11, 11:9) ⇑
6 2 C MICHNO Krzysztof
NADOLNY Jakub
W SZUPLAK Marek
ROGOWSKI Mirosław
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇓
9 1 B NADOLNY Jakub X ZAWADZKI Konrad 3:1 (11:9, 11:8, 6:11, 11:6) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 15:00 ⇨ 2022-01-14 17:00
58. KU AZS UZ Zielona Góra - ZKS Zielona Góra III 4:6
2 2 C LEŚNIEWSKI Jakub W NADOLNY Jakub 3:0 (11:9, 11:3, 11:8) ⇓
6 2 C BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
W NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
3:2 (11:6, 7:11, 11:7, 5:11, 11:8) ⇓
10 2 D ŻELENGOWSKI Radosław W NADOLNY Jakub 2:3 (11:9, 9:11, 3:11, 11:5, 9:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 17:00
65. ZKS Zielona Góra III - UKSTS Makima Kiełczów 6:4
4 2 D NADOLNY Jakub Z STODOLICA Mikołaj 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) ⇓
5 1 A NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
X STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇑
10 2 D NADOLNY Jakub W NIEDŹWIEDZKI Wojciech 1:3 (9:11, 4:11, 11:3, 9:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 17:00
72. LKTS Zenit Międzybórz - ZKS Zielona Góra III 1:9
1 1 A KLIMEK Piotr X NADOLNY Jakub 3:2 (7:11, 9:11, 11:8, 11:9, 11:6) ⇓
5 1 A KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
X NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
2:3 (11:13, 11:5, 7:11, 11:8, 7:11) ⇑
9 1 B ŻUBEREK Jakub X NADOLNY Jakub 1:3 (2:11, 11:7, 4:11, 8:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-19 17:00 ⇨ 2022-02-15 18:30
79. ZKS Zielona Góra III - KTS Wolbromek II 9:1
3 1 B NADOLNY Jakub Y MAŚLACH Maciej 3:0 (11:4, 11:2, 11:5) ⇑
5 1 A NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
X MAŚLACH Maciej
PORĘBA Sylwester
3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇑
9 1 B NADOLNY Jakub X KORUS Marcin 2:3 (11:7, 8:11, 9:11, 11:5, 8:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 12:30 ⇨ 2022-02-23 17:00
86. KU AZS UE Wrocław - ZKS Zielona Góra III 3:7
2 2 C MICHALAK Rafał W NADOLNY Jakub 3:0 (11:4, 12:10, 11:6) ⇓
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W STAMIROWSKI Krzysztof
NADOLNY Jakub
1:3 (4:11, 11:5, 8:11, 6:11) ⇑
10 2 D STACH Wojciech W NADOLNY Jakub 0:3 (8:11, 4:11, 3:11) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-16 17:00
93. LZS SKS Raszówka - ZKS Zielona Góra III 1:9
2 2 C NOWACKA Dorota W NADOLNY Jakub 0:3 (5:11, 1:11, 8:11) ⇑
6 2 C GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
W MICHNO Krzysztof
NADOLNY Jakub
2:3 (8:11, 4:11, 12:10, 11:7, 14:16) ⇑
10 2 D GOLIŃSKI Leszek W NADOLNY Jakub 0:3 (10:12, 7:11, 10:12) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 15:00 ⇨ 2022-04-03 12:00
96. UKSTS Makima Kiełczów - ZKS Zielona Góra III 8:2
1 1 A ROGÓŻ Grzegorz X NADOLNY Jakub 3:1 (11:5, 11:9, 10:12, 11:9) ⇓
5 1 A NIEDŹWIEDZKI Wojciech
ROGÓŻ Grzegorz
X MICHNO Krzysztof
NADOLNY Jakub
3:0 (11:1, 11:9, 11:6) ⇓
9 1 B DWORAKOWSKI Rafał X NADOLNY Jakub 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:7) ⇓
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-08 18:00
100. ZKS Zielona Góra III - KTS Wolbromek I 5:5
2 2 C NADOLNY Jakub W LISIECKI Paweł 0:3 (10:12, 3:11, 8:11) ⇓
6 2 C SROCZYŃSKI Paweł
NADOLNY Jakub
W CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
3:2 (4:11, 11:6, 11:9, 4:11, 11:5) ⇑
8 2 C NADOLNY Jakub Z DURAJCZYK Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 17:00 ⇨ 2022-04-20 18:00
101. ZKS Zielona Góra III - KU AZS UZ Zielona Góra 8:2
2 2 C NADOLNY Jakub W JOKIEL Daniel 1:3 (7:11, 11:6, 6:11, 8:11) ⇓
6 2 C NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
W JOKIEL Daniel
SIDELNIK Tomasz
0:3 (6:11, 5:11, 9:11) ⇓
8 2 C NADOLNY Jakub Z SIDELNIK Tomasz 3:0 (11:8, 11:5, 11:8) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
106. LKS Odra Głoska - ZKS Zielona Góra III 9:1
2 2 C KOTYL Wojciech W NADOLNY Jakub 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:9) ⇓
6 2 C GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
W NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
3:0 (11:4, 14:12, 11:8) ⇓
10 2 D GRZĘBKA Mikołaj W NADOLNY Jakub 1:3 (6:11, 8:11, 12:10, 5:11) ⇑