Mikołaj Stodolica
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: UKSTS Kiełczów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-16 14:00
5. TKS Granit Strzelin - UKSTS Makima Kiełczów 2:8
4 2 D WNĘK Krzysztof Z STODOLICA Mikołaj 2:3 (7:11, 11:5, 7:11, 11:6, 4:11) ⇑
6 2 C WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
W STODOLICA Mikołaj
ROGÓŻ Grzegorz
0:3 (11:13, 6:11, 4:11) ⇑
8 2 C BORSZOWSKI Paweł Z STODOLICA Mikołaj 0:3 (6:11, 11:13, 7:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 15:00
13. UKSTS Makima Kiełczów - LZS SKS Raszówka 6:4
1 1 A STODOLICA Mikołaj X JADACH Oskar 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 10:12) ⇓
5 1 A STODOLICA Mikołaj
ROGÓŻ Grzegorz
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:4) ⇑
7 1 A STODOLICA Mikołaj Y CHOLEWA Marek 3:2 (11:7, 6:11, 11:9, 2:11, 11:9) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 13:00
20. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - UKSTS Makima Kiełczów 0:10
6 2 C DĘBSKI Jerzy
BIHUN Mykyta
W STODOLICA Mikołaj
NIEDŹWIEDZKI Wojciech
0:3 (5:11, 9:11, 5:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 15:00 ⇨ 2021-11-13 12:00
28. UKSTS Makima Kiełczów - STS Słubice 9:1
6 2 C STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
W DZIWOSZ Jakub
ZAWADZKI Konrad
3:1 (10:12, 12:10, 11:6, 11:7) ⇑
10 2 D STODOLICA Mikołaj W DZIWOSZ Jakub 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:4, 12:10) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 15:30
36. LZS TS Zaręba - UKSTS Makima Kiełczów 0:10
3 1 B ADAMCZUK Łukasz Y STODOLICA Mikołaj 2:3 (11:9, 11:13, 5:11, 14:12, 9:11) ⇑
6 2 C CZARNIECKI Piotr
CZARNIECKI Roman
W STODOLICA Mikołaj
ROGÓŻ Grzegorz
0:3 (5:11, 9:11, 6:11) ⇑
7 1 A CZARNIECKI Roman Y STODOLICA Mikołaj 1:3 (15:13, 7:11, 12:14, 8:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 15:00
49. UKSTS Makima Kiełczów - LKTS Zenit Międzybórz 6:4
1 1 A STODOLICA Mikołaj X ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:2, 11:7, 11:3) ⇑
6 2 C STODOLICA Mikołaj
NIEDŹWIEDZKI Wojciech
W KLIMEK Piotr
JAROSIK Michał
0:3 (10:12, 5:11, 7:11) ⇓
7 1 A STODOLICA Mikołaj Y LECHOWICZ Grzegorz 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 13:00
56. KTS Wolbromek II - UKSTS Makima Kiełczów 3:7
4 2 D SŁOWIK Sławomir Z STODOLICA Mikołaj 1:3 (8:11, 9:11, 11:4, 3:11) ⇑
5 1 A PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
X STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
0:3 (4:11, 8:11, 7:11) ⇑
8 2 C PORĘBA Sylwester Z STODOLICA Mikołaj 0:3 (3:11, 7:11, 4:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 15:00 ⇨ 2021-12-23 18:30
62. UKSTS Makima Kiełczów - KU AZS UE Wrocław 6:4
3 1 B STODOLICA Mikołaj Y GIRULSKI Robert 2:3 (11:7, 8:11, 8:11, 11:6, 2:11) ⇓
6 2 C STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
W STACH Wojciech
SOBIESZEK Bogumił
3:0 (11:9, 12:10, 11:5) ⇑
9 1 B STODOLICA Mikołaj X SOBIESZEK Bogumił 3:0 (11:9, 15:13, 15:13) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 17:00
65. ZKS Zielona Góra III - UKSTS Makima Kiełczów 6:4
4 2 D NADOLNY Jakub Z STODOLICA Mikołaj 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) ⇑
5 1 A NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
X STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇓
8 2 C MICHNO Krzysztof Z STODOLICA Mikołaj 3:1 (7:11, 12:10, 11:9, 11:9) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-19 17:00
81. KTS Wolbromek I - UKSTS Makima Kiełczów 6:4
6 2 C KRZYWNIAK Jakub
LISIECKI Paweł
W STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
2:3 (11:8, 8:11, 10:12, 11:4, 11:13) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 15:00
89. UKSTS Makima Kiełczów - LKS Odra Głoska 2:8
4 2 D STODOLICA Mikołaj Z GRZĘBKA Mikołaj 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) ⇓
6 2 C STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
W GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
0:3 (7:11, 14:16, 7:11) ⇓
10 2 D STODOLICA Mikołaj W GŁAZOWSKI Kacper 2:3 (9:11, 12:10, 11:9, 8:11, 8:11) ⇓
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 15:00
94. UKSTS Makima Kiełczów - KTS Wolbromek I 7:3
2 2 C STODOLICA Mikołaj W LISIECKI Paweł 3:0 (11:5, 11:5, 11:9) ⇑
6 2 C STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
W CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
3:1 (11:5, 8:11, 11:8, 11:9) ⇑
8 2 C STODOLICA Mikołaj Z DURAJCZYK Tomasz 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) ⇓
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 15:00 ⇨ 2022-04-03 12:00
96. UKSTS Makima Kiełczów - ZKS Zielona Góra III 8:2
2 2 C STODOLICA Mikołaj W MICHNO Krzysztof 3:0 (11:6, 16:14, 11:9) ⇑
6 2 C STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
W SROCZYŃSKI Paweł
STAMIROWSKI Krzysztof
0:3 (3:11, 6:11, 8:11) ⇓
8 2 C STODOLICA Mikołaj Z STAMIROWSKI Krzysztof 3:1 (11:8, 11:8, 7:11, 13:11) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 18:00
99. LKS Odra Głoska - UKSTS Makima Kiełczów 7:3
1 1 A GŁAZOWSKI Kacper X STODOLICA Mikołaj 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) ⇓
6 2 C KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
W STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
3:2 (9:11, 11:5, 11:2, 9:11, 11:5) ⇓
9 1 B GRZĘBKA Mikołaj X STODOLICA Mikołaj 3:1 (11:13, 11:7, 11:4, 11:8) ⇓
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 15:00
104. UKSTS Makima Kiełczów - KU AZS UZ Zielona Góra 5:5
6 2 C STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
W BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
3:2 (11:3, 11:9, 6:11, 9:11, 11:7) ⇑
9 1 B STODOLICA Mikołaj X ŻELENGOWSKI Radosław 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) ⇑