UKSTS Makima Kiełczów (M)
Klub: UKSTS Kiełczów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
55-093 Kiełczów, ul. Szkolna 3
Sprzęt: ANDRO Speedball 3S *** 40+, DONIC Waldner Classic 25 - 4szt.
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Moczko (e-mail mateusz.moczko@gmail.com, tel. 666 300 226)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2021-10-16 14:00 TKS Granit Strzelin - UKSTS Makima Kiełczów 2:8🏓 ⇑
2 2M 1/2 2021-10-23 15:00 UKSTS Makima Kiełczów - LZS SKS Raszówka 6:4🏓 ⇑
3 2M 1/3 2021-10-30 13:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - UKSTS Makima Kiełczów 0:10🏓 ⇑
4 2M 1/4 2021-11-13 12:00 UKSTS Makima Kiełczów - STS Słubice 9:1🏓 ⇑
5 2M 1/5 2021-11-20 15:00 KU AZS UZ Zielona Góra - UKSTS Makima Kiełczów 5:5🏓 ⇔
6 2M 1/6 2021-11-27 15:30 LZS TS Zaręba - UKSTS Makima Kiełczów 0:10🏓 ⇑
7 2M 1/7 2021-12-04 15:00 UKSTS Makima Kiełczów - LKTS Zenit Międzybórz 6:4🏓 ⇑
8 2M 1/8 2021-12-11 13:00 KTS Wolbromek II - UKSTS Makima Kiełczów 3:7🏓 ⇑
9 2M 1/9 2021-12-23 18:30 UKSTS Makima Kiełczów - KU AZS UE Wrocław 6:4🏓 ⇑
10 2M 1/10 2022-01-15 17:00 ZKS Zielona Góra III - UKSTS Makima Kiełczów 6:4🏓 ⇓
11 2M 1/11 2022-02-13 12:00 UKSTS Makima Kiełczów - ULKS Ciechów 10:0 WO ⇑
12 2M 1/12 2022-02-19 17:00 KTS Wolbromek I - UKSTS Makima Kiełczów 6:4🏓 ⇓
13 2M 1/13 2022-02-26 15:00 UKSTS Makima Kiełczów - LKS Odra Głoska 2:8🏓 ⇓
14 2M 2/14 2022-03-12 15:00 UKSTS Makima Kiełczów - KTS Wolbromek I 7:3🏓 ⇑
15 2M 2/15 2022-04-03 12:00 UKSTS Makima Kiełczów - ZKS Zielona Góra III 8:2🏓 ⇑
16 2M 2/16 2022-04-09 18:00 LKS Odra Głoska - UKSTS Makima Kiełczów 7:3🏓 ⇓
17 2M 2/17 2022-05-05 17:00 LZS SKS Raszówka - UKSTS Makima Kiełczów 6:4🏓 ⇓
18 2M 2/18 2022-05-14 15:00 UKSTS Makima Kiełczów - KU AZS UZ Zielona Góra 5:5🏓 ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DR
2
MM
3
MM
4
NW
5
RG
6
SD
7
SM
1 (W) TKS Granit Strzelin       2,5 2,5 0,5 2,5 8
2 (D) LZS SKS Raszówka 0,0     2,0 2,5   1,5 6
3 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice   2,0 2,5 2,5 2,5   0,5 10
4 (D) STS Słubice 1,5   2,0 2,0 2,0   1,5 9
5 (W) KU AZS UZ Zielona Góra 0,5   2,0 0,5 2,0     5
6 (W) LZS TS Zaręba 2,5     2,5 2,5   2,5 10
7 (D) LKTS Zenit Międzybórz     2,5 1,0 0,5   2,0 6
8 (W) KTS Wolbromek II 1,5   1,0   2,0   2,5 7
9 (D) KU AZS UE Wrocław 0,5   2,0   2,0   1,5 6
10 (W) ZKS Zielona Góra III 0,0   0,0 2,0 1,0   1,0 4
11 (D) ULKS Ciechów               0
12 (W) KTS Wolbromek I 0,5   1,0 0,0 2,0   0,5 4
13 (D) LKS Odra Głoska 0,0   0,0 1,0 1,0   0,0 2
14 (D) KTS Wolbromek I 0,5     2,5 2,5   1,5 7
15 (D) ZKS Zielona Góra III 2,0     1,5 2,5   2,0 8
16 (W) LKS Odra Głoska 1,0   1,0   1,0   0,0 3
17 (W) LZS SKS Raszówka 1,0   1,0   2,0 0,0   4
18 (D) KU AZS UZ Zielona Góra 1,5   0,5 1,5 0,0   1,5 5
Razem 13,0 2,0 15,5 21,5 30,5 0,5 21,0 104
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 DWORAKOWSKI Rafał 1992 M 1428 26.08.2021 186
2 MISZTAL Marcin 1984 M 6864 08.09.2021 520
3 MOCZKO Mateusz 1990 M 6865 08.09.2021 521
4 NIEDŹWIEDZKI Wojciech 1994 M 6868 08.09.2021 524
5 ROGÓŻ Grzegorz 1983 M 6872 08.09.2021 528
6 SKORUPSKI Dominik 1990 M 6874 08.09.2021 530
7 STODOLICA Mikołaj 2004 M 1427 26.08.2021 185