LZS TS Zaręba (M)
Klub: LZS TS Zaręba
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Osiedlowa 29
59-800 Zaręba
Sprzęt: Joola Prime, Donic Persson 25, 2
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Andrzej Adamczuk (tel. 506 150 292)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 ADAMCZUK Łukasz 1994 M 4095 02.09.2021 312 12.10.2021
2 CZARNIECKI Piotr 1983 M 4098 02.09.2021 315 12.10.2021
3 CZARNIECKI Roman 1970 M 4099 02.09.2021 316 12.10.2021
4 JAŹWIEC Łukasz 1980 M 4102 02.09.2021 319 12.10.2021
5 KLIMCZAK Przemysław 1969 M 4103 02.09.2021 320 04.12.2021
6 KŁUSEK Robert 2004 M 4112 02.09.2021 329 04.12.2021
7 LESZCZYŃSKI Roman 1956 M 4104 02.09.2021 321 19.11.2021
8 TRAWICKI Damian 1998 M 4111 02.09.2021 328 12.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2021-10-13 17:00 LZS TS Zaręba - ZKS Zielona Góra III 1:9🏓 ⇓
2 2M 1/2 2021-10-29 19:00 STS Słubice - LZS TS Zaręba 5:5🏓 ⇔
3 2M 1/4 2021-11-06 17:00 LZS TS Zaręba - KU AZS UZ Zielona Góra 2:8🏓 ⇓
4 2M 1/5 2021-11-18 17:00 KTS Wolbromek I - LZS TS Zaręba 9:1🏓 ⇓
5 2M 1/6 2021-11-27 15:30 LZS TS Zaręba - UKSTS Makima Kiełczów 0:10🏓 ⇓
6 2M 1/3 2021-11-28 15:00 ULKS Ciechów - LZS TS Zaręba 7:3🏓 ⇓
7 2M 1/7 2021-12-04 13:00 LZS TS Zaręba - LKS Odra Głoska 0:10🏓 ⇓
8 2M 1/8 2021-12-11 17:00 LKTS Zenit Międzybórz - LZS TS Zaręba 5:5🏓 ⇔
9 2M 1/9 2021-12-18 17:00 TKS Granit Strzelin - LZS TS Zaręba 6:4🏓 ⇓
10 2M 1/10 2022-01-15 17:00 LZS TS Zaręba - KTS Wolbromek II 4:6🏓 ⇓
11 2M 1/11 2022-01-22 17:00 LZS SKS Raszówka - LZS TS Zaręba 10:0 WO ⇓
12 2M 1/12 2022-02-19 14:00 KU AZS UE Wrocław - LZS TS Zaręba 10:0🏓 ⇓
13 2M 1/13 2022-02-26 17:00 LZS TS Zaręba - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 5:5🏓 ⇔
14 2M 2/15 2022-03-12 17:00 KTS Wolbromek II - LZS TS Zaręba 6:4🏓 ⇓
15 2M 2/14 2022-03-17 18:30 LZS TS Zaręba - KU AZS UE Wrocław 3:7🏓 ⇓
16 2M 2/16 2022-03-26 17:00 LZS TS Zaręba - ULKS Ciechów 3:7🏓 ⇓
17 2M 2/17 2022-04-02 18:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LZS TS Zaręba 7:3🏓 ⇓
18 2M 2/18 2022-04-13 18:00 LZS TS Zaręba - TKS Granit Strzelin 5:5🏓 ⇔
19 2M 2/19 2022-05-12 18:00 LZS TS Zaręba - LKTS Zenit Międzybórz 2:8🏓 ⇓
20 2M 2/20 2022-05-14 17:00 LZS TS Zaręba - STS Słubice 1:9🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) ZKS Zielona Góra III 0,0 0,0 0,0 1,0       0,0 1
2 (W) STS Słubice 1,5   0,5 2,5       0,5 5
3 (D) KU AZS UZ Zielona Góra 0,0 0,0 0,0 2,0       0,0 2
4 (W) KTS Wolbromek I   0,0 1,0       0,0 0,0 1
5 (D) UKSTS Makima Kiełczów 0,0 0,0 0,0 0,0         0
6 (W) ULKS Ciechów 0,0 0,0 1,0 2,0         3
7 (D) LKS Odra Głoska 0,0   0,0   0,0 0,0     0
8 (W) LKTS Zenit Międzybórz 1,5 0,0 1,0 2,5         5
9 (W) TKS Granit Strzelin 0,5   1,0 2,5       0,0 4
10 (D) KTS Wolbromek II 1,5 0,0 0,0 2,5         4
11 (W) LZS SKS Raszówka                 0
12 (W) KU AZS UE Wrocław 0,0 0,0   0,0       0,0 0
13 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 1,5 0,0 0,5 1,5       1,5 5
14 (W) KTS Wolbromek II 0,0 1,5 2,5 0,0         4
15 (D) KU AZS UE Wrocław 0,0 0,0 1,0 2,0       0,0 3
16 (D) ULKS Ciechów 1,0 0,0 0,5 1,0       0,5 3
17 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 1,0 1,0 0,0 1,0       0,0 3
18 (D) TKS Granit Strzelin 1,0   2,0 2,0       0,0 5
19 (D) LKTS Zenit Międzybórz 0,0   1,0 1,0       0,0 2
20 (D) STS Słubice 0,0   1,0 0,0       0,0 1
Razem 9,5 2,5 13,0 23,5 0,0 0,0 0,0 2,5 51
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 ADAMCZUK Łukasz 1994 M 4095 02.09.2021 312
2 CZARNIECKI Piotr 1983 M 4098 02.09.2021 315
3 CZARNIECKI Roman 1970 M 4099 02.09.2021 316
4 JAŹWIEC Łukasz 1980 M 4102 02.09.2021 319
5 KLIMCZAK Przemysław 1969 M 4103 02.09.2021 320
6 KŁUSEK Robert 2004 M 4112 02.09.2021 329
7 LESZCZYŃSKI Roman 1956 M 4104 02.09.2021 321
8 TRAWICKI Damian 1998 M 4111 02.09.2021 328