II liga mężczyzn => Grupa II
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2022-03-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-19 12:00 115 KU AZS UE Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 4:6
1 1 A MICHALAK Rafał X KLIMEK Piotr 3:2 (11:4, 10:12, 11:9, 7:11, 11:1) 1:0
2 2 C STACH Wojciech W JEDYNAK Tomasz 3:1 (12:10, 6:11, 11:9, 12:10) 2:0
3 1 B ŻYGADŁO Franciszek Y ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:5, 11:4, 11:1) 3:0
4 2 D SOBIESZEK Bogumił Z JAROSIK Michał 2:3 (8:11, 11:5, 11:9, 5:11, 11:13) 3:1
5 1 A MICHALAK Rafał
SOBIESZEK Bogumił
X JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
0:3 (6:11, 8:11, 2:11) 3:2
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
2:3 (10:12, 13:15, 11:9, 11:7, 7:11) 3:3
7 1 A MICHALAK Rafał Y ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) 4:3
8 2 C STACH Wojciech Z JAROSIK Michał 2:3 (6:11, 11:9, 7:11, 11:8, 8:11) 4:4
9 1 B ŻYGADŁO Franciszek X KLIMEK Piotr 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) 4:5
10 2 D SOBIESZEK Bogumił W JEDYNAK Tomasz 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) 4:6
2022-03-26 17:00 116 KTS Wolbromek II - TKS Granit Strzelin 7:3
1 1 A GRUSZKA Damian X WNĘK Krzysztof 3:2 (7:11, 11:8, 6:11, 11:7, 11:6) 1:0
2 2 C KORUS Marcin W SOBKÓW Zbigniew 3:1 (11:9, 7:11, 11:4, 11:7) 2:0
3 1 B PORĘBA Sylwester Y PUDLIS Cezary 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 10:12) 2:1
4 2 D KORZYBSKI Adrian Z BORSZOWSKI Paweł 2:3 (11:9, 9:11, 10:12, 11:7, 9:11) 2:2
5 1 A KORUS Marcin
KORZYBSKI Adrian
X BORSZOWSKI Paweł
RAHALEVICH Andrei
3:1 (11:4, 11:9, 12:14, 12:10) 3:2
6 2 C PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
W WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:8) 4:2
7 1 A GRUSZKA Damian Y PUDLIS Cezary 3:1 (7:11, 11:3, 11:7, 12:10) 5:2
8 2 C KORUS Marcin Z RAHALEVICH Andrei 3:1 (11:9, 9:11, 15:13, 11:8) 6:2
9 1 B PORĘBA Sylwester X WNĘK Krzysztof 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) 6:3
10 2 D KORZYBSKI Adrian W SOBKÓW Zbigniew 3:0 (11:9, 16:14, 13:11) 7:3
2022-03-26 17:00 117 LZS TS Zaręba - ULKS Ciechów 3:7
1 1 A ADAMCZUK Łukasz X BOCHOWICZ Arkadiusz 3:2 (11:2, 12:10, 5:11, 12:14, 11:6) 1:0
2 2 C JAŹWIEC Łukasz W FURMAN Paweł 3:1 (5:11, 11:4, 13:11, 11:9) 2:0
3 1 B CZARNIECKI Piotr Y KOTYL Krzysztof 2:3 (11:7, 11:5, 9:11, 6:11, 9:11) 2:1
4 2 D CZARNIECKI Roman Z FURMAN Andrzej 0:3 (8:11, 4:11, 8:11) 2:2
5 1 A ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
X FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
1:3 (9:11, 11:4, 5:11, 8:11) 2:3
6 2 C CZARNIECKI Roman
TRAWICKI Damian
W BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:9) 3:3
7 1 A ADAMCZUK Łukasz Y KOTYL Krzysztof 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 3:4
8 2 C JAŹWIEC Łukasz Z FURMAN Andrzej 0:3 (9:11, 5:11, 17:19) 3:5
9 1 B TRAWICKI Damian X BOCHOWICZ Arkadiusz 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 5:11) 3:6
10 2 D CZARNIECKI Roman W FURMAN Paweł 1:3 (11:9, 10:12, 11:13, 3:11) 3:7
2022-03-26 17:00 118 STS Słubice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 9:1
1 1 A LUBIN Krzysztof X KOWNACKI Rafał 3:1 (11:9, 11:3, 11:13, 11:3) 1:0
2 2 C ZAWADZKI Marcin W ŻYGADŁO Marcin 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 12:10) 2:0
3 1 B ZAWADZKI Konrad Y WNĘK Stanisław 3:1 (11:9, 5:11, 11:8, 11:5) 3:0
4 2 D SZUPLAK Marek Z ZAJĄC Kacper 3:2 (3:11, 11:9, 11:8, 5:11, 11:6) 4:0
5 1 A SZUPLAK Marek
ZAWADZKI Marcin
X ŻYGADŁO Marcin
ZAJĄC Kacper
2:3 (11:6, 11:4, 3:11, 6:11, 11:13) 4:1
6 2 C LUBIN Krzysztof
ZAWADZKI Konrad
W WNĘK Stanisław
KOWNACKI Rafał
3:1 (11:5, 11:8, 6:11, 11:7) 5:1
7 1 A LUBIN Krzysztof Y WNĘK Stanisław 3:0 (11:6, 11:3, 11:6) 6:1
8 2 C ZAWADZKI Marcin Z ZAJĄC Kacper 3:2 (10:12, 12:10, 6:11, 11:3, 11:4) 7:1
9 1 B ZAWADZKI Konrad X KOWNACKI Rafał 3:1 (11:3, 11:2, 10:12, 11:6) 8:1
10 2 D SZUPLAK Marek W ŻYGADŁO Marcin 3:1 (7:11, 11:4, 11:8, 11:6) 9:1
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20