KU AZS UE Wrocław (M)
Klub: KU AZS UE Wrocław
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Kamienna 35, Wrocław
Sprzęt: Andro***3S 40+, Andro Magnum SC
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Rafał Michalak (tel. 607 284 726)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 CIESIELSKI Roch 2004 M 995 23.08.2021 136 16.10.2021
2 FURMAN Julia 2005 K 997 23.08.2021 138 06.11.2021
3 GAWORSKA Zuzanna 2003 K 1000 23.08.2021 141 04.12.2021
4 GIRULSKA Julia 2002 K 984 23.08.2021 125 04.12.2021
5 GIRULSKI Robert 1974 M 6792 08.09.2021 492 16.10.2021
6 GRUBIAK Tymoteusz 1992 M 985 23.08.2021 126 16.10.2021
7 HEINKE Tymoteusz 2008 M 1002 23.08.2021 143 23.10.2021
8 MALARZ Dawid 2008 M 1005 23.08.2021 146 16.10.2021
9 MICHALAK Rafał 1970 M 987 23.08.2021 128 16.10.2021
10 MUCHA Łukasz 1981 M 6793 08.09.2021 493 16.10.2021
11 SOBIESZEK Bogumił 2005 M 1008 23.08.2021 149 16.10.2021
12 STACH Wojciech 1986 M 988 23.08.2021 129 16.10.2021
13 ŻYGADŁO Franciszek 2008 M 1012 23.08.2021 153 16.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2021-10-16 17:00 ULKS Ciechów - KU AZS UE Wrocław 4:6🏓 ⇑
2 2M 1/2 2021-10-23 12:30 KU AZS UE Wrocław - KTS Wolbromek I 2:8🏓 ⇓
3 2M 1/3 2021-10-30 14:00 LKS Odra Głoska - KU AZS UE Wrocław 9:1🏓 ⇓
4 2M 1/4 2021-11-06 12:30 KU AZS UE Wrocław - TKS Granit Strzelin 9:1🏓 ⇑
5 2M 1/6 2021-11-13 13:00 KU AZS UE Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 10:0 WO ⇑
6 2M 1/5 2021-11-20 17:00 LZS SKS Raszówka - KU AZS UE Wrocław 6:4🏓 ⇓
7 2M 1/8 2021-11-28 13:00 KU AZS UE Wrocław - KU AZS UZ Zielona Góra 0:10🏓 ⇓
8 2M 1/7 2021-12-04 17:00 STS Słubice - KU AZS UE Wrocław 1:9🏓 ⇑
9 2M 1/9 2021-12-23 18:30 UKSTS Makima Kiełczów - KU AZS UE Wrocław 6:4🏓 ⇓
10 2M 1/10 2022-01-17 17:00 KU AZS UE Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 8:2🏓 ⇑
11 2M 1/11 2022-02-12 17:00 KTS Wolbromek II - KU AZS UE Wrocław  
12 2M 1/12 2022-02-19 17:00 LZS TS Zaręba - KU AZS UE Wrocław  
13 2M 1/13 2022-02-26 12:30 KU AZS UE Wrocław - ZKS Zielona Góra III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) ULKS Ciechów   1,5   2,5 0,0   2,0 6
2 (D) KTS Wolbromek I 1,0   0,0   0,0   1,0 2
3 (W) LKS Odra Głoska   1,0 0,0     0,0 0,0 1
4 (D) TKS Granit Strzelin   2,5   2,5   2,5 1,5 9
5 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice               0
6 (W) LZS SKS Raszówka   2,5   1,5   0,0 0,0 4
7 (D) KU AZS UZ Zielona Góra 0,0 0,0   0,0     0,0 0
8 (W) STS Słubice 1,5     2,5   2,5 2,5 9
9 (W) UKSTS Makima Kiełczów   1,5   1,5 0,0 1,0   4
10 (D) LKTS Zenit Międzybórz   1,5   2,5   1,5 2,5 8
Razem 2,5 10,5 0,0 13,0 0,0 7,5 9,5 43
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 CIESIELSKI Roch 2004 M 995 23.08.2021 136
2 GIRULSKI Robert 1974 M 6792 08.09.2021 492
3 HEINKE Tymoteusz 2008 M 1002 23.08.2021 143
4 MICHALAK Rafał 1970 M 987 23.08.2021 128
5 SOBIESZEK Bogumił 2005 M 1008 23.08.2021 149
6 STACH Wojciech 1986 M 988 23.08.2021 129
7 ŻYGADŁO Franciszek 2008 M 1012 23.08.2021 153