II liga mężczyzn => Grupa II
Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2022-03-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-29 17:00 111 KU AZS UE Wrocław - STS Słubice 5:5
1 1 A GIRULSKI Robert X ZAWADZKI Konrad 2:3 (11:2, 11:9, 10:12, 10:12, 5:11) 0:1
2 2 C MICHALAK Rafał W SZUPLAK Marek 3:1 (8:11, 11:8, 13:11, 11:7) 1:1
3 1 B STACH Wojciech Y LUBIN Krzysztof 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) 1:2
4 2 D ŻYGADŁO Franciszek Z ZAWADZKI Marcin 3:2 (1:11, 11:8, 11:6, 7:11, 11:4) 2:2
5 1 A MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
X LUBIN Krzysztof
ZAWADZKI Konrad
0:3 (6:11, 9:11, 10:12) 2:3
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W SZUPLAK Marek
ZAWADZKI Marcin
3:1 (11:4, 9:11, 11:4, 12:10) 3:3
7 1 A GIRULSKI Robert Y LUBIN Krzysztof 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) 3:4
8 2 C MICHALAK Rafał Z ZAWADZKI Marcin 3:2 (11:9, 9:11, 11:5, 10:12, 11:8) 4:4
9 1 B STACH Wojciech X ZAWADZKI Konrad 0:3 (10:12, 7:11, 6:11) 4:5
10 2 D ŻYGADŁO Franciszek W SZUPLAK Marek 3:1 (11:1, 10:12, 11:8, 11:5) 5:5
2022-03-12 17:00 112 KTS Wolbromek II - LZS TS Zaręba 6:4
1 1 A GRUSZKA Damian X JAŹWIEC Łukasz 3:2 (8:11, 11:6, 11:9, 12:14, 11:9) 1:0
2 2 C KORUS Marcin W CZARNIECKI Piotr 3:1 (8:11, 11:1, 11:6, 11:2) 2:0
3 1 B PORĘBA Sylwester Y ADAMCZUK Łukasz 3:2 (11:5, 11:5, 8:11, 9:11, 13:11) 3:0
4 2 D DRZYZGA Paweł Z CZARNIECKI Roman 0:3 (14:16, 7:11, 10:12) 3:1
5 1 A PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
X ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
3:2 (11:2, 9:11, 11:5, 8:11, 11:9) 4:1
6 2 C DRZYZGA Paweł
KORUS Marcin
W CZARNIECKI Piotr
CZARNIECKI Roman
0:3 (7:11, 5:11, 3:11) 4:2
7 1 A GRUSZKA Damian Y ADAMCZUK Łukasz 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) 5:2
8 2 C KORUS Marcin Z CZARNIECKI Roman 2:3 (4:11, 4:11, 11:6, 11:6, 10:12) 5:3
9 1 B PORĘBA Sylwester X JAŹWIEC Łukasz 3:1 (11:4, 11:5, 10:12, 11:9) 6:3
10 2 D DRZYZGA Paweł W CZARNIECKI Piotr 2:3 (9:11, 7:11, 11:9, 11:8, 11:13) 6:4
2022-03-21 18:30 113 TKS Granit Strzelin - ULKS Ciechów 5:5
1 1 A SOBKÓW Zbigniew X FURMAN Paweł 1:3 (7:11, 10:12, 11:9, 4:11) 0:1
2 2 C WNĘK Krzysztof W TRAWICKI Daniel 3:2 (11:8, 9:11, 11:3, 9:11, 11:3) 1:1
3 1 B RAHALEVICH Andrei Y FURMAN Andrzej 0:3 (1:11, 9:11, 9:11) 1:2
4 2 D PUDLIS Cezary Z KOTYL Krzysztof 3:2 (7:11, 6:11, 11:8, 11:5, 11:6) 2:2
5 1 A PUDLIS Cezary
RAHALEVICH Andrei
X FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 2:3
6 2 C WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
W KOTYL Krzysztof
TRAWICKI Daniel
3:0 (12:10, 11:7, 11:6) 3:3
7 1 A SOBKÓW Zbigniew Y FURMAN Andrzej 0:3 (5:11, 4:11, 11:13) 3:4
8 2 C WNĘK Krzysztof Z KOTYL Krzysztof 3:1 (11:8, 11:4, 9:11, 11:4) 4:4
9 1 B RAHALEVICH Andrei X FURMAN Paweł 1:3 (7:11, 5:11, 12:10, 6:11) 4:5
10 2 D PUDLIS Cezary W TRAWICKI Daniel 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:8) 5:5
2022-03-12 18:00 114 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LKTS Zenit Międzybórz 7:3
1 1 A WNĘK Stanisław X ŻUBEREK Jakub 3:0 (18:16, 11:9, 11:6) 1:0
2 2 C ZAJĄC Kacper W JEDYNAK Tomasz 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) 2:0
3 1 B DĘBSKI Jerzy Y KLIMEK Piotr 0:3 (6:11, 4:11, 4:11) 2:1
4 2 D KOWNACKI Rafał Z JAROSIK Michał 3:2 (10:12, 11:6, 13:11, 9:11, 11:3) 3:1
5 1 A WNĘK Stanisław
DĘBSKI Jerzy
X KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
1:3 (6:11, 11:9, 6:11, 7:11) 3:2
6 2 C KOWNACKI Rafał
ZAJĄC Kacper
W JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
3:1 (11:8, 8:11, 11:1, 11:8) 4:2
7 1 A WNĘK Stanisław Y KLIMEK Piotr 3:1 (9:11, 11:7, 11:6, 11:2) 5:2
8 2 C ZAJĄC Kacper Z JAROSIK Michał 3:0 (11:5, 11:3, 11:4) 6:2
9 1 B DĘBSKI Jerzy X ŻUBEREK Jakub 1:3 (12:10, 4:11, 6:11, 4:11) 6:3
10 2 D KOWNACKI Rafał W JEDYNAK Tomasz 3:1 (11:8, 3:11, 11:8, 12:10) 7:3
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20