Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1986
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 12:30
25. KU AZS UE Wrocław - TKS Granit Strzelin 9:1
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W WNĘK Krzysztof
JASKULSKI Grzegorz
3:1 (11:9, 9:11, 11:2, 11:8) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 17:00
32. LZS SKS Raszówka - KU AZS UE Wrocław 6:4
5 1 A GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
X STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 17:00
47. STS Słubice - KU AZS UE Wrocław 1:9
6 2 C BARTOSZEWSKI Michał
SZUPLAK Marek
W STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 12:00 ⇨ 2022-01-17 17:00
70. KU AZS UE Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 8:2
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-19 14:00
78. KU AZS UE Wrocław - LZS TS Zaręba 10:0
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
3:1 (15:13, 9:11, 11:6, 11:6) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 17:00 ⇨ 2022-02-21 18:00
77. KTS Wolbromek II - KU AZS UE Wrocław 3:7
6 2 C KORUS Marcin
GRUSZKA Damian
W STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
0:3 (7:11, 7:11, 11:13) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 12:30 ⇨ 2022-02-23 17:00
86. KU AZS UE Wrocław - ZKS Zielona Góra III 3:7
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W STAMIROWSKI Krzysztof
NADOLNY Jakub
1:3 (4:11, 11:5, 8:11, 6:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-26 17:00 ⇨ 2022-03-19 12:00
115. KU AZS UE Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 4:6
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
2:3 (10:12, 13:15, 11:9, 11:7, 7:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-12 17:00 ⇨ 2022-03-29 17:00
111. KU AZS UE Wrocław - STS Słubice 5:5
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W SZUPLAK Marek
ZAWADZKI Marcin
3:1 (11:4, 9:11, 11:4, 12:10) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-09 11:00
123. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - KU AZS UE Wrocław 4:6
5 1 A WNĘK Stanisław
KOWNACKI Rafał
X STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
3:2 (5:11, 14:12, 6:11, 11:6, 11:9) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-23 17:00 ⇨ 2022-04-30 17:00
127. KU AZS UE Wrocław - ULKS Ciechów 5:5
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W BOROWIAK Daniel
KOTYL Krzysztof
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 17:00
131. KU AZS UE Wrocław - KTS Wolbromek II 6:4
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W DRZYZGA Paweł
KORUS Marcin
3:2 (9:11, 6:11, 11:6, 11:8, 11:5) ⇑