Andrzej Furman
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1969
Przynależność klubowa: ULKS Ciechów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-16 17:00
2. ULKS Ciechów - KU AZS UE Wrocław 4:6
1 1 A FURMAN Andrzej X SOBIESZEK Bogumił 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇑
5 1 A FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
X SOBIESZEK Bogumił
ŻYGADŁO Franciszek
3:0 (11:5, 11:5, 11:6) ⇑
7 1 A FURMAN Andrzej Y GIRULSKI Robert 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:6) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 17:00
9. ZKS Zielona Góra III - ULKS Ciechów 7:3
3 1 B SISANOVAS Ignas Y FURMAN Andrzej 2:3 (11:2, 6:11, 7:11, 12:10, 6:11) ⇑
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 11:3) ⇓
7 1 A GRUDZIEŃ Piotr Y FURMAN Andrzej 3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:6) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 14:00
24. ULKS Ciechów - KTS Wolbromek I 4:6
2 2 C FURMAN Andrzej W LISIECKI Paweł 3:1 (11:4, 5:11, 11:4, 11:8) ⇑
5 1 A FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
X CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
3:2 (5:11, 10:12, 12:10, 12:10, 11:6) ⇑
8 2 C FURMAN Andrzej Z DURAJCZYK Tomasz 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:7) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 17:00
31. LKS Odra Głoska - ULKS Ciechów 10:0
1 1 A KOTYL Wojciech X FURMAN Andrzej 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) ⇓
6 2 C GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
W FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
3:0 (11:8, 11:7, 11:3) ⇓
9 1 B NUCHCHART Sitisak X FURMAN Andrzej 3:0 (11:0, 11:0, 11:0) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 14:00 ⇨ 2021-11-28 15:00
15. ULKS Ciechów - LZS TS Zaręba 7:3
1 1 A FURMAN Andrzej X CZARNIECKI Piotr 3:1 (11:2, 6:11, 11:4, 11:4) ⇑
5 1 A FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
X ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
3:0 (11:6, 13:11, 11:7) ⇑
7 1 A FURMAN Andrzej Y ADAMCZUK Łukasz 3:0 (11:7, 11:4, 11:2) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 14:00 ⇨ 2021-12-01 19:00
38. ULKS Ciechów - TKS Granit Strzelin 8:2
1 1 A FURMAN Andrzej X WNĘK Krzysztof 3:1 (11:7, 11:7, 5:11, 11:6) ⇑
5 1 A FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
X WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
3:0 (11:9, 11:7, 11:4) ⇑
7 1 A FURMAN Andrzej Y JASKULSKI Grzegorz 3:1 (11:6, 4:11, 11:9, 11:6) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 16:00
45. LZS SKS Raszówka - ULKS Ciechów 5:5
3 1 B JADACH Oskar Y FURMAN Andrzej 0:3 (8:11, 3:11, 7:11) ⇑
5 1 A CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
X FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
1:3 (7:11, 11:7, 3:11, 7:11) ⇑
7 1 A CHOLEWA Marek Y FURMAN Andrzej 1:3 (9:11, 11:5, 8:11, 9:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 17:00 ⇨ 2021-12-21 17:00
59. STS Słubice - ULKS Ciechów 2:8
3 1 B SZUPLAK Marek Y FURMAN Andrzej 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) ⇑
5 1 A DZIWOSZ Jakub
ZAWADZKI Konrad
X FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
0:3 (9:11, 7:11, 10:12) ⇑
7 1 A DZIWOSZ Jakub Y FURMAN Andrzej 1:3 (5:11, 11:7, 10:12, 9:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 14:00 ⇨ 2021-12-22 19:00
52. ULKS Ciechów - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 9:1
1 1 A FURMAN Andrzej X KOWNACKI Rafał 3:0 (11:6, 11:2, 11:7) ⇑
6 2 C FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
W WNĘK Stanisław
KOWNACKI Rafał
3:1 (4:11, 11:8, 16:14, 11:2) ⇑
7 1 A FURMAN Andrzej Y WNĘK Stanisław 3:0 (11:9, 12:10, 11:5) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 14:00
66. ULKS Ciechów - KU AZS UZ Zielona Góra 4:6
2 2 C FURMAN Andrzej W JOKIEL Daniel 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) ⇓
6 2 C FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
W JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
3:1 (11:8, 10:12, 11:8, 11:8) ⇑
8 2 C FURMAN Andrzej Z BOBEK Daniel 3:2 (8:11, 10:12, 11:4, 11:9, 11:5) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-05 17:00 ⇨ 2022-03-16 18:00
109. LKTS Zenit Międzybórz - ULKS Ciechów 6:4
4 2 D JEDYNAK Tomasz Z FURMAN Andrzej 1:3 (11:7, 6:11, 5:11, 2:11) ⇑
6 2 C JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
W FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
3:0 (11:7, 11:5, 13:11) ⇓
8 2 C JAROSIK Michał Z FURMAN Andrzej 0:3 (9:11, 4:11, 9:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-12 17:00 ⇨ 2022-03-21 18:30
113. TKS Granit Strzelin - ULKS Ciechów 5:5
3 1 B RAHALEVICH Andrei Y FURMAN Andrzej 0:3 (1:11, 9:11, 9:11) ⇑
5 1 A PUDLIS Cezary
RAHALEVICH Andrei
X FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
0:3 (9:11, 5:11, 7:11) ⇑
7 1 A SOBKÓW Zbigniew Y FURMAN Andrzej 0:3 (5:11, 4:11, 11:13) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-26 17:00
117. LZS TS Zaręba - ULKS Ciechów 3:7
4 2 D CZARNIECKI Roman Z FURMAN Andrzej 0:3 (8:11, 4:11, 8:11) ⇑
5 1 A ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
X FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
1:3 (9:11, 11:4, 5:11, 8:11) ⇑
8 2 C JAŹWIEC Łukasz Z FURMAN Andrzej 0:3 (9:11, 5:11, 17:19) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-02 14:00
121. ULKS Ciechów - STS Słubice 1:9
4 2 D FURMAN Andrzej Z ZAWADZKI Marcin 0:3 (0:11, 0:11, 0:11) ⇓
6 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz
FURMAN Andrzej
W LUBIN Krzysztof
ZAWADZKI Konrad
0:3 (0:11, 0:11, 0:11) ⇓
10 2 D FURMAN Andrzej W SZUPLAK Marek 0:3 (0:11, 0:11, 0:11) ⇓