Numer zawodnika: | 108 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2004 |
Przynależność klubowa: | KU AZS UE Wrocław |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 36532 |
Numer licencji okres.: | 1193 |
Data wydania: | 16.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 17:00 ⇨ 2023-10-05 17:15 2. KU AZS UE Wrocław - KU AZS UE Wrocław 2 10:0 |
|||||||
1 | 1 | A | WNĘK Stanisław | X | CIESIELSKI Arkadiusz | 3:2 (7:11, 11:7, 13:11, 8:11, 12:10) | |
5 | 1 | A |
WNĘK Stanisław KLIMEK Piotr |
X |
MUCHA Łukasz CIESIELSKI Arkadiusz |
3:0 (11:7, 11:8, 11:5) | |
7 | 1 | A | WNĘK Stanisław | Y | MALARZ Dawid | 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 17:00 ⇨ 2023-10-20 18:00 9. LKS Odra Głoska - KU AZS UE Wrocław 6:4 |
|||||||
4 | 2 | D | GRZĘBKA Mikołaj | Z | WNĘK Stanisław | 3:2 (14:12, 11:8, 6:11, 7:11, 11:3) | |
6 | 2 | C |
PRASONGPOL Nawachet LILIEN Aleksander |
W |
WNĘK Stanisław KLIMEK Piotr |
3:1 (6:11, 11:6, 11:7, 11:8) | |
8 | 2 | C | PRASONGPOL Nawachet | Z | WNĘK Stanisław | 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 13:00 24. KU AZS UE Wrocław - ULKS Ciechów 7:3 |
|||||||
1 | 1 | A | WNĘK Stanisław | X | MATKOWSKI Jakub | 0:3 (10:12, 9:11, 3:11) | |
6 | 2 | C |
WNĘK Stanisław KLIMEK Piotr |
W |
BOCHOWICZ Arkadiusz FURMAN Paweł |
3:2 (6:11, 6:11, 11:3, 11:6, 12:10) | |
7 | 1 | A | WNĘK Stanisław | Y | KOTYL Krzysztof | 3:1 (10:12, 11:5, 11:5, 11:4) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00 ⇨ 2023-11-11 17:00 31. STS Wulmar Słubice - KU AZS UE Wrocław 6:4 |
|||||||
4 | 2 | D | ROGOWSKI Mirosław | Z | WNĘK Stanisław | 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) | |
5 | 1 | A |
LUBIN Krzysztof RAKOWSKI Tomasz |
X |
WNĘK Stanisław KLIMEK Piotr |
3:0 (11:5, 11:6, 11:5) | |
8 | 2 | C | LUBIN Krzysztof | Z | WNĘK Stanisław | 3:2 (11:8, 8:11, 11:13, 11:6, 11:8) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00 38. KU AZS UE Wrocław - ZKS Zielona Góra 3 4:6 |
|||||||
1 | 1 | A | WNĘK Stanisław | X | SAIDOV Hasan | 2:3 (11:8, 4:11, 6:11, 11:8, 9:11) | |
5 | 1 | A |
WNĘK Stanisław KLIMEK Piotr |
X |
MICHNO Krzysztof NADOLNY Jakub |
3:1 (10:12, 11:8, 11:2, 11:3) | |
7 | 1 | A | WNĘK Stanisław | Y | MICHNO Krzysztof | 1:3 (8:11, 9:11, 11:4, 7:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00 45. LKS Orzeł Lizawice - KU AZS UE Wrocław 2:8 |
|||||||
4 | 2 | D | KRZYWNIAK Jakub | Z | WNĘK Stanisław | 1:3 (19:21, 3:11, 11:6, 9:11) | |
6 | 2 | C |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
W |
WNĘK Stanisław KLIMEK Piotr |
1:3 (12:14, 7:11, 11:5, 9:11) | |
8 | 2 | C | GADZIŃSKI Jacek | Z | WNĘK Stanisław | 0:3 (3:11, 2:11, 6:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 13:00 52. KU AZS UE Wrocław - ŻSTS Żagań 10:0 |
|||||||
1 | 1 | A | WNĘK Stanisław | X | MICHALAK Andrzej | 3:0 (11:2, 11:4, 11:6) | |
5 | 1 | A |
WNĘK Stanisław GIRULSKI Robert |
X |
MICHALAK Andrzej LORENC Jacek |
3:0 (11:9, 11:8, 11:6) | |
7 | 1 | A | WNĘK Stanisław | Y | LORENC Jacek | 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 17:00 ⇨ 2024-01-03 18:00 59. MKS Wolavia Wołów - KU AZS UE Wrocław 3:7 |
|||||||
4 | 2 | D | ULATOWSKI Wiktor | Z | WNĘK Stanisław | 0:3 (2:11, 9:11, 5:11) | |
5 | 1 | A |
WALENCKI Michał JANUS Józef |
X |
WNĘK Stanisław GIRULSKI Robert |
1:3 (8:11, 11:7, 3:11, 9:11) | |
8 | 2 | C | WALENCKI Michał | Z | WNĘK Stanisław | 3:2 (7:11, 6:11, 11:6, 11:9, 11:8) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 17:00 ⇨ 2024-01-20 12:00 66. KU AZS UE Wrocław - KU AZS UZ Zielona Góra 9:1 |
|||||||
3 | 1 | B | WNĘK Stanisław | Y | BABIAK Oliwier | 3:2 (11:4, 8:11, 11:5, 6:11, 11:4) | |
5 | 1 | A |
WNĘK Stanisław KLIMEK Piotr |
X |
KOWALCZYK Jakub BABIAK Oliwier |
3:0 (11:9, 15:13, 11:6) | |
9 | 1 | B | WNĘK Stanisław | X | BOBEK Daniel | 3:2 (12:10, 8:11, 9:11, 11:9, 11:5) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 17:00 ⇨ 2024-02-17 12:00 73. KTS Wolbromek - KU AZS UE Wrocław 6:4 |
|||||||
4 | 2 | D | DURAJCZYK Tomasz | Z | WNĘK Stanisław | 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) | |
6 | 2 | C |
DURAJCZYK Tomasz WERNER Jakub |
W |
WNĘK Stanisław KLIMEK Piotr |
3:1 (8:11, 11:9, 13:11, 12:10) | |
8 | 2 | C | ŁUCZYK Maciej | Z | WNĘK Stanisław | 3:0 (12:10, 11:7, 12:10) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-02-24 17:00 ⇨ 2024-02-20 17:15 80. KU AZS UE Wrocław - UKSTS Kiełczów 10:0 |
|||||||
1 | 1 | A | WNĘK Stanisław | X | PRAŻMO Bartosz | 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) | |
5 | 1 | A |
WNĘK Stanisław KLIMEK Piotr |
X |
PRAŻMO Bartosz ŚLIWA Mateusz |
3:0 (15:13, 13:11, 11:3) | |
7 | 1 | A | WNĘK Stanisław | Y | TARNOWSKA Paulina | 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-03-02 15:00 87. LZS SKS Raszówka - KU AZS UE Wrocław 1:9 |
|||||||
3 | 1 | B | JADACH Oskar | Y | WNĘK Stanisław | 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) | |
5 | 1 | A |
CHOLEWA Marek JADACH Oskar |
X |
WNĘK Stanisław KLIMEK Piotr |
0:3 (9:11, 8:11, 9:11) | |
7 | 1 | A | CHOLEWA Marek | Y | WNĘK Stanisław | 0:3 (10:12, 6:11, 9:11) |