Jakub Leśniewski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1997
Przynależność klubowa: KU AZS UZ Zielona Góra
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-16 17:00
6. LZS SKS Raszówka - KU AZS UZ Zielona Góra 7:3
4 2 D HANKUS Artur Z LEŚNIEWSKI Jakub 1:3 (9:11, 12:10, 5:11, 6:11) ⇑
6 2 C GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
W BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
3:1 (11:7, 6:11, 14:12, 11:5) ⇓
8 2 C CHOLEWA Marek Z LEŚNIEWSKI Jakub 1:3 (14:12, 6:11, 5:11, 8:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 15:00
14. KU AZS UZ Zielona Góra - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 6:4
2 2 C LEŚNIEWSKI Jakub W ŻYGADŁO Marcin 3:0 (11:3, 11:3, 11:8) ⇑
5 1 A BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
X WNĘK Stanisław
HRYSHCHENKO Oleksandr
0:3 (4:11, 5:11, 11:13) ⇓
8 2 C LEŚNIEWSKI Jakub Z WNĘK Stanisław 3:2 (10:12, 11:9, 11:8, 11:13, 12:10) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 17:00
22. LZS TS Zaręba - KU AZS UZ Zielona Góra 2:8
3 1 B CZARNIECKI Roman Y LEŚNIEWSKI Jakub 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) ⇑
5 1 A ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
X BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
1:3 (13:11, 4:11, 8:11, 14:16) ⇑
7 1 A TRAWICKI Damian Y LEŚNIEWSKI Jakub 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 15:00 ⇨ 2021-11-11 15:00
21. KU AZS UZ Zielona Góra - STS Słubice 9:1
1 1 A LEŚNIEWSKI Jakub X ZAWADZKI Konrad 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇑
6 2 C BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
W DZIWOSZ Jakub
ZAWADZKI Konrad
3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:5) ⇑
7 1 A LEŚNIEWSKI Jakub Y KOZŁOWSKI Dawid 3:0 (11:7, 11:1, 11:8) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 15:00
35. KU AZS UZ Zielona Góra - UKSTS Makima Kiełczów 5:5
2 2 C LEŚNIEWSKI Jakub W NIEDŹWIEDZKI Wojciech 3:0 (11:1, 11:6, 11:7) ⇑
6 2 C BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
W MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
3:1 (11:7, 12:10, 3:11, 11:9) ⇑
8 2 C LEŚNIEWSKI Jakub Z DWORAKOWSKI Rafał 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 17:00
42. LKTS Zenit Międzybórz - KU AZS UZ Zielona Góra 1:9
3 1 B ŻUBEREK Jakub Y LEŚNIEWSKI Jakub 2:3 (10:12, 9:11, 11:9, 11:7, 2:11) ⇑
6 2 C KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
W BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
1:3 (11:5, 8:11, 10:12, 8:11) ⇑
7 1 A KLIMEK Piotr Y LEŚNIEWSKI Jakub 1:3 (5:11, 11:9, 8:11, 10:12) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 12:30 ⇨ 2021-11-28 13:00
55. KU AZS UE Wrocław - KU AZS UZ Zielona Góra 0:10
4 2 D CIESIELSKI Roch Z LEŚNIEWSKI Jakub 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) ⇑
6 2 C CIESIELSKI Roch
ŻYGADŁO Franciszek
W BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
2:3 (8:11, 11:6, 14:12, 4:11, 5:11) ⇑
8 2 C MICHALAK Rafał Z LEŚNIEWSKI Jakub 0:3 (1:11, 8:11, 5:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 17:00
48. KU AZS UZ Zielona Góra - KTS Wolbromek II 8:2
1 1 A LEŚNIEWSKI Jakub X KORUS Marcin 3:0 (11:2, 11:8, 11:6) ⇑
5 1 A BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
X PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
3:0 (11:9, 11:5, 11:7) ⇑
7 1 A LEŚNIEWSKI Jakub Y GRUSZKA Damian 3:1 (11:5, 11:8, 11:13, 14:12) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 15:00 ⇨ 2022-01-14 17:00
58. KU AZS UZ Zielona Góra - ZKS Zielona Góra III 4:6
2 2 C LEŚNIEWSKI Jakub W NADOLNY Jakub 3:0 (11:9, 11:3, 11:8) ⇑
6 2 C BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
W NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
3:2 (11:6, 7:11, 11:7, 5:11, 11:8) ⇑
8 2 C LEŚNIEWSKI Jakub Z SISANOVAS Ignas 3:2 (8:11, 11:8, 17:15, 13:15, 11:7) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 14:00
66. ULKS Ciechów - KU AZS UZ Zielona Góra 4:6
3 1 B FURMAN Paweł Y LEŚNIEWSKI Jakub 2:3 (10:12, 13:11, 11:8, 10:12, 10:12) ⇑
5 1 A BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
X BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
1:3 (10:12, 6:11, 12:10, 9:11) ⇑
7 1 A BOCHOWICZ Arkadiusz Y LEŚNIEWSKI Jakub 2:3 (10:12, 13:11, 7:11, 11:9, 6:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 15:00
74. KU AZS UZ Zielona Góra - KTS Wolbromek I 3:7
1 1 A LEŚNIEWSKI Jakub X LISIECKI Paweł 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) ⇑
6 2 C BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
W CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
2:3 (8:11, 6:11, 11:9, 11:8, 7:11) ⇓
7 1 A LEŚNIEWSKI Jakub Y ŁUCZYK Maciej 3:2 (11:9, 7:11, 15:13, 5:11, 14:12) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-19 17:00
82. LKS Odra Głoska - KU AZS UZ Zielona Góra 8:2
3 1 B GŁAZOWSKI Kacper Y LEŚNIEWSKI Jakub 2:3 (11:8, 11:13, 11:9, 7:11, 7:11) ⇑
6 2 C KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
W BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇓
7 1 A NUCHCHART Sitisak Y LEŚNIEWSKI Jakub 3:0 (11:4, 11:4, 11:9) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 15:00
90. KU AZS UZ Zielona Góra - TKS Granit Strzelin 7:3
1 1 A LEŚNIEWSKI Jakub X WNĘK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇑
5 1 A BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
X PUDLIS Cezary
RAHALEVICH Andrei
3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇑
7 1 A LEŚNIEWSKI Jakub Y PUDLIS Cezary 3:0 (12:10, 11:7, 11:4) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 14:00
92. KU AZS UZ Zielona Góra - LKS Odra Głoska 1:9
2 2 C LEŚNIEWSKI Jakub W KOTYL Wojciech 3:0 (11:7, 13:11, 11:7) ⇑
5 1 A BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
X GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
0:3 (12:14, 6:11, 10:12) ⇓
8 2 C LEŚNIEWSKI Jakub Z NUCHCHART Sitisak 0:3 (1:11, 5:11, 4:11) ⇓
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 17:00
95. KTS Wolbromek I - KU AZS UZ Zielona Góra 4:6
1 1 A DURAJCZYK Tomasz X LEŚNIEWSKI Jakub 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 9:11) ⇑
5 1 A KRZYWNIAK Jakub
LISIECKI Paweł
X BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
3:2 (11:13, 11:9, 5:11, 11:6, 11:8) ⇓
9 1 B LISIECKI Paweł X LEŚNIEWSKI Jakub 1:3 (4:11, 11:4, 9:11, 8:11) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 13:00
98. KU AZS UZ Zielona Góra - LZS SKS Raszówka 7:3
1 1 A LEŚNIEWSKI Jakub X ROGALSKI Marek 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) ⇑
6 2 C BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
W RADULEWICZ Tomasz
ROGALSKI Marek
3:1 (11:7, 11:9, 16:18, 11:7) ⇑
7 1 A LEŚNIEWSKI Jakub Y RADULEWICZ Tomasz 3:0 (11:1, 11:2, 11:3) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 17:00 ⇨ 2022-04-20 18:00
101. ZKS Zielona Góra III - KU AZS UZ Zielona Góra 8:2
3 1 B MICHNO Krzysztof Y LEŚNIEWSKI Jakub 3:2 (8:11, 11:8, 5:11, 11:7, 12:10) ⇓
5 1 A RAKOWSKI Tomasz
MICHNO Krzysztof
X BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
3:1 (11:4, 11:5, 5:11, 11:6) ⇓
7 1 A SISANOVAS Ignas Y LEŚNIEWSKI Jakub 3:2 (12:10, 9:11, 11:8, 6:11, 11:4) ⇓
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 15:00
104. UKSTS Makima Kiełczów - KU AZS UZ Zielona Góra 5:5
3 1 B ROGÓŻ Grzegorz Y LEŚNIEWSKI Jakub 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 5:11) ⇑
6 2 C STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
W BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
3:2 (11:3, 11:9, 6:11, 9:11, 11:7) ⇓
7 1 A NIEDŹWIEDZKI Wojciech Y LEŚNIEWSKI Jakub 0:3 (5:11, 9:11, 5:11) ⇑