Grzegorz Rogóż
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1983
Przynależność klubowa: UKSTS Kiełczów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-16 14:00
5. TKS Granit Strzelin - UKSTS Makima Kiełczów 2:8
2 2 C BORSZOWSKI Paweł W ROGÓŻ Grzegorz 1:3 (5:11, 14:12, 5:11, 7:11) ⇑
6 2 C WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
W STODOLICA Mikołaj
ROGÓŻ Grzegorz
0:3 (11:13, 6:11, 4:11) ⇑
10 2 D WNĘK Krzysztof W ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 15:00
13. UKSTS Makima Kiełczów - LZS SKS Raszówka 6:4
3 1 B ROGÓŻ Grzegorz Y CHOLEWA Marek 3:1 (4:11, 13:11, 11:8, 11:8) ⇑
5 1 A STODOLICA Mikołaj
ROGÓŻ Grzegorz
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:4) ⇑
9 1 B ROGÓŻ Grzegorz X JADACH Oskar 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 13:00
20. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - UKSTS Makima Kiełczów 0:10
3 1 B BIHUN Mykyta Y ROGÓŻ Grzegorz 1:3 (11:8, 5:11, 8:11, 8:11) ⇑
5 1 A DUZIAK Arkadiusz
ZACZEK Rafał
X MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
0:3 (3:11, 4:11, 5:11) ⇑
7 1 A DĘBSKI Jerzy Y ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (7:11, 3:11, 5:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 15:00 ⇨ 2021-11-13 12:00
28. UKSTS Makima Kiełczów - STS Słubice 9:1
2 2 C ROGÓŻ Grzegorz W DZIWOSZ Jakub 3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 11:4) ⇑
5 1 A MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
X KOZŁOWSKI Dawid
ROGOWSKI Mirosław
2:3 (11:3, 8:11, 12:10, 7:11, 9:11) ⇓
8 2 C ROGÓŻ Grzegorz Z ZAWADZKI Konrad 3:0 (11:4, 11:2, 11:8) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 15:00
35. KU AZS UZ Zielona Góra - UKSTS Makima Kiełczów 5:5
1 1 A BOBEK Daniel X ROGÓŻ Grzegorz 2:3 (11:8, 6:11, 11:5, 8:11, 9:11) ⇑
6 2 C BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
W MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
3:1 (11:7, 12:10, 3:11, 11:9) ⇓
9 1 B ŻELENGOWSKI Radosław X ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 15:30
36. LZS TS Zaręba - UKSTS Makima Kiełczów 0:10
1 1 A CZARNIECKI Roman X ROGÓŻ Grzegorz 1:3 (8:11, 11:13, 11:9, 3:11) ⇑
6 2 C CZARNIECKI Piotr
CZARNIECKI Roman
W STODOLICA Mikołaj
ROGÓŻ Grzegorz
0:3 (5:11, 9:11, 6:11) ⇑
9 1 B ADAMCZUK Łukasz X ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (2:11, 0:11, 0:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 15:00
49. UKSTS Makima Kiełczów - LKTS Zenit Międzybórz 6:4
2 2 C ROGÓŻ Grzegorz W JAROSIK Michał 2:3 (10:12, 8:11, 12:10, 11:7, 9:11) ⇓
5 1 A MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
X LECHOWICZ Grzegorz
ŻUBEREK Jakub
3:0 (11:3, 11:2, 11:6) ⇑
8 2 C ROGÓŻ Grzegorz Z KLIMEK Piotr 1:3 (9:11, 7:11, 11:5, 15:17) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 13:00
56. KTS Wolbromek II - UKSTS Makima Kiełczów 3:7
2 2 C PORĘBA Sylwester W ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (5:11, 2:11, 5:11) ⇑
6 2 C KORUS Marcin
SŁOWIK Sławomir
W MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
3:2 (5:11, 11:8, 11:7, 6:11, 11:7) ⇓
10 2 D SŁOWIK Sławomir W ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (4:11, 8:11, 3:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 15:00 ⇨ 2021-12-23 18:30
62. UKSTS Makima Kiełczów - KU AZS UE Wrocław 6:4
2 2 C ROGÓŻ Grzegorz W STACH Wojciech 3:1 (11:9, 3:11, 11:6, 11:7) ⇑
5 1 A MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
X MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
1:3 (10:12, 11:9, 7:11, 9:11) ⇓
8 2 C ROGÓŻ Grzegorz Z MICHALAK Rafał 3:0 (14:12, 11:7, 13:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 17:00
65. ZKS Zielona Góra III - UKSTS Makima Kiełczów 6:4
1 1 A SISANOVAS Ignas X ROGÓŻ Grzegorz 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇓
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W NIEDŹWIEDZKI Wojciech
ROGÓŻ Grzegorz
3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇓
9 1 B ŻYWORONEK Patryk X ROGÓŻ Grzegorz 2:3 (11:7, 12:14, 11:9, 5:11, 13:15) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-19 17:00
81. KTS Wolbromek I - UKSTS Makima Kiełczów 6:4
2 2 C KRZYWNIAK Jakub W ROGÓŻ Grzegorz 1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 1:11) ⇑
10 2 D CZAJA Cezary W ROGÓŻ Grzegorz 1:3 (9:11, 5:11, 11:6, 10:12) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 15:00
89. UKSTS Makima Kiełczów - LKS Odra Głoska 2:8
1 1 A ROGÓŻ Grzegorz X NUCHCHART Sitisak 1:3 (5:11, 10:12, 11:9, 11:13) ⇓
7 1 A ROGÓŻ Grzegorz Y KOTYL Wojciech 3:2 (11:8, 8:11, 7:11, 11:9, 12:10) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 15:00
94. UKSTS Makima Kiełczów - KTS Wolbromek I 7:3
1 1 A ROGÓŻ Grzegorz X CZAJA Cezary 3:1 (11:9, 10:12, 11:4, 11:5) ⇑
5 1 A NIEDŹWIEDZKI Wojciech
ROGÓŻ Grzegorz
X KRZYWNIAK Jakub
LISIECKI Paweł
3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:8) ⇑
7 1 A ROGÓŻ Grzegorz Y KRZYWNIAK Jakub 3:2 (11:9, 9:11, 10:12, 11:6, 11:9) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 15:00 ⇨ 2022-04-03 12:00
96. UKSTS Makima Kiełczów - ZKS Zielona Góra III 8:2
1 1 A ROGÓŻ Grzegorz X NADOLNY Jakub 3:1 (11:5, 11:9, 10:12, 11:9) ⇑
5 1 A NIEDŹWIEDZKI Wojciech
ROGÓŻ Grzegorz
X MICHNO Krzysztof
NADOLNY Jakub
3:0 (11:1, 11:9, 11:6) ⇑
7 1 A ROGÓŻ Grzegorz Y SROCZYŃSKI Paweł 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 18:00
99. LKS Odra Głoska - UKSTS Makima Kiełczów 7:3
2 2 C KOTYL Wojciech W ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (9:11, 4:11, 8:11) ⇑
5 1 A GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
X MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇓
10 2 D NUCHCHART Sitisak W ROGÓŻ Grzegorz 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇓
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 17:00 ⇨ 2022-05-05 17:00
103. LZS SKS Raszówka - UKSTS Makima Kiełczów 6:4
2 2 C NOWACKA Dorota W ROGÓŻ Grzegorz 2:3 (11:9, 2:11, 11:5, 9:11, 8:11) ⇑
6 2 C CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
W MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
3:1 (9:11, 11:9, 12:10, 11:9) ⇓
10 2 D GOLIŃSKI Leszek W ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 15:00
104. UKSTS Makima Kiełczów - KU AZS UZ Zielona Góra 5:5
3 1 B ROGÓŻ Grzegorz Y LEŚNIEWSKI Jakub 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 5:11) ⇓