Łukasz Adamczuk
Numer zawodnika: 312
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1994
Przynależność klubowa: LZS TS Zaręba
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 17058
Numer licencji okres.: 8051
Data wydania: 07.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-10-01 16:00
1. LZSTS Zaręba - LZS Włosień 10:7
2   B ADAMCZUK Łukasz X ATLAK Miłosz 3:1 (11:9, 11:7, 10:12, 11:6) ⇑
6   B ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
X TRAWICKI Daniel
ATLAK Miłosz
3:2 (11:7, 10:12, 11:6, 12:14, 12:10) ⇑
8   B ADAMCZUK Łukasz W TRAWICKI Damian 1:3 (3:11, 11:4, 6:11, 10:12) ⇓
13   B ADAMCZUK Łukasz Z TRAWICKI Daniel 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇑
17   B ADAMCZUK Łukasz Y ŚWIEŻAK Dawid 3:1 (4:11, 11:9, 11:8, 11:7) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00
7. LZSTS Zaręba - LZS SKS Raszówka 2 10:5
1   A ADAMCZUK Łukasz W HANKUS Artur 3:1 (8:11, 11:4, 12:10, 11:7) ⇑
6   B ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
X HANKUS Artur
JADACH Tomasz
3:2 (11:6, 6:11, 12:10, 10:12, 11:6) ⇑
7   A ADAMCZUK Łukasz X JADACH Tomasz 3:2 (11:8, 9:11, 11:5, 8:11, 11:4) ⇑
11   A ADAMCZUK Łukasz Y MARSZAŁEK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇑
15   A ADAMCZUK Łukasz Z CERAZY Józef 3:0 (11:2, 11:3, 11:7) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
13. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - LZSTS Zaręba 9:9
4   D MANOWIEC Mateusz Z ADAMCZUK Łukasz 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 7:11) ⇑
6   B OPYD Oskar
MANOWIEC Mateusz
X ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
2:3 (5:11, 11:3, 9:11, 12:10, 8:11) ⇑
10   C HAZNAR Sebastian Z ADAMCZUK Łukasz 0:3 (7:11, 3:11, 7:11) ⇑
13   B ROJEK Michał Z ADAMCZUK Łukasz 2:3 (11:8, 8:11, 6:11, 11:9, 8:11) ⇑
15   A OPYD Oskar Z ADAMCZUK Łukasz 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
19. LZSTS Zaręba - KTS Jelenia Góra 2 10:1
1   A ADAMCZUK Łukasz W PAWLEWSKI Sławomir 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇑
5   A ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
W PAWLEWSKI Sławomir
SOKALSKI Wojciech
3:2 (11:1, 7:11, 11:5, 6:11, 11:3) ⇑
7   A ADAMCZUK Łukasz X KURPIEL Krzysztof 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) ⇑
11   A ADAMCZUK Łukasz Y SOKALSKI Wojciech 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 11:00
25. LZSTS Zaręba - UKS TS Sparta Lubań 10:3
1   A ADAMCZUK Łukasz W ŚCIEŻKA Łukasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇑
5   A ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
W SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
3:0 (11:5, 11:3, 11:7) ⇑
7   A ADAMCZUK Łukasz X SZKLANY Krystian 3:2 (13:11, 10:12, 10:12, 11:6, 11:7) ⇑
11   A ADAMCZUK Łukasz Y ROK Tomasz 3:1 (3:11, 15:13, 11:6, 11:7) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00 ⇨ 2023-12-02 14:30
31. LZSTS Zaręba - KTS Wolbromek 2 1:10
1   A ADAMCZUK Łukasz W SŁOWIK Sławomir 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇓
6   B ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
X LISIECKI Paweł
MARAŃDA Marcin
1:3 (7:11, 5:11, 11:4, 4:11) ⇓
7   A ADAMCZUK Łukasz X MARAŃDA Marcin 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇓
11   A ADAMCZUK Łukasz Y PORĘBA Sylwester 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 16:00 ⇨ 2023-12-05 18:00
37. Top Bolesławiec - LZSTS Zaręba 2:10
4   D KOWAL Tomasz Z ADAMCZUK Łukasz 0:3 (1:11, 7:11, 6:11) ⇑
6   B KRZEMIŃSKI Waldemar
GĄSIOR Kamil
X ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇑
10   C KRZEMIŃSKI Waldemar Z ADAMCZUK Łukasz 0:3 (2:11, 3:11, 4:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-14 17:30
43. LZSTS Zaręba - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 8:10
1   A ADAMCZUK Łukasz W PIEŚLA Tomasz 2:3 (4:11, 11:7, 5:11, 11:9, 8:11) ⇓
6   B ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
X ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
3:2 (11:3, 5:11, 11:9, 8:11, 11:8) ⇑
7   A ADAMCZUK Łukasz X SŁOWIK Robert 3:1 (11:7, 6:11, 11:9, 11:4) ⇑
11   A ADAMCZUK Łukasz Y ROSIAK Jacek 3:1 (11:7, 5:11, 11:9, 11:7) ⇑
15   A ADAMCZUK Łukasz Z ROSIAK Norbert 3:1 (11:6, 4:11, 11:4, 11:8) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00
49. KTS Jelenia Góra - LZSTS Zaręba 10:5
1   A ŻUŁAWSKI Marcin W ADAMCZUK Łukasz 3:2 (10:12, 6:11, 13:11, 11:9, 13:11) ⇓
5   A WOJNAROWICZ Paweł
ŻUŁAWSKI Marcin
W ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
3:2 (11:13, 8:11, 11:4, 11:8, 11:6) ⇓
8   B WOJNAROWICZ Paweł W ADAMCZUK Łukasz 1:3 (11:6, 11:13, 9:11, 3:11) ⇑
12   C TROJAN Robert W ADAMCZUK Łukasz 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 13:00
55. LZSTS Zaręba - LZS Sparta Grębocice 10:3
1   A ADAMCZUK Łukasz W GŁAZ Tomasz 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) ⇑
5   A ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
W GROCHAŁA Wojciech
ŁAWNICZAK Jakub
3:0 (11:4, 11:8, 11:3) ⇑
7   A ADAMCZUK Łukasz X ŁAWNICZAK Jakub 3:0 (11:2, 11:1, 11:6) ⇑
11   A ADAMCZUK Łukasz Y GROCHAŁA Wojciech 3:0 (14:12, 11:9, 11:6) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00
61. UKS Żak Gierałtowiec - LZSTS Zaręba 7:10
4   D SEJ Szymon Z ADAMCZUK Łukasz 1:3 (6:11, 8:11, 11:5, 4:11) ⇑
6   B KOWALEWSKI Kamil
MIKULICZ Adam
X ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
2:3 (9:11, 11:7, 11:3, 4:11, 9:11) ⇑
10   C MIKULICZ Adam Z ADAMCZUK Łukasz 2:3 (9:11, 11:6, 11:6, 4:11, 7:11) ⇑
13   B GRYGORCEWICZ Andrzej Z ADAMCZUK Łukasz 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇑
15   A KOWALEWSKI Kamil Z ADAMCZUK Łukasz 1:3 (11:5, 5:11, 9:11, 6:11) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00 ⇨ 2024-02-21 18:00
79. LZS Sparta Grębocice - LZSTS Zaręba 7:10
4   D PRZYBYLSKI Andrzej Z ADAMCZUK Łukasz 3:1 (11:7, 12:10, 8:11, 11:9) ⇓
5   A GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
W ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
1:3 (11:9, 8:11, 11:13, 7:11) ⇑
10   C GROCHAŁA Wojciech Z ADAMCZUK Łukasz 2:3 (11:8, 11:7, 8:11, 8:11, 10:12) ⇑
13   B ŁAWNICZAK Jakub Z ADAMCZUK Łukasz 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 9:11) ⇑
15   A GŁAZ Tomasz Z ADAMCZUK Łukasz 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 16:00
83. KTS Jelenia Góra 2 - LZSTS Zaręba 8:10
4   D ŻARCZYŃSKI Robert Z ADAMCZUK Łukasz 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) ⇑
5   A GICALA Grzegorz
PAWLEWSKI Sławomir
W ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
0:3 (6:11, 4:11, 6:11) ⇑
10   C PAWLEWSKI Sławomir Z ADAMCZUK Łukasz 2:3 (11:8, 6:11, 12:14, 11:8, 9:11) ⇑
13   B SOKALSKI Wojciech Z ADAMCZUK Łukasz 0:3 (11:13, 3:11, 9:11) ⇑
15   A GICALA Grzegorz Z ADAMCZUK Łukasz 1:3 (3:11, 11:5, 6:11, 2:11) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 16:00
87. LZSTS Zaręba - UKS Żak Gierałtowiec 10:8
1   A ADAMCZUK Łukasz W SEJ Szymon 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) ⇑
5   A ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
W GRYGORCEWICZ Andrzej
KOWALEWSKI Kamil
3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 14:12) ⇑
7   A ADAMCZUK Łukasz X GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (11:6, 13:11, 11:9) ⇑
11   A ADAMCZUK Łukasz Y STANISŁAWSKI Patryk 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇑
15   A ADAMCZUK Łukasz Z KOWALEWSKI Kamil 0:3 (11:13, 3:11, 7:11) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 16:00 ⇨ 2024-04-20 16:00
95. LZS Włosień - LZSTS Zaręba 9:9
4   D ATLAK Miłosz Z ADAMCZUK Łukasz 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) ⇑
5   A ŚWIEŻAK Dawid
ATLAK Miłosz
W ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
0:3 (5:11, 7:11, 6:11) ⇑
10   C ŚWIEŻAK Dawid Z ADAMCZUK Łukasz 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
13   B TRAWICKI Damian Z ADAMCZUK Łukasz 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 9:11) ⇑
15   A TRAWICKI Daniel Z ADAMCZUK Łukasz 2:3 (8:11, 11:8, 11:7, 7:11, 7:11) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 10:15 ⇨ 2024-04-22 18:00
91. UKS TS Sparta Lubań - LZSTS Zaręba 9:9
4   D ROK Tomasz Z ADAMCZUK Łukasz 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
6   B ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
X ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 8:11) ⇑
10   C PASTERNAK Przemysław Z ADAMCZUK Łukasz 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇑
13   B ŚCIEŻKA Łukasz Z ADAMCZUK Łukasz 1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 6:11) ⇑
15   A ZAWADZKI Roman Z ADAMCZUK Łukasz 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 10:12) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-26 18:00
99. LZSTS Zaręba - KTS Jelenia Góra 10:2
1   A ADAMCZUK Łukasz W KOWALSKI Grzegorz 3:0 (11:7, 11:2, 11:1) ⇑
5   A ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
W TROJAN Robert
ŻUŁAWSKI Marcin
0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇓
7   A ADAMCZUK Łukasz X TROJAN Robert 3:2 (11:7, 9:11, 8:11, 11:7, 11:8) ⇑
11   A ADAMCZUK Łukasz Y ŻUŁAWSKI Marcin 3:1 (10:12, 11:6, 11:6, 11:4) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 16:00 ⇨ 2024-05-07 17:30
103. LZS SKS Raszówka 2 - LZSTS Zaręba 10:5
1   A CERAZY Józef W ADAMCZUK Łukasz 2:3 (11:13, 11:9, 11:6, 9:11, 8:11) ⇑
5   A CERAZY Józef
MARSZAŁEK Krzysztof
W ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 9:11) ⇑
8   B HANKUS Artur W ADAMCZUK Łukasz 1:3 (10:12, 9:11, 11:7, 12:14) ⇑
12   C MARSZAŁEK Krzysztof W ADAMCZUK Łukasz 2:3 (8:11, 9:11, 11:7, 14:12, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
2007 ATLAK Miłosz 1990
206 BOBEK Daniel 1977
462 BOCHOWICZ Arkadiusz 1975
112 BORSZOWSKI Paweł 1972
23 BUDIAKOWSKI Paweł 1986
719 CERAZY Józef 1970
1594 DINDORF Grzegorz 1979
1413 DRZYZGA Kamil 2000
464 FURMAN Andrzej 1969
465 FURMAN Paweł 1967
833 GICALA Grzegorz 1976
871 GIL Grzegorz 1985
485 GŁAZ Tomasz 1970
872 GŁOWACZ Remigiusz 1973
248 GÓRSKI Zygmunt 1966
487 GROCHAŁA Wojciech 1982
228 GRUSZKA Damian 2005
834 GRUSZKA Krzysztof 1974
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
722 HANKUS Artur 1971
781 HAZNAR Sebastian 1996
249 HORNIAK Grzegorz 1979
836 IGNATIUK Arkadiusz 1992
620 ISAŃSKA Aleksandra 1994
724 JADACH Tomasz 1974
805 JAROSIK Michał 1988
806 JEDYNAK Tomasz 1987
799 KLIMEK Piotr 2004
219 KORUS Marcin 1986
909 KORZYBSKI Adrian 1984
838 KOSAL Maciej 1981
468 KOTYL Krzysztof 1990
540 KOTYL Wojciech 1996
873 KOWAL Tomasz 1991
783 KOWALEWSKI Kamil 1990
1157 KOWALSKI Grzegorz 1990
1052 KOWNACKI Rafał 1988
874 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968
839 KURPIEL Krzysztof 1960
8 LUBIN Krzysztof 1977
489 ŁAWNICZAK Jakub 2001
1637 MANOWIEC Mateusz 1990
841 MARAŃDA Marcin 1985
725 MARSZAŁEK Krzysztof 1989
784 MARUD Grzegorz 1988
128 MICHALAK Rafał 1970
65 MICHNO Krzysztof 2007
1334 MIKULICZ Adam 1980
844 MISKA Kamil 1988
550 NUCHCHART Sitisak 2004
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
627 OLEJNIK Piotr 1969
924 OPYD Oskar 2001
628 PASTERNAK Przemysław 1990
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
790 PIEŚLA Tomasz 1977
925 PISZCZAŁKA Kamil 1991
225 PORĘBA Sylwester 1972
490 PRZYBYLSKI Andrzej 1969
119 PUDLIS Cezary 1974
528 ROGÓŻ Grzegorz 1983
926 ROJEK Michał 1992
322 ROK Tomasz 1983
791 ROSIAK Ernest 1998
792 ROSIAK Jacek 1968
793 ROSIAK Norbert 1999
771 RYBIKOWSKI Przemysław 1988
788 SEJ Szymon 2003
794 SŁOWIK Robert 1966
226 SŁOWIK Sławomir 1986
149 SOBIESZEK Bogumił 2005
1707 SOBKOWSKI Krzysztof 1970
120 SOBKÓW Zbigniew 1969
848 SOKALSKI Wojciech 1960
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
185 STODOLICA Mikołaj 2004
166 SZKLANY Krystian 1973
14 SZUPLAK Marek 1973
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
328 TRAWICKI Damian 1998
472 TRAWICKI Daniel 1998
849 TROĆ Remigiusz 1976
850 TROJAN Robert 1975
1292 TUTAJ Waldemar 1967
107 WNĘK Krzysztof 2009
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
876 WOŁOWICKI Marcin 1986
1479 ZAJĄC Kacper 2000
795 ZAKRZEWSKI Rafał 1974
1337 ZARÓWNY Przemysław 1972
187 ZAWADZKI Konrad 2004
169 ZAWADZKI Roman 1973
853 ZAWODNIK Łukasz 1988
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964
811 ŻUBEREK Jakub 2001
855 ŻUŁAWSKI Marcin 1979
153 ŻYGADŁO Franciszek 2008
1065 ŻYGADŁO Marcin 1977
77 ŻYWORONEK Patryk 2009