Roman Zawadzki
Numer zawodnika: 169
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: UKS TS Sparta Lubań
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 37215
Numer licencji okres.: 7770
Data wydania: 07.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-09-30 15:00
5. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - UKS TS Sparta Lubań 10:4
1   A ROSIAK Norbert W ZAWADZKI Roman 3:2 (11:5, 11:5, 2:11, 6:11, 11:7) ⇓
5   A PIEŚLA Tomasz
ROSIAK Norbert
W ZAWADZKI Roman
PASTERNAK Przemysław
3:0 (11:9, 11:7, 14:12) ⇓
8   B ROSIAK Jacek W ZAWADZKI Roman 1:3 (9:11, 11:2, 10:12, 12:14) ⇑
12   C SŁOWIK Robert W ZAWADZKI Roman 1:3 (6:11, 6:11, 12:10, 7:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00
10. KTS Jelenia Góra - UKS TS Sparta Lubań 10:1
1   A GRUSZKA Krzysztof W ZAWADZKI Roman 3:1 (6:11, 11:7, 11:9, 14:12) ⇓
6   B MISKA Kamil
TROJAN Robert
X SZKLANY Krystian
ZAWADZKI Roman
3:0 (11:8, 11:9, 12:10) ⇓
8   B ŻUŁAWSKI Marcin W ZAWADZKI Roman 3:0 (12:10, 11:4, 16:14) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00
15. LZS Sparta Grębocice - UKS TS Sparta Lubań 7:10
1   A GŁAZ Tomasz W ZAWADZKI Roman 0:3 (10:12, 6:11, 5:11) ⇑
5   A GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
W ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇓
8   B GROCHAŁA Tomasz W ZAWADZKI Roman 0:3 (8:11, 9:11, 2:11) ⇑
12   C GROCHAŁA Wojciech W ZAWADZKI Roman 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) ⇓
16   D PRZYBYLSKI Andrzej W ZAWADZKI Roman 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
20. UKS Żak Gierałtowiec - UKS TS Sparta Lubań 4:10
1   A KOWALEWSKI Kamil W ZAWADZKI Roman 2:3 (6:11, 11:8, 11:8, 5:11, 8:11) ⇑
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
DRZYZGA Kamil
W ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
0:3 (4:11, 8:11, 9:11) ⇑
8   B GRYGORCEWICZ Andrzej W ZAWADZKI Roman 0:3 (19:21, 8:11, 4:11) ⇑
12   C DRZYZGA Kamil W ZAWADZKI Roman 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 11:00
25. LZSTS Zaręba - UKS TS Sparta Lubań 10:3
4   D CZARNIECKI Piotr Z ZAWADZKI Roman 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:6) ⇓
6   B OKUNIEWICZ Artur
SZYMAŃSKI Dariusz
X ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
3:2 (10:12, 11:6, 11:7, 7:11, 11:9) ⇓
10   C SZYMAŃSKI Dariusz Z ZAWADZKI Roman 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇑
13   B OKUNIEWICZ Artur Z ZAWADZKI Roman 3:2 (12:14, 11:8, 13:15, 15:13, 11:7) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-21 17:30
35. LZS SKS Raszówka 2 - UKS TS Sparta Lubań 10:7
4   D MARSZAŁEK Krzysztof Z ZAWADZKI Roman 3:2 (11:8, 9:11, 11:8, 7:11, 11:8) ⇓
6   B MARSZAŁEK Krzysztof
LASZUK Czesław
X ZAWADZKI Roman
PASTERNAK Przemysław
2:3 (11:2, 9:11, 11:8, 11:13, 9:11) ⇑
10   C LASZUK Czesław Z ZAWADZKI Roman 2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 7:11, 8:11) ⇑
13   B JADACH Tomasz Z ZAWADZKI Roman 1:3 (11:6, 9:11, 11:13, 12:14) ⇑
15   A HANKUS Artur Z ZAWADZKI Roman 3:0 (11:8, 11:5, 12:10) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00
48. KTS Jelenia Góra 2 - UKS TS Sparta Lubań 8:10
1   A PAWLEWSKI Sławomir W ZAWADZKI Roman 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 4:11) ⇑
5   A KURPIEL Krzysztof
ŻARCZYŃSKI Robert
W ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇑
8   B GICALA Grzegorz W ZAWADZKI Roman 3:0 (12:10, 11:8, 11:8) ⇓
12   C KURPIEL Krzysztof W ZAWADZKI Roman 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
16   D ŻARCZYŃSKI Robert W ZAWADZKI Roman 0:3 (7:11, 3:11, 10:12) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:30
54. UKS TS Sparta Lubań - LZS Włosień 8:10
4   D ZAWADZKI Roman Z TRAWICKI Daniel 3:2 (11:7, 11:8, 7:11, 9:11, 11:4) ⇑
5   A ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
W TRAWICKI Daniel
ATLAK Miłosz
3:2 (11:8, 9:11, 12:10, 5:11, 13:11) ⇑
9   D ZAWADZKI Roman Y ŚWIEŻAK Dawid 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:6) ⇑
14   D ZAWADZKI Roman X ATLAK Miłosz 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) ⇑
16   D ZAWADZKI Roman W TRAWICKI Damian 3:0 (11:4, 11:5, 12:10) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:15
60. UKS TS Sparta Lubań - KTS Wolbromek 2 2:10
1   A ZAWADZKI Roman W MARAŃDA Marcin 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇓
6   B ZAWADZKI Roman
PASTERNAK Przemysław
X LISIECKI Paweł
MARAŃDA Marcin
2:3 (11:8, 8:11, 9:11, 11:8, 9:11) ⇓
7   A ZAWADZKI Roman X DRZYZGA Paweł 3:0 (11:4, 11:6, 17:15) ⇑
11   A ZAWADZKI Roman Y PORĘBA Sylwester 1:3 (17:19, 11:7, 7:11, 8:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00
65. Top Bolesławiec - UKS TS Sparta Lubań 10:7
1   A WOŁOWICKI Marcin W ZAWADZKI Roman 2:3 (6:11, 11:8, 11:4, 7:11, 8:11) ⇑
5   A GIL Grzegorz
KOWAL Tomasz
W ZAWADZKI Roman
PASTERNAK Przemysław
1:3 (6:11, 10:12, 11:6, 7:11) ⇑
8   B KOWAL Tomasz W ZAWADZKI Roman 3:0 (15:13, 11:8, 13:11) ⇓
12   C GĄSIOR Kamil W ZAWADZKI Roman 2:3 (12:10, 11:9, 4:11, 5:11, 5:11) ⇑
16   D GIL Grzegorz W ZAWADZKI Roman 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:15
82. UKS TS Sparta Lubań - KTS Jelenia Góra 10:6
1   A ZAWADZKI Roman W OLSZEWSKI Krzysztof 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) ⇑
5   A ZAWADZKI Roman
PASTERNAK Przemysław
W TROJAN Robert
OLSZEWSKI Krzysztof
3:2 (11:9, 5:11, 7:11, 11:6, 11:7) ⇑
7   A ZAWADZKI Roman X TROJAN Robert 1:3 (7:11, 11:7, 10:12, 9:11) ⇓
11   A ZAWADZKI Roman Y ŻUŁAWSKI Marcin 1:3 (12:10, 6:11, 9:11, 6:11) ⇓
15   A ZAWADZKI Roman Z BARTCZYSZYN Paweł 3:1 (11:5, 10:12, 11:3, 11:8) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 18:00
85. LZS Włosień - UKS TS Sparta Lubań 10:6
1   A TRAWICKI Daniel W ZAWADZKI Roman 1:3 (11:3, 3:11, 4:11, 9:11) ⇑
6   B ŚWIEŻAK Dawid
TRAWICKI Daniel
X ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇓
8   B ŚWIEŻAK Dawid W ZAWADZKI Roman 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇑
12   C ATLAK Miłosz W ZAWADZKI Roman 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 7:11) ⇑
16   D TRAWICKI Damian W ZAWADZKI Roman 3:2 (11:3, 8:11, 13:11, 8:11, 11:6) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:15 ⇨ 2024-03-09 10:15
88. UKS TS Sparta Lubań - LZS SKS Raszówka 2 10:5
1   A ZAWADZKI Roman W CERAZY Józef 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇑
5   A ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
W HANKUS Artur
JADACH Tomasz
2:3 (11:13, 11:7, 10:12, 11:7, 10:12) ⇓
7   A ZAWADZKI Roman X HANKUS Artur 3:0 (11:6, 11:7, 15:13) ⇑
11   A ZAWADZKI Roman Y JADACH Tomasz 3:2 (11:13, 11:8, 11:7, 9:11, 11:7) ⇑
15   A ZAWADZKI Roman Z MARUD Grzegorz 3:1 (11:7, 12:14, 11:8, 11:5) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 10:15
97. UKS TS Sparta Lubań - KTS Jelenia Góra 2 10:8
1   A ZAWADZKI Roman W PAWLEWSKI Sławomir 2:3 (10:12, 11:5, 5:11, 11:5, 10:12) ⇓
5   A ZAWADZKI Roman
PASTERNAK Przemysław
W PAWLEWSKI Sławomir
ŻARCZYŃSKI Robert
1:3 (11:7, 10:12, 10:12, 8:11) ⇓
7   A ZAWADZKI Roman X SOKALSKI Wojciech 3:0 (11:3, 11:8, 11:7) ⇑
11   A ZAWADZKI Roman Y GICALA Grzegorz 3:1 (11:4, 11:6, 6:11, 12:10) ⇑
15   A ZAWADZKI Roman Z ŻARCZYŃSKI Robert 3:2 (9:11, 11:9, 4:11, 11:7, 11:3) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
311 ADAMCZUK Andrzej 1967
2007 ATLAK Miłosz 1990
1003 BARTCZYSZYN Paweł 1988
1141 BATÓG Tomasz 1975
1075 BOSAK Piotr 1975
719 CERAZY Józef 1970
315 CZARNIECKI Piotr 1983
1594 DINDORF Grzegorz 1979
1413 DRZYZGA Kamil 2000
216 DRZYZGA Paweł 1987
610 DYMEK Paweł 1964
611 DYMEK Piotr 1964
317 FILAR Krzysztof 1968
832 GAWROŃSKI Waldemar 1965
973 GAWRYLUK Tomasz 1979
2049 GĄSIOR Kamil 1990
833 GICALA Grzegorz 1976
871 GIL Grzegorz 1985
922 GLIB Michał 1999
485 GŁAZ Tomasz 1970
872 GŁOWACZ Remigiusz 1973
439 GOŁUCKI Sławomir 1968
248 GÓRSKI Zygmunt 1966
975 GROCHALA Wiktor 1972
486 GROCHAŁA Tomasz 1982
487 GROCHAŁA Wojciech 1982
834 GRUSZKA Krzysztof 1974
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
318 HAŁAS Iwona 1969
722 HANKUS Artur 1971
1294 HAZNAR Dariusz 1964
781 HAZNAR Sebastian 1996
249 HORNIAK Grzegorz 1979
724 JADACH Tomasz 1974
782 JAKUBIK Dawid 1985
319 JAŹWIEC Łukasz 1980
837 KASPRZAK Regina 1964
1076 KOCIOŁEK Piotr 1988
1296 KOŁAKOWSKI Robert 1962
979 KORYTKOWSKI Tomasz 1977
838 KOSAL Maciej 1981
902 KOSAL Marek 1972
873 KOWAL Tomasz 1991
783 KOWALEWSKI Kamil 1990
839 KURPIEL Krzysztof 1960
1332 LASZUK Czesław 1966
1078 ŁAZAROWICZ Grzegorz 1993
1079 ŁAZAROWICZ Mariusz 1992
903 MAŁECKI Dariusz 1966
1637 MANOWIEC Mateusz 1990
841 MARAŃDA Marcin 1985
725 MARSZAŁEK Krzysztof 1989
250 MARSZAŁEK Marian 1957
784 MARUD Grzegorz 1988
844 MISKA Kamil 1988
845 MOTYKA Mariusz 1976
737 OGONOWSKI Sylwester 1978
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
980 OLECHNIK Dariusz 1973
1743 OLSZEWSKI Krzysztof 1965
924 OPYD Oskar 2001
628 PASTERNAK Przemysław 1990
981 PASZKIEWICZ Wiesław 1974
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
727 PILARCZYK Filip 1986
738 PODGÓRSKI Dariusz 1971
225 PORĘBA Sylwester 1972
490 PRZYBYLSKI Andrzej 1969
630 PRZYLEPA Zbigniew 1969
729 ROGALSKI Marek 1965
926 ROJEK Michał 1992
322 ROK Tomasz 1983
792 ROSIAK Jacek 1968
793 ROSIAK Norbert 1999
771 RYBIKOWSKI Przemysław 1988
788 SEJ Szymon 2003
794 SŁOWIK Robert 1966
848 SOKALSKI Wojciech 1960
443 SOLIŁO Marian 1968
905 STACHNIUK Andrzej 1965
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
444 SUBOCZ Krzysztof 1987
739 SYLWESTRZAK Grzegorz 1961
1082 SZŁABOWICZ Piotr 1993
1853 SZYMAŃSKI Dariusz 1973
446 ŚLIWIŃSKI Edward 1960
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
956 TEMYROVA Anastasia 1995
328 TRAWICKI Damian 1998
472 TRAWICKI Daniel 1998
849 TROĆ Remigiusz 1976
850 TROJAN Robert 1975
1292 TUTAJ Waldemar 1967
907 URBAŃSKI Adam 1971
613 WAŁKUSKI Mirosław 1965
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
876 WOŁOWICKI Marcin 1986
795 ZAKRZEWSKI Rafał 1974
1337 ZARÓWNY Przemysław 1972
632 ZATYLNY Marek 1962
853 ZAWODNIK Łukasz 1988
614 ZWOLIŃSKI Karol 1990
615 ZWONIK Mariusz 1973
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964
855 ŻUŁAWSKI Marcin 1979