Piotr Szłabowicz
Numer zawodnika: 1082
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1993
Przynależność klubowa: LZS Święci Radostów
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 25204
Numer licencji okres.: 8581
Data wydania: 08.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-27 18:00
2. LZS Święci Radostów - LKS Proszowa 10:3
3   C SZŁABOWICZ Piotr Y SOLIŁO Marian 3:1 (11:4, 10:12, 11:4, 11:4) ⇑
6   B KOCIOŁEK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
X SOLIŁO Marian
ŚLIWIŃSKI Edward
3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:3) ⇑
10   C SZŁABOWICZ Piotr Z ŚLIWIŃSKI Edward 3:0 (11:4, 11:6, 11:1) ⇑
12   C SZŁABOWICZ Piotr W ZIELIŃSKI Wiktor 3:0 (11:9, 11:7, 11:3) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-09 19:00
6. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - LZS Święci Radostów 10:7
1   A OLEJNIK Piotr W SZŁABOWICZ Piotr 1:3 (9:11, 14:12, 9:11, 8:11) ⇑
5   A PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
W KOCIOŁEK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
3:2 (6:11, 11:7, 11:5, 7:11, 11:8) ⇓
8   B AUGUST Krzysztof W SZŁABOWICZ Piotr 0:3 (4:11, 10:12, 7:11) ⇑
12   C PRZYLEPA Zbigniew W SZŁABOWICZ Piotr 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 6:11) ⇑
16   D ZATYLNY Marek W SZŁABOWICZ Piotr 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 8:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 17:30
22. IKS Spin Bożejowice - LZS Święci Radostów 6:10
1   A KACPERCZYK Kamil W SZŁABOWICZ Piotr 2:3 (11:3, 12:10, 8:11, 8:11, 7:11) ⇑
5   A KACPERCZYK Kamil
MIKICIUK Mikołaj
W KOCIOŁEK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
3:2 (10:12, 11:9, 11:9, 7:11, 11:6) ⇓
8   B BUDIAKOWSKI Paweł W SZŁABOWICZ Piotr 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) ⇑
12   C MIKICIUK Mikołaj W SZŁABOWICZ Piotr 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) ⇑
16   D STOS Dariusz W SZŁABOWICZ Piotr 0:3 (5:11, 4:11, 7:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
27. LZS Święci Radostów - KS Top Spin Miłków 10:1
4   D SZŁABOWICZ Piotr Z ZWONIK Mariusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) ⇑
5   A KOCIOŁEK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
W CHOJNACKI Leszek
ZALESSKI Bartłomiej
3:1 (11:8, 13:11, 10:12, 11:3) ⇑
9   D SZŁABOWICZ Piotr Y CHOJNACKI Leszek 3:1 (8:11, 12:10, 11:8, 14:12) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 13:00 ⇨ 2023-11-22 18:30
32. KS Top Spin Miłków 2 - LZS Święci Radostów 10:6
4   D BARAN Dawid Z SZŁABOWICZ Piotr 2:3 (11:3, 9:11, 11:8, 6:11, 4:11) ⇑
5   A ZWOLIŃSKI Karol
BARAN Dawid
W KOCIOŁEK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
3:2 (9:11, 11:8, 9:11, 11:9, 11:4) ⇓
10   C DYMEK Paweł Z SZŁABOWICZ Piotr 2:3 (5:11, 7:11, 12:10, 11:8, 4:11) ⇑
13   B MARZEWSKI Dariusz Z SZŁABOWICZ Piotr 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
15   A ZWOLIŃSKI Karol Z SZŁABOWICZ Piotr 3:2 (11:6, 9:11, 1:11, 11:5, 11:7) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00 ⇨ 2023-11-30 17:30
37. LZSTS Zaręba 2 - LZS Święci Radostów 8:10
4   D FILAR Krzysztof Z SZŁABOWICZ Piotr 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 8:11) ⇑
5   A ADAMCZUK Andrzej
LESZCZYŃSKI Roman
W KOCIOŁEK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
3:0 (11:9, 13:11, 11:9) ⇓
10   C ADAMCZUK Mateusz Z SZŁABOWICZ Piotr 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) ⇑
13   B LESZCZYŃSKI Roman Z SZŁABOWICZ Piotr 0:3 (10:12, 7:11, 4:11) ⇑
15   A ADAMCZUK Andrzej Z SZŁABOWICZ Piotr 3:2 (11:13, 11:5, 6:11, 11:5, 11:7) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00
42. KS Rackets Bogatynia - LZS Święci Radostów 2:10
1   A MROZEK Jakub W SZŁABOWICZ Piotr 2:3 (11:7, 11:6, 7:11, 5:11, 11:13) ⇑
5   A OGONOWSKI Sylwester
KAPKOWICZ Łukasz
W KOCIOŁEK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
2:3 (7:11, 11:9, 6:11, 11:9, 7:11) ⇑
8   B KOZIEJ Dariusz W SZŁABOWICZ Piotr 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) ⇑
12   C OGONOWSKI Sylwester W SZŁABOWICZ Piotr 0:3 (4:11, 14:16, 5:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00
51. LZS Święci Radostów - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:0 walkower
4   D SZŁABOWICZ Piotr Z HRYNIEWICZ Mirosław 3:0 (11:3, 11:5, 16:14) -
6   B KOCIOŁEK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
X AUGUST Krzysztof
OLEJNIK Piotr
3:2 (11:6, 10:12, 8:11, 11:5, 11:9) -
9   D SZŁABOWICZ Piotr Y ZATYLNY Marek 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) -
14   D SZŁABOWICZ Piotr X AUGUST Krzysztof 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) -
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 ⇨ 2024-02-28 18:00
62. KTS Jelenia Góra 3 - LZS Święci Radostów 6:10
1   A GROSS Wojciech W SZŁABOWICZ Piotr 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 5:11) ⇑
5   A KASPRZAK Regina
GROSS Wojciech
W KOCIOŁEK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:9) ⇓
8   B KASPRZAK Regina W SZŁABOWICZ Piotr 1:3 (5:11, 11:5, 10:12, 13:15) ⇑
12   C KOWALSKI Grzegorz W SZŁABOWICZ Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) ⇑
16   D OLSZEWSKI Krzysztof W SZŁABOWICZ Piotr 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00 ⇨ 2024-03-22 19:00
67. LZS Święci Radostów - IKS Spin Bożejowice 10:5
1   A SZŁABOWICZ Piotr W MIKICIUK Mikołaj 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) ⇑
7   A SZŁABOWICZ Piotr X NIKODEM Aleks 3:0 (11:5, 11:2, 11:3) ⇑
11   A SZŁABOWICZ Piotr Y STOS Dariusz 3:0 (11:3, 11:8, 11:3) ⇑
15   A SZŁABOWICZ Piotr Z KACPERCZYK Kamil 3:2 (11:8, 6:11, 11:5, 8:11, 11:6) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 12:00
72. KS Top Spin Miłków - LZS Święci Radostów 6:10
4   D CHOJNACKI Jakub Z SZŁABOWICZ Piotr 2:3 (11:8, 4:11, 8:11, 11:8, 9:11) ⇑
5   A WAŁKUSKI Mirosław
ZWONIK Mariusz
W BOSAK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
1:3 (6:11, 8:11, 11:6, 8:11) ⇑
10   C CHOJNACKI Leszek Z SZŁABOWICZ Piotr 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇑
13   B WAŁKUSKI Mirosław Z SZŁABOWICZ Piotr 3:2 (9:11, 12:10, 11:9, 9:11, 11:9) ⇓
15   A ZWONIK Mariusz Z SZŁABOWICZ Piotr 1:3 (9:11, 9:11, 13:11, 9:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-12 18:00
77. LZS Święci Radostów - KS Top Spin Miłków 2 10:5
1   A SZŁABOWICZ Piotr W ZWOLIŃSKI Karol 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 8:11) ⇓
6   B KOCIOŁEK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
X DYMEK Paweł
MARZEWSKI Dariusz
3:0 (11:6, 11:9, 11:7) ⇑
7   A SZŁABOWICZ Piotr X MARZEWSKI Dariusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇑
11   A SZŁABOWICZ Piotr Y DYMEK Paweł 3:1 (11:8, 12:10, 7:11, 11:9) ⇑
15   A SZŁABOWICZ Piotr Z BARAN Dawid 3:1 (11:8, 6:11, 11:9, 11:9) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
311 ADAMCZUK Andrzej 1967
313 ADAMCZUK Mateusz 1993
616 AUGUST Krzysztof 1980
1596 BARAN Dawid 1995
870 BEDNARZ Adrian 1984
160 BIAŁEK Andrzej 1965
23 BUDIAKOWSKI Paweł 1986
971 BUTRYM Dariusz 1972
2087 CHOJNACKI Jakub 1993
609 CHOJNACKI Leszek 1963
315 CZARNIECKI Piotr 1983
610 DYMEK Paweł 1964
611 DYMEK Piotr 1964
317 FILAR Krzysztof 1968
832 GAWROŃSKI Waldemar 1965
973 GAWRYLUK Tomasz 1979
833 GICALA Grzegorz 1976
974 GOŁOSZ Miłosz 2001
439 GOŁUCKI Sławomir 1968
975 GROCHALA Wiktor 1972
1819 GROSS Wojciech 1981
619 HRYNIEWICZ Mirosław 1953
836 IGNATIUK Arkadiusz 1992
17 KACPERCZYK Kamil 1989
837 KASPRZAK Regina 1964
978 KONOPELSKI Józef 1949
979 KORYTKOWSKI Tomasz 1977
838 KOSAL Maciej 1981
1157 KOWALSKI Grzegorz 1990
622 KOWALSKI Ryszard 1949
735 KOZIEJ Dariusz 1969
839 KURPIEL Krzysztof 1960
1153 KWIATKOWSKI Jan 1972
321 LESZCZYŃSKI Roman 1956
162 MAJCZAK Marek 1976
625 MAKOWSKI Marek 1959
903 MAŁECKI Dariusz 1966
612 MARZEWSKI Dariusz 1973
1695 MIKICIUK Mikołaj 2010
844 MISKA Kamil 1988
845 MOTYKA Mariusz 1976
1561 MROZEK Jakub 1988
1809 NIKODEM Aleks 2010
737 OGONOWSKI Sylwester 1978
980 OLECHNIK Dariusz 1973
627 OLEJNIK Piotr 1969
1743 OLSZEWSKI Krzysztof 1965
981 PASZKIEWICZ Wiesław 1974
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
738 PODGÓRSKI Dariusz 1971
630 PRZYLEPA Zbigniew 1969
322 ROK Tomasz 1983
848 SOKALSKI Wojciech 1960
443 SOLIŁO Marian 1968
905 STACHNIUK Andrzej 1965
19 STOS Dariusz 1966
444 SUBOCZ Krzysztof 1987
739 SYLWESTRZAK Grzegorz 1961
982 SZELIGA Tomasz 1996
166 SZKLANY Krystian 1973
445 SZPAK Artur 1970
1134 SZUBA Wiesław 1959
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
446 ŚLIWIŃSKI Edward 1960
447 ŚLIWIŃSKI Rafał 1988
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
328 TRAWICKI Damian 1998
849 TROĆ Remigiusz 1976
740 TRYPUĆ Krzysztof 1986
907 URBAŃSKI Adam 1971
613 WAŁKUSKI Mirosław 1965
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
632 ZATYLNY Marek 1962
169 ZAWADZKI Roman 1973
449 ZIELIŃSKI Wiktor 1951
614 ZWOLIŃSKI Karol 1990
615 ZWONIK Mariusz 1973
985 ŻOŁOPA Krzysztof 1959