KS Rackets Bogatynia (M)
Klub: KS Rackets Bogatynia
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
59-920 Bogatynia, ul.Wyczółkowskiego 42a
Sprzęt: Joola ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Stanisław Nowak (e-mail nowakstan@poczta.onet.pl, tel. 604 154 572)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4JG 1/1 2021-10-13 18:00 KS Rackets Bogatynia - KTS Jelenia Góra III 6:10🏓 ⇓
2 4JG 1/2 2021-10-25 17:00 KS Top Spin Miłków - KS Rackets Bogatynia 10:0🏓 ⇓
3 4JG 1/3 2021-10-30 14:00 KS Rackets Bogatynia - LZS TS Zaręba II 0:10🏓 ⇓
4 4JG 1/4 2021-11-09 18:00 LZS Święci Radostów - KS Rackets Bogatynia 10:1🏓 ⇓
5 4JG 1/5 2021-11-20 12:00 LZS Włosień I - KS Rackets Bogatynia 10:0🏓 ⇓
6 4JG 1/6 2021-11-27 14:00 KS Rackets Bogatynia - LZS Włosień II 10:1🏓 ⇑
7 4JG 1/7 2021-12-04 10:00 UKS TS Sparta Lubań - KS Rackets Bogatynia 10:0🏓 ⇓
8 4JG 1/8 2021-12-11 14:00 KS Rackets Bogatynia - LKS Proszowa 4:10🏓 ⇓
9 4JG 1/9 2021-12-18 14:00 UKS Maraton Pisarzowice - KS Rackets Bogatynia 10:0🏓 ⇓
10 4JG 2/10 2022-01-15 14:00 KTS Jelenia Góra III - KS Rackets Bogatynia 10:0🏓 ⇓
11 4JG 2/11 2022-01-22 14:00 KS Rackets Bogatynia - KS Top Spin Miłków 3:10🏓 ⇓
12 4JG 2/12 2022-02-22 17:00 LZS TS Zaręba II - KS Rackets Bogatynia 10:4🏓 ⇓
13 4JG 2/13 2022-02-25 18:00 KS Rackets Bogatynia - LZS Święci Radostów 2:10🏓 ⇓
14 4JG 2/14 2022-03-16 17:00 KS Rackets Bogatynia - LZS Włosień I 0:10🏓 ⇓
15 4JG 2/15 2022-03-25 18:00 LZS Włosień II - KS Rackets Bogatynia 5:10🏓 ⇑
16 4JG 2/16 2022-04-09 14:00 KS Rackets Bogatynia - UKS TS Sparta Lubań 0:10🏓 ⇓
17 4JG 2/17 2022-04-23 14:00 KS Rackets Bogatynia - LKS Proszowa 4:10🏓 ⇓
18 4JG 2/18 2022-05-14 14:00 KS Rackets Bogatynia - UKS Maraton Pisarzowice 5:10🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KD
2
MM
3
NS
4
OS
5
PD
6
SR
7
SG
8
TK
1 (D) KTS Jelenia Góra III 1,5     1,0 0,0   3,5 0,0 6
2 (W) KS Top Spin Miłków 0,0     0,0 0,0     0,0 0
3 (D) LZS TS Zaręba II 0,0     0,0 0,0     0,0 0
4 (W) LZS Święci Radostów 1,0     0,0 0,0     0,0 1
5 (W) LZS Włosień I 0,0   0,0   0,0 0,0     0
6 (D) LZS Włosień II 0,0 1,5 2,5 2,5     3,5   10
7 (W) UKS TS Sparta Lubań     0,0 0,0 0,0     0,0 0
8 (D) LKS Proszowa 1,5 2,5   0,0       0,0 4
9 (W) UKS Maraton Pisarzowice 0,0   0,0   0,0 0,0     0
10 (W) KTS Jelenia Góra III 0,0   0,0   0,0 0,0     0
11 (D) KS Top Spin Miłków     0,0 2,0 0,0   1,0   3
12 (W) LZS TS Zaręba II 0,0   1,0 1,0     2,0   4
13 (D) LZS Święci Radostów 1,0   0,0 0,0     1,0   2
14 (D) LZS Włosień I 0,0     0,0 0,0   0,0   0
15 (W) LZS Włosień II 4,5   3,0 1,5 1,0       10
16 (D) UKS TS Sparta Lubań     0,0 0,0 0,0   0,0   0
17 (D) LKS Proszowa 1,5   1,0   0,0   1,5   4
18 (D) UKS Maraton Pisarzowice 1,5   1,0   1,0   1,5   5
Razem 12,5 4,0 8,5 8,0 2,0 0,0 14,0 0,0 49
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 KOZIEJ Dariusz 1969 M 8144 10.09.2021 735
2 MYŚLIWIEC Marek 1970 M 11063 19.10.2021 1378
3 NOWAK Stanisław 1965 M 8145 10.09.2021 736
4 OGONOWSKI Sylwester 1978 M 8146 10.09.2021 737
5 PODGÓRSKI Dariusz 1971 M 8147 10.09.2021 738
6 SIADKOWSKI Ryszard 1959 M 11062 19.10.2021 1377
7 SYLWESTRZAK Grzegorz 1961 M 8148 10.09.2021 739
8 TRYPUĆ Krzysztof 1986 M 8149 10.09.2021 740