KS Top Spin Miłków (M)
Klub: KS Top Spin Miłków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
MIŁKÓW 153
Sprzęt: DONIC, ANDRO, DONIC -2 SZT.
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mariusz Zwonik (tel. 607 445 985)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 CHOJNACKI Leszek 1963 M 7293 09.09.2021 609 06.10.2021
2 DYMEK Paweł 1964 M 7294 09.09.2021 610 06.10.2021
3 DYMEK Piotr 1964 M 7295 09.09.2021 611 06.10.2021
4 MARZEWSKI Dariusz 1973 M 7296 09.09.2021 612 06.10.2021
5 WAŁKUSKI Mirosław 1965 M 7297 09.09.2021 613 06.10.2021
6 ZWOLIŃSKI Karol 1990 M 7298 09.09.2021 614 06.10.2021
7 ZWONIK Mariusz 1973 M 7299 09.09.2021 615 06.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4JG 1/1 2021-10-09 14:00 UKS Maraton Pisarzowice - KS Top Spin Miłków 8:10🏓 ⇑
2 4JG 1/2 2021-10-25 17:00 KS Top Spin Miłków - KS Rackets Bogatynia 10:0🏓 ⇑
3 4JG 1/3 2021-10-30 14:00 KS Top Spin Miłków - LZS Święci Radostów 9:9🏓 ⇔
4 4JG 1/4 2021-11-05 18:00 LZS Włosień II - KS Top Spin Miłków 1:10🏓 ⇑
5 4JG 1/5 2021-11-20 14:00 KS Top Spin Miłków - LKS Proszowa 10:3🏓 ⇑
6 4JG 1/6 2021-11-27 14:00 KTS Jelenia Góra III - KS Top Spin Miłków 10:5🏓 ⇓
7 4JG 1/7 2021-12-04 14:00 KS Top Spin Miłków - LZS TS Zaręba II 10:5🏓 ⇑
8 4JG 1/8 2021-12-11 14:00 LZS Włosień I - KS Top Spin Miłków 7:10🏓 ⇑
9 4JG 1/9 2021-12-17 17:00 KS Top Spin Miłków - UKS TS Sparta Lubań 10:7🏓 ⇑
10 4JG 2/10 2022-01-15 14:00 KS Top Spin Miłków - UKS Maraton Pisarzowice 10:4🏓 ⇑
11 4JG 2/11 2022-01-22 14:00 KS Rackets Bogatynia - KS Top Spin Miłków 3:10🏓 ⇑
12 4JG 2/12 2022-02-19 14:00 LZS Święci Radostów - KS Top Spin Miłków 10:6🏓 ⇓
13 4JG 2/13 2022-02-26 14:00 KS Top Spin Miłków - LZS Włosień II 10:1🏓 ⇑
14 4JG 2/14 2022-03-12 14:00 LKS Proszowa - KS Top Spin Miłków 2:10🏓 ⇑
15 4JG 2/15 2022-03-25 18:30 KS Top Spin Miłków - KTS Jelenia Góra III 3:10🏓 ⇓
16 4JG 2/16 2022-04-09 14:00 LZS TS Zaręba II - KS Top Spin Miłków 10:6🏓 ⇓
17 4JG 2/17 2022-04-23 14:00 KS Top Spin Miłków - LZS Włosień I 10:7🏓 ⇑
18 4JG 2/18 2022-05-14 10:00 UKS TS Sparta Lubań - KS Top Spin Miłków 10:7🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) UKS Maraton Pisarzowice 1,0   0,0   2,0 3,5 3,5 10
2 (D) KS Rackets Bogatynia 2,5 1,0 2,5     1,5 2,5 10
3 (D) LZS Święci Radostów 1,5       3,5 3,5 0,5 9
4 (W) LZS Włosień II   2,5 2,5 2,5     2,5 10
5 (D) LKS Proszowa   1,5 2,5 1,0   2,0 3,0 10
6 (W) KTS Jelenia Góra III   0,5 0,5   0,0 2,0 2,0 5
7 (D) LZS TS Zaręba II   1,5 0,5   2,0 4,5 1,5 10
8 (W) LZS Włosień I 2,0       3,0 3,5 1,5 10
9 (D) UKS TS Sparta Lubań 1,5 0,0     1,5 4,5 2,5 10
10 (D) UKS Maraton Pisarzowice   1,5 2,5 0,0 3,0 1,5 1,5 10
11 (W) KS Rackets Bogatynia 1,0 1,5 3,5 1,0   1,5 1,5 10
12 (W) LZS Święci Radostów 3,0 1,5 1,5       0,0 6
13 (D) LZS Włosień II 2,5 1,5 2,5 2,0     1,5 10
14 (W) LKS Proszowa 3,5 1,5 2,5 2,5       10
15 (D) KTS Jelenia Góra III 1,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 1,0 3
16 (W) LZS TS Zaręba II 1,5 0,0 0,0 0,0 0,5 3,0 1,0 6
17 (D) LZS Włosień I 1,0 0,0 2,0   2,0 3,5 1,5 10
18 (W) UKS TS Sparta Lubań     2,0   2,5 1,5 1,0 7
Razem 22,0 14,5 25,0 9,0 20,0 37,0 28,5 156
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 CHOJNACKI Leszek 1963 M 7293 09.09.2021 609
2 DYMEK Paweł 1964 M 7294 09.09.2021 610
3 DYMEK Piotr 1964 M 7295 09.09.2021 611
4 MARZEWSKI Dariusz 1973 M 7296 09.09.2021 612
5 WAŁKUSKI Mirosław 1965 M 7297 09.09.2021 613
6 ZWOLIŃSKI Karol 1990 M 7298 09.09.2021 614
7 ZWONIK Mariusz 1973 M 7299 09.09.2021 615