IV liga Jelenia Góra
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2022-04-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-04-05 18:00 76 KTS Jelenia Góra III - LZS Święci Radostów 10:8
1   A KOSAL Maciej W SZŁABOWICZ Piotr 3:1 (12:10, 11:9, 10:12, 11:9) 1:0
2   B TROĆ Remigiusz X KOCIOŁEK Piotr 0:3 (8:11, 10:12, 9:11) 1:1
3   C MISKA Kamil Y ZIMROZ Paweł 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 2:1
4   D WOJNAROWICZ Paweł Z ŁAZAROWICZ Mariusz 3:1 (12:10, 11:7, 3:11, 11:5) 3:1
5   A MISKA Kamil
MOTYKA Mariusz
W KOCIOŁEK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 3:2
6   B KOSAL Maciej
TROĆ Remigiusz
X ŁAZAROWICZ Mariusz
ZIMROZ Paweł
0:3 (6:11, 1:11, 8:11) 3:3
7   A KOSAL Maciej X KOCIOŁEK Piotr 3:1 (8:11, 11:1, 12:10, 12:10) 4:3
8   B TROĆ Remigiusz W SZŁABOWICZ Piotr 2:3 (7:11, 3:11, 11:7, 11:7, 10:12) 4:4
9   D WOJNAROWICZ Paweł Y ZIMROZ Paweł 3:2 (11:9, 6:11, 10:12, 13:11, 11:8) 5:4
10   C MISKA Kamil Z ŁAZAROWICZ Mariusz 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 5:5
11   A KOSAL Maciej Y ZIMROZ Paweł 3:1 (11:8, 8:11, 11:3, 11:3) 6:5
12   C MISKA Kamil W SZŁABOWICZ Piotr 0:3 (12:14, 13:15, 5:11) 6:6
13   B TROĆ Remigiusz Z ŁAZAROWICZ Mariusz 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 6:7
14   D WOJNAROWICZ Paweł X KOCIOŁEK Piotr 3:0 (11:4, 11:9, 11:1) 7:7
15   A KOSAL Maciej Z ŁAZAROWICZ Mariusz 2:3 (11:7, 6:11, 11:6, 9:11, 8:11) 7:8
16   D WOJNAROWICZ Paweł W SZŁABOWICZ Piotr 3:2 (7:11, 11:9, 5:11, 12:10, 11:6) 8:8
17   B TROĆ Remigiusz Y ZIMROZ Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 9:8
18   C MISKA Kamil X KOCIOŁEK Piotr 3:2 (7:11, 11:5, 8:11, 11:9, 14:12) 10:8
2022-04-09 14:00 77 LZS TS Zaręba II - KS Top Spin Miłków 10:6
1   A ROK Tomasz W ZWOLIŃSKI Karol 2:3 (11:6, 7:11, 11:6, 10:12, 9:11) 0:1
2   B FILAR Krzysztof X WAŁKUSKI Mirosław 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) 1:1
3   C ADAMCZUK Andrzej Y CHOJNACKI Leszek 2:3 (11:6, 11:9, 2:11, 9:11, 8:11) 1:2
4   D ŚWIEŻAK Dawid Z ZWONIK Mariusz 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 2:2
5   A FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
W CHOJNACKI Leszek
WAŁKUSKI Mirosław
2:3 (11:7, 10:12, 11:7, 11:13, 11:13) 2:3
6   B ADAMCZUK Andrzej
ŚWIEŻAK Dawid
X DYMEK Paweł
DYMEK Piotr
3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 3:3
7   A ROK Tomasz X DYMEK Piotr 3:0 (11:6, 14:12, 14:12) 4:3
8   B FILAR Krzysztof W ZWOLIŃSKI Karol 2:3 (11:1, 11:9, 11:13, 5:11, 6:11) 4:4
9   D ŚWIEŻAK Dawid Y CHOJNACKI Leszek 3:2 (9:11, 12:10, 11:9, 6:11, 11:7) 5:4
10   C ADAMCZUK Andrzej Z ZWONIK Mariusz 3:2 (6:11, 11:7, 11:8, 8:11, 12:10) 6:4
11   A ROK Tomasz Y MARZEWSKI Dariusz 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 7:4
12   C ADAMCZUK Andrzej W ZWOLIŃSKI Karol 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 9:11) 7:5
13   B FILAR Krzysztof Z ZWONIK Mariusz 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 8:5
14   D ŚWIEŻAK Dawid X DYMEK Piotr 3:2 (5:11, 3:11, 11:8, 11:5, 11:9) 9:5
15   A ROK Tomasz Z ZWONIK Mariusz 2:3 (8:11, 11:3, 11:8, 6:11, 8:11) 9:6
16   D ŚWIEŻAK Dawid W ZWOLIŃSKI Karol 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 10:6
2022-04-09 15:00 78 LZS Włosień I - UKS Maraton Pisarzowice 10:3
1   A PASZKIEWICZ Wiesław W URBAŃSKI Adam 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 1:0
2   B GAWRYLUK Tomasz X MAŁECKI Dariusz 3:1 (9:11, 11:8, 11:4, 11:8) 2:0
3   C GOŁOSZ Miłosz Y KOSAL Marek 0:3 (12:14, 6:11, 8:11) 2:1
4   D ŚWIĘCICKI Mirosław Z CZERNECKI Piotr 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 2:2
5   A GAWRYLUK Tomasz
ŚWIĘCICKI Mirosław
W MAŁECKI Dariusz
URBAŃSKI Adam
3:2 (11:7, 10:12, 8:11, 11:6, 11:3) 3:2
6   B GOŁOSZ Miłosz
PASZKIEWICZ Wiesław
X CZERNECKI Piotr
KOSAL Marek
3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 4:2
7   A PASZKIEWICZ Wiesław X MAŁECKI Dariusz 3:2 (9:11, 6:11, 11:9, 11:9, 11:7) 5:2
8   B GAWRYLUK Tomasz W URBAŃSKI Adam 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 6:2
9   D ŚWIĘCICKI Mirosław Y KOSAL Marek 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) 6:3
10   C GOŁOSZ Miłosz Z CZERNECKI Piotr 3:2 (4:11, 11:7, 2:11, 11:8, 11:7) 7:3
11   A PASZKIEWICZ Wiesław Y KOSAL Marek 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:5) 8:3
12   C GOŁOSZ Miłosz W URBAŃSKI Adam 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 9:3
13   B GAWRYLUK Tomasz Z CZERNECKI Piotr 3:2 (8:11, 11:9, 11:6, 10:12, 11:4) 10:3
2022-04-09 14:00 79 KS Rackets Bogatynia - UKS TS Sparta Lubań 0:10
1   A SYLWESTRZAK Grzegorz W ZAWADZKI Roman 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) 0:1
2   B PODGÓRSKI Dariusz X MAJCZAK Marek 2:3 (10:12, 11:9, 9:11, 13:11, 8:11) 0:2
3   C OGONOWSKI Sylwester Y SZKLANY Krystian 1:3 (6:11, 11:7, 6:11, 8:11) 0:3
4   D NOWAK Stanisław Z ŚCIEŻKA Łukasz 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 9:11) 0:4
5   A OGONOWSKI Sylwester
SYLWESTRZAK Grzegorz
W SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 0:5
6   B NOWAK Stanisław
PODGÓRSKI Dariusz
X MAJCZAK Marek
ZAWADZKI Roman
0:3 (9:11, 5:11, 11:13) 0:6
7   A SYLWESTRZAK Grzegorz X MAJCZAK Marek 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 8:11) 0:7
8   B PODGÓRSKI Dariusz W ZAWADZKI Roman 0:3 (13:15, 3:11, 7:11) 0:8
9   D NOWAK Stanisław Y SZKLANY Krystian 1:3 (6:11, 9:11, 11:3, 3:11) 0:9
10   C OGONOWSKI Sylwester Z ŚCIEŻKA Łukasz 0:3 (7:11, 5:11, 2:11) 0:10
2022-04-09 14:00 80 LKS Proszowa - LZS Włosień II 10:0
1   A SUBOCZ Krzysztof W DZIERLA Zdzisław 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 1:0
2   B ŚLIWIŃSKI Edward X GROCHALA Wiktor 3:1 (11:9, 10:12, 11:9, 11:8) 2:0
3   C SOLIŁO Marian Y KONOPELSKI Józef 3:0 (11:1, 11:9, 11:6) 3:0
4   D GOŁUCKI Sławomir Z SZELIGA Tomasz 3:0 (11:9, 11:2, 11:4) 4:0
5   A GOŁUCKI Sławomir
ŚLIWIŃSKI Edward
W DZIERLA Zdzisław
GROCHALA Wiktor
3:1 (11:9, 10:12, 11:9, 11:8) 5:0
6   B SOLIŁO Marian
SUBOCZ Krzysztof
X KONOPELSKI Józef
SZELIGA Tomasz
3:2 (9:11, 11:6, 9:11, 11:4, 11:6) 6:0
7   A SUBOCZ Krzysztof X GROCHALA Wiktor 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 7:0
8   B ŚLIWIŃSKI Edward W DZIERLA Zdzisław 3:1 (11:9, 10:12, 11:8, 11:8) 8:0
9   D GOŁUCKI Sławomir Y KONOPELSKI Józef 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 9:0
10   C SOLIŁO Marian Z SZELIGA Tomasz 3:1 (11:7, 12:14, 11:6, 11:9) 10:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18