UKS Maraton Pisarzowice (M)
Klub: UKS Maraton Pisarzowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Pisarzowice 149
58-400 Kamienna Góra
Sprzęt: Andro, Tibhar smasch - 12stołów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Kosal (tel. 507 668 280)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 CZERNECKI Piotr 1985 M 9297 17.09.2021 898 12.10.2021
2 DUDA Kornel 1984 M 9298 17.09.2021 899 15.01.2022
3 GIL Witold 1970 M 9300 17.09.2021 901 04.12.2021
4 KOSAL Marek 1972 M 9301 17.09.2021 902 30.10.2021
5 MAŁECKI Dariusz 1966 M 9302 17.09.2021 903 07.11.2021
6 STACHNIUK Andrzej 1965 M 9304 17.09.2021 905 30.10.2021
7 ŚWIRAD Przemysław 1991 M 9305 17.09.2021 906 23.01.2022
8 URBAŃSKI Adam 1971 M 9306 17.09.2021 907 14.12.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4JG 1/1 2021-10-09 14:00 UKS Maraton Pisarzowice - KS Top Spin Miłków 8:10🏓 ⇓
2 4JG 1/2 2021-10-23 14:00 LZS Święci Radostów - UKS Maraton Pisarzowice 9:9🏓 ⇔
3 4JG 1/3 2021-10-30 14:00 UKS Maraton Pisarzowice - LZS Włosień II 10:0🏓 ⇑
4 4JG 1/4 2021-11-06 14:00 LKS Proszowa - UKS Maraton Pisarzowice 1:10🏓 ⇑
5 4JG 1/5 2021-11-20 14:00 UKS Maraton Pisarzowice - KTS Jelenia Góra III 5:10🏓 ⇓
6 4JG 1/6 2021-12-02 18:00 LZS TS Zaręba II - UKS Maraton Pisarzowice 10:1🏓 ⇓
7 4JG 1/7 2021-12-04 14:00 UKS Maraton Pisarzowice - LZS Włosień I 10:1🏓 ⇑
8 4JG 1/8 2021-12-13 18:00 UKS Maraton Pisarzowice - UKS TS Sparta Lubań 8:10🏓 ⇓
9 4JG 1/9 2021-12-18 14:00 UKS Maraton Pisarzowice - KS Rackets Bogatynia 10:0🏓 ⇑
10 4JG 2/10 2022-01-15 14:00 KS Top Spin Miłków - UKS Maraton Pisarzowice 10:4🏓 ⇓
11 4JG 2/11 2022-01-22 14:00 UKS Maraton Pisarzowice - LZS Święci Radostów 9:9🏓 ⇔
12 4JG 2/12 2022-02-21 18:00 LZS Włosień II - UKS Maraton Pisarzowice 3:10🏓 ⇑
13 4JG 2/13 2022-02-26 14:00 UKS Maraton Pisarzowice - LKS Proszowa 7:10🏓 ⇓
14 4JG 2/14 2022-03-12 14:00 KTS Jelenia Góra III - UKS Maraton Pisarzowice 10:3🏓 ⇓
15 4JG 2/15 2022-03-26 14:00 UKS Maraton Pisarzowice - LZS TS Zaręba II 10:4🏓 ⇑
16 4JG 2/16 2022-04-09 15:00 LZS Włosień I - UKS Maraton Pisarzowice 10:3🏓 ⇓
17 4JG 2/17 2022-04-22 17:00 UKS TS Sparta Lubań - UKS Maraton Pisarzowice 10:5🏓 ⇓
18 4JG 2/18 2022-05-14 14:00 KS Rackets Bogatynia - UKS Maraton Pisarzowice 5:10🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) KS Top Spin Miłków 4,5       1,0   1,5 1,0 8
2 (W) LZS Święci Radostów 4,5       1,0   1,5 2,0 9
3 (D) LZS Włosień II 2,5     1,5   2,5 1,0 2,5 10
4 (W) LKS Proszowa 3,5       1,5 2,5 2,5   10
5 (D) KTS Jelenia Góra III 2,0     1,5     0,0 1,5 5
6 (W) LZS TS Zaręba II 1,0     0,0 0,0       1
7 (D) LZS Włosień I 2,5   1,5 2,0 1,5 2,5     10
8 (D) UKS TS Sparta Lubań       3,5 2,0 2,5   0,0 8
9 (D) KS Rackets Bogatynia 2,5     2,5 2,5 2,5     10
10 (W) KS Top Spin Miłków 3,0 0,0     1,0     0,0 4
11 (D) LZS Święci Radostów 3,5     2,0 1,0 1,5 0,0 1,0 9
12 (W) LZS Włosień II 3,5     3,5     1,5 1,5 10
13 (D) LKS Proszowa 4,5 0,0         1,5 1,0 7
14 (W) KTS Jelenia Góra III 2,0     1,0 0,0   0,0   3
15 (D) LZS TS Zaręba II 3,5     2,0 2,0 2,5     10
16 (W) LZS Włosień I 1,0     2,0 0,0     0,0 3
17 (W) UKS TS Sparta Lubań 3,5       1,0   0,5 0,0 5
18 (W) KS Rackets Bogatynia 3,5     3,5     1,0 2,0 10
Razem 51,0 0,0 1,5 25,0 14,5 16,5 11,0 12,5 132
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 CZERNECKI Piotr 1985 M 9297 17.09.2021 898
2 DUDA Kornel 1984 M 9298 17.09.2021 899
3 GIL Witold 1970 M 9300 17.09.2021 901
4 KOSAL Marek 1972 M 9301 17.09.2021 902
5 MAŁECKI Dariusz 1966 M 9302 17.09.2021 903
6 STACHNIUK Andrzej 1965 M 9304 17.09.2021 905
7 ŚWIRAD Przemysław 1991 M 9305 17.09.2021 906
8 URBAŃSKI Adam 1971 M 9306 17.09.2021 907