LZS TS Zaręba II (M)
Klub: LZS TS Zaręba
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Osiedlowa 29
59-800 Zaręba
Sprzęt: Joola Prime, Donic Persson 25, 2
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Andrzej Adamczuk (tel. 506 150 292)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 ADAMCZUK Andrzej 1967 M 4094 02.09.2021 311 14.10.2021
2 ADAMCZUK Mateusz 1993 M 4096 02.09.2021 313 04.12.2021
3 FILAR Krzysztof 1968 M 4100 02.09.2021 317 14.10.2021
4 HAŁAS Iwona 1969 K 4101 02.09.2021 318 14.10.2021
5 KŁUSEK Robert 2004 M 4112 02.09.2021 329 28.03.2022
6 LESZCZYŃSKI Roman 1956 M 4104 02.09.2021 321 14.10.2021
7 MAZUR Gracjan 2003 M 4113 02.09.2021 330 28.03.2022
8 ROK Tomasz 1983 M 4105 02.09.2021 322 14.10.2021
9 ŚWIEŻAK Dawid 1997 M 4110 02.09.2021 327 14.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4JG 1/1 2021-10-07 18:00 LZS TS Zaręba II - LKS Proszowa 10:4🏓 ⇑
2 4JG 1/2 2021-10-23 13:00 KTS Jelenia Góra III - LZS TS Zaręba II 6:10🏓 ⇑
3 4JG 1/3 2021-10-30 14:00 KS Rackets Bogatynia - LZS TS Zaręba II 0:10🏓 ⇑
4 4JG 1/4 2021-11-08 17:30 LZS TS Zaręba II - LZS Włosień I 10:7🏓 ⇑
5 4JG 1/5 2021-11-19 17:30 UKS TS Sparta Lubań - LZS TS Zaręba II 9:9🏓 ⇔
6 4JG 1/6 2021-12-02 18:00 LZS TS Zaręba II - UKS Maraton Pisarzowice 10:1🏓 ⇑
7 4JG 1/7 2021-12-04 14:00 KS Top Spin Miłków - LZS TS Zaręba II 10:5🏓 ⇓
8 4JG 1/8 2021-12-09 18:00 LZS TS Zaręba II - LZS Święci Radostów 10:8🏓 ⇑
9 4JG 1/9 2021-12-18 10:00 LZS Włosień II - LZS TS Zaręba II 1:10🏓 ⇑
10 4JG 2/10 2022-01-11 17:30 LKS Proszowa - LZS TS Zaręba II 3:10🏓 ⇑
11 4JG 2/11 2022-01-25 18:00 LZS TS Zaręba II - KTS Jelenia Góra III 6:10🏓 ⇓
12 4JG 2/12 2022-02-22 17:00 LZS TS Zaręba II - KS Rackets Bogatynia 10:4🏓 ⇑
13 4JG 2/13 2022-03-03 17:30 LZS Włosień I - LZS TS Zaręba II 3:10🏓 ⇑
14 4JG 2/14 2022-03-09 17:30 LZS TS Zaręba II - UKS TS Sparta Lubań 6:10🏓 ⇓
15 4JG 2/15 2022-03-26 14:00 UKS Maraton Pisarzowice - LZS TS Zaręba II 10:4🏓 ⇓
16 4JG 2/16 2022-04-09 14:00 LZS TS Zaręba II - KS Top Spin Miłków 10:6🏓 ⇑
17 4JG 2/17 2022-04-21 19:00 LZS Święci Radostów - LZS TS Zaręba II 10:5🏓 ⇓
18 4JG 2/18 2022-05-12 18:00 LZS TS Zaręba II - LZS Włosień II 10:2🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) LKS Proszowa 3,0   3,0     1,0   1,0 2,0 10
2 (W) KTS Jelenia Góra III 2,5   2,5     0,0   1,5 3,5 10
3 (W) KS Rackets Bogatynia     2,5 1,5   2,5   1,5 2,0 10
4 (D) LZS Włosień I 2,0   3,5         2,5 2,0 10
5 (W) UKS TS Sparta Lubań 1,5   2,5         3,5 1,5 9
6 (D) UKS Maraton Pisarzowice 3,5   2,5         1,5 2,5 10
7 (W) KS Top Spin Miłków 2,0 0,0       0,0     3,0 5
8 (D) LZS Święci Radostów 1,0   2,5         3,5 3,0 10
9 (W) LZS Włosień II 2,5   2,5         2,5 2,5 10
10 (W) LKS Proszowa 2,5   1,0         3,0 3,5 10
11 (D) KTS Jelenia Góra III 1,0   1,5     0,0     3,5 6
12 (D) KS Rackets Bogatynia     2,5     1,5   3,5 2,5 10
13 (W) LZS Włosień I 3,0   1,5     0,0   3,5 2,0 10
14 (D) UKS TS Sparta Lubań 1,0   1,0         2,0 2,0 6
15 (W) UKS Maraton Pisarzowice   0,0     0,0   0,0 3,5 0,5 4
16 (D) KS Top Spin Miłków 1,5   2,0         2,0 4,5 10
17 (W) LZS Święci Radostów 1,0   0,0         1,0 3,0 5
18 (D) LZS Włosień II         0,5 3,5   3,5 2,5 10
Razem 28,0 0,0 31,0 1,5 0,5 8,5 0,0 39,5 46,0 155
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 ADAMCZUK Andrzej 1967 M 4094 02.09.2021 311
2 ADAMCZUK Mateusz 1993 M 4096 02.09.2021 313
3 FILAR Krzysztof 1968 M 4100 02.09.2021 317
4 HAŁAS Iwona 1969 K 4101 02.09.2021 318
5 KŁUSEK Robert 2004 M 4112 02.09.2021 329
6 LESZCZYŃSKI Roman 1956 M 4104 02.09.2021 321
7 MAZUR Gracjan 2003 M 4113 02.09.2021 330
8 ROK Tomasz 1983 M 4105 02.09.2021 322
9 ŚWIEŻAK Dawid 1997 M 4110 02.09.2021 327