Andrzej Adamczuk
Numer zawodnika: 311
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1967
Przynależność klubowa: LZS TS Zaręba
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 7116
Numer licencji okres.: 8050
Data wydania: 07.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-10-01 16:00
1. LZSTS Zaręba - LZS Włosień 10:7
4   D ADAMCZUK Andrzej Z TRAWICKI Daniel 2:3 (8:11, 6:11, 11:9, 11:6, 7:11) ⇓
5   A ADAMCZUK Andrzej
OKUNIEWICZ Artur
W ŚWIEŻAK Dawid
TRAWICKI Damian
3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇑
9   D ADAMCZUK Andrzej Y ŚWIEŻAK Dawid 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇓
14   D ADAMCZUK Andrzej X ATLAK Miłosz 3:2 (11:6, 6:11, 11:5, 10:12, 11:8) ⇑
16   D ADAMCZUK Andrzej W TRAWICKI Damian 1:3 (7:11, 11:4, 8:11, 9:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00
7. LZSTS Zaręba - LZS SKS Raszówka 2 10:5
5   A ADAMCZUK Andrzej
OKUNIEWICZ Artur
W CERAZY Józef
MARSZAŁEK Krzysztof
3:1 (9:11, 11:6, 11:4, 11:7) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 13:00 ⇨ 2023-10-11 17:30
15. KS Top Spin Miłków 2 - LZSTS Zaręba 2 9:9
4   D BARAN Dawid Z ADAMCZUK Andrzej 1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 6:11) ⇑
6   B BARAN Dawid
MACHOWSKI Rafał
X ADAMCZUK Andrzej
LESZCZYŃSKI Roman
1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 9:11) ⇑
10   C DYMEK Paweł Z ADAMCZUK Andrzej 2:3 (7:11, 4:11, 12:10, 11:9, 9:11) ⇑
13   B MACHOWSKI Rafał Z ADAMCZUK Andrzej 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) ⇑
15   A ZWOLIŃSKI Karol Z ADAMCZUK Andrzej 1:3 (8:11, 11:7, 4:11, 7:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00
20. LZSTS Zaręba 2 - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 2 10:1
1   A ADAMCZUK Andrzej W JAGIEŁŁO Tadeusz 3:0 (11:1, 11:4, 11:7) ⇑
6   B ADAMCZUK Andrzej
LESZCZYŃSKI Roman
X GRZEGOREK Joanna
MAKOWSKI Marek
3:0 (11:4, 11:3, 11:5) ⇑
7   A ADAMCZUK Andrzej X MAKOWSKI Marek 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) ⇑
11   A ADAMCZUK Andrzej Y GRZEGOREK Joanna 3:0 (11:8, 11:4, 11:4) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-06 17:00
25. KS Rackets Bogatynia - LZSTS Zaręba 2 4:10
1   A SYLWESTRZAK Grzegorz W ADAMCZUK Andrzej 2:3 (12:10, 4:11, 5:11, 11:3, 6:11) ⇑
6   B KOZIEJ Dariusz
SYLWESTRZAK Grzegorz
X ADAMCZUK Andrzej
LESZCZYŃSKI Roman
1:3 (7:11, 12:10, 6:11, 4:11) ⇑
8   B MROZEK Jakub W ADAMCZUK Andrzej 1:3 (12:10, 6:11, 9:11, 8:11) ⇑
12   C KOZIEJ Dariusz W ADAMCZUK Andrzej 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00 ⇨ 2023-11-09 18:00
29. LKS Proszowa - LZSTS Zaręba 2 3:10
1   A SOLIŁO Marian W ADAMCZUK Andrzej 1:3 (3:11, 11:8, 8:11, 6:11) ⇑
5   A SUBOCZ Krzysztof
SZPAK Artur
W ADAMCZUK Andrzej
LESZCZYŃSKI Roman
0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇑
8   B ŚLIWIŃSKI Edward W ADAMCZUK Andrzej 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) ⇑
12   C SUBOCZ Krzysztof W ADAMCZUK Andrzej 0:3 (1:11, 2:11, 2:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1458 - - 0000
2007 ATLAK Miłosz 1990
616 AUGUST Krzysztof 1980
1596 BARAN Dawid 1995
1141 BATÓG Tomasz 1975
870 BEDNARZ Adrian 1984
160 BIAŁEK Andrzej 1965
161 BIAŁEK Bartłomiej 1993
23 BUDIAKOWSKI Paweł 1986
971 BUTRYM Dariusz 1972
609 CHOJNACKI Leszek 1963
610 DYMEK Paweł 1964
973 GAWRYLUK Tomasz 1979
833 GICALA Grzegorz 1976
871 GIL Grzegorz 1985
922 GLIB Michał 1999
439 GOŁUCKI Sławomir 1968
618 GRZEGOREK Joanna 1977
781 HAZNAR Sebastian 1996
836 IGNATIUK Arkadiusz 1992
621 JAGIEŁŁO Tadeusz 1956
17 KACPERCZYK Kamil 1989
1076 KOCIOŁEK Piotr 1988
978 KONOPELSKI Józef 1949
979 KORYTKOWSKI Tomasz 1977
838 KOSAL Maciej 1981
902 KOSAL Marek 1972
735 KOZIEJ Dariusz 1969
839 KURPIEL Krzysztof 1960
1153 KWIATKOWSKI Jan 1972
1079 ŁAZAROWICZ Mariusz 1992
1597 MACHOWSKI Rafał 1997
162 MAJCZAK Marek 1976
625 MAKOWSKI Marek 1959
903 MAŁECKI Dariusz 1966
1637 MANOWIEC Mateusz 1990
843 MIKIEL Waldemar 1960
1334 MIKULICZ Adam 1980
844 MISKA Kamil 1988
845 MOTYKA Mariusz 1976
1561 MROZEK Jakub 1988
980 OLECHNIK Dariusz 1973
627 OLEJNIK Piotr 1969
924 OPYD Oskar 2001
440 ORDYNOWSKI Sławomir 1966
981 PASZKIEWICZ Wiesław 1974
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
630 PRZYLEPA Zbigniew 1969
926 ROJEK Michał 1992
848 SOKALSKI Wojciech 1960
443 SOLIŁO Marian 1968
19 STOS Dariusz 1966
444 SUBOCZ Krzysztof 1987
739 SYLWESTRZAK Grzegorz 1961
166 SZKLANY Krystian 1973
1082 SZŁABOWICZ Piotr 1993
445 SZPAK Artur 1970
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
446 ŚLIWIŃSKI Edward 1960
447 ŚLIWIŃSKI Rafał 1988
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
328 TRAWICKI Damian 1998
472 TRAWICKI Daniel 1998
849 TROĆ Remigiusz 1976
850 TROJAN Robert 1975
613 WAŁKUSKI Mirosław 1965
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
876 WOŁOWICKI Marcin 1986
1337 ZARÓWNY Przemysław 1972
169 ZAWADZKI Roman 1973
1085 ZIMROZ Paweł 1986
614 ZWOLIŃSKI Karol 1990
615 ZWONIK Mariusz 1973
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964