Sławomir Gołucki
Numer zawodnika: 439
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: LKS Proszowa
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 42153
Numer licencji okres.: 100
Data wydania: 03.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-27 18:00
2. LZS Święci Radostów - LKS Proszowa 10:3
1   A ŁAZAROWICZ Mariusz W GOŁUCKI Sławomir 3:0 (11:9, 12:10, 11:5) ⇓
5   A BOSAK Piotr
ŁAZAROWICZ Mariusz
W GOŁUCKI Sławomir
SZPAK Artur
2:3 (7:11, 11:6, 5:11, 11:7, 7:11) ⇑
8   B KOCIOŁEK Piotr W GOŁUCKI Sławomir 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:7) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-12 18:00
7. LKS Proszowa - KTS Jelenia Góra 3 3:10
3   C GOŁUCKI Sławomir Y KOWALSKI Grzegorz 0:3 (9:11, 8:11, 1:11) ⇓
5   A GOŁUCKI Sławomir
ŚLIWIŃSKI Edward
W BARTCZYSZYN Paweł
OLSZEWSKI Krzysztof
0:3 (6:11, 9:11, 6:11) ⇓
10   C GOŁUCKI Sławomir Z OLSZEWSKI Krzysztof 1:3 (11:13, 3:11, 11:8, 6:11) ⇓
12   C GOŁUCKI Sławomir W BARTCZYSZYN Paweł 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 7:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 17:30
13. IKS Spin Bożejowice - LKS Proszowa 10:2
2   B MIKICIUK Mikołaj X GOŁUCKI Sławomir 0:3 (7:11, 5:11, 11:13) ⇑
6   B STOS Dariusz
BUDIAKOWSKI Paweł
X GOŁUCKI Sławomir
SZPAK Artur
3:0 (11:5, 11:9, 11:4) ⇓
7   A KACPERCZYK Kamil X GOŁUCKI Sławomir 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 14:00
18. LKS Proszowa - KS Top Spin Miłków 8:10
3   C GOŁUCKI Sławomir Y DYMEK Piotr 1:3 (6:11, 11:8, 11:13, 8:11) ⇓
6   B GOŁUCKI Sławomir
ŚLIWIŃSKI Edward
X DYMEK Piotr
ZWONIK Mariusz
1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 10:12) ⇓
10   C GOŁUCKI Sławomir Z ZALESSKI Bartłomiej 3:1 (11:8, 11:4, 9:11, 11:9) ⇑
12   C GOŁUCKI Sławomir W ZWONIK Mariusz 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 2:11) ⇓
18   C GOŁUCKI Sławomir X CHOJNACKI Leszek 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 17:00
24. KS Top Spin Miłków 2 - LKS Proszowa 10:2
1   A ZWOLIŃSKI Karol W GOŁUCKI Sławomir 3:0 (11:1, 11:5, 11:6) ⇓
5   A DYMEK Paweł
MARZEWSKI Dariusz
W GOŁUCKI Sławomir
ŚLIWIŃSKI Edward
3:0 (11:9, 11:4, 11:8) ⇓
8   B MARZEWSKI Dariusz W GOŁUCKI Sławomir 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇓
12   C DYMEK Paweł W GOŁUCKI Sławomir 3:0 (11:9, 11:6, 11:4) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00
35. KS Rackets Bogatynia - LKS Proszowa 10:6
3   C OGONOWSKI Sylwester Y GOŁUCKI Sławomir 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) ⇑
6   B OGONOWSKI Sylwester
MROZEK Jakub
X GOŁUCKI Sławomir
ŚLIWIŃSKI Rafał
1:3 (7:11, 14:12, 7:11, 7:11) ⇑
9   D KOZIEJ Dariusz Y GOŁUCKI Sławomir 3:1 (11:5, 5:11, 11:8, 11:8) ⇓
11   A SYLWESTRZAK Grzegorz Y GOŁUCKI Sławomir 3:2 (11:6, 7:11, 8:11, 11:4, 11:7) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 14:00 ⇨ 2023-12-07 18:00
40. LKS Proszowa - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 2 10:0
2   B GOŁUCKI Sławomir X KRÓL Jakub 3:2 (11:9, 7:11, 11:13, 11:7, 11:6) ⇑
6   B GOŁUCKI Sławomir
SZPAK Artur
X CHOIŃSKI Emil
RYBCZYŃSKI Michał
3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:6) ⇑
8   B GOŁUCKI Sławomir W PAWŁOWSKI Andrzej 3:2 (6:11, 11:8, 7:11, 11:8, 11:9) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 14:00
47. LKS Proszowa - LZS Święci Radostów 6:10
3   C GOŁUCKI Sławomir Y KOCIOŁEK Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇓
6   B GOŁUCKI Sławomir
SUBOCZ Krzysztof
X ŁAZAROWICZ Mariusz
ZIMROZ Paweł
0:3 (10:12, 7:11, 9:11) ⇓
10   C GOŁUCKI Sławomir Z ZIMROZ Paweł 2:3 (11:8, 11:6, 8:11, 9:11, 8:11) ⇓
12   C GOŁUCKI Sławomir W ŁAZAROWICZ Mariusz 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00
52. KTS Jelenia Góra 3 - LKS Proszowa 10:7
3   C OLSZEWSKI Krzysztof Y GOŁUCKI Sławomir 3:2 (11:6, 11:13, 11:7, 7:11, 11:5) ⇓
5   A KASPRZAK Regina
GROSS Wojciech
W GOŁUCKI Sławomir
SUBOCZ Krzysztof
3:1 (11:7, 10:12, 11:8, 13:11) ⇓
9   D GROSS Wojciech Y GOŁUCKI Sławomir 3:1 (7:11, 11:7, 11:9, 11:7) ⇓
11   A KOWALSKI Grzegorz Y GOŁUCKI Sławomir 3:2 (11:8, 6:11, 11:9, 9:11, 11:9) ⇓
17   B KASPRZAK Regina Y GOŁUCKI Sławomir 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 14:00
58. LKS Proszowa - IKS Spin Bożejowice 3:10
3   C GOŁUCKI Sławomir Y STRZELECKI Daniel 3:2 (11:7, 11:5, 4:11, 9:11, 11:9) ⇑
5   A GOŁUCKI Sławomir
ŚLIWIŃSKI Edward
W STOS Dariusz
BUDIAKOWSKI Paweł
1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 7:11) ⇓
10   C GOŁUCKI Sławomir Z STOS Dariusz 3:2 (2:11, 11:9, 11:8, 7:11, 11:9) ⇑
12   C GOŁUCKI Sławomir W BUDIAKOWSKI Paweł 2:3 (11:7, 6:11, 11:9, 5:11, 7:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00
63. KS Top Spin Miłków - LKS Proszowa 4:10
2   B CHOJNACKI Jakub X GOŁUCKI Sławomir 3:1 (11:9, 12:14, 11:8, 14:12) ⇓
6   B CHOJNACKI Leszek
ZALESSKI Bartłomiej
X GOŁUCKI Sławomir
ŚLIWIŃSKI Rafał
0:3 (2:11, 4:11, 1:11) ⇑
7   A WAŁKUSKI Mirosław X GOŁUCKI Sławomir 2:3 (11:7, 9:11, 7:11, 12:10, 10:12) ⇑
14   D CHOJNACKI Leszek X GOŁUCKI Sławomir 0:3 (9:11, 5:11, 3:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 14:00 ⇨ 2024-03-07 18:00
69. LKS Proszowa - KS Top Spin Miłków 2 10:8
1   A GOŁUCKI Sławomir W ZWOLIŃSKI Karol 0:3 (8:11, 5:11, 2:11) ⇓
7   A GOŁUCKI Sławomir X MARZEWSKI Dariusz 2:3 (8:11, 11:6, 11:7, 6:11, 7:11) ⇓
11   A GOŁUCKI Sławomir Y DYMEK Paweł 3:2 (11:6, 11:7, 9:11, 7:11, 11:5) ⇑
15   A GOŁUCKI Sławomir Z MACHOWSKI Rafał 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 12:00
74. LZSTS Zaręba 2 - LKS Proszowa 10:1
4   D FILAR Krzysztof Z GOŁUCKI Sławomir 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇓
5   A ADAMCZUK Andrzej
LESZCZYŃSKI Roman
W GOŁUCKI Sławomir
ŚLIWIŃSKI Edward
3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 11:8) ⇓
10   C LESZCZYŃSKI Roman Z GOŁUCKI Sławomir 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:9) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 14:00
80. LKS Proszowa - KS Rackets Bogatynia 10:7
3   C GOŁUCKI Sławomir Y PODGÓRSKI Dariusz 3:0 (12:10, 11:2, 11:7) ⇑
5   A GOŁUCKI Sławomir
ŚLIWIŃSKI Rafał
W KOZIEJ Dariusz
MROZEK Jakub
3:1 (12:10, 7:11, 11:8, 11:5) ⇑
10   C GOŁUCKI Sławomir Z KOZIEJ Dariusz 2:3 (11:7, 7:11, 9:11, 13:11, 5:11) ⇓
12   C GOŁUCKI Sławomir W MROZEK Jakub 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 12:00
86. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - LKS Proszowa 10:0
4   D AUGUST Krzysztof Z GOŁUCKI Sławomir 3:2 (11:7, 9:11, 11:8, 9:11, 11:5) ⇓
6   B AUGUST Krzysztof
OLEJNIK Piotr
X GOŁUCKI Sławomir
SOLIŁO Marian
3:0 (12:10, 11:2, 11:7) ⇓
10   C PRZYLEPA Zbigniew Z GOŁUCKI Sławomir 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
311 ADAMCZUK Andrzej 1967
313 ADAMCZUK Mateusz 1993
616 AUGUST Krzysztof 1980
1003 BARTCZYSZYN Paweł 1988
1141 BATÓG Tomasz 1975
870 BEDNARZ Adrian 1984
160 BIAŁEK Andrzej 1965
161 BIAŁEK Bartłomiej 1993
1075 BOSAK Piotr 1975
23 BUDIAKOWSKI Paweł 1986
971 BUTRYM Dariusz 1972
2087 CHOJNACKI Jakub 1993
609 CHOJNACKI Leszek 1963
898 CZERNECKI Piotr 1985
899 DUDA Kornel 1984
610 DYMEK Paweł 1964
611 DYMEK Piotr 1964
972 DZIERLA Zdzisław 1956
317 FILAR Krzysztof 1968
973 GAWRYLUK Tomasz 1979
975 GROCHALA Wiktor 1972
1819 GROSS Wojciech 1981
835 HARDEL Marek 1990
619 HRYNIEWICZ Mirosław 1953
621 JAGIEŁŁO Tadeusz 1956
17 KACPERCZYK Kamil 1989
837 KASPRZAK Regina 1964
1076 KOCIOŁEK Piotr 1988
978 KONOPELSKI Józef 1949
1157 KOWALSKI Grzegorz 1990
735 KOZIEJ Dariusz 1969
1940 KRÓL Jakub 2011
839 KURPIEL Krzysztof 1960
1153 KWIATKOWSKI Jan 1972
321 LESZCZYŃSKI Roman 1956
1078 ŁAZAROWICZ Grzegorz 1993
1079 ŁAZAROWICZ Mariusz 1992
1597 MACHOWSKI Rafał 1997
162 MAJCZAK Marek 1976
625 MAKOWSKI Marek 1959
612 MARZEWSKI Dariusz 1973
1695 MIKICIUK Mikołaj 2010
1080 MOCZYDLAK Aneta 2000
1561 MROZEK Jakub 1988
331 MUSIAŁOWSKI Fabian 2006
736 NOWAK Stanisław 1965
737 OGONOWSKI Sylwester 1978
980 OLECHNIK Dariusz 1973
1743 OLSZEWSKI Krzysztof 1965
981 PASZKIEWICZ Wiesław 1974
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
629 PAWŁOWSKI Andrzej 1976
738 PODGÓRSKI Dariusz 1971
630 PRZYLEPA Zbigniew 1969
322 ROK Tomasz 1983
848 SOKALSKI Wojciech 1960
905 STACHNIUK Andrzej 1965
19 STOS Dariusz 1966
21 STRZELECKI Daniel 1978
325 SUJECKI Piotr 1982
739 SYLWESTRZAK Grzegorz 1961
982 SZELIGA Tomasz 1996
166 SZKLANY Krystian 1973
1082 SZŁABOWICZ Piotr 1993
1134 SZUBA Wiesław 1959
1083 SZULWIŃSKI Kamil 1995
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
906 ŚWIRAD Przemysław 1991
907 URBAŃSKI Adam 1971
613 WAŁKUSKI Mirosław 1965
1869 ZALESSKI Bartłomiej 1966
169 ZAWADZKI Roman 1973
853 ZAWODNIK Łukasz 1988
1085 ZIMROZ Paweł 1986
614 ZWOLIŃSKI Karol 1990
615 ZWONIK Mariusz 1973
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964