Łukasz Ścieżka
Numer zawodnika: 167
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1977
Przynależność klubowa: UKS TS Sparta Lubań
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 33511
Numer licencji okres.: 8458
Data wydania: 10.09.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-24 16:00
4. KS Rackets Bogatynia - UKSTS Sparta Lubań 2 9:9
6   B OGONOWSKI Sylwester
SYLWESTRZAK Grzegorz
X SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
0:3 (10:12, 7:11, 7:11) ⇑
8   B OGONOWSKI Sylwester W ŚCIEŻKA Łukasz 1:3 (11:8, 4:11, 9:11, 9:11) ⇑
12   C KOZIEJ Dariusz W ŚCIEŻKA Łukasz 2:3 (7:11, 8:11, 11:7, 11:8, 7:11) ⇑
16   D NOWAK Stanisław W ŚCIEŻKA Łukasz 0:3 (4:11, 7:11, 0:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-01 10:00
9. UKSTS Sparta Lubań 2 - LKS Proszowa 2 10:2
1   A ŚCIEŻKA Łukasz W SIEROCIŃSKI Wojciech 3:0 (11:5, 11:1, 11:5) ⇑
5   A ŚCIEŻKA Łukasz
TURCZYNOWSKI Norbert
W ZIELIŃSKI Wiktor
SZULIM Zenon
3:1 (11:1, 11:7, 7:11, 15:13) ⇑
7   A ŚCIEŻKA Łukasz X SZULIM Zenon 3:0 (11:4, 11:2, 11:3) ⇑
11   A ŚCIEŻKA Łukasz Y ZIELIŃSKI Wiktor 3:1 (11:4, 12:14, 11:7, 11:7) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-08 16:00
14. UKS Żak Gierałtowiec - UKSTS Sparta Lubań 7:10
1   A JAKUBIK Dawid W ŚCIEŻKA Łukasz 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) ⇓
6   B JAKUBIK Dawid
DRZYZGA Kamil
X SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
2:3 (8:11, 11:8, 7:11, 12:10, 8:11) ⇑
8   B STANISŁAWSKI Patryk W ŚCIEŻKA Łukasz 0:3 (6:11, 12:14, 9:11) ⇑
12   C GRYGORCEWICZ Andrzej W ŚCIEŻKA Łukasz 1:3 (12:10, 7:11, 8:11, 6:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-11-05 10:00
20. UKSTS Sparta Lubań 2 - IKS Spin Bożejowice 3 10:5
1   A ŚCIEŻKA Łukasz W KURASZ Zbigniew 3:0 (11:8, 11:4, 11:4) ⇑
7   A ŚCIEŻKA Łukasz X MIKICIUK Mikołaj 3:0 (11:4, 11:2, 11:2) ⇑
11   A ŚCIEŻKA Łukasz Y BULATOVA Violeta 2:3 (9:11, 11:6, 9:11, 11:7, 9:11) ⇓
15   A ŚCIEŻKA Łukasz Z STOS Martyna 3:1 (10:12, 11:6, 11:6, 11:6) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2022-11-19 10:00 ⇨ 2022-11-17 17:00
25. UKSTS Sparta Lubań 2 - KTS Jelenia Góra 5 10:4
1   A ŚCIEŻKA Łukasz W WOJCIECHOWSKI Szymon 3:0 (11:3, 11:1, 11:2) ⇑
5   A SKOWROŃSKI Kacper
ŚCIEŻKA Łukasz
W WOJCIECHOWSKI Łukasz
TRYTEK Mieszko
3:0 (11:9, 11:4, 11:4) ⇑
7   A ŚCIEŻKA Łukasz X JANUSZ Witold 3:0 (11:2, 11:2, 11:4) ⇑
11   A ŚCIEŻKA Łukasz Y TRYTEK Mieszko 3:0 (11:2, 11:3, 11:2) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-26 10:00
29. KS Top Spin Miłków 2 - UKSTS Sparta Lubań 2 10:4
4   D MARZEWSKI Dariusz Z ŚCIEŻKA Łukasz 1:3 (10:12, 13:11, 6:11, 4:11) ⇑
6   B DYMEK Paweł
MARZEWSKI Dariusz
X ŚCIEŻKA Łukasz
BRAŃSKI Mateusz
3:0 (11:8, 11:3, 13:11) ⇓
10   C DYMEK Paweł Z ŚCIEŻKA Łukasz 1:3 (11:4, 8:11, 11:13, 8:11) ⇑
13   B MACHOWSKI Rafał Z ŚCIEŻKA Łukasz 0:3 (2:11, 3:11, 5:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2022-12-03 12:00
48. UKSTS Sparta Lubań - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 9:9
2   B ŚCIEŻKA Łukasz X ROJEK Michał 3:0 (11:5, 11:5, 11:9) ⇑
6   B SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
X GLIB Michał
OPYD Oskar
2:3 (8:11, 11:9, 7:11, 11:9, 4:11) ⇓
8   B ŚCIEŻKA Łukasz W OPYD Oskar 2:3 (10:12, 11:5, 5:11, 11:9, 4:11) ⇓
13   B ŚCIEŻKA Łukasz Z MANOWIEC Mateusz 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) ⇑
17   B ŚCIEŻKA Łukasz Y GLIB Michał 1:3 (11:9, 7:11, 5:11, 11:13) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-12-17 16:00
60. KTS Legnica - UKSTS Sparta Lubań 8:10
3   C KOŁAKOWSKI Robert Y ŚCIEŻKA Łukasz 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) ⇑
6   B TUTAJ Waldemar
KOŁAKOWSKI Robert
X SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 11:7, 12:10) ⇓
9   D HAZNAR Dariusz Y ŚCIEŻKA Łukasz 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇑
11   A HAZNAR Sebastian Y ŚCIEŻKA Łukasz 3:1 (7:11, 11:7, 11:4, 11:7) ⇓
17   B TUTAJ Waldemar Y ŚCIEŻKA Łukasz 2:3 (11:6, 11:13, 12:14, 11:3, 8:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-01-14 12:00
66. UKSTS Sparta Lubań - GUKS Sokół Jerzmanowa 10:5
6   B SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
X GÓRSKI Zygmunt
MARSZAŁEK Marian
2:3 (9:11, 11:6, 11:7, 8:11, 7:11) ⇓
12   C ŚCIEŻKA Łukasz W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2023-01-28 16:00 ⇨ 2023-01-25 18:15
78. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - UKSTS Sparta Lubań 6:10
3   C PRZYLEPA Zbigniew Y ŚCIEŻKA Łukasz 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) ⇓
5   A PASTERNAK Przemysław
PRZYLEPA Zbigniew
W SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 5:11) ⇑
9   D OKUNIEWICZ Artur Y ŚCIEŻKA Łukasz 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) ⇓
11   A PASTERNAK Przemysław Y ŚCIEŻKA Łukasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2023-01-26 18:30
67. UKSTS Sparta Lubań - LZSTS Zaręba 1:10
2   B ŚCIEŻKA Łukasz X ADAMCZUK Łukasz 0:3 (16:18, 9:11, 9:11) ⇓
5   A SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
W ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
1:3 (11:9, 10:12, 8:11, 4:11) ⇓
8   B ŚCIEŻKA Łukasz W JAŹWIEC Łukasz 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2023-02-04 10:00
80. UKSTS Sparta Lubań - UKS Żak Gierałtowiec 9:9
4   D ŚCIEŻKA Łukasz Z DRZYZGA Kamil 2:3 (11:6, 10:12, 11:6, 6:11, 11:13) ⇓
6   B SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
X GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
3:1 (11:6, 11:7, 3:11, 11:3) ⇑
9   D ŚCIEŻKA Łukasz Y SEJ Szymon 3:2 (11:6, 6:11, 11:1, 10:12, 13:11) ⇑
14   D ŚCIEŻKA Łukasz X KOWALEWSKI Kamil 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇓
16   D ŚCIEŻKA Łukasz W GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (11:6, 11:3, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
311 ADAMCZUK Andrzej 1967
312 ADAMCZUK Łukasz 1994
1141 BATÓG Tomasz 1975
1075 BOSAK Piotr 1975
1590 BULATOVA Violeta 2006
609 CHOJNACKI Leszek 1963
1413 DRZYZGA Kamil 2000
610 DYMEK Paweł 1964
611 DYMEK Piotr 1964
972 DZIERLA Zdzisław 1956
317 FILAR Krzysztof 1968
973 GAWRYLUK Tomasz 1979
922 GLIB Michał 1999
439 GOŁUCKI Sławomir 1968
834 GRUSZKA Krzysztof 1974
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
1294 HAZNAR Dariusz 1964
781 HAZNAR Sebastian 1996
782 JAKUBIK Dawid 1985
1668 JANUSZ Witold 2009
319 JAŹWIEC Łukasz 1980
837 KASPRZAK Regina 1964
1076 KOCIOŁEK Piotr 1988
1296 KOŁAKOWSKI Robert 1962
978 KONOPELSKI Józef 1949
902 KOSAL Marek 1972
783 KOWALEWSKI Kamil 1990
735 KOZIEJ Dariusz 1969
184 KURASZ Zbigniew 1960
1078 ŁAZAROWICZ Grzegorz 1993
1079 ŁAZAROWICZ Mariusz 1992
1597 MACHOWSKI Rafał 1997
903 MAŁECKI Dariusz 1966
1637 MANOWIEC Mateusz 1990
612 MARZEWSKI Dariusz 1973
1695 MIKICIUK Mikołaj 2010
844 MISKA Kamil 1988
845 MOTYKA Mariusz 1976
736 NOWAK Stanisław 1965
737 OGONOWSKI Sylwester 1978
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
980 OLECHNIK Dariusz 1973
924 OPYD Oskar 2001
628 PASTERNAK Przemysław 1990
981 PASZKIEWICZ Wiesław 1974
630 PRZYLEPA Zbigniew 1969
926 ROJEK Michał 1992
322 ROK Tomasz 1983
771 RYBIKOWSKI Przemysław 1988
788 SEJ Szymon 2003
442 SIEROCIŃSKI Wojciech 1951
443 SOLIŁO Marian 1968
905 STACHNIUK Andrzej 1965
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
183 STOS Martyna 1993
444 SUBOCZ Krzysztof 1987
982 SZELIGA Tomasz 1996
1082 SZŁABOWICZ Piotr 1993
1089 SZULIM Zenon 1981
446 ŚLIWIŃSKI Edward 1960
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
983 ŚWIĘCICKI Mirosław 1962
906 ŚWIRAD Przemysław 1991
849 TROĆ Remigiusz 1976
740 TRYPUĆ Krzysztof 1986
1735 TRYTEK Mieszko 2012
1292 TUTAJ Waldemar 1967
907 URBAŃSKI Adam 1971
613 WAŁKUSKI Mirosław 1965
1619 WOJCIECHOWSKI Szymon 2010
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
853 ZAWODNIK Łukasz 1988
449 ZIELIŃSKI Wiktor 1951
614 ZWOLIŃSKI Karol 1990
615 ZWONIK Mariusz 1973