Łukasz Ścieżka
Numer zawodnika: 167
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1977
Przynależność klubowa: UKS TS Sparta Lubań
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 33511
Numer licencji okres.: 7769
Data wydania: 07.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-09-30 15:00
5. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - UKS TS Sparta Lubań 10:4
4   D PIEŚLA Tomasz Z ŚCIEŻKA Łukasz 3:1 (7:11, 11:7, 11:5, 13:11) ⇓
6   B ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
X SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇑
10   C SŁOWIK Robert Z ŚCIEŻKA Łukasz 3:2 (9:11, 10:12, 11:6, 11:9, 11:9) ⇓
13   B ROSIAK Jacek Z ŚCIEŻKA Łukasz 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-06 17:30
7. IKS Spin Bożejowice 2 - UKS TS Sparta Lubań 2 2:10
4   D TALAR Andrzej Z ŚCIEŻKA Łukasz 0:3 (11:13, 1:11, 7:11) ⇑
6   B CZARNECKI Cezary
FILIST Jarosław
X MAJCZAK Marek
ŚCIEŻKA Łukasz
0:3 (10:12, 7:11, 11:13) ⇑
10   C CZARNECKI Cezary Z ŚCIEŻKA Łukasz 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00
15. LZS Sparta Grębocice - UKS TS Sparta Lubań 7:10
3   C GROCHAŁA Wojciech Y ŚCIEŻKA Łukasz 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) ⇓
6   B GROCHAŁA Tomasz
GROCHAŁA Wojciech
X SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
3:1 (9:11, 11:3, 11:9, 12:10) ⇓
9   D PRZYBYLSKI Andrzej Y ŚCIEŻKA Łukasz 2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:7, 10:12) ⇑
11   A GŁAZ Tomasz Y ŚCIEŻKA Łukasz 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇓
17   B GROCHAŁA Tomasz Y ŚCIEŻKA Łukasz 1:3 (11:8, 3:11, 6:11, 4:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
20. UKS Żak Gierałtowiec - UKS TS Sparta Lubań 4:10
4   D STANISŁAWSKI Patryk Z ŚCIEŻKA Łukasz 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 8:11) ⇑
6   B KOWALEWSKI Kamil
STANISŁAWSKI Patryk
X ŚCIEŻKA Łukasz
PASTERNAK Przemysław
1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 8:11) ⇑
10   C DRZYZGA Kamil Z ŚCIEŻKA Łukasz 3:1 (8:11, 11:3, 17:15, 11:8) ⇓
13   B GRYGORCEWICZ Andrzej Z ŚCIEŻKA Łukasz 3:2 (11:8, 11:9, 12:14, 9:11, 11:8) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 11:00
25. LZSTS Zaręba - UKS TS Sparta Lubań 10:3
1   A ADAMCZUK Łukasz W ŚCIEŻKA Łukasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇓
5   A ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
W SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
3:0 (11:5, 11:3, 11:7) ⇓
8   B OKUNIEWICZ Artur W ŚCIEŻKA Łukasz 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) ⇓
12   C SZYMAŃSKI Dariusz W ŚCIEŻKA Łukasz 2:3 (11:3, 9:11, 5:11, 11:9, 9:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-21 17:30
35. LZS SKS Raszówka 2 - UKS TS Sparta Lubań 10:7
3   C LASZUK Czesław Y ŚCIEŻKA Łukasz 1:3 (8:11, 6:11, 11:6, 6:11) ⇑
5   A HANKUS Artur
JADACH Tomasz
W SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
3:0 (11:3, 14:12, 11:8) ⇓
9   D MARSZAŁEK Krzysztof Y ŚCIEŻKA Łukasz 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇓
11   A HANKUS Artur Y ŚCIEŻKA Łukasz 3:0 (11:4, 11:6, 11:1) ⇓
17   B JADACH Tomasz Y ŚCIEŻKA Łukasz 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:8) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 17:00
41. UKS TS Sparta Lubań - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 3:10
4   D ŚCIEŻKA Łukasz Z PISZCZAŁKA Kamil 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇓
5   A SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
W OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
0:3 (10:12, 8:11, 9:11) ⇓
9   D ŚCIEŻKA Łukasz Y HAZNAR Sebastian 0:3 (7:11, 2:11, 7:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00
48. KTS Jelenia Góra 2 - UKS TS Sparta Lubań 8:10
3   C KURPIEL Krzysztof Y ŚCIEŻKA Łukasz 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) ⇑
6   B GICALA Grzegorz
PAWLEWSKI Sławomir
X SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
2:3 (8:11, 7:11, 14:12, 11:8, 7:11) ⇑
9   D ŻARCZYŃSKI Robert Y ŚCIEŻKA Łukasz 3:2 (11:7, 7:11, 6:11, 12:10, 11:3) ⇓
11   A PAWLEWSKI Sławomir Y ŚCIEŻKA Łukasz 3:2 (8:11, 7:11, 11:7, 13:11, 11:8) ⇓
17   B GICALA Grzegorz Y ŚCIEŻKA Łukasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:30
54. UKS TS Sparta Lubań - LZS Włosień 8:10
3   C ŚCIEŻKA Łukasz Y ŚWIEŻAK Dawid 0:3 (11:13, 11:13, 9:11) ⇓
6   B SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
X ŚWIEŻAK Dawid
TRAWICKI Damian
3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 11:4) ⇑
10   C ŚCIEŻKA Łukasz Z TRAWICKI Daniel 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) ⇓
12   C ŚCIEŻKA Łukasz W TRAWICKI Damian 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇓
18   C ŚCIEŻKA Łukasz X ATLAK Miłosz 2:3 (9:11, 11:7, 11:6, 8:11, 12:14) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:15
60. UKS TS Sparta Lubań - KTS Wolbromek 2 2:10
2   B ŚCIEŻKA Łukasz X DRZYZGA Paweł 3:1 (11:8, 10:12, 11:8, 11:8) ⇑
5   A SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
W PORĘBA Sylwester
SŁOWIK Sławomir
1:3 (5:11, 8:11, 13:11, 3:11) ⇓
8   B ŚCIEŻKA Łukasz W LISIECKI Paweł 1:3 (9:11, 11:7, 9:11, 9:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00
65. Top Bolesławiec - UKS TS Sparta Lubań 10:7
4   D GIL Grzegorz Z ŚCIEŻKA Łukasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇓
6   B WOŁOWICKI Marcin
GĄSIOR Kamil
X SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
3:1 (9:11, 11:9, 11:5, 13:11) ⇓
10   C GĄSIOR Kamil Z ŚCIEŻKA Łukasz 1:3 (11:13, 7:11, 11:6, 8:11) ⇑
13   B KOWAL Tomasz Z ŚCIEŻKA Łukasz 2:3 (8:11, 11:6, 11:8, 9:11, 9:11) ⇑
15   A WOŁOWICKI Marcin Z ŚCIEŻKA Łukasz 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:15
82. UKS TS Sparta Lubań - KTS Jelenia Góra 10:6
4   D ŚCIEŻKA Łukasz Z BARTCZYSZYN Paweł 3:2 (8:11, 11:5, 11:8, 8:11, 11:7) ⇑
6   B SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
X ŻUŁAWSKI Marcin
BARTCZYSZYN Paweł
3:1 (6:11, 11:8, 11:7, 11:8) ⇑
9   D ŚCIEŻKA Łukasz Y ŻUŁAWSKI Marcin 2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 12:10, 8:11) ⇓
14   D ŚCIEŻKA Łukasz X TROJAN Robert 0:3 (11:13, 9:11, 6:11) ⇓
16   D ŚCIEŻKA Łukasz W OLSZEWSKI Krzysztof 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
311 ADAMCZUK Andrzej 1967
312 ADAMCZUK Łukasz 1994
2007 ATLAK Miłosz 1990
1003 BARTCZYSZYN Paweł 1988
1141 BATÓG Tomasz 1975
1075 BOSAK Piotr 1975
1590 BULATOVA Violeta 2006
719 CERAZY Józef 1970
609 CHOJNACKI Leszek 1963
20 CZARNECKI Cezary 1963
1413 DRZYZGA Kamil 2000
216 DRZYZGA Paweł 1987
610 DYMEK Paweł 1964
611 DYMEK Piotr 1964
972 DZIERLA Zdzisław 1956
317 FILAR Krzysztof 1968
973 GAWRYLUK Tomasz 1979
2049 GĄSIOR Kamil 1990
833 GICALA Grzegorz 1976
871 GIL Grzegorz 1985
922 GLIB Michał 1999
485 GŁAZ Tomasz 1970
439 GOŁUCKI Sławomir 1968
248 GÓRSKI Zygmunt 1966
486 GROCHAŁA Tomasz 1982
487 GROCHAŁA Wojciech 1982
834 GRUSZKA Krzysztof 1974
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
722 HANKUS Artur 1971
1294 HAZNAR Dariusz 1964
781 HAZNAR Sebastian 1996
724 JADACH Tomasz 1974
782 JAKUBIK Dawid 1985
1668 JANUSZ Witold 2009
319 JAŹWIEC Łukasz 1980
837 KASPRZAK Regina 1964
1076 KOCIOŁEK Piotr 1988
1296 KOŁAKOWSKI Robert 1962
978 KONOPELSKI Józef 1949
902 KOSAL Marek 1972
873 KOWAL Tomasz 1991
783 KOWALEWSKI Kamil 1990
735 KOZIEJ Dariusz 1969
184 KURASZ Zbigniew 1960
839 KURPIEL Krzysztof 1960
1332 LASZUK Czesław 1966
221 LISIECKI Paweł 1984
1078 ŁAZAROWICZ Grzegorz 1993
1079 ŁAZAROWICZ Mariusz 1992
1597 MACHOWSKI Rafał 1997
903 MAŁECKI Dariusz 1966
1637 MANOWIEC Mateusz 1990
725 MARSZAŁEK Krzysztof 1989
250 MARSZAŁEK Marian 1957
612 MARZEWSKI Dariusz 1973
1695 MIKICIUK Mikołaj 2010
1334 MIKULICZ Adam 1980
844 MISKA Kamil 1988
845 MOTYKA Mariusz 1976
736 NOWAK Stanisław 1965
737 OGONOWSKI Sylwester 1978
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
980 OLECHNIK Dariusz 1973
1743 OLSZEWSKI Krzysztof 1965
924 OPYD Oskar 2001
628 PASTERNAK Przemysław 1990
981 PASZKIEWICZ Wiesław 1974
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
790 PIEŚLA Tomasz 1977
925 PISZCZAŁKA Kamil 1991
490 PRZYBYLSKI Andrzej 1969
630 PRZYLEPA Zbigniew 1969
729 ROGALSKI Marek 1965
926 ROJEK Michał 1992
322 ROK Tomasz 1983
792 ROSIAK Jacek 1968
793 ROSIAK Norbert 1999
771 RYBIKOWSKI Przemysław 1988
788 SEJ Szymon 2003
442 SIEROCIŃSKI Wojciech 1951
794 SŁOWIK Robert 1966
443 SOLIŁO Marian 1968
905 STACHNIUK Andrzej 1965
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
183 STOS Martyna 1993
444 SUBOCZ Krzysztof 1987
982 SZELIGA Tomasz 1996
1082 SZŁABOWICZ Piotr 1993
1089 SZULIM Zenon 1981
1853 SZYMAŃSKI Dariusz 1973
446 ŚLIWIŃSKI Edward 1960
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
983 ŚWIĘCICKI Mirosław 1962
906 ŚWIRAD Przemysław 1991
22 TALAR Andrzej 1951
328 TRAWICKI Damian 1998
472 TRAWICKI Daniel 1998
849 TROĆ Remigiusz 1976
850 TROJAN Robert 1975
740 TRYPUĆ Krzysztof 1986
1735 TRYTEK Mieszko 2012
1292 TUTAJ Waldemar 1967
907 URBAŃSKI Adam 1971
613 WAŁKUSKI Mirosław 1965
1619 WOJCIECHOWSKI Szymon 2010
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
876 WOŁOWICKI Marcin 1986
795 ZAKRZEWSKI Rafał 1974
1337 ZARÓWNY Przemysław 1972
853 ZAWODNIK Łukasz 1988
449 ZIELIŃSKI Wiktor 1951
614 ZWOLIŃSKI Karol 1990
615 ZWONIK Mariusz 1973
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964
855 ŻUŁAWSKI Marcin 1979