Tomasz Głaz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1970
Przynależność klubowa: LZS Sparta Grębocice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 14:00
2. LZS Sparta Grębocice - GOKSiR Dobromierz 10:1
2   B GŁAZ Tomasz X NYDZA Krzysztof 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) ⇑
5   A GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
W NYDZA Krzysztof
WALAS Grzegorz
3:1 (8:11, 11:2, 11:4, 11:4) ⇑
8   B GŁAZ Tomasz W WALAS Grzegorz 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 14:00 ⇨ 2021-10-16 14:00
5. GLKS Jaworzyna Śląska - LZS Sparta Grębocice 2:10
2   B KASPEROWICZ Artur X GŁAZ Tomasz 3:2 (8:11, 7:11, 11:4, 11:9, 16:14) ⇓
5   A FRĄTCZAK Tadeusz
MAKOWSKI Piotr
W GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
0:3 (3:11, 8:11, 5:11) ⇑
7   A MAKOWSKI Piotr X GŁAZ Tomasz 0:3 (5:11, 13:15, 6:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 14:00 ⇨ 2021-10-29 17:00
18. LZS Sparta Grębocice - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 4:10
2   B GŁAZ Tomasz X GLIB Michał 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) ⇓
5   A GŁAZ Tomasz
GROCHAŁA Tomasz
W OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
3:0 (12:10, 14:12, 12:10) ⇑
8   B GŁAZ Tomasz W OPYD Oskar 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇓
13   B GŁAZ Tomasz Z PISZCZAŁKA Kamil 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 12:00
10. TS Zagłębie Lubin - LZS Sparta Grębocice 5:10
2   B RACZYŃSKI Jacek X GŁAZ Tomasz 0:3 (12:14, 6:11, 5:11) ⇑
5   A BUBNOWSKI Jakub
KURZAC Mariusz
W GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
0:3 (8:11, 9:11, 5:11) ⇑
7   A KURZAC Mariusz X GŁAZ Tomasz 3:2 (11:8, 9:11, 6:11, 11:9, 11:7) ⇓
14   D BUBNOWSKI Jakub X GŁAZ Tomasz 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 14:00
14. LZS Sparta Grębocice - KTS Legnica I 6:10
2   B GŁAZ Tomasz X MOŻEJKO Piotr 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇑
6   B GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
X MOŻEJKO Piotr
ZARÓWNY Przemysław
3:0 (11:5, 11:2, 11:5) ⇑
8   B GŁAZ Tomasz W LASZUK Czesław 2:3 (11:9, 1:11, 11:13, 11:8, 6:11) ⇓
13   B GŁAZ Tomasz Z MIKULICZ Adam 2:3 (8:11, 11:7, 4:11, 11:7, 8:11) ⇓
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 14:00
22. KS Górnik Polkowice - LZS Sparta Grębocice 1:10
3   C RYGLICKI Mikołaj Y GŁAZ Tomasz 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇑
5   A MALINOWSKI Piotr
OSICKI Jerzy
W GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
9   D MALINOWSKI Piotr Y GŁAZ Tomasz 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 9:11) ⇑
11   A SŁOWIŃSKI Sławomir Y GŁAZ Tomasz 2:3 (7:11, 8:11, 11:7, 11:8, 10:12) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 14:00
26. KTS Legnica II - LZS Sparta Grębocice 2:10
2   B SUPERNAT Jan X GŁAZ Tomasz 0:3 (3:11, 5:11, 0:11) ⇑
6   B MARSZAŁEK Mariusz
SUPERNAT Jan
X GŁAZ Tomasz
GROCHAŁA Tomasz
0:3 (10:12, 13:15, 4:11) ⇑
7   A HAZNAR Dariusz X GŁAZ Tomasz 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 8. | 2022-01-15 14:00
30. GOKSiR Dobromierz - LZS Sparta Grębocice 2:10
3   C ANDRUSZKO Wiktor Y GŁAZ Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇑
5   A SZPILEWSKI Marcin
ANDRUSZKO Wiktor
W GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
0:3 (3:11, 10:12, 8:11) ⇑
9   D FIGLEWICZ Jan Y GŁAZ Tomasz 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 7:11) ⇑
11   A SUKIENNIK Sebastian Y GŁAZ Tomasz 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:7) ⇓
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 9. | 2022-01-22 14:00
33. LZS Sparta Grębocice - GLKS Jaworzyna Śląska 10:0
2   B GŁAZ Tomasz X DEPTA Andrzej 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:7) ⇑
5   A GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
W CHABA Stanisław
KASPEROWICZ Artur
3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 11:3) ⇑
8   B GŁAZ Tomasz W PORĘBA Marek 3:0 (11:5, 11:7, 12:10) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-02-19 14:00
38. LZS Sparta Grębocice - TS Zagłębie Lubin 10:0
2   B GŁAZ Tomasz X ŁACHOWSKI Krzysztof 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:8) ⇑
6   B GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
X BUBNOWSKI Jakub
MIKUTEL Jacek
3:0 (11:9, 11:7, 11:7) ⇑
8   B GŁAZ Tomasz W RACZYŃSKI Jacek 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:6) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-03-12 14:00
42. KTS Legnica I - LZS Sparta Grębocice 6:10
2   B MOŻEJKO Piotr X GŁAZ Tomasz 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇓
5   A LECH Janusz
MOŻEJKO Piotr
W GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
0:3 (7:11, 9:11, 2:11) ⇑
7   A LASZUK Czesław X GŁAZ Tomasz 3:2 (7:11, 11:9, 9:11, 11:2, 11:9) ⇓
14   D MIKULICZ Adam X GŁAZ Tomasz 2:3 (11:4, 9:11, 11:13, 11:6, 6:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-03-26 14:00
46. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - LZS Sparta Grębocice 10:2
2   B ROJEK Michał X GŁAZ Tomasz 3:2 (10:12, 11:6, 7:11, 11:4, 11:9) ⇓
6   B GLIB Michał
ROJEK Michał
X GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
3:2 (12:10, 11:9, 3:11, 6:11, 11:9) ⇓
7   A OPYD Oskar X GŁAZ Tomasz 3:2 (10:12, 11:5, 11:2, 8:11, 11:6) ⇓
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-04-09 14:00
50. LZS Sparta Grębocice - KS Górnik Polkowice 10:4
3   C GŁAZ Tomasz Y JAŁOWIECKI Bartosz 3:1 (7:11, 11:6, 11:8, 11:2) ⇑
5   A GŁAZ Tomasz
SZADYKO Paweł
W JAŁOWIECKI Bartosz
OSICKI Jerzy
3:1 (11:4, 11:2, 5:11, 11:8) ⇑
10   C GŁAZ Tomasz Z OSICKI Jerzy 3:0 (12:10, 11:7, 11:8) ⇑
12   C GŁAZ Tomasz W ZAJĄC Szymon 3:1 (11:8, 8:11, 11:4, 11:7) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-05-14 14:00
54. LZS Sparta Grębocice - KTS Legnica II 10:7
2   B GŁAZ Tomasz X SUPERNAT Jan 3:2 (11:7, 9:11, 6:11, 11:8, 16:14) ⇑
6   B GŁAZ Tomasz
GROCHAŁA Tomasz
X HAZNAR Dariusz
SUPERNAT Jan
3:2 (11:6, 7:11, 4:11, 11:7, 12:10) ⇑
8   B GŁAZ Tomasz W TUTAJ Waldemar 2:3 (11:8, 4:11, 10:12, 11:9, 9:11) ⇓
13   B GŁAZ Tomasz Z HAZNAR Dariusz 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) ⇑
17   B GŁAZ Tomasz Y KOŁAKOWSKI Robert 3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 11:9, 11:9) ⇑