Tomasz Jadach
Numer zawodnika: 724
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1974
Przynależność klubowa: LZS SKS Raszówka
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 10471
Numer licencji okres.: 8172
Data wydania: 07.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00
7. LZSTS Zaręba - LZS SKS Raszówka 2 10:5
2   B OKUNIEWICZ Artur X JADACH Tomasz 3:2 (11:6, 3:11, 5:11, 11:9, 11:6) ⇓
6   B ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
X HANKUS Artur
JADACH Tomasz
3:2 (11:6, 6:11, 12:10, 10:12, 11:6) ⇓
7   A ADAMCZUK Łukasz X JADACH Tomasz 3:2 (11:8, 9:11, 11:5, 8:11, 11:4) ⇓
14   D CZARNIECKI Piotr X JADACH Tomasz 1:3 (8:11, 12:10, 10:12, 12:14) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 ⇨ 2023-11-02 17:00
18. LZS SKS Raszówka 2 - LZS Włosień 9:9
3   C JADACH Tomasz Y TRAWICKI Damian 0:3 (7:11, 9:11, 11:13) ⇓
6   B JADACH Oskar
JADACH Tomasz
X ŚWIEŻAK Dawid
TRAWICKI Damian
3:1 (7:11, 11:4, 11:5, 11:9) ⇑
10   C JADACH Tomasz Z TRAWICKI Daniel 1:3 (7:11, 11:13, 11:3, 7:11) ⇓
12   C JADACH Tomasz W ŚWIEŻAK Dawid 1:3 (13:11, 9:11, 5:11, 6:11) ⇓
18   C JADACH Tomasz X ATLAK Miłosz 2:3 (11:3, 10:12, 14:12, 8:11, 6:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 17:00 ⇨ 2023-11-12 17:00
26. LZS SKS Raszówka - LKS Orzeł Lizawice 3:7
5 1 A CHOLEWA Marek
JADACH Tomasz
X KRZYWNIAK Jakub
MALINOWSKI Radosław
1:3 (4:11, 5:11, 11:7, 11:13) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-21 17:30
35. LZS SKS Raszówka 2 - UKS TS Sparta Lubań 10:7
2   B JADACH Tomasz X PASTERNAK Przemysław 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇑
5   A HANKUS Artur
JADACH Tomasz
W SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
3:0 (11:3, 14:12, 11:8) ⇑
8   B JADACH Tomasz W SZKLANY Krystian 2:3 (15:13, 9:11, 11:5, 11:13, 5:11) ⇓
13   B JADACH Tomasz Z ZAWADZKI Roman 1:3 (11:6, 9:11, 11:13, 12:14) ⇓
17   B JADACH Tomasz Y ŚCIEŻKA Łukasz 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:8) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-30 17:30
40. KTS Wolbromek 2 - LZS SKS Raszówka 2 10:1
1   A SŁOWIK Sławomir W JADACH Tomasz 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇓
6   B PORĘBA Sylwester
SŁOWIK Sławomir
X JADACH Tomasz
MARUD Grzegorz
3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 13:11) ⇓
8   B MARAŃDA Marcin W JADACH Tomasz 3:0 (11:2, 12:10, 11:7) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00
51. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - LZS SKS Raszówka 2 10:8
3   C SŁOWIK Robert Y JADACH Tomasz 2:3 (9:11, 11:6, 11:7, 7:11, 5:11) ⇑
5   A PIEŚLA Tomasz
ROSIAK Norbert
W JADACH Tomasz
WINIARSKI Henryk
3:0 (11:6, 11:2, 11:9) ⇓
9   D PIEŚLA Tomasz Y JADACH Tomasz 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) ⇓
11   A ROSIAK Norbert Y JADACH Tomasz 1:3 (4:11, 11:5, 8:11, 9:11) ⇑
17   B ROSIAK Jacek Y JADACH Tomasz 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00 ⇨ 2023-12-19 18:00
46. LZS SKS Raszówka 2 - Top Bolesławiec 10:2
3   C JADACH Tomasz Y GIL Grzegorz 3:1 (11:6, 10:12, 11:7, 11:8) ⇑
6   B JADACH Tomasz
MARSZAŁEK Krzysztof
X KOWAL Tomasz
WOŁOWICKI Marcin
3:1 (7:11, 12:10, 11:7, 15:13) ⇑
10   C JADACH Tomasz Z WOŁOWICKI Marcin 2:3 (12:14, 11:4, 9:11, 11:7, 8:11) ⇓
12   C JADACH Tomasz W KOWAL Tomasz 3:0 (11:5, 11:6, 13:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 16:00
57. LZS SKS Raszówka 2 - KTS Jelenia Góra 10:7
3   C JADACH Tomasz Y WOJNAROWICZ Paweł 1:3 (10:12, 8:11, 11:9, 7:11) ⇓
6   B HANKUS Artur
JADACH Tomasz
X GRUSZKA Krzysztof
ŻUŁAWSKI Marcin
1:3 (5:11, 11:4, 4:11, 6:11) ⇓
10   C JADACH Tomasz Z ŻUŁAWSKI Marcin 1:3 (9:11, 7:11, 16:14, 12:14) ⇓
12   C JADACH Tomasz W GRUSZKA Krzysztof 2:3 (11:8, 11:7, 7:11, 9:11, 6:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00
62. LZS Sparta Grębocice - LZS SKS Raszówka 2 3:10
3   C GROCHAŁA Wojciech Y JADACH Tomasz 0:3 (3:11, 11:13, 6:11) ⇑
6   B GROCHAŁA Tomasz
GROCHAŁA Wojciech
X JADACH Tomasz
PILARCZYK Filip
0:3 (7:11, 8:11, 5:11) ⇑
9   D PRZYBYLSKI Andrzej Y JADACH Tomasz 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:6) ⇓
11   A GŁAZ Tomasz Y JADACH Tomasz 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00
80. KTS Jelenia Góra 2 - LZS SKS Raszówka 2 7:10
1   A ŻARCZYŃSKI Robert W JADACH Tomasz 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) ⇑
5   A KURPIEL Krzysztof
ŻARCZYŃSKI Robert
W HANKUS Artur
JADACH Tomasz
0:3 (6:11, 6:11, 10:12) ⇑
8   B GICALA Grzegorz W JADACH Tomasz 3:2 (7:11, 10:12, 12:10, 14:12, 11:6) ⇓
12   C KURPIEL Krzysztof W JADACH Tomasz 1:3 (6:11, 13:11, 7:11, 8:11) ⇑
16   D PAWLEWSKI Sławomir W JADACH Tomasz 1:3 (9:11, 7:11, 11:6, 10:12) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00
84. LZS SKS Raszówka 2 - LZS Sparta Grębocice 10:1
3   C JADACH Tomasz Y GROCHAŁA Wojciech 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) ⇑
6   B HANKUS Artur
JADACH Tomasz
X GROCHAŁA Tomasz
GROCHAŁA Wojciech
3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
10   C JADACH Tomasz Z PRZYBYLSKI Andrzej 1:3 (13:15, 11:7, 9:11, 9:11) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:15 ⇨ 2024-03-09 10:15
88. UKS TS Sparta Lubań - LZS SKS Raszówka 2 10:5
3   C SZKLANY Krystian Y JADACH Tomasz 2:3 (11:7, 7:11, 8:11, 11:8, 10:12) ⇑
5   A ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
W HANKUS Artur
JADACH Tomasz
2:3 (11:13, 11:7, 10:12, 11:7, 10:12) ⇑
9   D ROK Tomasz Y JADACH Tomasz 3:1 (11:6, 11:7, 6:11, 11:7) ⇓
11   A ZAWADZKI Roman Y JADACH Tomasz 3:2 (11:13, 11:8, 11:7, 9:11, 11:7) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 16:00
92. UKS Żak Gierałtowiec - LZS SKS Raszówka 2 7:10
3   C STANISŁAWSKI Patryk Y JADACH Tomasz 0:3 (4:11, 9:11, 10:12) ⇑
6   B STANISŁAWSKI Patryk
SEJ Szymon
X HANKUS Artur
JADACH Tomasz
2:3 (11:9, 8:11, 11:8, 7:11, 4:11) ⇑
9   D KOWALEWSKI Kamil Y JADACH Tomasz 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇓
11   A SEJ Szymon Y JADACH Tomasz 3:2 (3:11, 2:11, 12:10, 11:3, 11:6) ⇓
17   B GRYGORCEWICZ Andrzej Y JADACH Tomasz 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 8:11) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-16 18:00
96. KTS Jelenia Góra - LZS SKS Raszówka 2 7:10
1   A KOSAL Maciej W JADACH Tomasz 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) ⇓
6   B KOSAL Maciej
ŻUŁAWSKI Marcin
X JADACH Tomasz
PILARCZYK Filip
1:3 (11:3, 9:11, 5:11, 9:11) ⇑
8   B ŻUŁAWSKI Marcin W JADACH Tomasz 3:0 (11:6, 12:10, 13:11) ⇓
12   C TROJAN Robert W JADACH Tomasz 3:1 (11:2, 9:11, 11:5, 11:5) ⇓
16   D BARTCZYSZYN Paweł W JADACH Tomasz 1:3 (5:11, 8:11, 11:6, 8:11) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 16:00
100. LZS Włosień - LZS SKS Raszówka 2 9:9
3   C ATLAK Miłosz Y JADACH Tomasz 2:3 (10:12, 11:7, 11:8, 6:11, 10:12) ⇑
5   A KONOPELSKI Józef
ATLAK Miłosz
W HANKUS Artur
JADACH Tomasz
0:3 (5:11, 7:11, 10:12) ⇑
9   D TRAWICKI Damian Y JADACH Tomasz 3:1 (11:7, 9:11, 12:10, 11:6) ⇓
11   A TRAWICKI Daniel Y JADACH Tomasz 3:1 (11:8, 11:6, 12:14, 11:9) ⇓
17   B KONOPELSKI Józef Y JADACH Tomasz 0:3 (2:11, 6:11, 3:11) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 16:00 ⇨ 2024-05-07 17:30
103. LZS SKS Raszówka 2 - LZSTS Zaręba 10:5
4   D JADACH Tomasz Z OKUNIEWICZ Artur 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:8) ⇑
6   B HANKUS Artur
JADACH Tomasz
X OKUNIEWICZ Artur
SZYMAŃSKI Dariusz
3:0 (11:4, 11:6, 11:8) ⇑
9   D JADACH Tomasz Y CZARNIECKI Piotr 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:5) ⇑
14   D JADACH Tomasz X SZYMAŃSKI Dariusz 3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 11:5) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2024-05-18 17:00
126. LKS Orzeł Lizawice - LZS SKS Raszówka 9:1
5 1 A NOWOKUŃSKI Jacek
ZAJĄC Kacper
X CHOLEWA Marek
JADACH Tomasz
3:2 (11:5, 7:11, 11:2, 5:11, 11:8) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
697 ABRAMCZUK Albert 1981
312 ADAMCZUK Łukasz 1994
2007 ATLAK Miłosz 1990
1003 BARTCZYSZYN Paweł 1988
1141 BATÓG Tomasz 1975
870 BEDNARZ Adrian 1984
315 CZARNIECKI Piotr 1983
316 CZARNIECKI Roman 1970
699 DERKOWSKI Robert 1969
1594 DINDORF Grzegorz 1979
1413 DRZYZGA Kamil 2000
833 GICALA Grzegorz 1976
871 GIL Grzegorz 1985
922 GLIB Michał 1999
485 GŁAZ Tomasz 1970
872 GŁOWACZ Remigiusz 1973
248 GÓRSKI Zygmunt 1966
487 GROCHAŁA Wojciech 1982
834 GRUSZKA Krzysztof 1974
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
781 HAZNAR Sebastian 1996
1019 HORNIAK Eryk 2004
249 HORNIAK Grzegorz 1979
836 IGNATIUK Arkadiusz 1992
782 JAKUBIK Dawid 1985
319 JAŹWIEC Łukasz 1980
701 JEŻ Grzegorz 1976
1296 KOŁAKOWSKI Robert 1962
978 KONOPELSKI Józef 1949
838 KOSAL Maciej 1981
873 KOWAL Tomasz 1991
783 KOWALEWSKI Kamil 1990
839 KURPIEL Krzysztof 1960
624 LIPUT Jerzy 1963
1756 MACHACZ Marek 2003
625 MAKOWSKI Marek 1959
1637 MANOWIEC Mateusz 1990
841 MARAŃDA Marcin 1985
250 MARSZAŁEK Marian 1957
784 MARUD Grzegorz 1988
843 MIKIEL Waldemar 1960
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
627 OLEJNIK Piotr 1969
1743 OLSZEWSKI Krzysztof 1965
924 OPYD Oskar 2001
710 PACIOREK Łukasz 2004
628 PASTERNAK Przemysław 1990
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
790 PIEŚLA Tomasz 1977
925 PISZCZAŁKA Kamil 1991
1459 POWAŻNY Leszek 1958
490 PRZYBYLSKI Andrzej 1969
322 ROK Tomasz 1983
791 ROSIAK Ernest 1998
792 ROSIAK Jacek 1968
793 ROSIAK Norbert 1999
771 RYBIKOWSKI Przemysław 1988
788 SEJ Szymon 2003
794 SŁOWIK Robert 1966
226 SŁOWIK Sławomir 1986
848 SOKALSKI Wojciech 1960
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
875 STOLICKI Norbert 1973
166 SZKLANY Krystian 1973
1853 SZYMAŃSKI Dariusz 1973
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
1129 ŚWIRSKI Marcin 1996
328 TRAWICKI Damian 1998
472 TRAWICKI Daniel 1998
849 TROĆ Remigiusz 1976
850 TROJAN Robert 1975
1292 TUTAJ Waldemar 1967
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
876 WOŁOWICKI Marcin 1986
795 ZAKRZEWSKI Rafał 1974
709 ZALEWSKI Andrzej 1975
1337 ZARÓWNY Przemysław 1972
169 ZAWADZKI Roman 1973
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964
855 ŻUŁAWSKI Marcin 1979