Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1968 |
Przynależność klubowa: | ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1966 |
Przynależność klubowa: | ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-09-30 15:00 5. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - UKS TS Sparta Lubań 10:4 |
|||||||
6 | B | ROSIAK Jacek SŁOWIK Robert |
X | SZKLANY Krystian ŚCIEŻKA Łukasz |
0:3 (7:11, 7:11, 9:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 17. Top Bolesławiec - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 10:7 |
|||||||
5 | A | GIL Grzegorz WOŁOWICKI Marcin |
W | ROSIAK Jacek SŁOWIK Robert |
3:0 (11:7, 12:10, 11:9) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 16:00 38. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - UKS Żak Gierałtowiec 10:5 |
|||||||
6 | B | ROSIAK Jacek SŁOWIK Robert |
X | KOWALEWSKI Kamil MIKULICZ Adam |
1:3 (11:13, 8:11, 11:6, 3:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-14 17:30 43. LZSTS Zaręba - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 8:10 |
|||||||
6 | B | ADAMCZUK Łukasz CZARNIECKI Piotr |
X | ROSIAK Jacek SŁOWIK Robert |
3:2 (11:3, 5:11, 11:9, 8:11, 11:8) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00 51. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - LZS SKS Raszówka 2 10:8 |
|||||||
6 | B | ROSIAK Jacek SŁOWIK Robert |
X | PILARCZYK Filip MARUD Grzegorz |
2:3 (9:11, 11:3, 11:6, 5:11, 9:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00 ⇨ 2024-01-08 18:00 64. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - KTS Jelenia Góra 2 10:1 |
|||||||
5 | A | ROSIAK Jacek SŁOWIK Robert |
W | KURPIEL Krzysztof ŻARCZYŃSKI Robert |
3:1 (11:1, 11:9, 5:11, 11:5) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 16:00 58. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 10:6 |
|||||||
5 | A | HAZNAR Sebastian OPYD Oskar |
W | ROSIAK Jacek SŁOWIK Robert |
3:0 (11:6, 11:3, 11:9) | ||
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00 68. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - Top Bolesławiec 10:4 |
|||||||
6 | B | ROSIAK Jacek SŁOWIK Robert |
X | GIL Grzegorz KOWAL Tomasz |
2:3 (10:12, 15:17, 11:9, 11:7, 7:11) | ||
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-03 16:00 70. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:6 |
|||||||
6 | B | ROSIAK Jacek SŁOWIK Robert |
X | HAZNAR Sebastian ROJEK Michał |
3:2 (11:2, 8:11, 11:8, 6:11, 11:9) |