GUKS Sokół Jerzmanowa (M)
Klub: GUKS Sokół Jerzmanowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Jerzmanowa, ul Głogowska 19
Sprzęt: Tibhar, Tibhar x2 ,Jola x4
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marian Marszałek (tel. 600 112 642)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3Z 1/1 2021-10-09 16:00 GUKS Sokół Jerzmanowa - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 9:9🏓 ⇔
2 3Z 1/2 2021-10-23 16:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - GUKS Sokół Jerzmanowa 6:10🏓 ⇑
3 3Z 1/3 2021-10-30 16:00 GUKS Sokół Jerzmanowa - KTS Jelenia Góra II 7:10🏓 ⇓
4 3Z 1/4 2021-11-06 13:00 AKS Strzegom - GUKS Sokół Jerzmanowa 6:10🏓 ⇑
5 3Z 1/5 2021-11-20 16:00 GUKS Sokół Jerzmanowa - UKS Żak Gierałtowiec I 10:8🏓 ⇑
6 3Z 1/6 2021-11-27 16:00 Top Bolesławiec - GUKS Sokół Jerzmanowa 3:10🏓 ⇑
7 3Z 1/7 2021-12-04 16:00 GUKS Sokół Jerzmanowa - KTS Jelenia Góra I 7:10🏓 ⇓
8 3Z 1/8 2021-12-11 16:00 LZS SKS Raszówka II - GUKS Sokół Jerzmanowa 10:4🏓 ⇓
9 3Z 1/9 2021-12-18 16:00 GUKS Sokół Jerzmanowa - UKS Żak Gierałtowiec II 10:6🏓 ⇑
10 3Z 2/10 2022-01-12 17:00 GUKS Sokół Jerzmanowa - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 9:9🏓 ⇔
11 3Z 2/11 2022-01-29 14:00 GUKS Sokół Jerzmanowa - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 9:9🏓 ⇔
12 3Z 2/12 2022-02-19 16:00 KTS Jelenia Góra II - GUKS Sokół Jerzmanowa 7:10🏓 ⇑
13 3Z 2/13 2022-02-24 16:30 GUKS Sokół Jerzmanowa - AKS Strzegom 5:10🏓 ⇓
14 3Z 2/14 2022-03-12 16:00 UKS Żak Gierałtowiec I - GUKS Sokół Jerzmanowa 7:10🏓 ⇑
15 3Z 2/15 2022-03-26 16:00 GUKS Sokół Jerzmanowa - Top Bolesławiec 9:9🏓 ⇔
16 3Z 2/16 2022-04-09 16:00 KTS Jelenia Góra I - GUKS Sokół Jerzmanowa 10:3🏓 ⇓
17 3Z 2/17 2022-04-23 16:00 GUKS Sokół Jerzmanowa - LZS SKS Raszówka II 5:10🏓 ⇓
18 3Z 2/18 2022-05-14 16:00 UKS Żak Gierałtowiec II - GUKS Sokół Jerzmanowa 9:9🏓 ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 3,0   3,0 2,5     0,5 9
2 (W) LZS Błękitni Krzewie Wielkie 3,0   2,5 0,0   4,5   10
3 (D) KTS Jelenia Góra II 3,5 0,0 3,5 0,0       7
4 (W) AKS Strzegom 3,0   1,5 1,0   4,5   10
5 (D) UKS Żak Gierałtowiec I 2,5   2,5 2,5   2,5   10
6 (W) Top Bolesławiec 3,5   1,5 1,5   3,5   10
7 (D) KTS Jelenia Góra I 2,0   0,5 0,0   4,5   7
8 (W) LZS SKS Raszówka II 1,0   0,0 0,0   3,0   4
9 (D) UKS Żak Gierałtowiec II 4,0   0,5 1,0   4,5   10
10 (D) ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 3,5   3,5 2,0     0,0 9
11 (D) LZS Błękitni Krzewie Wielkie 3,0   1,5 0,0   4,5   9
12 (W) KTS Jelenia Góra II 2,0   3,5 0,0   4,5   10
13 (D) AKS Strzegom 1,0 0,0   1,0   3,0   5
14 (W) UKS Żak Gierałtowiec I 2,0   1,5 2,0   4,5   10
15 (D) Top Bolesławiec 3,5 0,0 2,5 3,0 0,0     9
16 (W) KTS Jelenia Góra I   0,0 0,0 0,0   3,0   3
17 (D) LZS SKS Raszówka II 2,5 0,0 2,5   0,0     5
18 (W) UKS Żak Gierałtowiec II 3,5 0,0 3,5 2,0       9
Razem 46,5 0,0 34,0 18,5 0,0 46,5 0,5 146
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 GÓRSKI Zygmunt 1966 M 3092 31.08.2021 248
2 HORNIAK Eryk 2004 M 9887 24.09.2021 1019
3 HORNIAK Grzegorz 1979 M 3093 31.08.2021 249
4 MARSZAŁEK Marian 1957 M 3094 31.08.2021 250
5 POWAŻNY Leszek 1958 M 11651 19.11.2021 1459
6 RYBIKOWSKI Przemysław 1988 M 8608 13.09.2021 771
7 SAMBORSKI Marek 1962 M 3096 31.08.2021 252