III liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2021-10-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-23 16:00 6 UKS Żak Gierałtowiec I - Top Bolesławiec 10:1
1   A ŚWIRSKI Marcin W GŁOWACZ Remigiusz 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 1:0
2   B JAKUBIK Dawid X BEDNARZ Adrian 3:0 (11:4, 13:11, 11:6) 2:0
3   C MARUD Grzegorz Y GIL Grzegorz 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 3:0
4   D KOWALEWSKI Kamil Z TEMYROVA Anastasia 3:0 (11:0, 11:1, 11:2) 4:0
5   A JAKUBIK Dawid
ŚWIRSKI Marcin
W BEDNARZ Adrian
TEMYROVA Anastasia
3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 5:0
6   B KOWALEWSKI Kamil
MARUD Grzegorz
X GIL Grzegorz
GŁOWACZ Remigiusz
3:1 (9:11, 13:11, 11:5, 11:7) 6:0
7   A ŚWIRSKI Marcin X BEDNARZ Adrian 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:6) 7:0
8   B GRYGORCEWICZ Grzegorz W GŁOWACZ Remigiusz 1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 7:11) 7:1
9   D KOWALEWSKI Kamil Y GIL Grzegorz 3:2 (11:4, 7:11, 7:11, 11:6, 11:7) 8:1
10   C BREŚ Aleksandra Z TEMYROVA Anastasia 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 9:1
11   A ŚWIRSKI Marcin Y GIL Grzegorz 3:0 (11:9, 12:10, 11:8) 10:1
2021-10-23 13:00 7 AKS Strzegom - KTS Jelenia Góra I 2:10
1   A DERKOWSKI Robert W ŻUŁAWSKI Marcin 1:3 (11:13, 7:11, 11:6, 8:11) 0:1
2   B ZALEWSKI Andrzej X GRUSZKA Krzysztof 1:3 (6:11, 11:9, 6:11, 13:15) 0:2
3   C ABRAMCZUK Albert Y TROJAN Robert 1:3 (9:11, 10:12, 11:5, 5:11) 0:3
4   D BERESTECKI Krystian Z MARAŃDA Marcin 0:3 (7:11, 1:11, 6:11) 0:4
5   A ABRAMCZUK Albert
BERESTECKI Krystian
W MARAŃDA Marcin
TROJAN Robert
1:3 (3:11, 12:10, 7:11, 6:11) 0:5
6   B DERKOWSKI Robert
ZALEWSKI Andrzej
X GRUSZKA Krzysztof
ŻUŁAWSKI Marcin
1:3 (11:7, 3:11, 10:12, 3:11) 0:6
7   A DERKOWSKI Robert X GRUSZKA Krzysztof 3:2 (10:12, 18:16, 11:5, 9:11, 11:7) 1:6
8   B ZALEWSKI Andrzej W ŻUŁAWSKI Marcin 0:3 (0:11, 2:11, 3:11) 1:7
9   D BERESTECKI Krystian Y TROJAN Robert 1:3 (12:14, 3:11, 11:5, 5:11) 1:8
10   C ABRAMCZUK Albert Z MARAŃDA Marcin 0:3 (7:11, 9:11, 1:11) 1:9
11   A DERKOWSKI Robert Y TROJAN Robert 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 2:9
12   C ABRAMCZUK Albert W ŻUŁAWSKI Marcin 1:3 (11:5, 6:11, 6:11, 10:12) 2:10
2021-10-23 17:00 8 KTS Jelenia Góra II - LZS SKS Raszówka II 4:10
1   A ŻARCZYŃSKI Robert W PILARCZYK Filip 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:9) 1:0
2   B KURPIEL Krzysztof X MARSZAŁEK Krzysztof 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 1:1
3   C SOKALSKI Wojciech Y CERAZY Józef 0:3 (8:11, 12:14, 3:11) 1:2
4   D PAWLEWSKI Sławomir Z JADACH Tomasz 3:1 (7:11, 11:8, 11:7, 11:8) 2:2
5   A PAWLEWSKI Sławomir
SOKALSKI Wojciech
W CERAZY Józef
MARSZAŁEK Krzysztof
3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 11:6) 3:2
6   B KURPIEL Krzysztof
ŻARCZYŃSKI Robert
X JADACH Tomasz
PILARCZYK Filip
1:3 (8:11, 10:12, 11:8, 8:11) 3:3
7   A ŻARCZYŃSKI Robert X MARSZAŁEK Krzysztof 0:3 (7:11, 0:11, 5:11) 3:4
8   B KURPIEL Krzysztof W PILARCZYK Filip 1:3 (6:11, 12:10, 6:11, 7:11) 3:5
9   D PAWLEWSKI Sławomir Y CERAZY Józef 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 5:11) 3:6
10   C SOKALSKI Wojciech Z JADACH Tomasz 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 3:7
11   A ŻARCZYŃSKI Robert Y CERAZY Józef 3:2 (2:11, 7:11, 11:9, 11:9, 12:10) 4:7
12   C SOKALSKI Wojciech W PILARCZYK Filip 1:3 (11:9, 6:11, 4:11, 13:15) 4:8
13   B KURPIEL Krzysztof Z JADACH Tomasz 1:3 (7:11, 10:12, 11:7, 5:11) 4:9
14   D PAWLEWSKI Sławomir X MARSZAŁEK Krzysztof 0:3 (7:11, 2:11, 3:11) 4:10
2021-10-23 16:00 9 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - GUKS Sokół Jerzmanowa 6:10
1   A ISAŃSKA Aleksandra W RYBIKOWSKI Przemysław 1:3 (10:12, 7:11, 11:7, 3:11) 0:1
2   B OLEJNIK Piotr X MARSZAŁEK Marian 3:1 (11:8, 10:12, 11:6, 12:10) 1:1
3   C ZATYLNY Marek Y HORNIAK Grzegorz 1:3 (11:6, 9:11, 13:15, 3:11) 1:2
4   D PASTERNAK Przemysław Z GÓRSKI Zygmunt 3:2 (5:11, 3:11, 11:7, 12:10, 11:7) 2:2
5   A OLEJNIK Piotr
ZATYLNY Marek
W GÓRSKI Zygmunt
MARSZAŁEK Marian
3:1 (11:8, 10:12, 11:6, 11:9) 3:2
6   B ISAŃSKA Aleksandra
PASTERNAK Przemysław
X HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
1:3 (8:11, 12:10, 5:11, 10:12) 3:3
7   A ISAŃSKA Aleksandra X MARSZAŁEK Marian 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) 4:3
8   B OLEJNIK Piotr W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (6:11, 7:11, 10:12) 4:4
9   D PASTERNAK Przemysław Y HORNIAK Grzegorz 3:0 (11:7, 11:3, 11:3) 5:4
10   C ZATYLNY Marek Z GÓRSKI Zygmunt 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) 5:5
11   A ISAŃSKA Aleksandra Y HORNIAK Grzegorz 0:3 (12:14, 7:11, 7:11) 5:6
12   C ZATYLNY Marek W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) 5:7
13   B OLEJNIK Piotr Z GÓRSKI Zygmunt 1:3 (11:8, 5:11, 8:11, 7:11) 5:8
14   D PASTERNAK Przemysław X MARSZAŁEK Marian 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 6:8
15   A OKUNIEWICZ Artur Z GÓRSKI Zygmunt 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 6:9
16   D PASTERNAK Przemysław W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (8:11, 10:12, 0:11) 6:10
2021-10-12 17:00 10 ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - UKS Żak Gierałtowiec II 10:8
1   A ROSIAK Norbert W SEJ Szymon 3:1 (11:9, 14:12, 6:11, 11:8) 1:0
2   B ROSIAK Jacek X STANISŁAWSKI Patryk 3:1 (9:11, 11:7, 11:6, 11:5) 2:0
3   C ZAKRZEWSKI Rafał Y GRYGORCEWICZ Andrzej 2:3 (11:6, 6:11, 5:11, 11:8, 12:14) 2:1
4   D SŁOWIK Robert Z HAZNAR Sebastian 2:3 (9:11, 11:7, 5:11, 11:8, 7:11) 2:2
5   A ROSIAK Norbert
ZAKRZEWSKI Rafał
W HAZNAR Sebastian
STANISŁAWSKI Patryk
3:1 (11:5, 9:11, 13:11, 11:9) 3:2
6   B ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
X GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
1:3 (11:5, 9:11, 7:11, 6:11) 3:3
7   A ROSIAK Norbert X STANISŁAWSKI Patryk 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) 4:3
8   B ROSIAK Jacek W SEJ Szymon 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 4:4
9   D SŁOWIK Robert Y GRYGORCEWICZ Andrzej 3:2 (7:11, 11:5, 11:8, 7:11, 11:5) 5:4
10   C ZAKRZEWSKI Rafał Z HAZNAR Sebastian 3:2 (11:8, 4:11, 11:5, 10:12, 11:6) 6:4
11   A ROSIAK Norbert Y GRYGORCEWICZ Andrzej 3:2 (10:12, 11:8, 9:11, 11:5, 11:2) 7:4
12   C ZAKRZEWSKI Rafał W SEJ Szymon 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 8:11) 7:5
13   B ROSIAK Jacek Z HAZNAR Sebastian 1:3 (1:11, 7:11, 12:10, 5:11) 7:6
14   D SŁOWIK Robert X STANISŁAWSKI Patryk 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 8:6
15   A ROSIAK Norbert Z HAZNAR Sebastian 1:3 (8:11, 7:11, 11:6, 8:11) 8:7
16   D SŁOWIK Robert W SEJ Szymon 3:1 (11:5, 4:11, 11:8, 11:7) 9:7
17   B ROSIAK Jacek Y GRYGORCEWICZ Andrzej 1:3 (5:11, 11:7, 8:11, 9:11) 9:8
18   C ZAKRZEWSKI Rafał X STANISŁAWSKI Patryk 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 10:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18