Piotr Olejnik
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1969
Przynależność klubowa: LZS Błękitni Krzewie Wielkie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 16:00
4. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - LZS SKS Raszówka II 1:10
2   B OLEJNIK Piotr X JADACH Tomasz 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:9) ⇑
6   B OLEJNIK Piotr
PASTERNAK Przemysław
X CERAZY Józef
MARSZAŁEK Krzysztof
0:3 (9:11, 13:15, 9:11) ⇓
8   B OLEJNIK Piotr W PILARCZYK Filip 2:3 (11:5, 11:7, 6:11, 7:11, 7:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 16:00
9. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - GUKS Sokół Jerzmanowa 6:10
2   B OLEJNIK Piotr X MARSZAŁEK Marian 3:1 (11:8, 10:12, 11:6, 12:10) ⇑
5   A OLEJNIK Piotr
ZATYLNY Marek
W GÓRSKI Zygmunt
MARSZAŁEK Marian
3:1 (11:8, 10:12, 11:6, 11:9) ⇑
8   B OLEJNIK Piotr W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (6:11, 7:11, 10:12) ⇓
13   B OLEJNIK Piotr Z GÓRSKI Zygmunt 1:3 (11:8, 5:11, 8:11, 7:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 16:00
15. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:2
1   A PIEŚLA Tomasz W OLEJNIK Piotr 3:0 (11:7, 14:12, 11:9) ⇓
5   A ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
W OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 11:6) ⇓
8   B ROSIAK Jacek W OLEJNIK Piotr 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) ⇓
12   C SŁOWIK Robert W OLEJNIK Piotr 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 16:00
20. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - UKS Żak Gierałtowiec II 9:9
3   C OLEJNIK Piotr Y GRYGORCEWICZ Andrzej 3:2 (11:4, 11:1, 7:11, 9:11, 12:10) ⇑
6   B OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
X HAZNAR Sebastian
STANISŁAWSKI Patryk
3:2 (13:15, 11:7, 12:10, 8:11, 12:10) ⇑
10   C OLEJNIK Piotr Z SEJ Szymon 1:3 (11:9, 8:11, 10:12, 8:11) ⇓
12   C OLEJNIK Piotr W HAZNAR Sebastian 1:3 (7:11, 7:11, 11:4, 9:11) ⇓
18   C OLEJNIK Piotr X STANISŁAWSKI Patryk 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 16:00
29. AKS Strzegom - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:4
3   C PACIOREK Łukasz Y OLEJNIK Piotr 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇓
5   A ABRAMCZUK Albert
BERESTECKI Krystian
W OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
2:3 (4:11, 11:9, 11:9, 9:11, 10:12) ⇑
9   D ABRAMCZUK Albert Y OLEJNIK Piotr 2:3 (8:11, 11:7, 7:11, 11:5, 6:11) ⇑
11   A JEŻ Grzegorz Y OLEJNIK Piotr 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 16:00
31. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - UKS Żak Gierałtowiec I 6:10
2   B OLEJNIK Piotr X GRYGORCEWICZ Grzegorz 3:2 (8:11, 14:12, 13:11, 7:11, 11:8) ⇑
5   A ISAŃSKA Aleksandra
OLEJNIK Piotr
W MARUD Grzegorz
ŚWIRSKI Marcin
1:3 (10:12, 11:8, 8:11, 7:11) ⇓
8   B OLEJNIK Piotr W ŚWIRSKI Marcin 0:3 (9:11, 13:15, 7:11) ⇓
13   B OLEJNIK Piotr Z MARUD Grzegorz 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 16:00
49. LZS SKS Raszówka II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:1
4   D FLORCZAK Jerzy Z OLEJNIK Piotr 3:1 (12:10, 5:11, 11:8, 11:8) ⇓
6   B JADACH Tomasz
PILARCZYK Filip
X OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
3:2 (11:7, 11:13, 12:10, 8:11, 11:4) ⇓
10   C MARSZAŁEK Krzysztof Z OLEJNIK Piotr 3:0 (11:9, 11:4, 11:5) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 16:00 ⇨ 2022-01-29 14:00
54. GUKS Sokół Jerzmanowa - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 9:9
3   C MARSZAŁEK Marian Y OLEJNIK Piotr 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) ⇑
6   B HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
X OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
3:2 (7:11, 9:11, 11:4, 11:6, 11:6) ⇓
9   D GÓRSKI Zygmunt Y OLEJNIK Piotr 3:0 (11:6, 12:10, 11:6) ⇓
11   A RYBIKOWSKI Przemysław Y OLEJNIK Piotr 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇓
17   B HORNIAK Grzegorz Y OLEJNIK Piotr 3:0 (12:10, 12:10, 11:6) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 16:00
60. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 7:10
2   B OLEJNIK Piotr X PIEŚLA Tomasz 1:3 (7:11, 13:11, 4:11, 7:11) ⇓
6   B OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
X PIEŚLA Tomasz
ROSIAK Jacek
0:3 (11:13, 10:12, 9:11) ⇓
8   B OLEJNIK Piotr W ROSIAK Ernest 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇓
13   B OLEJNIK Piotr Z ROSIAK Norbert 3:1 (10:12, 11:6, 11:6, 14:12) ⇑
17   B OLEJNIK Piotr Y ROSIAK Jacek 1:3 (12:10, 7:11, 4:11, 5:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 16:00 ⇨ 2022-03-05 12:00
65. UKS Żak Gierałtowiec II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 8:10
3   C GRYGORCEWICZ Andrzej Y OLEJNIK Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) ⇑
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
W OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
3:0 (12:10, 11:7, 11:6) ⇓
9   D HAZNAR Sebastian Y OLEJNIK Piotr 3:1 (5:11, 11:8, 12:10, 11:6) ⇓
11   A SEJ Szymon Y OLEJNIK Piotr 3:0 (12:10, 13:11, 11:7) ⇓
17   B DRZYZGA Kamil Y OLEJNIK Piotr 3:2 (4:11, 11:9, 8:11, 11:8, 11:4) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 16:00
70. KTS Jelenia Góra II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 9:9
2   B GICALA Grzegorz X OLEJNIK Piotr 3:1 (11:2, 12:14, 11:9, 11:5) ⇓
6   B KURPIEL Krzysztof
ŻARCZYŃSKI Robert
X OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
3:0 (13:11, 11:6, 11:8) ⇓
7   A PAWLEWSKI Sławomir X OLEJNIK Piotr 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) ⇓
14   D ŻARCZYŃSKI Robert X OLEJNIK Piotr 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:8) ⇓
18   C KURPIEL Krzysztof X OLEJNIK Piotr 3:1 (11:3, 11:8, 9:11, 11:9) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 16:00
76. UKS Żak Gierałtowiec I - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 9:9
2   B CZECH Michał X OLEJNIK Piotr 1:3 (6:11, 8:11, 12:10, 8:11) ⇑
5   A JAKUBIK Dawid
MARUD Grzegorz
W OLEJNIK Piotr
ZATYLNY Marek
3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇓
7   A MARUD Grzegorz X OLEJNIK Piotr 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) ⇓
14   D JAKUBIK Dawid X OLEJNIK Piotr 3:1 (11:8, 10:12, 13:11, 11:8) ⇓
18   C BREŚ Aleksandra X OLEJNIK Piotr 1:3 (9:11, 12:10, 13:15, 7:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 16:00
82. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - Top Bolesławiec 10:4
2   B OLEJNIK Piotr X KOWAL Tomasz 2:3 (11:13, 11:7, 11:7, 9:11, 9:11) ⇓
6   B OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
X GIL Grzegorz
KOWAL Tomasz
3:0 (13:11, 11:9, 11:9) ⇑
8   B OLEJNIK Piotr W GIL Grzegorz 3:2 (11:3, 9:11, 8:11, 11:6, 11:8) ⇑
13   B OLEJNIK Piotr Z WOŁOWICKI Marcin 1:3 (6:11, 10:12, 11:9, 5:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
88. KTS Jelenia Góra I - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 3:10
3   C GAWROŃSKI Waldemar Y OLEJNIK Piotr 0:3 (8:11, 6:11, 4:11) ⇑
6   B GAWROŃSKI Waldemar
TROĆ Remigiusz
X OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
2:3 (9:11, 11:9, 11:5, 9:11, 4:11) ⇑
9   D MARCHALEWICZ Szymon Y OLEJNIK Piotr 2:3 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 9:11) ⇑
11   A KASPRZAK Regina Y OLEJNIK Piotr 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇑