Paweł Bartczyszyn
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1988
Przynależność klubowa: UKS Radunia Tąpadła
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 10:00
3. LZS Orion Branda Psary - UKS Radunia Tąpadła 10:0
2   B WOŁK Jędrzej X BARTCZYSZYN Paweł 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇓
6   B KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
X BARTCZYSZYN Paweł
KARASIŃSKI Michał
3:1 (11:9, 12:10, 10:12, 11:4) ⇓
7   A MATUSIEWICZ Kamil X BARTCZYSZYN Paweł 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:7) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00
8. UKS Radunia Tąpadła - KU AZS UE Wrocław II 1:10
3   C BARTCZYSZYN Paweł Y KRYSIŃSKA Paula 0:3 (3:11, 9:11, 6:11) ⇓
6   B BARTCZYSZYN Paweł
KARASIŃSKI Michał
X GRUBIAK Tymoteusz
KRYSIŃSKA Paula
2:3 (11:8, 11:8, 5:11, 9:11, 6:11) ⇓
10   C BARTCZYSZYN Paweł Z PRZYBYŁ Liliana 2:3 (5:11, 11:6, 12:14, 11:7, 8:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
19. UKS Radunia Tąpadła - LZS Płomień Makowice 7:10
2   B BARTCZYSZYN Paweł X STODOLICA Mirosław 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇓
6   B BARTCZYSZYN Paweł
KARASIŃSKI Michał
X STODOLICA Mirosław
MALISZ Robert
0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇓
8   B BARTCZYSZYN Paweł W OKRZESIK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇑
13   B BARTCZYSZYN Paweł Z MALISZ Robert 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) ⇓
17   B BARTCZYSZYN Paweł Y MALISZ Rafał 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 12:30 ⇨ 2021-11-13 10:00
14. UKS Orzeł Prusice - UKS Radunia Tąpadła 10:2
1   A KAŁWAK Mateusz W BARTCZYSZYN Paweł 3:1 (11:8, 11:3, 5:11, 11:7) ⇓
6   B MATEJUNAS Krzysztof
PAŁASZEWSKI Marek
X BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
3:0 (11:6, 11:4, 11:8) ⇓
8   B MATEJUNAS Krzysztof W BARTCZYSZYN Paweł 1:3 (10:12, 11:8, 5:11, 8:11) ⇑
12   C PAŁASZEWSKI Marek W BARTCZYSZYN Paweł 3:1 (11:9, 11:7, 6:11, 11:4) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 10:00
30. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - UKS Radunia Tąpadła 10:3
3   C PAWLAK Zbigniew Y BARTCZYSZYN Paweł 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 13:11) ⇓
6   B BUCHTA Daniel
DĘBSKI Jerzy
X BARTCZYSZYN Paweł
KARASIŃSKI Michał
3:0 (11:4, 11:6, 11:5) ⇓
9   D YAREMENKO Stanislaw Y BARTCZYSZYN Paweł 3:0 (11:3, 11:6, 11:1) ⇓
11   A BUCHTA Daniel Y BARTCZYSZYN Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-03 19:00
35. UKS Radunia Tąpadła - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 3:10
3   C BARTCZYSZYN Paweł Y BORYCKA Dawid 0:3 (6:11, 8:11, 5:11) ⇓
6   B BARTCZYSZYN Paweł
FORTUNKO Tomasz
X BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 7:11) ⇓
10   C BARTCZYSZYN Paweł Z CENTNER Mariusz 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) ⇓
12   C BARTCZYSZYN Paweł W ZASADZIŃSKI Ewaryst 1:3 (6:11, 11:6, 14:16, 9:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-17 19:00 ⇨ 2022-01-06 12:00
42. UKS Radunia Tąpadła - MKS Wolavia Wołów 0:10
3   C BARTCZYSZYN Paweł Y WŁODARCZYK Kacper 2:3 (11:8, 8:11, 11:3, 5:11, 5:11) ⇓
5   A BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
W HOŁODNIUK Paulina
ŹRÓDŁO Damian
0:3 (3:11, 3:11, 13:15) ⇓
10   C BARTCZYSZYN Paweł Z MIELKO Piotr 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
48. UKS Radunia Tąpadła - LZS Orion Branda Psary 1:10
3   C BARTCZYSZYN Paweł Y MATUSIEWICZ Kamil 1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 3:11) ⇓
6   B BARTCZYSZYN Paweł
ZWIERZYŃSKI Jan
X ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇓
10   C BARTCZYSZYN Paweł Z ŚWIDER Paweł 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
53. KU AZS UE Wrocław II - UKS Radunia Tąpadła 10:0
6   B CIESIELSKI Roch
SOBIESZEK Bogumił
X BARTCZYSZYN Paweł
ZWIERZYŃSKI Jan
3:0 (11:6, 14:12, 14:12) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00
59. UKS Radunia Tąpadła - UKS Orzeł Prusice 2:10
3   C BARTCZYSZYN Paweł Y KICIŃSKI Maciej 1:3 (7:11, 11:13, 11:5, 9:11) ⇓
6   B BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
X HRYCAK Zbigniew
KICIŃSKI Maciej
3:1 (14:12, 7:11, 13:11, 11:7) ⇑
10   C BARTCZYSZYN Paweł Z PIÓRKOWSKI Marcin 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) ⇓
12   C BARTCZYSZYN Paweł W KAŁWAK Mateusz 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-11 18:00
70. UKS Radunia Tąpadła - ULKS Ciechów II 0:10
3   C BARTCZYSZYN Paweł Y BŁASZKIEWICZ Jacek 0:3 (8:11, 5:11, 11:13) ⇓
5   A BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
W MĘKARSKI Bartosz
HACZKIEWICZ Łukasz
0:3 (6:11, 6:11, 10:12) ⇓
10   C BARTCZYSZYN Paweł Z KUROWSKI Mariusz 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 17:00
81. UKS Radunia Tąpadła - LKS Orzeł Lizawice 1:10
3   C BARTCZYSZYN Paweł Y REKIEĆ Łukasz 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) ⇓
5   A BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
W GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
0:3 (4:11, 5:11, 8:11) ⇓
10   C BARTCZYSZYN Paweł Z LEHR Mateusz 2:3 (4:11, 12:10, 11:9, 7:11, 5:11) ⇓