Numer zawodnika: | 499 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1983 |
Przynależność klubowa: | UKS Orzeł Prusice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 32613 |
Numer licencji okres.: | 2850 |
Data wydania: | 26.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 13:00 4. UKS Orzeł Prusice - KS AZS Wratislavia Wrocław 7:10 |
|||||||
1 | A | KAŁWAK Mateusz | W | PIECHOCIŃSKI Robert | 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) | ||
6 | B |
KAŁWAK Mateusz PAŁASZEWSKI Marek |
X |
KOWALSKI Rafał MUŁA Mateusz |
2:3 (6:11, 9:11, 11:5, 13:11, 6:11) | ||
7 | A | KAŁWAK Mateusz | X | KOWALSKI Rafał | 2:3 (11:7, 7:11, 11:8, 8:11, 8:11) | ||
11 | A | KAŁWAK Mateusz | Y | MUŁA Mateusz | 3:2 (11:9, 10:12, 11:8, 10:12, 11:7) | ||
15 | A | KAŁWAK Mateusz | Z | ŻMUD Tobiasz | 3:1 (11:4, 11:2, 10:12, 11:7) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 14:00 10. UKS Orzeł Prusice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 6:10 |
|||||||
1 | A | KAŁWAK Mateusz | W | CENTNER Mariusz | 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 11:8) | ||
6 | B |
KAŁWAK Mateusz PAŁASZEWSKI Marek |
X |
SMOLIŃSKI Mateusz MIŚ Robert |
3:0 (11:5, 11:7, 11:8) | ||
7 | A | KAŁWAK Mateusz | X | SMOLIŃSKI Mateusz | 3:2 (8:11, 9:11, 11:6, 11:7, 11:7) | ||
11 | A | KAŁWAK Mateusz | Y | MIŚ Robert | 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) | ||
15 | A | KAŁWAK Mateusz | Z | MYŚLIWIEC Dariusz | 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 14:00 16. TKS Granit Strzelin 2 - UKS Orzeł Prusice 5:10 |
|||||||
4 | D | JUREK Szymon | Z | KAŁWAK Mateusz | 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) | ||
6 | B |
JUREK Szymon SKRZYDŁOWSKI Tobiasz |
X |
KAŁWAK Mateusz PAŁASZEWSKI Marek |
0:3 (6:11, 4:11, 4:11) | ||
10 | C | WNĘK Sławomir | Z | KAŁWAK Mateusz | 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) | ||
13 | B | BALD Andrzej | Z | KAŁWAK Mateusz | 0:3 (6:11, 6:11, 10:12) | ||
15 | A | MUSZYŃSKI Filip | Z | KAŁWAK Mateusz | 0:3 (7:11, 9:11, 3:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 14:00 22. UKS Orzeł Prusice - MKS Wolavia Wołów 2 10:4 |
|||||||
1 | A | KAŁWAK Mateusz | W | WOJTYŁA Aleksandra | 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) | ||
5 | A |
KAŁWAK Mateusz PAŁASZEWSKI Marek |
W |
HOŁODNIUK Paulina WALENCKA Anita |
1:3 (11:7, 8:11, 10:12, 6:11) | ||
7 | A | KAŁWAK Mateusz | X | HOŁODNIUK Paulina | 3:0 (13:11, 11:6, 11:2) | ||
11 | A | KAŁWAK Mateusz | Y | WALENCKA Anita | 3:2 (11:5, 4:11, 11:6, 7:11, 11:7) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 ⇨ 2023-11-16 17:00 28. ULKS ŻOK Żmigród - UKS Orzeł Prusice 10:2 |
|||||||
4 | D | PRZYBYLSKI Krzysztof | Z | KAŁWAK Mateusz | 3:2 (13:11, 9:11, 11:7, 11:13, 11:5) | ||
5 | A |
SOBKOWIAK Tomasz GAJKOWSKI Mateusz |
W |
KAŁWAK Mateusz PAŁASZEWSKI Marek |
3:0 (16:14, 11:5, 11:6) | ||
10 | C | SOBKOWIAK Tomasz | Z | KAŁWAK Mateusz | 1:3 (5:11, 11:9, 4:11, 7:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00 34. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 - UKS Orzeł Prusice 10:2 |
|||||||
4 | D | KŁUDKOWSKI Bartosz | Z | KAŁWAK Mateusz | 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 6:11) | ||
5 | A |
BUCHTA Daniel BORKOWSKA Dorota |
W |
HRYCAK Zbigniew KAŁWAK Mateusz |
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:7) | ||
10 | C | DĘBSKI Jerzy | Z | KAŁWAK Mateusz | 1:3 (11:9, 10:12, 5:11, 4:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 14:00 39. UKS Orzeł Prusice - LZS Orion Branda Szewce 3 10:4 |
|||||||
1 | A | KAŁWAK Mateusz | W | STEPUCH Dominik | 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:8) | ||
6 | B |
KAŁWAK Mateusz OGUNSOLA Oluwatobi |
X |
KACZMAREK Mariusz WOŁK Sławomir |
3:0 (11:8, 11:6, 11:4) | ||
7 | A | KAŁWAK Mateusz | X | WOŁK Sławomir | 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) | ||
11 | A | KAŁWAK Mateusz | Y | KACZMAREK Mariusz | 3:2 (7:11, 11:13, 11:7, 11:2, 11:3) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00 49. UKS Orzeł Prusice - LZS Trzebnica 10:7 |
|||||||
1 | A | KAŁWAK Mateusz | W | BIAŁEK Marek | 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) | ||
6 | B |
KAŁWAK Mateusz PAŁASZEWSKI Marek |
X |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
2:3 (6:11, 11:9, 11:6, 9:11, 7:11) | ||
7 | A | KAŁWAK Mateusz | X | WOŹNIAK Sławomir | 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) | ||
11 | A | KAŁWAK Mateusz | Y | CHMIELEWSKI Piotr | 3:1 (8:11, 11:5, 11:5, 11:6) | ||
15 | A | KAŁWAK Mateusz | Z | KACA Andrzej | 3:0 (11:5, 11:7, 15:13) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 57. KS Ajde Oleśnica - UKS Orzeł Prusice 10:8 |
|||||||
4 | D | LASKOWSKI Piotr | Z | KAŁWAK Mateusz | 3:2 (9:11, 6:11, 11:4, 12:10, 13:11) | ||
6 | B |
JANKOWSKI Mariusz LASKOWSKI Piotr |
X |
KAŁWAK Mateusz PAŁASZEWSKI Marek |
1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 6:11) | ||
10 | C | PUSTÓŁ Piotr | Z | KAŁWAK Mateusz | 0:3 (7:11, 11:13, 8:11) | ||
13 | B | URBANOWICZ Paweł | Z | KAŁWAK Mateusz | 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 7:11) | ||
15 | A | SZCZEPANIAK Adrian | Z | KAŁWAK Mateusz | 3:1 (14:16, 11:6, 11:8, 11:7) | ||
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 14:00 82. UKS Orzeł Prusice - KS Ajde Oleśnica 10:7 |
|||||||
1 | A | KAŁWAK Mateusz | W | LASKOWSKI Piotr | 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) | ||
5 | A |
KAŁWAK Mateusz PAŁASZEWSKI Marek |
W |
LASKOWSKI Piotr PUSTÓŁ Piotr |
3:0 (11:4, 11:4, 11:8) | ||
7 | A | KAŁWAK Mateusz | X | SZCZEPANIAK Adrian | 3:1 (6:11, 11:7, 11:6, 11:9) | ||
11 | A | KAŁWAK Mateusz | Y | PUSTÓŁ Piotr | 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) | ||
15 | A | KAŁWAK Mateusz | Z | URBANOWICZ Paweł | 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:6) | ||
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 85. UKS Orzeł Prusice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 1:10 |
|||||||
1 | A | KAŁWAK Mateusz | W | OKOPNYI Volodymyr | 1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 5:11) | ||
6 | B |
KAŁWAK Mateusz PAŁASZEWSKI Marek |
X |
BUCHTA Daniel KOWNACKI Rafał |
0:3 (6:11, 9:11, 5:11) | ||
7 | A | KAŁWAK Mateusz | X | BUCHTA Daniel | 3:2 (11:8, 10:12, 11:5, 3:11, 11:9) | ||
11 | A | KAŁWAK Mateusz | Y | KOWNACKI Rafał | 1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 7:11) |